FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-05-2013, 15:34   

nervyzombie napisał/a:
Skoro warny za moje prawdziwe przewinienia już wygasły a mam zakaz pisania tylko dlatego że moje istnienie przeszkadzało jaśnie Ysenowi i ładnie ubrał to w "powód" a raczej powody moich 2 warnów, to może mi je zdjąć? Karanie za opozycyjny stosunek do administracji to jakaś pomyłka, chcecie tworzyć rozwijającą się i różnorodną społeczność czy raj na ziemi w stylu III Rzeszy ew. ZSRR lub Starożytnego Egiptu? Bo nie widzę innego powodu dla którego administracja na zarzut łamania przez nią własnego prawa odpowiadała: "my możemy wszystko, wypierdalaj jeśli ci się nie podoba". To co prawda nie dosłowny cytat ale w perfekcyjny sposób oddaje wasz stosunek do sprawy.

Nie będę płakać ani cię męczyć jeśli odrzucisz moją prośbę, po prostu to sugeruję bo uważam że taka kara to przesada i takie uciszenie niewygodnego i irytującego użytkownika nie mające nic wspólnego z jego realnymi wykroczeniami.

Pozdrawiam.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2013, 16:26   

Czy Caladan prosił kogoś o zgodę na założenie tematu o narkotykach? Bo o ile pamiętam ostatni temat dotyczący ich legalizacji zamknęliśmy jako zbyt polityczny.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-05-2013, 16:32   

Chodziło pewnie o to, że Ysen zarzuca mu ćpanie:
Cytat:
Przeklejono do właściwego tematu. Caladan - z łaski swojej nie ćpaj tyle, nie dość, że ciężko Cię zrozumieć, to trzeba po Tobie sprzątać - Ysengrinn

Więc chłopak doszedł do wniosku, że pisanie o narkotykach na forum jest ok, skoro nawet moderacja to robi. Innego wyjaśnienia nie widzę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2013, 17:57   

nervyzombie napisał/a:
Co to miało być? W tym temacie o legalizacji marihuany?

Nie wyskakuj z tą waszą parodią regulaminu... Bo to żałosne naprawdę. Zamknijcie ten temat jeśli nie pozwalacie się wypowiadać osobom które mają o nim największe pojęcie, najlepiej zamknijcie forum bo cienko u was z wolnością słowa, och a nie, tylko takie wredne trolle jak ja są tępione, bo moderacja i koleżki mogą legalnie wyzywać innych i przeklinać.

Pozwolicie, że dam mu dodatkowego osta? Bo szlag mnie jasny trafił. Nie dość, że poświęcam czas na moderowanie forum to taka łazęga jeszcze przychodzi krytykować.

Poza tym sugeruję zamknąć temat o narkotykach, jeśli nikt nie ma nic przeciwko bo mam wrażenie, że tylko będzie przyciągał kolejne jednostki chcące dzielić się doświadczeniami...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2013, 18:00   

Skoro ostrzegłaś, to głupioby teraz było bez kolejnego wyskoku zamykać…

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2013, 18:07   

Morg, na tym etapie wisi mi co pomyślą użytkownicy. Nie zamknęłam tematu tylko dlatego, że chciałam najpierw skonsultować to z resztą moderacji, bo jestem z natury uprzedzona do tematów mających do czynienia z polityką, a dzisiaj dodatkowo miałam nie najlepszy dzień. Poza tym ostrzegłam ogólnie, przed przestrzeganiem konkretnego punktu regulaminu. Trzeba to było to zmoderować, żeby tak głupio nie wisiało w sprzeczności z regulaminem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-05-2013, 18:33   

Tren, nie przejmuj się uwagami byle trolli, twoje prawo i obowiązek reagować, a oni nie zrozumieją nawet najlepszej argumentacji. Olewać i robić swoje.

Om, co do samego tematu Caladana, cóż - pan pisze jak pisze, ale Ysen faktycznie trochę przegiął. Dopóki jest to merytoryczna dyskusja, nie widzę problemu. W momencie kiedy zacznie się opisywanie własnych doświadczeń, rozda się osty i wywali w cholerę, jak zawsze. Nie ma sensu robić dramy.

Crack, odeślij zombie na drzewo - przyłaził prawie codziennie na irca, truł dupę na głównym i priwie, i tak, to zaczynało przypominać nękanie i zastraszanie, niech cierpi, skoro nie potrafi się zachować.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2013, 22:22   

Crack napisał/a:
nervyzombie napisał/a:
Skoro warny za moje prawdziwe przewinienia już wygasły a mam zakaz pisania tylko dlatego że moje istnienie przeszkadzało jaśnie Ysenowi i ładnie ubrał to w "powód" a raczej powody moich 2 warnów, to może mi je zdjąć? Karanie za opozycyjny stosunek do administracji to jakaś pomyłka, chcecie tworzyć rozwijającą się i różnorodną społeczność czy raj na ziemi w stylu III Rzeszy ew. ZSRR lub Starożytnego Egiptu? Bo nie widzę innego powodu dla którego administracja na zarzut łamania przez nią własnego prawa odpowiadała: "my możemy wszystko, wypierdalaj jeśli ci się nie podoba". To co prawda nie dosłowny cytat ale w perfekcyjny sposób oddaje wasz stosunek do sprawy.

Nie będę płakać ani cię męczyć jeśli odrzucisz moją prośbę, po prostu to sugeruję bo uważam że taka kara to przesada i takie uciszenie niewygodnego i irytującego użytkownika nie mające nic wspólnego z jego realnymi wykroczeniami.

Pozdrawiam.


Sugerowana odpowiedź:

Cytat:
Po rozpatrzeniu sprawy ustalono co następuje:
Odwoływanie się od decyzji moderacji jest możliwe, i istnieją ku temu (wskazane w regulaminie) metody. Dyskusja publiczna czy wykłócanie się z moderacją po niekorzystnej dla siebie decyzji do tych metod nie należą. Dlatego osty przyznane przez Ysengrina pozostają w mocy, a administracja nie widzi powodu do interwencji.

Przypominam, że jest to decyzja ostateczna. Dalsze odwoływanie się od niej może skutkować kolejnymi ostami, a nawet trwałym zakazem pisania. Jednocześnie zwracam uwagę, że tymczasowa blokada ma dać forumowiczowi czas na przemyślenie własnych błędów, by mógł uniknąć powtarzania ich w przyszłości. Mam nadzieję, że i w twoim przypadku tak się stanie.

Prawdopodobnie należałoby to nieco przyszlifować, ale nie ma sensu się chyba w wypadku tego trolla zbytnio wysilać.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-05-2013, 18:09   

Ściana tekstu do wiadomości Złej Moderacji, od waszego Dobrego Admina. Have fun.

nervyzombie napisał/a:
Ok, nie ma problemu poczekam jeszcze tych kilka dni.

Ale interesuje mnie inna kwestia, tzn. nie potraktuj tego co tu piszę jako następnego odwołania od warnów. chodzi mi o coś innego. A mianowicie wręcz karygodne nieprawidłowości w pracy moderacji.

Bo za co ja właściwie zostałem ukarany? Na początku? Za to że rzeczywiście przegiąłem zasady kulturalnej dyskusji czy za to że nie przypadłem do gustu moderacji, że w ogóle mam czelność odzywać się w takim temacie jak historia, na który jak dobitnie stwierdzili dyskutanci nie wiem zupełnie nic?

Zostałem ukarany konkretnie po tym jak napisałem " Macie zbyt duże mniemanie o wartości życia ludzkiego. " No i to zostało uznane jako niewyobrażalnie szkodliwy społecznie pogląd, za który zostałem natychmiast ukarany zakazem pisania. Do powodów warnów dodano także jakieś kompletnie zmyślone bzdury jak dążenie do kłótni. Czemu kompletnie zmyślone? Bo nie dość że nie dążyłem do żadnej kłótni tylko do końca próbowałem kulturalnie dyskutować to jeszcze punkt ten był nagminnie łamany przez moderację podczas dyskusji, sami kwestionowali w ogóle to czy mogę dyskutować i wyśmiewali mnie. Moshi nazwała mnie szczeniakiem a Eire w stosunku do mnie użyła dwóch wulgaryzmów. Ale ukarany zostaję tylko ja i to surowo, za jakiś tam domniemany brak szacunku dla wartości życia ludzkiego. A to że moderacja kara mnie za poglądy jest to ewidentny i bezsprzeczny atak na wolność słowa, przypominam że podlegacie polskiemu prawu i nie ma znaczenia czy jest to własność prywatna czy nie.

Później prowadziłem długie dyskusje z kilkoma moderatorami, gdy bezpośrednio wytykałem im cytaty, które jasno pokazują że łamią własne prawo to szybko znaleźli na to kretyńską odpowiedź - otóż SAM REGULAMIN GWARANTUJE IM NIEOMYLNOŚĆ I NIENARUSZALNOŚĆ(!). Mogą robić co chcą i nikt nie ma prawa wyciągnąć jakichkolwiek konsekwencji. Czyli generalnie do swojej winy moderacja się przyznała ponieważ nie mogła zaprzeczyć moim oskarżeniom a na obronę przywołała wolne przetworzenie regulaminu na swoją korzyść.

Co więcej na IRC-u, już jakiś czas temu, byłem szykanowany przez pewnego użytkownika a na moją prośbę o warna dla niego, albo chociaż powstrzymanie go, dostałem kicka z serwera.

W ogóle mam wrażenie że regulamin to chyba tylko takie luźne zapiski które służą moderacji do dowolnej interpretacji. Inny przykład, może nie z mojej dyskusji żeby być choć trochę obiektywnym. http://forum.kotatsu.pl/tematy18/7457.htm. Laurentowi skasowano 2 posty za to że napisał że brał i nie odczuł żadnych skutków ubocznych. Ale ultrakonserwatywna i ortodyksyjna moderacja ma swój jakże genialny regulamin a konkretnie punkt I.2. Ten punkt sam w sobie już brzmi jakoś źle i nie na miejscu, jest beznadziejnie sformułowany a moderacja i tak go przetwarza, ponieważ nie było mowy o żadnym "szpanowaniu" czy chwaleniu się zażywaniem a zwykłe "brałem". Co więcej było to w adekwatnym temacie, myślę że osoby które same brały mogą wypowiadać się na równych prawach w temacie o braniu narkotyków, a nawet w sumie wiedzą więcej.
Ofc nikt nie został tutaj ukarany, koleś w końcu napisał to co chciał i niby wszystko gra...

A i napisałem pw do Tren o następującej treści "Może moderacja łaskawie rozważyłaby skrócenie tego przedłużenia mojej kary? W końcu akurat te warny dostałem bez konkretnych przewinień jakby nie patrzeć." Wiem że było to bezsensu i może już nieco irytujące(chociaż przez ostatnie dwa tygodnie praktycznie nie dawałem znaków życia na forum) ale wstawianie za to warna? Za to że śmiałem napisać do jaśnie moderacji? =___=
Mi to po prostu wygląda na dalsze stosowanie ukochanej przez moderację kotatsu taktyki "uciszyć niewygodnego kretyna siłą".

Naprawdę nie mam zamiaru pogarszać sobie jeszcze bardziej pozycji na forum, nie chciałbym wyrosnąć na jakiegoś wroga nr. 1 administracji. Nie traktuj tego pw jako skargi czy coś w tym stylu, jeśli można to chciałbym dowiedzieć się co myślisz jako administrator tego forum o pracy moderacje w świetle powyższego. Więc jeśli nie chce ci się odpowiadać to po prostu zignoruj, tylko proszę nie wstawiaj mi kolejnego warna tylko za to że piszę.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2013, 20:29   

Skomentuję to tylko tak: lol.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-06-2013, 01:31   

Po ostatnich dwóch postach nervyzombie w temacie do powitań widać, że jego wakacje od forum powinny być dłuższe...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-06-2013, 09:29   

YSEEEEEEEEN....

*idzie się zakwikać pod stół*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-06-2013, 18:52   

Igrzyska czas zacząć?

Wygląda na to, że Ysen znalazł skuteczny sposób na ożywienie działu Multiświatowego. :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-06-2013, 12:55   

Spojrzałem na tfurcę, potem na dział, potem doszedłem do postu Ysena i Urawy, kfiknąłem i ómarłem.

I nieszyję.

Ysen-sama, you made my day.
Double cuz it's saturday.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-06-2013, 01:21   

Nie wiem jak, ale najwyraźniej odkryłam sposób na zniechęcenie nerwuf.


biedne nervy napisał/a:
ban na ircu dostalem dla jaj ?

odpowiedź napisał/a:
Nie.
Dlatego, że jesteś namolny bardziej, niż ustawa przewiduje.
Chrzanisz farmazony takie, że zęby bolą.
A przede wszystkim dlatego, że nie będzie dyskusji o ilustracjach osoby nieobecnej, która się nie może bronić. Tym bardziej dyskusji zaczętej tak bardzo oczywistym trollem, że tylko podpisu "uwaga troll!" mu brakowało.


Mogłam nie rzucać ch..em, ale to tyle.

biedne nervy po raz drugi napisał/a:
Nic nie odpiszę bo boję się że dasz mi bana na forum za dalszą namolność.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group