FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-11-2009, 20:05   

Zbuntowana nastolatka napisał/a:
nawet wyraz odwłok jest ocenzurowany i zawsze automatycznie przemienia się na ''odwłok''

O kfiiiiiiiik, to wygląda co najmniej idiotycznie. Trzeba było posłużyć się peryfrazą PRZED cenzurą ;)

A tak na poważnie - IMHO ban.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-11-2009, 20:19   

Cytat:
Od: Tohru_chan_kyaa
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 19:53
Temat: Re: Napis nad awatarem Cytuj wiadomość
ahhh zapomniałam to jest forum tylko dla obytych w wiedze, bardzo kulturalnych oraz NORMALNYCH ludzi. Musi panować tu idealny ład i porządek, ja swoim postępowaniem pokazuje moją głupotę i chamstwo - standardowe myślenie pedantycznych passe ignoranckich ludzi.


Panna dostała bana na nicka i na e-mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2009, 18:01   

Grisznak zdębiał:

Mikekun napisał:
Cytat:
Chciałbym abyś sprawdził mój pierwszy rozdział opowiadania.

Tytuł : Przygody Lilli Potter
Seria : Stargate
Status : Oczekujący

Nie wiem czy do ciebie się pisze z takimi prośbami czy nie ale mam nadzieję że pokażesz mi ewentualne błędy aby mógł to jakoś poprawić.

Zaznaczam że to początek serii, dlatego nie ma w nim odpowiedniego zakończenia. A opowiadanie będzie wyglądało tak samo jak piszę się mangi ....

Jak i również zrobił miejsce w terminarzu na mim aby mógł mniej więcej obliczyć co ile powinien pojawić się odcinek ..


Odpisałem i wyjaśniłem, jak działa korekta na Czytelni, ufam, że dotrze....
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2009, 21:47   

Część pewnie wie, ale żeby reszta nie złapała WTF-a takiego, jak ja...
Cytat:
[21:40] <Szaman_Fetyszy> hej ^^ mam jedno pytanie, nie macie nic przeciwko zmianie mojego nicka na forum i portalu? :D
[21:40] <Avellana> ...przepraszam, ale kto mówi....?
[21:41] <Szaman_Fetyszy> a tak w ogóle kopę lat :P - ponad rok temu byłem znany pod innym nickiem :D
[21:41] <Szaman_Fetyszy> starszy brat Tilka, czyli Bambosh ^^
[21:42] <Avellana> a, ok, da się zrobić

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-01-2010, 13:11   

Cytat:
Temat: Recenzja Tanuki.pl "Clannad"

Apokalips Apokalips do fm

pokaż szczegóły 07:42 (5 godz. temu)

Witam,

Jestem jednym z użytkowników Tanuki.pl. I pisze do ciebie w sprawie twojej recenzji anime Clannad.

Po ocenie którą wystawiłeś i tym co napisałeś na temat Fabuły oraz twojej oceny widze że jesteś jedną z tych osób które wogóle nie zrozumiały fabuły Clannad i tego co przedstawiał.
Przesyłam diagram gdzie jest to w prosty i łopatolgiczny sposób przedstawiony jak wyglądała fabuła anime.
Chociaż z tego co widziałem nie tylko obejrzałeś obydwie serie co i film oraz znasz gre Clannad.Więc jesli jednak ją zrozumiałeś to jestem zaskoczony tak niska oceną. Ponieważ fabuła jest tak skomplikowana rozbudowana i wielowatkowa więc ocena powinna być podobna do ocen za fabułe które maja anime typu "Death Note" i na pewną wyższą niż "Kanon" czy "Air".

Wiemże jest to twoja ocena i to jak ty odebrałeś dane anime. Ale recenzja jest też informacją o fabule. A nie Tylko Twoja oceną.
A fabuła jest bardziej rozbudowana niż się wydaje. I po obejrzeniu ze trzy razy nie wszystko może być jasne.

Polecam też strone:

http://www.clannad.wbijam.pl/artykuly-64-1.html

Jest tam naprawde dużo ciekawych informacji.

Prosiłbym żeyś zapoznał się z tym co przesłałem i z góry dziękuje:D
Mam nadzieje że jeśli zmieni to twoje spostrzeżenie do tej sreri to ocene można zmienić czy coś bo bynajmniej ta mnie strasznie irytuje. Wydaje mi się że za takie coś ocena troche ponad przeciętnej jest tu strasznie niesprawiedliwa.

Pozdr. Apokalips.

Jak widać, jestem zbyt głupi na oglądanie anime o moe-panienkach.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2010, 13:22   

Ależ niektórzy mają czasu do stracenia.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-01-2010, 17:24   

Cytat:
Jak widać, jestem zbyt głupi na oglądanie anime o moe-panienkach.


Dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawę;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-01-2010, 18:01   

Fumie! Kajaj się! Na kolanach leć przeprosić za ignorancję i natychmiast zmienić ocenę na 11/10!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-01-2010, 19:04   

Podobne "dobre rady" od tego samego użytkownika dostałem już kilka razy. Prawdopodobnie w przyszłości też się jakieś trafią, bo jednostka to uparta, co udowadnia sukcesywnie od dłuższego czasu. Jakiś drażniących granic jednak nie przekracza, więc nie ma się czym przejmować.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-02-2010, 12:03   

Cytat:
Od: kinek17
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:46
Temat: Przepraszam Cytuj wiadomość
Nie ściągam programu z nielegalnego źródła a z głównej strony-wersja trial.
Nie pytam o nielegalne napisy tylko o odcinki anime online z polskimi napisami.
W regulaminie nie przeczytałem aby owe rzeczy były uznawane jako przewinienia.
Kolejna rzecz: Spam? Zasiałem raz oftop ale post został już usunięty.
Wiem że dyskutowanie z Modernatorem na temat powodu wystawienia ostrzeżenia łamie regulamin ale czuje się urażony/źle zrozumiany.

Cytat:
Od: kinek17
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 0:13
Temat: Wydaje mi się ,że ostrzeżenie zostało wystawione pochopnie. Cytuj wiadomość
Co więcej, prosił bym o udokumentowanie moich wykroczeń.
Przeczytałem jeszcze raz cały regulamin i sądzę iż mnie źle zrozumiano.
Brzydko teraz wygląda ten czerwony kwadracik koło tytułu.
Jedyne co mogę sobie zarzucić to fakt iż nieraz piszę nie spójnie,nic po za tym.
PS.gdybym nie brał na poważnie upomnień modernatorów nie żalił bym się teraz.

Proszę o rozpatrzenie moich wiadomości zastanowienie się nad wystawieniem mi upomnienia.


Moja odpowiedź:
Cytat:
Witam,

Ostrzeżenie zostało wystawione dokładnie za:
1. Temat "Najpiękniejsze anime" http://forum.tanuki.pl/tematy10/5591.htm#225541 - temat dotyczy anime które są perłami graficznymi, a nie tego, co kto chce obejrzeć;
2. "Polska w M&A" - spam wielowykrzyknikowy z zapytaniem do kokodina - usunięty;
3. Temat "Jakie anime widziałem..." Jak wyraźnie napisano w pierwszym poście, "Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii." Czyli pytanie > odpowiedź. Polecam przeczytać pierwszy post w temacie, zwłaszcza to, co jest wytłuszczone na czerwono.
http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973,2475.htm#225551
4. "Kto mi powie" - pytanie o "love hina online z polskimi napisami" - zapytanie o nielegalne źródło. Tak, oglądanie online jest nielegalne, chyba, że jest to serwis legalny, których w Polsce nie ma (Crunchyroll, ANN). Napisy też są nielegalne - post usunięty;
5. Temat o "Slayers" - post całkowicie nie na temat - usunięty;
6. Pobieranie programu Photoshop - jeśli jest pobierany legalnie, jako trial, to należy to napisać. Po rozważeniu, ten punkt z uzasadnienia ostrzeżenia zostanie usunięty;
7. Praktycznie w każdym temacie komentowanym przez Ciebie, a dotyczącym rysunków - zachęcanie do zajrzenia do swojego tematu;
8. Nie słuchanie moderacji - zignorowanie próśb o czytelne wypowiedzi.

Ostrzeżenie znika po 30 dniach od momentu wystawienia.

Pozdrawiam,
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2010, 18:40   

Pmka od kinek17
Cytat:
Ok, dziękuje za rozkminienie moich wątpliwości.
Chciał bym również prosić o wybaczenie ,że w ogóle wdałem się w ową dyskusję.
Obiecuję poprawę;p


Z kolei Ratatuj został poproszony o usunięcie sygnaturki "Lokerz". 1. Serwis komercyjny, 2. bardzo podejrzana działalność, 3. w świetle pozostałych usuniętych postów ogłoszeniowych tego serwisu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2010, 22:47   

Prośba do Tilka:

KaśŚ napisał/a:
Już nie chce mi sie wymieniać rzeczy które denerwuja mnie na tej stronie ..nie chce mi sie szukać informacji o tym o co zaraz poproszę. Proszę o usunięcie mojego konta natychmiast!..nie powiem dlaczego prosze to zrobić i nie interesuje mnie czy napisalam do właściwej osoby czy nie! poprostu zróbcie to ..Dzieki!


Ja chyba nie mam możliwości kasowania konta w portalu, mógłbyś to zrobić? Potem wykrzaczę jej konto z forum i napiszę na maila, że załatwione.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-03-2010, 22:56   

Może ktoś jej na konto wszedł?
Chociaż styl podobny jak w postach, więc chyba nie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-03-2010, 00:30   

Korespondencja z panem Homerem, need pomoc...
Cytat:
Od: HomerSimpson
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 22:44
Temat: Re: Podpis, banner i odnośnik Cytuj wiadomość
Obawiam się, że na stronie CartoonCenter.pl nie ma nic szkodliwego lub pirackiego :)
Odcinki South Park są dozwolone do odtwarzania przez samych ich twórców online, o ile poda się ich autorów, a Ci są podani :)

Pozdrawiam, i prosiłbym o przywrócenie sygnatury

Cytat:
Od: IKa
Do: HomerSimpson
Wysłany: Wczoraj o 23:31
Temat: Re: Podpis, banner i odnośnik
Witam,

Na stronie http://www.cartooncenter.pl widnieje wasz dział Download na stronie Chomik.pl z odcinkami anime. Zgodnie z "Ustawą o prawie autorskim" oraz naszym prawodawstwem na terenie Polski nie mają zastosowania regulacje i prawa innych państw, w tym USA. By umieścić on-line pliki serii animowanej wyprodukowanej dajmy na to w USA wymagana jest zgoda pisemna autora. Co więcej, nie istnieje "Internet Privacy Act", ponieważ żadna tego typu ustawa nie została podpisana przez B. Clintona. Polecam lekturze ten odnośnik: http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Privacy_Act

Pozdrawiam,
IKa - Moderator Tanuki.pl

Cytat:
Od: HomerSimpson
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 0:11
Temat: Re: Podpis, banner i odnośnik Cytuj wiadomość
Skoro odcinki online są udostępnione przez SouthParkStudios.com, a CartoonCenter nakłada jedynie na filmy video hotlinkowane w JW playerze napisy w formacie *srt to gdzie tu jest przewinienie?
Dział download jest jedynie zbiorem linków, a z tego co mi wiadomo umieszczanie linków na stronie jest dozwolone :)


/me więdnie ==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-03-2010, 01:12   

Użytkownik w tym co mówi nie kłamie. SouthParkStudios.com faktycznie pośród swoich zasobów zawiera odcinki serialu i daje możliwość ich oglądania. Tylko że co z tego, skoro regulamin użytkowania strony mówi:

Cytat:
Unless the context clearly requires otherwise or we explicitly say so in writing, the term "Site" includes "Material" as well. The Site is to be used solely for your noncommercial, non-exclusive, non-assignable, non-transferable and limited personal use and for no other purposes. You must not alter, delete or conceal any copyright or other notices contained on the Site, including notices on any Material you download, transmit, display, print or reproduce from the Site. You shall not, nor will you allow any third party (whether or not for your benefit) to reproduce, modify, create derivative works from, display, perform, publish, distribute, disseminate, broadcast or circulate to any third party (including, without limitation, on or via a third party website), or otherwise use, any Material without the express prior written consent of MTVN or its owner if MTVN is not the owner. Any unauthorized or prohibited use of any Material may subject you to civil liability, criminal prosecution, or both, under applicable federal, state and local laws. We require users to respect our copyrights, trademarks, and other intellectual property rights.


Te same materiały pojawiające się na innej stronie to już złamanie praw autorskich, zapisane jest to iście po amerykańsku, z uwzględnieniem czego popadnie, co w tym wypadku jest akurat pożyteczne.

...taka ciekawostka na uboczu - wedle tego samego regulaminu nie można użytkować strony, jeżeli się nie znajduje na terenie USA :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group