FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Zima 2009/2010 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-11-2009, 18:03   

Co za bieda... kurcze, a mi się Tezuki kończą powoli. Na przyszły rok zapowiedziano ponoć nową wersję "Princess Knight", oby to była prawda. Ale tak serio - w tym zestawie nie ma NIC, co by choć trochę mnie mogło zainteresować. Dobrze, że ciekawych staroci jest dużo.
Przejdź na dół
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2009, 18:28   

Fall napisał/a:
W 2010 zapowiada się też Kaichou wa Maid-sama! - wysoko ocenione na MALu shojo.

Yes, yes, yes :3 Misaki-chan i Usui-kun! *fangirl mode: on* Myślałam, że nigdy się nie doczekam ekranizacji tego szojca, a tu taka niespodzianka :D Trzeba będzie znaleźć trochę czasu i nadrobić zaległości w mandze.

A co do zimy, na pewno rzucę okiem na Durarara!! (ach, ta mruczna plejada seiyuu, poza tym chara design jest całkiem całkiem...), Katanagatari (wygląda dość dziwnie i intrygująco; era Edo, samuraje i te sprawy - lubię takie klimaty), Hanamaru Youchien (buhaha, zapowiada się... fazowo?), Dance in the Vampire Bund (historie o wampirach niekoniecznie mnie kręcą, ale nazwa studia mówi sama za siebie). Z kontynuacji oczywiście trzecia seria Nodame.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-11-2009, 18:42   

Biedny nam ten sezon zimowy się szykuje, mam jednak nadzieję, że coś się do oglądania znajdzie. Na pewno spróbuję Durarara, Dance in the Vampire Blood, So Ra No Wo To, Katanagatari oraz Hidden God. Poza tym wyjdą na DVD/Blu-Ray kinówki, które wreszcie będzie nam dane obejrzeć - Macross Frontier oraz ostatni, siódmy film Kara no Kyoukai. Jestem niemal pewny, że te dwie pozycje znacznie umilą czas.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mikekun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: Behind underworld
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 10:19   

No nie, nie wierzę że daliście takiego ciała, na jesień i zimę zaplanowano nowy odcinek Hellsinga OVA, przypomnijmy że 6 pojawiła się na internecie już jakieś 4 miechy temu. Premiera nowego odcinka przypuszczam że zostanie ogłoszona na przełomie stycznia oraz lutego. Tak aby było równo pół roku od ostatniej premiery.

Chciałbym też wspomnieć że od dobrego miesiąca można się cieszyć nowym filmem Bleach, czyli Fade To Black, I call to your name. Film nie jest wysokich lotów ale akcje i walki nadrabiają braki w historii ( przynajmniej dla mnie ) .....

Również wg mnie na przełomie tych lat powinna pojawić się ZnT ( Zero no Tsukaima 4) Jednakże może się na to nie zanosić. Więc na premierę nowego sezonu przyjdzie nam poczekać na przełom wiosny i lata przyszłego roku. Jednakże żadne forum czy nawet przez japońską firmę nie zostało potwierdzone że premiera na pewno odbędzie się w przyszłym roku ......


Ostatnio zmieniony przez Mikekun dnia 22-11-2009, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3993191
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-11-2009, 12:06   

Mikekun napisał/a:
Premiera nowego odcinak przypuszczam że zostanie ogłoszona na przełomie stycznia oraz lutego. Tak aby było równo pół roku od ostatniej premiery.

To TY -- errm, jak to szło? -- "dajesz ciała", bo nie zauważyłeś że tu przede wszystkim mówi się o seriach których pojawienie się jest potwierdzone przez wiarygodne JAPOŃSKIE źródła.

Jeśłi chodzi o siódmego Hellsinga, to potwierdzenie w formie komunikatu na japońskiej stronie serii właśnie się pojawiło - premiera będzie dzień przed wigilią, czyli 23 grudnia 2009.

Nie żebym jakoś specjalnie na to czekał, ale przynajmniej wiadomo z pierwszej ręki.

Wszystko co raz bardziej wskazuje na to, że seria będzie miała tyle odcinków, co manga tomów, czyli dziesięć...

Co do tsukaimy, gdyby miała się pojawić, już mielibyśmy przynajmniej komunikat o produkcji. Bardzo się zdziwię jeśli pojawi się wcześniej niż jesienią przyszłego roku, bo ostatnia część sprzedała się kiepściutko, a J.C.Staff ma teraz pełne ręce roboty i świetne, dobrze się sprzedające franszyzy - Railgun i Hayate II wciąż na antenie, nie tak dawno skończone Toradora, Toaru Index... te DALEJ wychodzą w wersjach DVD i Blu-ray, a trzeba pamiętać że materiał do tych edycji jest zazwyczaj mocno poprawiony. To wymaga pracy, i nie daje furtek na więcej nowych produkcji. A gdzieś po drodze pałęta im się jeszcze Hatsukoi Limited i Taishou Yakyuu Musume, też wciąż w drodze do sklepów.

No chyba, że zepchną produkcję do chin i korei, ale wtedy i tak już ostatnimi czasy słabiutka technicznie seria totalnie pójdzie na dno... no ale zobaczymy. Na razie oficjalnych komunikatów brak, ja też chętnie bym dowiedział się co J.C.Staff planuje robić w przyszłym roku.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mikekun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: Behind underworld
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 12:40   

To znaczy że w Polsce [CUT]
Mikekun, przestań. Ten dział i temat dotyczy serii o których z wiarygodnych źródeł wiadomo, że pokażą się w danym sezonie w Japonii. Nie w tym czy innym "źródełku" i w tej czy tamtej "wersji" - to nas nie obchodzi. Hellsing 7 pojawi się w grudniu, o czym właśnie się dowiedzieliśmy z oficjalnego źródła. W związku z tym należy do sezonu zimowego, i tyle.

Moderatorus Rex

Cytat:

Wszystko co raz bardziej wskazuje na to, że seria będzie miała tyle odcinków, co manga tomów, czyli dziesięć...


Akurat tego nie muszą się trzymać, a manga jest jeszcze wydawana. Nawet nie została zakończona jeszcze pierwsza wersja Hellsinga, a już druga ruszyła. Więc miejmy nadzieję że i ta druga też zostanie zaminowana. Będę czekał z nie cierpliwością .....

Proszę używać opcji "edytuj" a nie spamować postami jeden od drugim.
IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3993191
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 23:31   

Czy ktoś się nie orientuje, czy ma wyjść OAV lub film Eureki Seven ? Kiedyś coś przeczytałem i w sumie zapomniałem o tym, jednak chciałbym wiedzieć czy to plotka tylko była, czy ktoś już o tym słyszał.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-11-2009, 23:54   

Chodzi może o to?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 16:20   

O właśnie, dzięki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-11-2009, 17:32   

No tej zimy chyba tylko czekam na kinówki; Kara no Kyoukai, Macross F oraz OCZYWIŚCIE Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works.

Te serie TV są co najwyżej... średnie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-11-2009, 17:40   

Norrc napisał/a:
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works.

tego, to pewnie wcześniej niż w październiku 2010 nie zobaczymy... Może i dobrze, trzeba się psychicznie przygotować na powrót Shirou.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2009, 13:34   

Dance in the Vampire Bund PV.

Kreeew i mhrrrook. Szczerze - nie wywarł na mnie dobrego wrażenia...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2009, 16:51   

Obejrzałem sobie trailer tej wampirzycy i już widzę te nagłówki: "następca Elfen Lied". Zapowiada się na kolejną, prymitywną serię dla małolatów i zboczeńców, chcących oglądać gołe lolitki. Kaszanka jak się patrzy, ale pewnie i zwycięzca w kategorii popularności jak to było w przypadku Elfen Lied. W zapowiedzi najbardziej jednak rozwaliło mnie to, że ta siksa jest królową wampirów, lol. Spadłem z krzesła normalnie jak to przeczytałem. Kijem tego nie tknę.

W razie gdyby kogoś interesowało czemu trailer mnie tak rozśmieszył podaję linki do zasysu:
MU | ZOMG Upload
i do komentarzy.

Kompletnie nic mnie nie interesuje z zapowiedzi i tak jest sezon w sezon ostatnimi czasy. Z w miarę nowych anime jedyne, które mi się spodobały to Cross Game i Kemono no Souja Erin, ale one są sprzed roku... Wolę jednak zostać przy starych, sprawdzonych animcach zamiast karmić się tą papką, którą wydają co kwartał.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2009, 17:35   

Jeśli chodzi o serie to na pewno zainteresuję się Durarara!!, z tego co pamiętam to chyba niedługo będzie dostępna całość, więc czas odpowiedni. Z czystej ciekawości rzucę też okiem przynajmniej na kilka pierwszych odcinków Katanagatari bo lubię dziwactwa:)

ale właśnie zczaiłem, że Katanagatari to OVA..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-12-2009, 18:42   

Co do Dance in the Vampire Bund, zerknąłem na mangę. I odpadłem po pierwszym rozdziale. To, że główna bohaterka wygląda jak dziesięciolatka jeszcze bym przebolał. Ale wiecie, wampiry nie mogą wychodzić na słońce. Żeby mogły, trzeba całe ciało nasmarować olejkiem. Oczywiście, to jakże ważne zadanie przypada w udziale głównemu bohaterowi... Urocze. Później jest pewnie więcej tego typu atrakcji, nie wiem, nie miałem ochoty sprawdzać - w każdym razie obawiam się, że natężenie pedofanserwisu sprawi, że seria będzie strawna tylko dla gości, którzy lubią małe dziewczynki bardziej, niż ustawa przewiduje...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group