FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2009, 11:03   

Cytat:
Głupie jak cep


Myślałem, że chociaż jak głupie to komedyjeczka będzie. No i miało być yuri. No, ale nie zapowiadało się na nic ciekawego.

Fuyu no Sonata Niby wszystko dobrze, ale ten język koreański. Niby to trochę podobne, ale gryzie mi się strasznie. Ale sam romans zapowiada się ładnie i spokojnie. Bardzo nastrojowo i ładna grafika. Jak przetrzymam język to dam radę :).

Trapeze Nie to nie dla mnie. Widać, że na siłę oglądałem. Odpadam :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-11-2009, 11:19   

Seiken no Blacksmith 5 - zakupy bardzo mi się podobały, tej serii z kolei na dobre wychodzi brak pokazywania, jaka to wojna jest straszna i że miecze wcale do zabijania nie służą.
Ot, rozluźniający odcinek z tsundere Lukiem (jakkolwiek pisze się jego imię).
Mitsurugi napisał/a:
I w ogóle Keii, z całym szacunkiem, to nie rozmumiem o co ci chodzi, że nie potrzebna seria, gdzie "wszystko w porządku".

Źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że taka seria zainteresuje zdecydowanie mniej ludzi (ergo, przyniesie mniejsze zyski), niż taka w której od czasu do czasu dzieje się coś mniej przyjemnego (ale, jak zauważyła Eaś, bohaterowie dzięki temu się rozwijają).
Mitsurugi napisał/a:
a ja na przykład, chyba w przeciwieństwie do ciebie, o czym na pewno wiesz, dużo bardziej wolę romans, gdzie "dzieje się dobrze".

Nie, nie w przeciwieństwie ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2009, 14:09   

A widzisz, Keii, to co innego teraz. :)

Cytat:
Nie, nie w przeciwieństwie ;)


To się bardzo cieszę ^^

Seiken no Blacksmith 1 Siedzę u rodzinki, także obecnie tylko jeden odcinek mam za sobą, ale powiem szczerze, że nie wiem jak to odebrać. Wiadomo, muszę obejrzeć jeszcze conajmniej 2-3 żeby wyrobić konstruktywną opinię o tym anime, ale jakaś dziwna ta seria. Humor dość prosty, bohaterowie mało skąplikowani, ale, podobnie jak w przypadku Fairy Tail, ogląda się przyjemnie. Ciekawy świat, mało takich ostatnio. Pytanie tylko, czy nie zanudzi później i czy humor się nie stępi :)

Ale jestem dobrej myśli, bo mam w tym sezonie wieeeelką ochotę na lekkie komedyjki, proste romanse, ciepłe historie i nieskomplikowane shouneny. :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2009, 16:38   

A ja sobie obejrzałem kolejny , piąty odcinek kociego romansidła.
Fajny odcinek ale trochę mało koci.
Spoiler: pokaż / ukryj
Lunapark, 3 kobity i biedny nieudaczniak.
Po pierwsze został wmanewrowany w randkę "bierz którą wolisz" . Po drugie do zabawy wtrąca się dziecięca zazdrośnica. Po trzecie psia miłośnica i nasz przeklęty chłopak są popchnięci w stronę randki tylko we dwoje a pasożyt zostaje odciągnięty. No piękny bezsensowny wyjazd na plac zabaw. Pierwszy odcinek skupiający się w okół relacji między bohaterami. I takie delikatne popchnięcie pary idealnej do siebie. Słodko , ładnie i ciekawie. A pod koniec łup. "widzę klątwę kota w twoim cieniu". Wychodzi na to że bliźniaczki są spokrewnione z mnichem ale przynajmniej ta "biała" nie odziedziczyła po nim inteligencji.
Za tydzień pora na bliźniaczki w akcji i dopiero teraz się zacznie kocia zabawa.
Z czterech serii które obecnie oglądam z nowości, to jest jeden z najlepszych tytułów.
Ustępuje tylko inujanowi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-11-2009, 17:20   

Letter Bee 5 mruu, dalej mruczna seria. Zdecydowanie podoba mi się coraz bardziej. Lag jako główny bohater sprawdza się całkiem w porządku... I jakie to życiowe.

Spoiler: pokaż / ukryj
No cóż, Lag sam się prosił. Oby tylko wyciągnał z tego wnioski. Jest tak naiwny, że to było jasne, że ktoś w końcu da mu nauczkę, że świat taki dobry nie jest. Plus. A ciąg dalszy sceny majtkowej z Niche... Kwik. I biedny Steak, tak dzielnie dał z siebie zrobić Steaka... Nowa historia smutna. No i gość z ptaszyskiem na ramieniu jest intrygujący!

I... jak mogli skończyć odcinek w takim momencie! Ja chce WIĘCEJ!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-11-2009, 21:29   

Skończyłem Bottle Fairy. Mój mózg właśnie trzasnął drzwiami, mam nadzieję że niedługo wróci.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 01:18   

Kobato 1-4....ekhmm...*bierze głęboki wdech*.... KAAAAWAAAAIII!!!! Słodziutkie, cieplutkie, aż serduszko się śmieje. A Kobato jest słodziuuuuuutka. Suki, suki! :D. Naprawdę, dla mnie jedna z czołowych pozycji. Uwielbiam takie kwaii anime po prostu. Ciekawe, czy skoro obok milutkiej, kawaii niedoświadczonej Kobato mamy twardego, "part-time job" bishounena, to będzie romansik ^^? Choć przyznam, że jeśli ona ma rok na napełnienie tej butelki, a idzie jej to z prędkością starego żółwia, to albo się z tego zrobi kilka sezonów, ale zostanie złamany warunek i Kobato zakocha się w kimś, komu "uleczyła serce" :D. Ale seria fajna, humor mnie bawi, bohaterów lubię, i już dwa, trzy razy się wzruszyłem, najbardziej gdy Kobato śpiewała tą piosenkę (muszę ją mieć!!!). Ach, no i piesiu jest fajowy, choć ogniem zieje. Jay, cieszę się, że się za to zabrałem :). Uśmiech mi nie chce zejść z twarzy :D :D.

Lukier, cukier, maczek, czekoladka i płatki sakury- łaa..

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-11-2009, 14:18   

JJ napisał/a:
Umineko 18 - finał trzeciego arcu. Ciekawi mnie jaka będzie reakcja Nanami na ten odcinek ;)

Był BOSKI. Absurdalnie boski. Aż się popłakałam ze śmiechu i całe ponad pół odcinka się śmiałam - ach, jaki śliczny pairing z Battlerem, dobra Beato i tylko wyznania miłosnego brakowało. A potem wielkie WTF. Beatrice, uwielbiam cie!

Spoiler: pokaż / ukryj
Jakkolwiek dalej nie widze pairingu Beato i Battlera, tak zaczęłam się zastanawiać, czy podany w odpowiedniej formie nie byłby dla mnie całkiem strawny. Ale na całe szczęście nie muszę tym sobie głowy zaprzątać po wielkim WTFie. "Dałeś się nabrać! Taki był plan mój i miszczuni". Przykro nam, Battler, że taki z ciebie idiota. Powrót starej Beatrice, hip hip hura!

I tak, mimo wszystko spisałam już ją na straty, a tu prosze... :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-11-2009, 22:03   

Neon Genesis Evangelion 1-6, tego mi brakowało. Anime jak do tej pory genialne i wątpię czy zmieni się do końca. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to momentami kiepska animacja tła i ruchu ust postaci, ale sądzę że to wina posiadanej przeze mnie wersji.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Linvelin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2009, 23:41   

A ja krótko i na temat:
Kimi ni Todoke 1-4
Zdecydowanie najlepsze anime sezonu. Kto wie, może nawet i tego roku? Nawet jeżeli nie numer jeden, to na pewno na podium zasłużyło. Świetna muzyka, płynna animacja (SDczki już nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie), cudowne tła, wciągająca fabuła, no i oczywiście bohaterowie, z którymi widz cierpi, przeżywa wszystkie smutki i radości. Jak na razie daję dyszkę, jeżeli twórcy nic nie zniszczą w następnych odcinkach, to chętnie nawet dodam do ulubionych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-11-2009, 18:46   

Po dwóch dawkach 2-3 odcinki G.A. Geijutsuka Art Design Class czyli po ep 5 stwierdzam co następuje: Podoba mi się kreska, postaci, humor i otoczka , ale zasypiam po więcej niż jednym odcinku przed kompem i trudno mnie potem dobudzić.
Nie wiem co w tym jest ale dział na mnie tak usypiająco że trzyma. Może to fakt potokowych dialogów a może jest to nie do końca wciągający tytuł . Skłoniły mnie do niego kurczaki :] i okulary poniżej twarzy, nie żałuję wyboru ale przez tydzień tego nie skończe :]

W tle leci sobie ściąganie 005 epizodka inujana finałowego. Epizodek ciekawy bo widziałem rawa online ale jednak bariera językowa trochę dawało się we znaki. Trzeba to nadrobić.
edit---------------------------------------------------------------------------------------------------
Z napisami jeszcze lepsze.
Spoiler: pokaż / ukryj
Dragon scaled tetseiga nauczyła się niszczyć demoniczną energię zamiast ją pochłaniać a Inujan nauczył się odnajdować miejsce w którym można to robić. Odwiedziliśmy miasto zaklętych w demony (przypomina mi się druga gra z serii disgaea). Zobaczyliśmy też finalną formę moriomaru. Przynajmniej tak wynika z tytułu następnego odcinka. Ale to co usłyszeliśmy na końcu było wręcz prorocze :] Tetseiga ma jeszcze jedną formę , tylko jedną , której Inujan jeszcze nie opanował. Prawdopodobnie jest to kontratak na nowe sztuczki Seshomoru i piesek nauczy się jej w praniu z bratem. Tak czy inaczej akcja prze do przodu jak lokomotywa, co tydzień jak nie nowy problem to rozwiązanie a Naraku się nie odzywa. Więc jego głębokie rękawy pewnie niedługo nas zaskoczą.
Na prawdę fajny odcinek, mało widowiskowy ale dużo wnosi. Szykuje się coś dużego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-11-2009, 02:08   

Kimi ni Todoke 5.
Aaaaaaaaaw~
I tyle. A Kazehaya to strasznie sensowny gość, nic tylko brać z niego przykład.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2009, 15:04   

Aoi Bungaku ep.01-02
*_*.... Czy naprawdę takie anime muszą wychodzić tak rzadko :/? Imo, najbardziej obiecująca seria sezonu.
Podoba mi się, że odcinki utrzymane są w poważnym, dość ciężkim klimacie. No i główny bohater, Oba - chłopak, który ma problemy z poukładaniem zarówno swojego życia, jak i tego co dzieje się w jego głowie. Jak ja lubię takie pokręcone postacie: ].

Kimi ni Todoke ep. 01-05
Ociągałam się z zabraniem za to, bo z mangą jestem na bieżąco (a nie lubię oglądać czegoś i wiedzieć, co się za chwile wydarzy), ale w końcu obejrzałam pierwszy odcinek, i jak widać jestem też na bieżąco z anime ; p.
Krótko - podoba mi się. Wszystko jest tak niezwykle ciepłe i sympatyczne, że nie widzę innej możliwości. Jedyne 'ale' mam do "dziękczynnych przemyśleń" Sawako, typu "on jest taki cudowny, ona taka sympatyczna, jestem taka wdzięczna" itp. W mandze nie zwracałam na nie uwagi, w anime imo jest tego za dużo. Tak wiem, Kuronuma to dziwne stworzenie.

Winter Sonata ep.01-02
Zapowiada się na klasyczne romansidło, ale póki co zaskakująco strawnie podane. I projekty postaci bardzo mi pasują, jak cała grafika zresztą. Co do dubbingu - sam koreański zupełnie mi nie przeszkadza, ciekawa odmiana powiedziałabym, natomiast (tak jak to zostało wcześniej wspomniane) - głos głównej bohaterki Jak_jej_tam_było miejscami brzmi strasznie staro i krzykliwie.

Nyan-koi ep. 05
Zapychacz nr 1. Anime z tych co to wszyscy robią co chcą z głównym bohaterem, a on tylko wzdycha. Myślałam, że koty będą pełnić jakąś konkretniejszą rolę, seria będzie zabawniejsza, ale wszystko zmierza ku fabule typu „którą z nich wybierzesz młody bohaterze”. Szkoda.

Seitokai no Ichizon ep. 04
Zapychacz nr 2. Po dennych dwóch poprzednich odcinkach, czwarty całkiem mi się podobał, ośmielę się stwierdzić, że był nawet zabawny, a scenę parodiującą yaoi obejrzałam dwa razy :]. Cóż, mimo wszystko seria tak jak się zaczęła (przy stole w pokoju samorządu), tak pewnie się i skończy.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tohru_chan_kyaa Płeć:Kobieta
biip [cenzura]


Dołączyła: 03 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2009, 15:20   

Junjou Romantica 2 - powrót do starcyh gejowskich czasów .(;
Wyczekuję na 2 sezon Kuroshitsuji.

_________________
_____________
" Swoimi czynami plugawi czyste serca"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
13339970
Tywlyn Płeć:Kobieta
W ciemnym kąciku...


Dołączyła: 04 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2009, 17:50   

Kimi ni Todoke - na bieżąco. Bardzo, bardzo dobre. Dawno nie oglądałam czegoś tak ciepłego, miłego i przywracającego wiarę w ludzi. Anime to posiada wszystkie te cechy, które powinna posiadać dobra manga shoujo z wyższej półki. Bohaterkę uroczą, ale z problemem (i to, prawdę powiedziawszy bardzo sensownie pokazanym, żadna trauma z dzieciństwa, tylko chorobliwa nieśmiałość, co, jak sądzę, można stosunkowo łatwo zrozumieć). Bohatera, w którym naprawdę można się zakochać. Cóż poradzić, Kazehaya naprawdę JEST przeuroczy. I po raz kolejny przekonałam się, że Daisuke Namikawa jest stworzony do ról takich fajnych facetów, o ;) I poza tym - masa postaci, które naprawdę żyją, nie pozostają tłem, w dodatku budząc ogromną sympatię. Z reguły nie przepadam za szkolnymi komediami, ale ta jest wyjątkowa i na pewno będę kontynuować. Dodatkowo na plus - idealnie dopasowana muzyka i ending (ten lekko zachrypnięty głos!). Chyba nie mogłoby być lepiej ;]

Inuyasha: Final Chapter - choć od czasów, kiedy czekałam z niecierpliwością na kontynuację sporo wody upłynęło, nie mogłam się oprzeć przed zerknięciem. Nadal jest dobre, nawet po tylu latach. Problem polega tylko na tym, że nie do końca pamiętam niuanse historii, trochę się gubię (jakby nie patrzeć, to było kilka lat temu, a ja nie tykałam mangi niemal w ogóle). Dlatego, moim osobistym zdaniem, wszystko dzieje się za szybko - chociaż wiem, że wynika to z mojej mizernej znajomości mangi - przydałoby się jakieś odniesienie do wydarzeń wcześniejszych, chociaż z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę, że nadmiar retrospekcji to najgorszy grzech jaki mogliby popełnić twórcy. Cieszę się, że twórcy nie starali się unowocześniać kreski - pozostało trochę archaicznie, ale za to lubię Rumiko Takahashi. Postacie pozostały bez rażących zmian. Te same budzą sympatię, tak samo z antypatią, a Sesshoumaru budzi to, co budzi ;p Ponad to - mają u mnie plusa za zachowanie muzyki - mam do niej wielki sentyment, bez niej to nie byłoby już to samo. Odmiennie sprawa ma się z openingiem i endingiem. Ten pierwszy osobno nawet wpada w ucho, ale w żaden sposób mi to do Inuyashy nie pasuje - co jak co, ale Inuyasha miał zawsze fajne popowe kawałki w czołówce, ech... Ending nie wywołuje żadnych silniejszych uczuć, ale jak sobie przypomnę, jak piękne było 'Fukai Mori', czy 'Dearest' to trochę ciśnienie mi się podnosi. Ale ostatecznie nigdy nie zwracałam specjalnie uwagi na te elementy.

Poza tym, z dram - rzuciłam okiem na dramę Tokyo DOGS. Utwierdzam się w przekonaniu, że Japończycy nie potrafią kręcić dobrych seriali sensacyjnych. Policjant, który w trakcie pościgu za dilerem narkotyków nagle przerywa pościg, bo zauważył wózek z japońskim takoyaki (rzecz dzieje się w Nowym Jorku) to nie jest dobry policjant. Ale będę oglądać, bo ma to niezłą obsadę - w rolach głównych Oguri Shun i Mizushima Hiro (który wygląda jak idiota i tak się też zresztą zachowuje, ale to się wytnie ;p).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 118 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group