FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-09-2007, 17:20   

Człowiek nie wie, czy w takich sytuacjach śmiać się czy płakać. Zabawna ciekawostka - toto powyższe to 4 zdania.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-09-2007, 13:41   

Dobra, napisałem facetowi, że jestem marnym autorytetem, ale nie stulam takich bzdur, jak on, bo mam zdolność samokształcenia i wikipedię. Napisałem też, że jeśli nie chce, żeby go takie Ysengrinny nazywały debilami, to niech lepiej też posiądzie te przymioty ducha.

Zobaczymy, co teraz powie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-09-2007, 14:56   

........ ze tez ci sie chce. a powie pewnie ze nic nie wiesz, ysen jest gupi, a satan.pl to jedye zrodlo prawdziwej informacji
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-09-2007, 17:04   

Bianca napisał/a:
....... ze tez ci sie chce. a powie pewnie ze nic nie wiesz, ysen jest gupi, a satan.pl to jedye zrodlo prawdziwej informacji


Czy mi się chce? Po prostu inwestuje w życie pozagrobowe.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-09-2007, 17:30   

Cytat:
teorii superstrun

Niesamowite... Chłopczyk zdołał w swoim pseudowywodzie odwołać się do teorii fizycznej. Szkoda tylko, że jest to teoria, która ma więcej odmian niż jest trolli na acepie, a potwierdzenia doświadczalnego żadnego nie ma i pewnie długo mieć nie będzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2007, 18:05   

Wystarczy, że się w ogóle kwantów przyczepił. Jeśli jemu chodzi o bezduszne mechanizmy, to wystarczyłaby klasyczna mechanika, która jest o wiele prostsza. Ciekawe czy i ewentualnie co studiuje. Jeśli fizykę, to mógłbym zacząć się gocić :P.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-09-2007, 18:10   

ale on chyba napisal ze informatyke? ==""
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2007, 18:14   

Fakt, jestem nieuwazny. Ale jednak politechnika, czyli mógł zawadzić o te przedmioty. Oh well, nie mój problem, że ktoś ze zwykłej fizyki wyciąga dziwne wnioski -_-.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-09-2007, 18:36   

Bianca napisał/a:
ale on chyba napisal ze informatyke? ==""


Sądząc po wywodach studiuje tą informatykę na tej samej uczelni, co LunarBird.

Cytat:
Niesamowite... Chłopczyk zdołał w swoim pseudowywodzie odwołać się do teorii fizycznej. Szkoda tylko, że jest to teoria, która ma więcej odmian niż jest trolli na acepie, a potwierdzenia doświadczalnego żadnego nie ma i pewnie długo mieć nie będzie.


Tak, jak z poprzednimi terminami: Darwinem, Einsteinem, Nietzschem vel Zaratustrą, Konfucjuszem i Sun Tsu: szłyszał gdzieś tą nazwę (w jakimś serialu albo na Satan.pl) i tym sposobem zyskał w tej dziedzinie wiedzę absolutną.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2007, 16:40   

OK, niniejszym zwiędłam... Pokazuję wam to jako ciekawostkę, bo odpisać sama odpiszę, tylko już wieczorem:

Zatroskany Fan napisał/a:
Witam,
Niedawno dostrzegłem wasz serwis i jestem pod wrażeniem ogromu waszej
wiedzy na temat tych wszystkich anime. Zauważyłem jednak ,że brakuje wam
przynajmniej dwóch anime : "Initial D" ma kilka serii (chyba 4) i o ile
mi wiadomo każda opisuje dzieje zupełnie innych bohaterów. Seria jest o
wyścigach samochodowych (tacy "Szybcy i wściekli" w wersji anime).
Drugim anime którego nie ma w waszym spisie jest F-Zero. Anime to jest
adaptacją bardzo znanej i lubianej serii towarzyszącej chyba każdej
konsoli Nintendo. Anime opowiada o losach Capitana Falcon'a ,cała seria
poświęcona jest wyścigom w futurystycznych realiach.
Mail ten wysyłam w nadziei że "Tanuki" będzie sie dalej rozwijało i
funkcjonowało.
Wasza stronka jest naprawdę dobra. Podoba mi się w niej łatwość
poruszania (nie jest skomplikowana).

wielki fan waszej stronki:
Turbobart

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2007, 21:57   

Yay! Pierwszy list w związku ze stroną! I tak, budzi grozę...
Cytat:
Nie przejrzałam w waszej strony do końca ale jestem wściekła powiem szczerze. Przeczytałam recenzje tej Bianki na temat Ranamy 1/2 i powiem wam szczerze TA OSOBA W OGÓLE SIE NA TYM NIE ZNA!!!!!!!!!!!!! CO TO KURDE MA być do cholery, pierw ogląda anime potem czyta mangę i określa anime które w tym wypadku było porażką studia i wszyscy o tym wiedzą jako dobre, a manga która odniosła światowy sukces jako "tasiemca bez dynamiki"???! i co to za opis: "Tasiemiec sztukowalkowo-romantyczny, pod niektórymi względami oryginalny – pod innymi wtórny aż do bólu" . I wyście to zamieścili? ten opis od razu zniechęca do przeczytana mangi bądź obejrzenia anime. Toż kurcze blade i bzdura kompletna że mangaka ma znacznie mniejsze pole do popisu niż animatorzy!!!!!!!!! Tego nie powinno sie porównywać bo to dwa inne fachy ale ogólnie rzecz ujmując to pole popisu ma jeszcze większe ponieważ dodaje efekt ruchu poprzez linie stosuje kadry a nie używa gengi!!!!!!!!!!!!! Czy ona nie wie że to przez efekty ruchu mangaka daje życie swoim obrazom i pokazuje swój kunszt, a nie ma takich możliwości jaka animator! to jest zupełnie inna dziedzina choć pokrewna, nie można porównywać ten sposób mangi- kreski trórcy, do anime, jak również anime, mangi, amimangi, oav, serii tv, oraz filmów kinowych, nie w ten sposób. możecie to jej przekazać.
A dynamikę w anime Ranma 1/2 właśnie schrzaniono. Oprócz tego jak w każdym anime zmieniono kilka szczegółów, to samo w filmach kinowych, dlatego min. Właśnie nie powinno sie o tym nie wspomniawszy porównywać ich. Ta osoba w ogóle sie na tym nie zna. Nie chodzi mi tu to co sie komu podoba czy nie, bo każdy ma inny gust, nie zna podstawowych różnic i wyznaczników nie zna sie na terminach, i nie potrafi obiektywnie ocenić a oto głownie chodzi w recenzji. A co do tej "wtórności" - DZIEWCZYNO JEST ONA CECHą ROZPOZNAWCZą TEJ MANGI!!!! JEJ ZAMYSłEM JEST PROSTOTA, KTóRA W POłąCZENU Z KOMPLETNą PRZEWIDYWALNOśCIą, LUBJEJ BRAKIEM W MOMENCIE GDY SIE ZNóW SPODZIEWAMY POWTóRKI MOTYWU , ORAZ PROSTYM KOMIZEM, TO WłAśNIE NADAJE PIęTNO ARTYSTY I SPRAWIA ZE KONMIKS STAJE SIE NIEPOWTAżALY , PORóWNAJ RANMA1/2 z uruseiyatsura- lum, bąż inuyaschą itp... zobacz innych twórców iporównaj ich komijksy, każdy jest inny i niepowrażalny, ponieważ ma pewne pietno dzieki któremu sie niepowtarza! PRZYGOTUJ SIE KURDE DO TEMATU ZANIM ZACZNIESZ COś PISAć ZWASZCZA RECEZJE!!!!!!!!! Masakra. Pisze to ponieważ śmiem sie uważać za znawce i nie wynika to z zapatrzenia i ludzkiego egoizmu (przynajmniej po cześci) w siebie ale z dokłądnej znajomości tematu pojęć oraz różnic. Musze je znać ponieważ to moja praca. Nie mam nic do tej osoby, chodzi mi tylko oto że pisze o czymś o czym nie ma fioletowego pojęcia poza ty że "czytała i oglądała", nie potrafi napisać porządnej recenzji. Wiem ze takich recenzji jest dużo w necie i nie zamierzam " zbawiać świata" pisząc do wszystkich. Nie, na waszą stronkę trafiłam przypadkiem i akurat wyskoczyło mi od razu to. Az nie mogłam sie powstrzymać zeby nie skomentować. Bardzo chętnie napisałabym dla was recezje, jeśli az tak bardzo do siebie nie zraziłam, ale na prawdę ta recenzja to jest masakra, z całym szacunkiem do tego kto to zatwierdził. I na prawdę przydałoby sie zeby Bianka to poprawiła, nie wiem jak długo ona w temacie siedzi ale powinna sie jeszcze troszke rozeznać. sama z chęcią bym to poprawiła, ale już tak bezczelna nie będę.

Niskie ukłony, pozdrawiam
Karolina Elke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2007, 22:50   

Moja odpowiedź:
Cytat:
Jako redaktor prowadzący Tanuki Manga bardzo dziękuję za zainteresowanie, i czas poświęcony na analizę recenzji mangi Ranma 1/2. Każda informacja od czytelników jest dla nas bardzo cenna, szczególnie gdy pochodzi od osoby dobrze obeznanej z przedmiotem recenzji. Twoje uwagi przekazane zostały Biance, która z pewnością będzie je miała na względzie, pisząc kolejne recenzje na Tanuki.pl.
Odnośnie Twojej propozycji pisania recenzji na Tanuki.pl - oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę. Szczegółowe informacje, jak również adres, na który należy wysłać tekst recenzji, podane są w dziale "Współpraca" - http://manga.tanuki.pl/strony/wspolpraca
Pragę także nadmienić, że istnieje możliwość napisania "recenzji alternatywnej", reprezentującej inny punkt widzenia na daną mangę czy anime; jest ona dostępna dla czytelników na równi z recenzją główną. Przykład takiego rozwiązania można znaleźć tutaj - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/479/rec/474

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
- Łukasz Lipiński, redaktor prowadzący Tanuki Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2007, 02:01   

Karolinka odpisała:
Cytat:
Dziekuję za odpowiedź, poszperam sobie jeszcze na waszej stronce , zobacze co macie ciekawego i przejże linki które dostałam. Jak wszyctkiego sie dowiem co gdzie i w jaki sposób wysłac to przyśle awm recenzje. ^^ Pozdrawiam.

Poczekamy, zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-11-2007, 15:24   

kyoshiro@spleen.waw.pl
kyoshiro@pirania.umcs.lublin.pl
Niech ktoś z redakcji czytelni sprawdzi te dwa maile. Jest szansa, że któryś z nich będzie aktywny. To plon moich fandomowych poszukiwań.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2007, 15:14   

Otrzymałem dzisiaj dwie wiadomości od Wilka Stepowego:
Cytat:
No więc przywędrowałem do Was z Gildii. A na Gildii czeka na Ciebie PW ode mnie odnośnie recenzji - prosiłbym o zapoznanie się ze sprawą ;)

A z tego co dodatkowo mógłbym wnieść do Tanuki (poza swoją osobą ;)) to pomoc w rozbudowie Teleskopu - z większością godnych oglądnięcia (imo ;)) tytułów jestem na bieżąco a dużo lepiej i łatwiej (przyznaję) pisze mi się krótkie teksty. Nie byłoby to regularne (dlatego zrezygnowałem z pisania zajawek na Azunime - taki tryb życia), ale raczej byłby ze mnie pożytek.

Cytat:
Bardzo kusząca propozycja. Z przyjemnością podjąłbym się zrecenzowania Baccano, ale to pewnie tytuł już opisywany albo zaklepany Wink W każdym razie niech moimi referencjami będę ostatnie recenzje z tego tematu
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=21967&start=15
recenzja" The Skull Man", "Inukami!" czy "Zegapain" to moje optimum bez zbytniego starania się (rozbudowywania recenzji i szukania dodatkowych informacji) - myślę że to miarodajna wizytówka moich umiejętności.

Zresztą widzę, że Zegapain nie macie Smile Mogę to rozbudować, poprawić i jeśli uznasz ową recenzję za wartościową to jest Wasza Smile Bakuretsu Tenshi też nie macie - to wymagałoby poświęcenie większej ilości czasu przy poprawkach, ale może też warto?


Odnoszę wrażenie, że zaistniała możliwość pozyskania cennego współpracownika, który może sporo wnieść do Tanuki. Z tego też względu, bardzo proszę o przyjazne przyjęcie - tym bardziej, że dyskusja na Gildii, w moim przekonaniu, przebiegała i zakończyła się w spokojny i kulturalny sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group