FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2012, 21:53   

Nie można wykluczyć, że to ta sama osoba w sumie...

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-02-2012, 14:23   

Czy ktoś mógłby upomnieć Riktiktikiego żeby pisał po ludzku, a nie jakby uderzał na przemian łokciem i głowa w klawiaturę w celu tworzenia tych swoich wypocin? Moją prośbę na PM olał, prośbę innego użytkownika w jednym z tematów olał i najchętniej bym mu ten czerwony pasek do końca nabił sam. A jak się zacznie zasłaniać jakimś dys-, to można mu pokazać Worda i Zega, który też ma i pisze zrozumiale.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2012, 15:27   

http://forum.kotatsu.pl/tematy18/291,570.htm#301445

... to chyba do wywalenia, nie? Wygląda mi na trolla...

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-11-2012, 15:54   

Popieram wywalenie, ale proszę niech to zrobi ktoś inny niż ja, bo Swargę i sieciarza mam w tym momencie szczerą ochotę zamordować i nie nadaję się chwilowo do uprzejmego moderowania czegokolwiek ich autorstwa.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 15-11-2012, 15:59   

Bezimienny napisał/a:
Wygląda mi na trolla...

Ktoś rejestruje się na forum o anime specjalnie po to, żeby popisać w temacie o polityce z przerwami na opisy defekcji? Seems legit...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2012, 18:23   

Xeniph napisał/a:
Bezimienny napisał/a:
Wygląda mi na trolla...

Ktoś rejestruje się na forum o anime specjalnie po to, żeby popisać w temacie o polityce z przerwami na opisy defekcji? Seems legit...

Swarga, alosza, sieciarz plus jeszcze jeden gość piszący tylko w temacie o piłce nożnej, którego nicka nie pomnę. Jestem bardzo ciekawy po co oni się tu pojawili.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-11-2012, 18:26   

Bo nie kochają ich gdzieś indziej?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-11-2012, 19:51   

Cytat:
Swarga, alosza, sieciarz plus jeszcze jeden gość piszący tylko w temacie o piłce nożnej, którego nicka nie pomnę.


Xavi. Ja dopisałbym jeszcze Craftsmena, który wyraźnie przypełzł za aloszą.

Cytat:
Jestem bardzo ciekawy po co oni się tu pojawili.


Zawsze jest opcja, że lurkują pozostałe tematy. A na pewno też ciągnie swój do swego i im więcej jest na forum prawicowców, tym więcej ich będzie przypełzać.

... Dobra, to którego banujemy pierwszego?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2013, 20:10   

Mail od Bluestreama:

Cytat:

Moje konto w Portalu zostało zablokowane. Z komunikatu pojawiającego się, podczas logowania wnioskuję,
że ma to związek z dyskusją na kanale irc.

"Istotna Informacja

Nasi bohaterowie nas potrzebują
odprowadźmy 1% na polskie stop-motion
Nieuleczalnie chore dzieci też nas potrzebują ;p
ktos napisal komentarz: "niech sie sprzedaja zamiast prosic o 1%"
zgadzam się w 100%

socjopatia wykluczająca jakąkolwiek integrację z resztą forum"

Zazanaczam, że moja wypowiedź była kontynuacją wypowiedzi poprzedniej i odnosiła się bezpośrednio do akcji
prowadzonej przez Semafor, natomiast nie stanowiła odpowiedzi na tekst Moderatora. W ten sposób, odnosząc się
do swoich wypowiedzi chciałem w pewien sposób potwierdzić, że zgadam się, iż inne akcje społeczne wymagające
przeznaczenia 1% podatku są ważniejsze niż zbiórka pieniedzy prowadzona przez komercyjną organizację w tym wypadku
Semafor. W tym miejscu przypomniał mi się komentarz jednego z użytkownikow serwisu youtube, umieszczony pod ktorąś z kopii spotu:

http://www.youtube.com/watch?v=_sTHU0v6LhI

w ktorym ów użytkownik stwierdził (cytowałem z pamięci), że "powinny się sprzedawać (animacje Semaforu), a nie prosić/żebrac
o 1% podatku. Jak widać komentarz pod spotem ma miesiąc i do niego własnie się odnosiłem zakladając, że po moim wpisie na forum
wszyscy zdążyli się już zapoznać z tym materiałem więc moja aluzja będzie jasna.

Przyznaję, że uznałem wypowiedź Moderator za wyrażenie niechęci do przyjęcia stanowiska popierającego pomoc dla polskich studiów
borykajacych się z problemami finasowymi wynikającymi jak sami twierdzą, z ekspansji zagranicznych seriali. Być może liczyłem na
zrozumienie takiego stanowiska. Jednak stawianie przeciwko niemu akcji spolecznych na rzecz potrzebujących dzieci uznałem za
zdeprecjonowanie samej idei zbierania pieniędzy w celach innych niż pomoc w sytuacjach krytycznych. Idac tym torem rozumowania nie
należałoby umieszczać próśb o 1% na inne akcje, np. na schroniska dla zwierząt (zestawmy np. taką akcję z akcją na rzecz dzieci)
itp. (ogłoszenia o których pojawiały się już na Forum:

http://forum.kotatsu.pl/tematy47/6438.htm

widzac takie inicjatywy zalożyłem, że nie ma nic niewłaściwego w poinformowaniu o tej konkretnej).

Nie odniosłem się do zarzutów Moderator, gdyż w moim mniemaniu wydały mi się zbyt daleko idące, a w kontekście moich intencji przyjąłem
błędne założenie co do intencji drugiej strony. Być może mój brak odpowiedzi został niewlaściwie zinterpretowany, jednak przez pewien
czas po wpisaniu zacytowanego tekstu początkowego byłem z daleka od komputera i nie mogłem aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Po powrocie
i zapoznaniu się z komentarzami kwestionującymi moją dobrą wolę oraz emapatie być może zbyt ostro oceniłem sytuację przytacząjac w kontekscie
prowadzonej dyskusji zjawisko określane jako "trolling" i sprowadzając je do wyłącznie niewłaściwych zachowań użytkowników. Jednak zaznaczam,
że nie odnosłem się w żadnym punkcie do uczestników dyskusji.

Zdaję sobie sprawę, że moje wypowiedzi w dyskusji na temat prawa autorskiego mogły zostać uznane za aroganckie i pełne poczucia wyższości,
oraz stanowiące próbę poprawienia sobie samopoczucia kosztem innych za co przepraszam. Szczególnie chciałbym przeprosić Moderator Tren za moje
niewłasciwe wypowiedzi i kwestionowanie Jej zdania.

Przepraszam rownież za "czepianie się" twórców AMV. Pozostawiam sprawę interpretacji przepisów prawa specjalistom.

Proszę zauważyć, że nie otrzymałem żadnego z gwarantowanych(?) przez regulamin Forum ostrzeżenia ani upomnień:

("1. Ostrzeżenia administratorów/moderatorów należy traktować poważnie. Niezastosowanie
się do nich może powodować kasowanie postów, otrzymanie ostrzeżenia, a w skrajnych
przypadkach – bana.")

a wymierzona kara była moim zdaniem zbyt surowa i nie pozwala na obronę ani sprostowanie postawionych mi zarzutów.

Oświadczam, że zarzuty Moderator w sprawie mojego domniemanego stanowiska:

"Wprost oskarżony o socjopatię w związku ze swoim podejściem do dziecięcej prostytucji nie zaprzeczył zarzutom."

są niezgodne ze stanem faktycznym. Po tym sprostowaniu sformułowanie: "nie zaprzeczył" staje się nieaktualne. Dlatego uprzejmie
proszę o usunięcie wpisu na mój temat z działu "ogloszenia". Prosze o nie przypisywanie mi zdania i pogladów, z którymi nie mam nic wspólnego.

Ja rownież jestem osobą znajdującą się w krytycznej życiowej sytuacji,(także gdy byłem dzieckiem) jednak staram się nie wykorzystywać tego w
celu osiągania korzysci. Dodatkowo od ponad roku nie mogę znaleźć pracy. Być może dlatego reaguję dość alergicznie na ludzką krzywdę i
wykorzystywanie jej w celu wywoływania reakcji emocjonalnych. Poruszanie i rozwijanie takich tematow moze wywolac u osob z traumatycznymi przezyciami
flashback:
http://en.wikipedia.org/wiki/Flashback_%28psychology%29
Stąd zamiast odnieść się do komentarza o dzieciach uznałem za stosowne zachowanie milczenia.

Jestem śwaidomy, że moja sytuacja może mieć wpływ na mój nastrój i stan psychiczny przejawiając się w braku poczucia humoru i ogólnej depresji, jednak
proszę niekierowanie pod moim adresem personalnych komentarzy na temat mojego zdrowia psychicznego takich jak podczas wspomnianej dyskusji na kanale IRC.

Bardzo proszę o humanitarne potraktowanie mojej prośby. Uznaję absolutna władzę Administracji na Forum, proszę tylko o zrozumienie mojej sytuacji.
Zdaję sobie sprawę, że nie zasługuję na odblokowanie konta, jednak jeśli Moderacja okaże łaskę będę starał się wnosić tylko wartościowe i merytoryczne
tematy lub, jeśli Moderacja sobie tego życzy odejdę i nie będę więcej naruszał spokoju Forum Kotatsu. W tym przypadku proszę o uznanie mojego prawa do
bycia zapomnianym i całkowite zlikwidowanie mojego konta użytkownika oraz wspomnianego wpisu w dziale "ogloszenia".

Jednocześnie będzie mi bardzo przykro z tego powodu, gdyż przyznaję, że polubilem Adminstrację oraz beztroską atmosferę Forum i kanału IRC.



Jenot Bluestream

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-04-2013, 11:30   

....tym razem dostałam PMkę. Od niejakiego Acryla.

Cytat:
Przepraszam za moje wszelkie niewlasciwe zachowania na forum i
kanale IRC. Zdaje sobie sprawe, ze jestem wredny, zlosliwy i
nie potrafie nawiazywac przyjazni. Malo tego. Mam naturalny dar
denerwowania i wyprowadzania z rownowagi ludzi, ktorzy okazali
mi choc troche dobrej woli. Nie dziwie sie, ze zostalem okreslony
socjopata. Przepraszam ze wykorzystywanie w celu draznienia innych
postaci z polskich kreskowek/dobranocek. Przepraszam za arogancje
podczas dyskusji i nie sluchanie komentarzy innych co przypomina bardziej
prowadzenie monologu na kanale niz jakiejkolwiek formy dialogu.

Przede wszystkim chcialbym przeprosic Moderator za moje wypowiedzi,
ktorymi mogla poczuc sie dotknieta i urazona. Wiem, ze bycie Moderatorem
oznacza poblazliwosc dla zachowan innych uzytkownikow, wiem rowniez ze
ma ona swoje granice. Przepraszam, za sugerowanie podczas moich
wypowiedzi na kanale IRC, że druga strona stosuje trolling.

Jako fan mangi i anime przepraszam za zaklocanie spokoju i negatywne
wypowiedzi na temat japońskich produkcji i ich wplywu na rynek.

Zrozumialem swoj blad i biecuje, ze od tej pory bede starac sie nie byc
wredny i zlosliwy dla innych ludzi. Bede staral sie pracowac nad swoim
paskudym charakterem, co nie bedzie latwe i zdaje sobie z tego sprawe.

Bluestream


........khy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-04-2013, 11:56   

Pomijając PM, wypadałoby jednak panu jakoś odpowiedzieć na mail.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-04-2013, 15:05   

Głównym pytaniem jest tutaj jak zamierzamy mu odpowiedzieć. Sugeruję przedyskutować dziś wieczorem na ircu jakie stanowisko przyjmujemy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-04-2013, 20:59   

PM oraz mail napisał/a:
Przepraszam, czy mogę prosić o odblokowanie konta "Bluestream"?
4 dni temu zostało zablokowane. Powodem była moja niedbałość w dyskusji na kanle irc - zamiast odnieść się do komentarza Moderator Tren zdecydowałem się kontynuować swoją poprzednia myśl odnosząc się do własnego komentarza co zostało przez Nią niewlaściwie zinterpretowane.

Nasi bohaterowie nas potrzebują
odprowadźmy 1% na polskie stop-motion
Nieuleczalnie chore dzieci też nas potrzebują ;p
ktos napisal komentarz: "niech sie sprzedaja zamiast prosic o 1%"
zgadzam się w 100%

http://forum.kotatsu.pl/tematy32/6565.htm#305599

Moj komentarz wynikał z cytowania komentarza do spotu

http://www.youtube.com/watch?v=_sTHU0v6LhI

"niech polska animacja się sprzedaje a nie żebra..."

Bardzo proszę o zrozumienie sytuacji i przywrócenie dostępu do mojego konta.

Bluestream

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-04-2013, 17:48   

W sprawie Bluestreama - czytałam wczorajsze logi, nie skomentuję... Acz trochę rozumiem pana, bo chyba nikt mu nie odpisał nawet, że mail doszedł. Pozwoliłam sobie odpowiedzieć, że wiadomości doszły, sprawa jest w toku, ale musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jesteśmy lud pracujący/uczący się. Doradziłam, żeby darował sobie kolejne PW/maile/akcje ircowe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-04-2013, 22:41   

Na prośbę Ysena wrzucam moją rozmowę z zombie (jak to brzmi...):
nervyzombie napisał/a:
O, nawet się nie spodziewałem że kotatsu to forum którego kompletnie nie obchodzi obowiązujące prawo. Nie obchodzą je w gruncie rzeczy także użytkownicy i ich prawa. Dla was najważniejszą wartością są po prostu wasze układy, mam rację, nie potraficie udowodnić w sposób merytoryczny że się mylę więc po prostu staracie się mnie jak najszybciej pozbyć. Nieźle.

Dostaję osta ja, a nie Eire która kilkukrotnie użyła wulgaryzmu, obrażała mnie, jawnie dążąc do kłótni. Ale to was nie interesuje bo jak można ukarać starego znajomego na rzecz jakiegoś randoma.

Hah, przez kilka stron tematu osoby, które posiadają znacznie większą wiedzę i doświadczenie... Więc u was nawet moderatorzy ewidentnie nie potrafią zachować neutralności i nie używać tanich sposobów w stylu ubliżania drugiej osobie. Nikt z was nie ma większej wiedzy niż ja, czemu? Bo nie potraficie jej dowieść. To samo jeśli chodzi o doświadczenie. Przegrywając dyskusje potraficie tylko to? Obrażać drugiego człowieka, wskazując na jego wiek? Wywyższając się bezpodstawnie?

Co do poglądu na temat wartości życia ludzkiego, to ma ono wartość najwyższą ale nie w takiej skali. I jest to temat na dłuższą rozmowę a nie - uznałaś że ci się nie podoba i wstawiasz warna.

W tej dyskusji to nie ja przegrałem, to nie ja bredziłem, to nie mi puściły nerwy. Nikogo nie nazwałem niedoświadczonym, głupim szczeniakiem.

To co robicie to próba zachowania władzy totalnej i próba stłamszenia mnie pokazem siły. Nie mam zamiaru uginać się przed pożałowania godnymi próbami pogwałcenia moich praw.


Odp:
Cytat:
Forum Kotatsu jest forum prywatnym, opłacanym z prywatnych pieniędzy i funkcjonującym w ramach regulaminu, który wielokrotnie złamałeś. Byłeś uprzedzany, że moderacji kończy się cierpliwość do Twoich wybryków, ale postanowiłeś zignorować te prośby, efekt jest, jaki jest i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Zauważ, że dopóki dyskusja trzymała pewien poziom, mimo iż ocierała się o flejm, nikt nie przeszkadzał. Niestety swoją ostatnią wypowiedzią, zacząłeś propagować na forum treści szkodliwe społecznie, o których nikt nie będzie dyskutował.

Co do jakości dyskusji, sam postawiłeś się w opozycji do reszty użytkowników, nie przyjmując do wiadomości, nawet nie biorąc pod uwagę pół ich argumentu, a teraz robisz z siebie ofiarę i zwalasz wszystko na wyimaginowany "układ". Twoja sprawa. Jako moderator naczytałam się już takich zarzutów i nie robią na mnie wrażenia, ponieważ zawsze przytaczają je osoby, które nie mają na swoją obronę nic innego, a całą winę próbują zrzucić na moderację i "znajomości". Zupełnie normalna sprawa, popularny chwyt stosowany szczególnie chętnie przez nowych użytkowników, acz i bywalcom się zdarza.

Tak jak Ty dostałeś kilkakrotnie szansę, tak samo dostała ją Eire - nie rozumiem dlaczego ma być traktowana surowiej od Ciebie? Biorąc pod uwagę jej doświadczenia, miała pełne prawo zdenerwować się i zareagować tak, a nie inaczej.

Pozdrawiam,
moshi_moshi

PS Zanim zechcesz wzniecić powstanie przeciwko złej moderatorskiej tyranii, radzę uspokoić się, przemyśleć zachowanie i najlepiej odczekać do zakończenia blokady. Mogę Cię zapewnić, że moderacja nie ulega groźbom i wyssanym z palca zarzutom, przekonują ją jedynie sensowne argumenty. Ost na Kotatsu to nic niezwykłego, o czym mogą Cię zapewnić stali użytkownicy, zdarza się najlepszym, acz tylko nieliczni mają na tyle klasy, żeby przyznać się do błędu.

PS2 Naturalnie, masz prawo odwoływać się od mojej decyzji. W tym celu możesz napisać PW do dowolnego moderatora lub administratora forum.


nervyzombie napisał/a:
Oh wreszcie koniec z wyzywaniem mnie od szczeniaków i przyszła pora na normalną dyskusję.

Gdzie ja złamałem regulamin? Możesz mi wskazać konkretnie co i kiedy? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Zacząłem propagować treści społecznie szkodliwe? To jest wypaczenie sensu mojej wypowiedzi. Kompletne. Może i moje tezy są kontrowersyjne, ale nie są obraźliwe ani też staram się aby nie były wyssane z palca. Nie chodziło mi o to że życie ludzkie nie ma wartości i można nim dowolnie handlować tylko o to że w skali państwa życie i cierpienia pojedynczych ludzi mogą być z zyskiem poświęcone dla lepszego życia większości. I na tym polegają wojny, dzięki tysiącom wojen poprzez całą historię mamy teraz internet, nowoczesną medycynę, wspaniałą kulturę. M.in. dzięki poświęceniu i cierpieniu tych ludzi którzy ginęli na wojnach.

Może pogląd niezbyt pokojowy, ale to nie jest żaden nazizm czy coś. I nie powinien być karany bo wcale nie szkodzi nikomu. Zauważ że mimo to iż uważam że wojny mogą być korzystne to nigdzie nie poparłem ich bezsensownego wywoływania np. w celu podbicia sąsiada.

Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc że nie brałem pod uwagę nawet "pół argumentu" innych rozmówców skoro starałem się odpowiadać na wszystko a moi oponenci od jakiegoś czasu pomijają spore części moich wypowiedzi.

Zwalam to na wyimaginowany układ bo wg. mnie jest to wysoce prawdopodobne. Eire i inni, w tym Ty, od jakiegoś czasu bombardują mnie chamskimi, aroganckimi uwagami personalnymi, Eire użyła kilku wulgaryzmów(w pełni świadomie, nie zwalałbym to na nerwy ponieważ zmieniła post żeby użyć przekleństwa), ty nazwałaś mnie szczeniakiem. Sami ewidentnie łamiecie zasady kulturalnej dyskusji, nieustannie mnie prowokując, a ukarany zostałem tylko ja.

O jakim powstaniu przeciwko tyranii mówisz? I o jakim uspokojeniu się? To nie mi tutaj puściły nerwy, to nie ja zacząłem wyzywać i nie ja brutalnie zablokowałem możliwość brania udziału w dyskusji.


Odp:
Cytat:
Podstawą do wystawienia osta była ta wypowiedź:
"Co mnie interesuje że okupuje zwycięstwo śmiercią i kalectwem skoro zyskuję dużo więcej? To zwykły biznes. Macie zbyt duże mniemanie o wartości życia ludzkiego."
Do tego dochodzą poprzednie wybryki, m.in.:
"Dopóki nie potrafisz mnie przegadać to mam gdzieś to że gówno wiem na temat historii.", świadczące o tym, że masz świadomość własnej niewiedzy i piszesz w temacie, żeby się pokłócić, co potwierdzasz dalej, odpowiadając na pytanie Costly'ego:
"Costly napisał/a:
Planujesz tak w nieskończoność odbijać piłeczkę, z samym faktem, że do kogoś ona leci jako przyczyną, powodem i celem?

Tak. Czemu? Bo mogę."
Przypominam, że byłeś już upominany, nie tylko przez mnie, ale i przez innych moderatorów. Upomnienie było jasne - albo zaczniesz uważać na to, co piszesz, albo kolejna nieprzemyślana wypowiedź będzie skutkowała ostrzeżeniem. Nie zastosowałeś się do upomnienia.

Co do wytłumaczenia swojej wypowiedzi o śmierci - przeczytaj ją jeszcze raz. Zarówno twój ton, jak i użyte słowa nawet w najmniejszym stopniu nie świadczą o tym, że doceniasz poświęcenie setek, tysięcy ludzi. Dla Ciebie to tylko biznes. Przykro mi, gdyż ani ja, ani nikt inny na tym forum nie czytamy w myślach - a nie wiem, jak dużo wysiłku i dobrej woli należałoby włożyć, żeby dostrzec w zacytowanym fragmencie chociaż ślad tego, o czym piszesz w PW. Stwierdzenie ""Co mnie interesuje że okupuje zwycięstwo śmiercią i kalectwem skoro zyskuję dużo więcej? To zwykły biznes. Macie zbyt duże mniemanie o wartości życia ludzkiego." jest wysoce szkodliwe, gdyż legitymizujesz w nim śmierć niewinnych ludzi w imię rzeczy, które można pozyskać bez rozlewu krwi i ofiar. Deprecjonujesz wartość życia ludzkiego, sugerując, że można i warto je poświęcić dla dóbr materialnych i szeroko pojętego postępu. Dla mnie i nie tylko są to zbyt daleko idące wnioski, krzywdzące dla ludzi, którzy giną w konfliktach i zwyczajnie nieprawdziwe (wystarczy obejrzeć wiadomości). Na forum zaglądają osoby nieletnie, bardzo młode i nie życzę sobie, by miały na nim styczność z podobnymi poglądami. Jeśli chcesz, możesz iść gdzie indziej dzielić się takimi przemyśleniami, na Kotatsu nie będzie na to przyzwolenia. I to nie podlega dyskusji.

Swoimi wypowiedziami, począwszy od przywitania (za które również mogłeś dostać z miejsca osta) prowokujesz innych użytkowników. Nie przyjmujesz żadnej krytyki, podczas gdy sam krytykujesz połowę forum. Owszem, nazwałam Cię szczeniakiem, a właściwie Twoją wypowiedź i nadal uważam ją za taką, zwyczajnie nie mam szacunku do ludzi, którzy nie szanują podstawowych wartości, jak widać nie tylko ja. Większość użytkowników odpłacała pięknym za nadobne, zauważyłbyś, gdybyś nie był tak bardzo przekonany o swojej nieomylności. Można obrazić drugiego człowieka samym tonem wypowiedzi czy zachowaniem, nie tylko wulgaryzmy pełnią taką funkcję, o czym zdaje się zapomniałeś.

Twoja poprzednie PW było nacechowane emocjonalnie, a przynajmniej sprawiało takie wrażenie, stąd PS. Ost jest następstwem Twoich nieprzemyślanych wypowiedzi, a nie mojego widzimisię, nie blokujemy możliwości pisania na forum dla sportu, tudzież dlatego że mamy zły humor. Złamałeś konkretne punkty regulaminu, nie zastosowałeś się do próśb moderacji, blokada pisania to efekt twoich działań.

Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusję czy i dla jakich celów warto/można poświęcić życie ludzkie, gdybym miała na nią ochotę odpowiedziałabym Ci w temacie. Uważam, że ost i blokada zostały nałożone słusznie i nie zmienię zdania. Jak pisałam poprzednio, możesz się odwoływać - do dowolnego moderatora lub administratora forum (Crack). Ja na pewno osta nie zdejmę.

Pozdrawiam,
moshi_moshi


nervyzombie napisał/a:
Ok przyznaję rację co do mojego zachowania i słuszności blokady forum i przepraszam za to oraz prowokacyjny styl pisania.

Ale nie zgadzam się z karą za mój pogląd. Jestem człowiekiem niewierzącym i człowiek to dla mnie generalnie ta sama materia co kłoda albo piesek. Oczywiście, człowiek jest bardziej złożony i wartościowy. Pogląd ten koliduje z waszym jednak powinniście zachować się tolerancyjnie, ponieważ wiele poglądów koliduje ze sobą i albo się zwalczają nawzajem albo tolerują w pewnym stopniu. To tak jakbym ja na własnym forum karał chrześcijan za istnienie, ponieważ ich pogląd głosi że będę płonąć w piekle po śmierci.


Odp:
Cytat:
Nie myl tolerancji z akceptacją. Nie przeszkadza mi, że ktoś nie wierzy w Boga, jego sprawa. Wśród moderacji są osoby wierzące i niewierzące, jakoś nikt do tej pory nie miał z tym problemów. Szacunek dla życia jest wartością niezależną od wiary/przekonań itp. Tolerujemy inne przekonania niż nasze - nieważne czy chodzi o religię, wiarę, politykę, kwestie preferencji seksualnych itd., natomiast traktowanie życia ludzkiego jak rzeczy (kłoda jest rzeczą) to już dla mnie objaw przekonań szkodliwych, bo legitymizuje zabijanie, kiedy jest to opłacalne. Mogę tolerować odmienne poglądy i robię to, pod warunkiem, że nie są one szkodliwe, a Twój pogląd właśnie taki jest. przykro mi tylko, że tego nie dostrzegasz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group