FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2008, 23:43   

A ja dalej męcze Jigoku Shoujo, tym razem odcinek 13

Spoiler: pokaż / ukryj

Córeczka dziennikarza w ataku epilepsji widzi antykwariat z czasopismami dla dorosłych ^^' więc tatuś poszedł to owego antykwariatu, spotyka właściciela i jego wygadaną papużkę falistą :) .
I w tym właśnie antykwariacie znajduje magazyn sprzed pół wieku, gdzie także była mowa o Jigoku Shoujo...
Autor artykułu pokazuje portret pamięciowy z tamtego okresu. Portret Ai Enmy...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 01:37   

Sm00k napisał/a:
...Toradora.

Po sześciu czapterach mangi muszę to obejrzeć.

Oni są zgubieni, prawda?


As he says ^^. Drań mnie tym zaraził, kyaaaaa~
Swietne, moe...kawaii....nie moge sie doczekac dalszych odcinków ~~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 16:17   

Doktor J napisał/a:
Zatrzymam się przy Aionie, otóż jest on diabłem z krwi i kości!

Mnie też się podobał ten motyw. Jak tylko pojawił się Aion, zaczęło się robić ciekawiej... :)

A ja tymczasem oglądam Jigoku Shoujo, epizod 14-16

Spoiler: pokaż / ukryj

W 14-tym ojciec pewnej dziewczyny popełnia samobójstwo, jednak córka nie wierzy w tę teorię oskarżając o morderstwo burmistrza. Tracąc wiarę w to, że uwierzą w to, że mówi prawdę, zagląda na pewną stronę...

W 15-tym lądujemy na wyspie z jaskinią w kształcie małpiego pyska ^^ . Dziewczyna zakochana w gościu spoza wyspy oskarża ciotkę o zranienie ukochanego...
Naszemu dziennikarzowi udało się za pierwszym razem zapobiec zerwaniu sznurka, ale jak kobieta się rzuciła na siostrzenicę z siekierą...

A rysunki córeczki dziennikarza są śliczne :)

Natomiast w 16-tym udajemy się do cyrku... Dyrektor cyrku miał dwie córki-bliźniaczki, ale faworyzował jedną, a drugą zamknął w magazynie i okładał batem. W efekcie ta bita zerwała sznurek z czarnej lalki, odsyłając faworyzowaną przez ojca siostrę do piekła...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 16:19   

W tym momencie oglądam to, co zaczęło wychodzić, czyli zabrałem się za:

# Clannad After Story (już nie mogę się doczekać ep 2....) - rewelacyjny początek serii, świetny opening, ciekaw jestem jak rozwinie się akcja
# Toradora! - po 1szym odcinku nawet pozytywnie, oby seria trzymała poziom, chyba się wezmę za mange
# Ef ~ A tale of melodies - oby seria okazała się być lepszą niż poprzedniczka, ciekawy początek

A z tych niedawno zakończonych:
Zero no Tsukaima 3rd season: moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich części:

Spoiler: pokaż / ukryj
Głównym tematem serii są perypetie Saito i Louise, walka/intryga schodzi na bardzo daleki plan (mamy jedynie krótką finałową scenę walki z golemem, i nic poza tym). Na dobrą sprawę dopiero od połowy serii zaczęło się coś dziać... Polecam tylko fanom... jak dla mnie straszne dno. Z zakończenia wynika, że będziemy mieli czwarty sezon... (ile można?)


Nogizaka Haruka no Himitsu: niby klasyczny przykład haremówki, ale ma swój urok. Jak ktoś lubi tego typu serie pełne kawaii bohaterek, to polecam jak najbardziej. Lekka, przyjemna, nie trzeba specjalnie wytężać umysłu :) Po raz kolejny urzekł mnie głos Mamiko Noto (jako Haruka), którą znamy choćby ze School Rumble (Yakumo Tsukamoto).


Ostatnio zmieniony przez Overture dnia 09-10-2008, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-10-2008, 16:29   

Ga-Rei-Zero 01 Demon-pokemon! Początek - walka - był, powiedzmy sobie szczerze, żenujący. Chciałem to wyłączyć w połowie odcinka, ale szczęśliwie dotrwałem do końcówki i... Kto widział, ten wie. Teraz tylko zastanawiam się, czy to taki chwyt by przytrzymać w jakikolwiek sposób publiczność, czy może faktycznie początek niezgorszej serii.

Shikabane Hime Aka - a to wypadło zaskakująco nieźle. Ciekawa kreska, sporo akcji i Mrok- ale w znośnych ilościach, może z tego wyjść coś więcej niż bezsensowna sieczka. Może...

Kuroshitsuji MRRROOK... Ale w takim fajnym, starym wydaniu. Natychmiastowe skojarzenia z twórczością Edgara Allana Poe, historia z pierwszego odcinka spokojnie mogłaby być jednym z jego opowiadań (no, przynajmniej gdyby wyrzucić elementy komediowe). Ten klimat raczej mnie bawi niż straszy, ale ogląda się przyjemnie i obok Toradora to jedyna nowa seria, o której już wiem, że będę oglądał na bieżąco.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2008, 16:44   

emma ai też ten sam głos :P znalazłem na googlu ale popieram ta nutka głosu rzeczywiście jest przyjemna

skończyłem z trudem pierwsze dvd haibae i powiem tyle nie kupujcie tego błędów stylistycznych, typu on\ona, wschodni\zachodni\północny, powtarzanie imion w wołaczu i brak synchronizacji film lektorka jest aż za dużo zwykły fansub jest zgrabniejszy. Niekiedy moje zdania na forum mają więcej sensu ;p Moim zdaniem to nie przeszło korekty a już na pewno kierownik produkcji nie zna japońskiego prawdopodobnie tłumacze też nie ;p
Wydaje mi się że długo nie kupie żadnego dvd z anime od polskiego wydawcy anime gate w szczególności.
Ma ktoś może jakieś namiary na same napisy basaki do haibane?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 19:10   

kokodin napisał/a:
emma ai też ten sam głos

Ippe Shindemiru? ^^
kokodin napisał/a:
nie kupujcie tego błędów stylistycznych, typu on\ona, wschodni\zachodni\północny, powtarzanie imion w wołaczu i brak synchronizacji film lektorka

Na szczęście po zainstalowaniu MPlayer Frontend komputer raczył odtworzyć stare płytki z fansubem i kupienie płytek DVD nie jest koniecznością ^^ . Na przyzwoitszą legalną wersję pewnie będę musiał jeszcze trochę poczekać...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dante666 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 19:33   

Ja aktualnie oglądam, a raczej re-oglądam "vampire knight"...Za bardzo nie lubiłem tematyki Wampirów, ale seria zrobiła na mnie dużeee wrażenia. Bardzo ciekawa propozycja. 13 odcinków, że jak zacząłem oglądać to w 13 h (razem ze snem) całą serie skończyłem... Główną postacią jest Yuki, chociaż jej wątek z biegiem czasu przestał mnie interesować(jak oglądniecie będziecie wiedzieć czemu), i w moim odczuciu pałeczkę przejął ją drugi bohater Zero... Napiszę jedno słowo:"Dante" i wszystko jasne... Srebrne włosy, pistolet wersji Hellsinga (tylko mini:))) ) i sposób bycia :D...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-10-2008, 20:07   

Shikabane Hime Aka 01 - nie jest jakoś szczególnie skiepszczone, ale nie wiem, czy będę mieć motywację do dalszego oglądania. Mam wrażenie, że Gainax nie mógł się zdecydować, co chce zrobić. Najpierw starają się stworzyć gęstą atmosferę à la Kara no Kyoukai, a póżniej niszczą ją wygrzewem w stylu FLCL (tylko w gorszym wydaniu).

Yozakura quartet 01 - wbrew pozorom nie jest to anime o muzykach, lecz o bandzie przepaków. Aż trochę nieprzyjemnie było patrzeć, jak się znęcają nad przeciwnikiem (który trochę rozrabiał, ale w sumie nic złego nie zrobił), bo każdy pragnie zaprezentować swoje supermoce.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2008, 20:22   

kameko deluxe po prostu cudne zwłaszcza ten spasiony plugsuit żywcem zdarty z asuki :P
O czym to jest? Po pierwszym odcinku nie da się tego opowiedzieć już coś zaczyna być wiadomo ale to po prostu trzeba zobaczyć.
Jakie to jest? Zdecydowanie komediowe, zdecydowanie nierealne i zdecydowanie przypadkowo zmiksowane. Wygląda to trochę jak sen po zjedzeniu czegoś trującego w trakcje seansu nge i scool rumble.
Jednym słowem polecam :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 20:24   

Tak po trochu próbuję jesiennych nowości.

Akane-Iro ni Somaru Saka 1 – kolejna szkolna haremówka na podstawie gry typu Digital Novel, jakich pełno. Nie zanosi się na żaden powiew świeżości, ale przyjemnie się oglądało, i pewnie sięgnę po kolejne odcinki (zawsze miałam słabość do serii, gdzie jest dużo moe). Może nie dla samej fabuły, ale dla takiej obsady seiyuu z pewnością warto oglądać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2008, 00:41   

Legend of Galactic Heroes 83-110 -
Spoiler: pokaż / ukryj
Kaiser był strasznie Kawaii jak się oświadczał. Po raz pierwszy w serii pokazał chyba bardziej ludzką twarz. Zakończenie przewidywalne. Chociaż lubię gdy autor nie oszczędza zdrowia i życia bohaterów to jednak szkoda mi kilku postaci, które zginęły (Reuental, Schenkopf). Ostateczna bitwa mało przekonywująca. Imperium powinno zmieść Republikanów, nawet pomimo kłopotów. Mieli pięciokrotną przewagę...

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 10-10-2008, 01:13   

Skończyłam (ponownie) Gundam 00

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak zawsze ^^" rozkleiłam się gdy umarł Lockon ( obojętnie ile razy będę to oglądać, zawsze płacze podczas tej sceny)... To samo gdy Christine pociesza Feldt i mówi jej, by żyła dalej, dla Neil'a. Płakałam razem z Feldt... Boże, przecież to tylko Anime. Exia oczywiście wymiatał - jak to główny bohater.


1 Odcinek Gundam Double Zero ( 2 Sezon 00 )

Spoiler: pokaż / ukryj
Popsuta Exia wygląda niesamowicie. Jak widać, technologia na Ziemi troszkę się polepszyła... Ciekawe co robił Setsuna przez te 5 lat po Fallen Angel. Czytałam gdzieś na jakiejś stronie z recenzjami Anime "Patrząc na Feldt myślę, że Christine nadal żyje w jej sercu." - Tu muszę się zgodzić. Feldt ze związanymi włosami wygląda strasznie podobnie do Chris.
===>
Ciekawe czy wyjaśni się kilka tajemnic 1 Serii? Lockon powraca... (oficjalna wersja ze strony Gundama) Teoria - Brat bliźniak?
Soma trochę wydoroślała - jestem taka ciekawa co na to Allelujah. A właśnie... CO ONI MU BIEDNEMU ZROBILI!
Z niecierpliwością oczekuje 12 Października na 2 Odcinek @.@

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2008, 02:52   

xamd 13

Spoiler: pokaż / ukryj
Eh... jednak. Miałem nadzieję, ze do tego starcia nie dojdzie, ale jednak... Akiyuki vs Furuichi! fight! (ale to dopiero w kolejnym odcinku) Z drugiej strony jak zawsze warstwa fabularna genialna. Tatuś Akiyukiego coś szykuje. Oprócz tego białowłosa dziewczyna okazuje się być jeszcze żywa. Tylko szkoda, że Furuichiemu komplenie odbiło. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.


Real Drive do 16 - chyba rozgryzłem tą serię. Jest trochę inna niż pozostałe anime. To taka seria rodzinno-obyczajowa dziejąca się w świecie podonym do tego z gitsa tylko, że w bardziej sprzyjających spokojnemu życiu warunkach. I kiedy na serię patrzy się w ten sposób, to ma swoją wartość. Aczkolwiek przeszkadza mi brak szybkiej akcji (która jest tylko w paru odcinkach).

Five Star Stories - chyba najgorsze anime jakie widziałem. Kobiety mają twarze jak trójkąty, połwa facetów to babochłopy (w tym główny hiroł). Fabuła kompletnie nie trzyma się kupy. Przynajmniej mechy są niezłe, bo duże (jak już robić maszynę, która jest bez sensu ze względów militarnych to niech przynajmniej będzie majestatyczna).

Casshern SINS 1 - czy da się budować mroczny klimat z bohaterem wyciętym z power rangers zabijającym roboty rodem z mang z lat 60. O dziwo tak. Wychodzi to trochę powyżej przeciętnej, ale i tak robi na mnie wrażenie (z punktu widzenia wykonania). Tym czasem o fabule zbyt wiele nie wiemy, oprócz tego, ze nasz bohater jest badassem, którego wszyscy chcą zabić (i zjeść). Ale jak to zawsze bywa z badassami, to on wszystkich kosi niczym kombajn z ursusa. Co gorsze nie pamięta kim jest... Trzeba jednak przyznać, że anime ma coś w sobie i zdecydowanie będę oglądał dalej.

Kuroshitsuji 1 - nuuuudy. zobaczymy, czy się to rozwinie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2008, 18:38   

Gundam 00 Second Season 01

... o lol.

I chyba w tej chwili nie stać mnie na większy komentarz. Po tym, co oni upchnęli w pierwszym odcinku (emoangst!, wariatka na prochach, Tieria po mutacji, Setsuna z tym samym szalikiem co 4 lata temu, bondage gdzieś w futurystycznym Chateau d'If, tu brat bliźniak, tam klon jakowyś, Ribbons w damskich błękitnych ciuszkach i inne cuda-wianki) jestem pewna, że że będzie to najlepsza komedia nie tylko tego sezonu, ale i pewnie całego roku.

... o lol.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group