FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Śmierć Króla
Wersja do druku
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 03:48   Śmierć Króla

Michael Jackson nie żyje.

Jakim by nie był dziwakiem, ilu by skandali nie wywoływał i jak by nie wyglądał, to dla mnie był jedną z największych gwiazd w historii. Perfekcyjnie wypromowany, wystylizowany, z wystudiowanym każdym ruchem, świetnym głosem i genialnym wyczuciem. Naprawdę był królem - wystarczy popatrzeć na jego teledyski.

Przepraszam, że piszę tego posta, ale dla mnie coś się skończyło. Jest mi wprost niesamowicie smutno.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-06-2009, 09:04   

Smutne jest to, ze jeden z największych artystów dzisiaj kojarzony jest z długami i skandalami a nie cudowną muzyką która wielu towarzyszyła od dzieciństwa. Na Jego piosenkach uczyłam się angielskiego i uwielbiam je do tej pory. Po prostu szkoła- przegranego człowieka i wielkiego artysty.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-06-2009, 09:39   

Szkoda zacnego artysty. Nagrał sporo kapitalnych kawałków, zaś jego "Bad" było drugą kasetą jaką w życiu kupiłem. Cóż, wybrańcy bogów umierają młodo.
Powrót do góry
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-06-2009, 11:13   

Hmm... a mnie to zastanaiwa - śmierć Michała wywołała większe poruszenie na świecie niż śmierć papieża...

Paradoks? Religia nowej ery?

MJ ceniłem i cenię za muzykę. Nie lubiłem go jako człowieka, i nie rozumiałem jego pędu do stania się białym. Bo to ten pęd go zabił.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-06-2009, 11:28   

Odszedł spacerować po ksieżycu... [*]

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-06-2009, 12:10   

Jako człowiek popełnił sporo błędów, wiele wynikających zapewne z trudnego dzieciństwa.

Jako muzyk zostawił nam kawał naprawdę porządnej roboty. Jego utwory pozostaną nieśmiertelne.

No cóż - coś się kończy, coś się zaczyna...
Niech spoczywa w pokoju.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-06-2009, 13:08   

de99ial napisał/a:
śmierć Michała wywołała większe poruszenie na świecie

Hmm?
Jakoś nie widzę transmisji z Neverlandu na CNN, a z Watykanu była, bez przerwy.
IMO nie ma wcale więcej szumu...

Co do samego Jacksona, to fakt - BAD był moim drugim lub trzecim, i chyba pierwszym za własne pieniądze kupionym, albumem na CD.

Inna sprawa, że po "Black&White" nie nagrał już niczego ciekawego z mojego punktu widzenia... do końca miał jednak dobrego nosa - mało kto wie, że jednym z najrentowniejszych jego wydatków było nabycie en masse praw do utworów The Beatles, i to jemu zawdzięczamy "rocznicowe" superalbumy czy "odkopanie" takiego "Free as a Bird", na przykład. Zresztą to tantiemy od spuścizny Beatlesów właśnie trzymały mu "nos nad powierzchnią wody" finansowo, obok tantiem od jego własnych utworów.

Nie da się ukryć, że jako artysta zapisał się w historii popkultury na stałe - w zupełnie inny sposób niż John Lennon czy Elvis Presley (to raczej im ja osobiście przyznawałbym tytuł królewski) ale jednak zapisał się.

A co do skandali, rzeczywistych i domniemanych grzechów - cóż, jako osoba wierząca powiem, że stoi przed wyższym Sędzią. Nam pozostaje De mortibus nil nisi bene. A ateiści zapewne powiedzą, że to i tak już teraz nie ma znaczenia...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 13:26   

Cytat:
Hmm... a mnie to zastanaiwa - śmierć Michała wywołała większe poruszenie na świecie niż śmierć papieża...

E? Nie widzę tłumów płaczących przed sklepami płytowymi. Bez przesady. Przynajmniej w Polsce

Ech, uwielbiam go jako muzyka, nienawidzę jako człowieka. Muzyka jest świetna. Zarówno ta, którą wykonywał z Jacksons Five (ponoć jacyś zawodowi kompozytorzy za nich pisali muzykę), jak i ta, którą tworzył solowo. Thriller to genialny album.
A Michael Jackson's Moonwalker to jedna z najlepszych nawalanek w dziedzinie gier na konsole. Ot co.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-06-2009, 14:22   

Heh, szkoda go, zresztą nie od dzisiaj. Oby w nowym życiu uwolnił się od prześladujących go demonów.

wa-totem napisał/a:
de99ial napisał/a:
Hmm... a mnie to zastanaiwa - śmierć Michała wywołała większe poruszenie na świecie niż śmierć papieża...

Hmm?
Jakoś nie widzę transmisji z Neverlandu na CNN, a z Watykanu była, bez przerwy.
IMO nie ma wcale więcej szumu...


Zaiste, przez chwilę zastanawiałem się czy wszystko w porzątku z Benedyktem XVI, bo przecież dobrze pamiętam histerię żałobną po śmierci JP2 (z odgórnym wyczernieniem kolorów nicków na polchacie włącznie).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-06-2009, 14:58   

Szkoda go. Może fanem jego osoby nie byłem, ale kilka piosenek miał naprawdę super.
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-06-2009, 15:29   

Mogę tylko zacytować motyw z Soul Calibura.
The Legend will never die.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 15:39   

Inspirował wielu młodych ludzi, szkoda, że go zabrakło. Nie jest to moja stylistyka ale hitów nie sposób mu odmówić, kojarzy mi się z wczesną podstawówką gdy słuchało się Spice Girls, BSB i MJ właśnie :P


Yumegari napisał/a:
dla mnie coś się skończyło

przez te lata nie przyzwyczaałaś się że jest wrakiem i nie nagrywa? 'coś skonczyło się' dawno temu, gdy wydał ostatnią płytę.

de99ial napisał/a:
śmierć Michała wywołała większe poruszenie na świecie niż śmierć papieża...

zakład?

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Furiaboy Płeć:Mężczyzna
Funk na ścianie!


Dołączył: 20 Kwi 2009
Skąd: Toruń
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 17:08   

de99ial napisał/a:
MJ ceniłem i cenię za muzykę. Nie lubiłem go jako człowieka, i nie rozumiałem jego pędu do stania się białym. Bo to ten pęd go zabił.



Z tego co pamietam mial chorobe (raka?) skory - ktory powodowal powstawanie bialych plam. tez bym wolal sie wybielic niz zostac laciatym....

legenda, ikona, gwiazda, najwieksza ilosc singli na szczycie, najbardziej kasowy album od prawie 30 lat, nowy wymiar teledyskow (udzial w ich realizacji takich specjalistow jak Martin Scorsese), pierwszy czarnoskory w MTV, wiele akcji charytatywnych na swiatowa skale, niepowtarzalny sposob tanca na scenie, wlasny styl muzyczny... to zaledwie czesc jego osiagniec - wobec takich faktow nie mozna nie traktowac tego jako smierci kogos szalenie waznego (szczegolnie w latach '80/'90) w dziejach muzyki...

PS. ja tam po prostu uwielbiam styl z piosenek typu: Dirty Diana, Bad, Beat It, Billie Jean czy Smooth Criminal...

_________________
Niektórzy mają schizy z winy LOVE...
A my? Jointy i płyty winylowe...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9617869
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2009, 17:24   

Doweidziałam się dzisiaj rano, dostąłam SMSa od taty. Fajny początek dnia, nie ma co. Musiałam co chwila głaskać koleżankę po głowie, żeby się nie poryczała. Zresztą, płakała i tak.
Kurde żeż no, słuchałąm tylko kilka jego piosenek, i to na przerwach z komórki koleżanki, a jakoś mi sie strasznie przykro zrobiło. No ale dobra - legendą to on była i naprawdę, nie sądzę by kiedyś o nim zapomnieli. I tyle, bo więcej napisać nie mogę.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-06-2009, 18:20   

Najlepszy teledysk w historii premysłu fonograficznego - Thriller
Najdroższy teledysk w historii tegoż samego przemysłu - Scream

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group