FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-06-2005, 15:42   

Mai czy ty planujesz wszystkie tamtejsze trolle przesiedlić tutaj, żeby ci było łatwiej:P? Na przyszłość, jak jakiś stamtąd się pojawi recydywista to nas ostrzegaj, żebyśmy byli gotowi:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-06-2005, 15:45   

Ty się ciesz, że się Kora nie pojawiła... Bo wtedy to by mnie chyba szlag ostatni i pierun pański trafił. Akurat mamy tyle szczęścia, że przypałętują się akurat te pomniejsze trolle... Uwierz mi, po kłótni z Korą uznałbyś Aliensa za bardzo grzecznego usera...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2005, 17:57   

Ysengrinn napisał/a:
Mai czy ty planujesz wszystkie tamtejsze trolle przesiedlić tutaj, żeby ci było łatwiej:P? Na przyszłość, jak jakiś stamtąd się pojawi recydywista to nas ostrzegaj, żebyśmy byli gotowi:P.


Ysen - nie trolluj tych nastolatków... Młodość ma swoje prawa, troche można jej wybaczyć... Oni nie są nawet w połowie tak szkodliwi, jak zrobią się, jeśli ich z tąd pogonimy.

Co oni ci zrobili? Nazwali cię dziadkiem czy co? Wydaje mi się, że ty zachowujesz się momentami gorzej od nich.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-06-2005, 22:12   

Tu się zgodzę... Rukia jest nieszkodliwa, Matties/Aliens od jakiegoś czasu zresztą też (delikatne wybryki pomijamy...). O co ten hałas?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-06-2005, 08:33   

Przejmować to ja się może nie przejmuję, bardziej robię jaja. Goku jak na razie nic złego nie zrobił, z wcześniejszą dwójką ma wspólnego tyle, że najwyraźniej lubi DB:P. Rukia owszem nie kwalifikuje się do mojej definicji trolla, bo nie pisze tylko z perwersyjnej skłonności do psucia krwi innym, co nie zmienia faktu, że nawet jak na swój wiek to ona nie jest szczytem intelektu. Banowanie za coś takiego jednak oczywiście jest absurdem, lepiej trochę ją zniechęcić do pisania takich ilości bzdur nie tam gdzie trzeba. Zaś Matiz alias Elienz silnie mi działa na nerwy, bo nie lubię jak głupi ludzie starają się być ironiczni, ale na bogów Eternii, nie twierdzę, że należy banować ludzi bo nie podoba mi się ich twarzoczaszka. Gdybym miał takie poglądy nie brałbym się za bycie modem.

Uspokajam więc, że wszystko co wczoraj napisałem tutaj było żartem, a nie pytaniem "mogę ich zbanować? Mogęmogęmogęmogęmogę???". Dopóki Matiz czy kto inny nie wpadnie w berserk jak ostatnio nikomu nic się nie stanie. Wbrew temu jak to wygląda, nie jest ze mną aż tak źle:>. A jeśli zacznie być, to złożę na wasze ręce moje uprawnienia. Przepraszam, że narobiłem wam stresu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-06-2005, 11:59   

Mai-chan napisał/a:
Ty się ciesz, że się Kora nie pojawiła...


Właśnie czytam jej posty:>. Masz rację, z tym, że w takie dyskusje wdaje się Serika, ja je wywalam, bo uważam, że z trollem tego poziomu nie ma sensu gadać. Inna rzecz, że nie bardzo rozumiem, czemu Wy jej jeszcze nie zbanowaliście. Tak czy siak Matizowi zdecydowanie daleko do tego.

Dla ciekawych mały sampel:P :

Cytat:
Kora

Jura ty piszesz o tym, że ja się zle zachowuję i kwassu myli litery. A co ci to przeszkadza że je myli!!!!!?????? Ja ją lubię mniędzy innymi za to że wprowadza jakąś odmułę na tym forum. Piszesz też, że ja nie wiem co pisze i czytam. Popatrz się na siebie. To raczej ty nie wiesz co piszesz. Nudzi mnie już ta kłutnia. Zazwyczaj nie robie pierwszego kroku ale zrobie dla was wyjątek.

Wyciągam do was rękę na zgode. Od was zależy czy ją przyjmiecie czy nie.

Czarny Ninja

Stwierdzam że to TY odnawiasz cały czas kłutnie ty naprawde musisz być w centrum uwagi nie możesz bez tego przeżyć??

Vortuś

Lew nie sprzymierza się z kojotem .... chyba że kojot czyli ty przyzna sie do błędu


Kora

Po pierwsze nie jestem kojotem tylko lwem złotko. Albo czarną pumą. Ale nie kojotem. Mam swoją dumę, która z chwilą wyciągnięcia mojej ręki do innych została zraniona.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-06-2005, 14:24   

Ysen, zbanowaliśmy :> Znaczy trzy osty wprowadziliśmy, od tego jest zakaz pisania, potem jej zdjęli jedno... Uspokoiła się na chwilę i teraz znowu zaczyna trollować... No toteż jak powiedziałam, ty się ciesz, że przypełzają akurat te mało wkurzające trolle :P Bo ja takich przykładów mogę mnożyć na pęczki...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-06-2005, 14:59   

Hmm, sądząc po awatarach, Matiz lubi Craddle of Filth. W sam raz dla niego;>.

Tak, wiem, staję się fanem;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-06-2005, 21:30   

Ho ho ho....

Tutaj: http://forum.tanuki.pl/tematy18/1139,15.htm#57934

Aliens i Rukia zaczynają flamewara ^_^; Będzie ciekawie... a ja ich jeszcze podpuszczam.

斬魄刀 を 抜く = zanpakutou wo nuku! (dobądźcie soulslayerów)

no ale może ironia zadziała?
o.o
...
==;
albo nie -__-

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-06-2005, 08:43   

Mam pytanko - czy ja zapomniałem jak się używa opcji moderowania tematów, czy też nie mogę tego robić? Bo gdy z panelu moderacji podforum wchodzę do któregoś z tematów, to widzę normalny temat, a nie wersję administracyjną:/.

Co do Mattiesa, to on znowu się robi coraz bardziej agresywny. Powiedziałbym wręcz, że owoc dojrzewa do zerwania;P. Powiem więcej: za obecne zachowanie dostał osta. Byłbym wdzięczny, gdyby dostał bana w wypadku recydywy. Przydałoby nam się trochę konsekwencji.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-06-2005, 10:54   

Ysen: jeśli Ci chodzi o temat w postaci długiej listy postów na jednej stronie, to kliknij na "podziel" :)

A co do Mattiesa - problem w tym, że nie tylko on się tam wyzłośliwał... Ale fakt, jest wybitnie wkurzający.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-06-2005, 09:23   

Jednocześnie z wlepionym ostrzeżeniem wysłałem to Aliensa PW ostrzegającą go o skutkach jego dalszej wędrówki ciemną stroną mocy. Oto odpowiedź:

Aliens napisał/a:
Ciekawe, co ja takiego napisałem :X Widać, że nie mogłeś się doczekać ,by tylko komuś dać ostrzeżenie :X


To już jest tak nudne, że mam ochotę wrzucić do opisu "delendus est Aliens" żeby się nie powtarzać. Ponownie wnioskuję o banicję in saecula saeculorum dla tego pana. Jeśli nie może być to zrealizowane proszę o uzasadnienie. Gdyż obawiam się, że już spełnił warunek "zrobienia czegoś bardzo złego". Mianowicie popełnił recydywę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-06-2005, 09:47   

Ja mam świetny kontrargument: jemu dokładnie o to chodzi. Nie chcesz mu chyba dać satysfakcji, prawda? :>

Notabene coś podobnego było w jego podpisie (zanim wyleciał i został zablokowany) i w poście, którego treść wykasowałam. Pół dnia myślał, co potem zrobić XD Prawdę mówiąc trochę mnie to bawi - to nie my robimy z siebie idiotów, jego próby sprowokowania nas są po prostu żałosne... I w tej chwili głównie dlatego jestem przeciwna banowi - niech widzi, że go olewamy :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2005, 09:48   

Na razie zostały zastosowane złośliwe półśrodki - wyłączyłam Aliensowi tytuł i podpis, żeby nie mógł tam wpisywać głupot. Ysen, problem z tym pacanem polega na tym, że on jest wkurzający jak, powiedzmy, komar albo ślepak. I mam poczucie że banowanie jest strzelaniem z armaty to tegoż. Wiem, że mnie posądzisz o bronienie go, ale problem polega na tym, że on wypisuje nieszkodliwe głupoty, a bardziej złośliwi to już bywamy między sobą. A skoro nie banujemy Rukii za spamowanie, to dlaczego jego? Bo on nas denerwuje? Dopóki Cię zaczepia, ignoruj to - Serika albo Zeg wlepią mu za to następnego osta. Jeśli otwarcie zbluzga Ciebie albo innego użytkownika - poleci ban.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-06-2005, 10:52   

Aliens jest głupi i złośliwy, a Rukia tylko głupia. Ale niech będzie. Po prostu jego kiepski humor powoduje u mnie reakcje wymiotne:].

Co do złośliwych półśrodków proponuję awatarka z różowym pikaczem:>.

P.S. - ślepak to to samo co meszka czy jakaś odmiana gza?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group