FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Zima 2011/2012
Wersja do druku
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2012, 18:27   

vries napisał/a:
Daily Lives of High School Boys - Tytuł ssie. Promocyjna grafika ssie. Zatem czemu? Otóż za tą komedią stoi Budda głupkowatych komedii - Shinji Takamatsu (Gintama, School Rumble).

O dzięki Ci. Przegapiłbym to cudo gdybyś o tym nie wspomniał.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-01-2012, 00:49   

New Prince of Tennis 1

To jest tak uroczo absurdalne momentami, że trudno tego nie lubić. Zapowiada się na powrót starego i dobrego "Prynca" sprzed kilku lat. Tylko ten badziewny opening i komputerowe wstawki mogliby sobie darować, ugh. Najbardziej martwi mnie jednak to, że tak szybko zdecydowali się na kontynuację.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2012, 01:05   

Enevi napisał/a:
New Prince of Tennis 1

To jest tak uroczo absurdalne momentami, że trudno tego nie lubić. Zapowiada się na powrót starego i dobrego "Prynca" sprzed kilku lat. Tylko ten badziewny opening i komputerowe wstawki mogliby sobie darować, ugh. Najbardziej martwi mnie jednak to, że tak szybko zdecydowali się na kontynuację.


Zgadzam się absolutnie, nic dodać, nic ująć.
Do tego anime trzeba mieć trochę dystansu, ja osobiście mam mnóstwo sentymentu i totalny brak realizmu w ogóle mi nie przeszkadza. Świetnie się bawiłam oglądając PoT i teraz też na pewno będę się świetnie bawić :)
Martwię się jednak, że nie starczy im materiału z mangi i będą sami wymyślać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2012, 02:48   

Recorder to Randsell 1

Yyyyyy... yyyy... Ok, to mogła być przeciętna komedyjka... Ale... co to jest? Odcinki mają po 3 minuty, to raz (ok, to jet yonkoma, ale i tak...). Ok, on ma tyle wzrostu ile ma... ale żeby od razu dawać mu TAKI głos? I faktycznie, strasznie śmieszne było to, że wyrośniętego podstawówkowicza pomylono z grasującym w pobliżu ekshibicjonistą i licealistka rumieniła się wcześniej na jego widok. Oh, well... Zło, nie tycam nawet długim kijem.

Senki Zesshou Symphogear 1

Yyyyyy... yyy (ile jeszcze ich będzie?!). Nie żebym jakoś szczególnie planowała to nawet tycać, ale jakoś tak się nawinęło. Na początku myślałam, że to na podstawie jakiejś gry czy czegoś podobnego. Nie, to jest oryginalny zamysl fabularny. Eeeeem. W skrócie? Opancerzone nastoletnie idolki ratują świat przed blobowatymi "Hałasami" przy pomocy iście magicalgirlowych sprzętów i podniosłego śpiewu. To tak serio? Ale akcja pędzi, nie ma co. Dam w spoiler, żeby nie było. Jeszcze ktoś to będzie oglądał...

Spoiler: pokaż / ukryj
Urocze dziewczątko umarło - tyle wiemy na początku, a potem dowiadujemy się, że dwa lata wcześniej jedna z obrończyń ludzkości, członkini nastoletniego duetu, oddała za nią swoje życie po brutalnie przerwanym koncercie i teraz, gdy straszne potwory znowu atakują w uratowanej Hibiki budzi się MOC!
O jeżu wszechkolczasty, to jest tak głupie, że może nawet będę oglądać xD

P.S. Tłumaczenie brzmiałoby mniej więcej tak "Symphogear - niesamowita pieśń wojowniczej księżniczki" (kwik!)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2012, 21:40   

Rinne no Lagrange - wygląda całkiem fun, z werdyktem wstrzymam się do wypuszczenia odcinka w jakości która nie wypala gałek ocznych, ale może będzie z tego fajna seria. Lajtowe, przyjemne i główna panienka wydaje się spoko. Bizony jakieś takie koślawe, ale powiedzmy, że akurat dla mnie to nie problem ;]

Kill me babe - ja bym to przemianował, korzystając z tytułu zachodniego serialu - Bored to Death. Adaptacja 4komy, to widać, ale najwyraźniej zupełnie nieśmiesznej 4komy. Do endingu nie dotrwałem.


Enevi napisał/a:
P.S. Tłumaczenie brzmiałoby mniej więcej tak "Symphogear - niesamowita pieśń wojowniczej księżniczki" (kwik!)

O, dopisane do listy must watch :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-01-2012, 22:08   

Sequel Amagami

Dali wątek z Ayatsuji Tsukasa na samym początku,
Spoiler: pokaż / ukryj
a mianowicie na wyborach szkolnych pojawiła się rywalka "sercowa" chcąca przejąc władze i zniszczyć całkowicie bohaterkę.
Buahaha wszystko byłoby oki gdyby nie główny bohater, który jest jeszcze głupszy niż w pierwszym sezonie. Można się załamać. Widzę Dropa w następnym odcinku.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-01-2012, 01:40   

Area no Kishi 1

Jak to mówią, na bezrybiu... czyli jedyna seria sportowa (tenisowego Prynca nie liczę, bo to nie sport xD) sezonu z 28 tomami do zekranizowania i nieokreśloną liczbą odcinków. Chyba że znowu powstanie 13 odcinkowy wypierdek... No cóż, zobaczymy. Na razie idzie względnie wiernie z mangą, ale nie wiem, jak dokładnie dalej ięto toczy, bo nie byłam w stanie przeczytać 3 tomu. Może z anime będzie lepiej. I wygląda na to, że zamierzają wcisnąć 5 rozdziałów w 2 odcinki, nawet oficjalna strona potwierdza. Czyli
Spoiler: pokaż / ukryj
Suguru długo nie pożyje.
Pytanie, ILE razy potem trafiają się retrospekcje?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-01-2012, 08:55   

High School DxD ep01
Obejrzałem to zaraz po odcinku Sailor Moon i zacząłem doceniać tą pierwszą serię...
Demony, krew, majtki, staniki, cyce i bezmiar głupoty. Drop.

Area no Kishi ep02
Ileż schematów i motywów upchnąć można do jednej serii? Krzyżówka Aoki Densetsu Shoot i Hungry Heart. Bez większych problemów można odgadnąć, co się dalej wydarzy i komu nie dane będzie długie życie (czy też gra w piłkę), a kto zaraz zacznie drogę i jaką drogę do bycia gwiazdą. Jest też kawaii dziewuszka.
Na horyzoncie brak jakiejkolwiek innej serii piłkarskiej, więc obejrzę. Jeśli nie dorzucą supermocy, to nawet znośne będzie.
I do diabła, dajcie mi drugi sezon Giant Killing.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-01-2012, 12:52   

Symphogear - niesamowita pieśń wojowniczej księżniczki

O_o

CO JA PACZE. Srsly wtf. I serio, Aufwachenschlagen?

Macross + magical girls + ostra faza + pewna ilość substancji psychoaktywnych +
Spoiler: pokaż / ukryj
Ga Rei Zero (nie cała drużyna, ale odstrzelenie jednej z lasek z promo artów w pierwszym odcinku to jednak coś)

Awesome. Dwadzieścia minut minęło jak pięć, śmiałem się bez przerwy - dopisane do listy oglądanych. Aha, za nic w świecie nie uwierzę że to wszystko miało być na poważnie. I design potworków wymiata, wygląda to tak jakby reżyser pozwolił się artystycznie wyszaleć swojej pięcioletniej córeczce :D Czysta radość, 120% głupawki w głupawce.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-01-2012, 13:55   

Kill me Babe
Czyli "Jak nie robić ekranizacji 4komy - poradnik praktyczny". Niestety, forma wielu prawie nie powiązanych skeczy mających może około minuty-półtora nie nadaje się do 20 minutowych odcinków. Jakby tego było mało, są to skecze wyjęte z losowych rozdziałów mangi, więc zupełnie nie związane ze sobą i lekko mówiąc bez sensu. Jeśli kogoś pomysł zaciekawił - lepiej poczytać mangę, która jest całkiem zabawna.

Senki Zesshou Symphogear
Mniej więcej to co przedmówcy... tak, zobaczę co dalej. Warto też wspomnieć o wyraźnie Nanohowych odniesieniach (jak chociażby para wypuszczana z broni Magical Girlsów). No i
Spoiler: pokaż / ukryj
ta transformacja w Magical Girl jest... creepy. Niebieskie serce, dziwne gałęzie/macki z kolcami oplatające naczynia krwionośne, wyrastające z ciała mechaniczne (wyglądające jak żywe przy tym) wypustki bojowe... i ten uśmiech na końcu - to wygląda, że mamy jakiś mroczny sekret ;)


High School DxD
Cóż, kolejny Ichizon to nie jest stanowczo... raczej hentaj bez scenek (design postaci nie pomaga). Pewien potencjał widzę, ale oglądać żeby sprawdzić czy (to znaczy raczej jak) go marnują nie chcę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Caluś
Gość
PostWysłany: 07-01-2012, 14:13   

High School DxD
Daerian napisał/a:
High School DxD
Cóż, kolejny Ichizon to nie jest stanowczo... raczej hentaj bez scenek (design postaci nie pomaga). Pewien potencjał widzę, ale oglądać żeby sprawdzić czy (to znaczy raczej jak) go marnują nie chcę.

Również miałem takie skojarzenie. Chociaż nie robią głupiej cenzury. Bez zachwytu. Nie lubie tego typu Bohcia, ale diablica ;).

Area no Kishi

Piotrek napisał/a:
I do diabła, dajcie mi drugi sezon Giant Killing.

Oby twoje modły usłyszeli. Dla mnie ostatnia dobrym anime tego typu był Cross Over, a tu mamy nie wiadomo co.
Spoiler: pokaż / ukryj
Plus dla sceny na placu zabaw, gdzie dawali zwolnione tempo z kiwania, co nie wyglądało schematycznie jak innych seriach.
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-01-2012, 15:25   

JJ napisał/a:
Awesome. Dwadzieścia minut minęło jak pięć, śmiałem się bez przerwy - dopisane do listy oglądanych. Aha, za nic w świecie nie uwierzę że to wszystko miało być na poważnie. I design potworków wymiata, wygląda to tak jakby reżyser pozwolił się artystycznie wyszaleć swojej pięcioletniej córeczce :D Czysta radość, 120% głupawki w głupawce.

Zdecydowanie :D
Zapowiada się chyba najbardziej epicka seria sezonu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-01-2012, 22:54   

Mouretsu Pirates - lol, KanaHana w takiej roli? :D Nie powiem, zaskoczyła mnie. Kupiony byłem jeszcze przed emisją - moe panienki jako kosmiczni piraci, no jak mógłbym tego nie oglądać? Odcinek trochę o niczym, ot, wprowadzenie które znaliśmy już z rozpisek - "czołem młoda, odziedziczyłaś statek piracki z załogą, btw. miałaś ojca ale umarł". O głównej panience jestem w stanie powiedzieć tyle, że jej mama to fajna babka. No nic, zobaczymy jak się rozwinie, imo jakiśtam potencjał ma. I nawet fajny ending.

Nisemonogatari - animacja w serii Shaftu? O czasy, o obyczaje! Gdzie mój powerpoint :D Chyba w końcu dostali sensowny budżet, bo coś się tam na ekranie ewidentnie rusza, i to nie tak koślawo jak w Meduce czy Tej Serii o Meido Cafe Której Tytułu Już Nie Pamiętam. Najs. Inna sprawa, że ten "shaftowy styl" zaczyna się już momentami ocierać o kicz...

Anyway, zaczyna się średnio, bo od kolejnego sztucznego i pretensjonalnego dialogu który dla odmiany nie jest nawet zabawny (oh well, poza Hitagi znudziła mi się już w końcówce Bake), ale potem odcinek wychodzi na prostą i jest nawet fajnie. Pomijając fakt, że to odcinek o niczym i żartach na temat tego, jaki to z Ararararagiego pedofil, WOLOLOLOL. Niemniej ogląda się w porządku.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-01-2012, 02:40   

Moretsu Kaizoku ep01
Na razie jest tak jak się spodziewałem, czyli dosyć mocno zaakceptowany wstęp do historii. Odpowiada za to gość od Shingu i Uchuu no Stellvia, więc o fabułę jestem raczej spokojny.
Pomysł jest epicki, moe panienki w roli kosmicznych piratów. I wygląda na to, że te moe panienki jednak coś sobą będą prezentować. Przede wszystkim są dorośli w tym fajna mamuśka.
Przy okazji strasznie śliczne to wszystko jest, można łapać i łapać zrzutki. Fajna muzyka, ta w tle również.
Oczekiwania mam po pierwszym odcinku jeszcze większe, niż miałem przed nim. Mam nadzieję, że mnie ta seria nie zawiedzie i na to się zapowiada.
I yay~ Kuroneko 2 lata starsza i mniej loli! Żyć nie umierać.


Nisemonogatari ep01
Odcinek o niczym. Bezsensownie przegadany, skierowany na fanserwis.
Cóż, przynajmniej dosyć lekko się to ogląda, mimo że żarty i dialogi w zasadzie znane z Bakemonogatari. Zobaczy się co będzie dalej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-01-2012, 03:08   

Już to dawałem, ale - moja reakcja na Symphogear wyglądała mniej-więcej tak. Jak to dalej będzie takie, to będzie super.

I czy tylko ja nie rozumiem, co wszyscy widzą w tych piratach? Ja się nudziłem.

Daerian napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
ta transformacja w Magical Girl jest... creepy. Niebieskie serce, dziwne gałęzie/macki z kolcami oplatające naczynia krwionośne




Spoiler: pokaż / ukryj
'Sup?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group