FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-03-2010, 20:35   

Mały Kuro - obrzydliwie propagandowa i głupia zarazem produkcja o Hiroszimie. Nie kupujcie!
Przejdź na dół
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 20:51   

Baka to Test to Shoukanjuu 10,
jak dla mnie najgorszy odcinek serii. Każdy poprzedni mnie rozbawiał po kilka razy na odcinek. Tutaj zdarzyło się to chyba dwa razy i to trochę wymuszane(ciastka Himeji na koniec odcinka) i jak zawsze działania Zboczeńca. Liczę, że ostatnie odcinki będą takie jak poprzednie z wyjątkiem ostatniego.

Railgun 23,
tego oczekiwałem po Misace, że sama wyjdzie bez słowa i będzie działać w pojedynkę. Zastanawia mnie czy granatniki mają tak pojemne magazynki jak karabiny maszynowe po tym co zobaczyłem.
I tak przy okazji, czy Misaka nie nosi momentami tych swoich cudownych bokserek, że w pokoju Judgmentu je zakłada przed akcją?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2010, 17:32   

z mi przyszło "przeciorać" anime pod tytułem "Kanokon". jeżeli ktoś ma jakiekolwiek uprzedzenia do ecchi - Nie ruszać!! w moim przypadku jednak spełniło swoje zadanie, a czas przy nim spędzony nie uważam za stracony...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-03-2010, 19:21   

Oblivion Island Haruka and the Magic Mirror - najlepsza animacja 2009, bezapelacyjnie. Mistrzowsko wykonana, poruszająca i przejmująca zarazem. Grisznakowe 10/10 jak rzadko kiedy. Więcej zachwytów w recenzji.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-03-2010, 12:07   

0rdi napisał/a:

I tak przy okazji, czy Misaka nie nosi momentami tych swoich cudownych bokserek, że w pokoju Judgmentu je zakłada przed akcją?

Cała ta scena ma wyraźnie być parodią scen zbrojenia się etc. z filmów (plus fanserwisem), tylko że znowu twórcom coś z logiką nie wyszło...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2010, 16:20   

Pewnie zakłada szorty z większą zawartością sztucznych włókien, żeby się bardziej elektryzować ;P

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-03-2010, 22:23   

Rewatch Sailor Moon, odcinek 1:
Screen Odcinka:
Jak wszyscy wiemy, Japończycy mają specyficzny układ kostny!

Już początek odcinka dostarcza nam niesamowitej informacji: spanie z dwiema kulkami na głowie jest możliwe! Choć w tej sytuacji niewyspanie Usagi nie powinno żadną miarą dziwić. Poza tym, warto zwrócić na zarzucone w kolejnych seriach aspekty związane z życiem rodzinnym bohaterek. Tutaj mamy jeden z nielicznych dowodów na to, że Usagi jednak posiada ojca. Matki naszych bohaterek to niezwykle czułe i kochające osoby, budzące sympatię i zaufanie już od pierwszego wejrzenia. Dowiemy się ponadto, co tak naprawdę zainspirowało twórców kultowego „Parasite Eve”. Zwraca uwagę, że tak naprawdę w ważnych rolach obsadzono postaci, którym przyjdzie później niemal zupełnie zniknąć - Naru, Umino, Ikuko. Wychodzi na jaw, jak słabą głowę ma Mamoru, skoro jęczy z bólu po tym, jak spadnie mu na głowę kartka papieru.

Użytkowników Tanuki zapewne zainteresuje fakt pojawienia się żeńskiej formy jednego z naszych forumowiczów. Wygląda ona tak.
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-03-2010, 23:06   

Grisznak napisał/a:
Użytkowników Tanuki zapewne zainteresuje fakt pojawienia się żeńskiej formy jednego z naszych forumowiczów.

Ależ skąd.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-03-2010, 12:36   

Ja sobie oglądnąłem z dawna niechciany tytuł jakim był Code geass. Owszem było to poniekąd interesujące. Jednak nie przypadło mi do gustu ni w ząb. Z mojego punktu widzenia wszyscy bohaterowie , którzy dochrapali się władzy, sfiksowali po fakcie lub w procesie. Główny bohater był kompletnym idiota mimo tego że był inteligentny. Natomiast pomysł z użyciem całego geass-a kompletnie zrujnował mi opinie o serii. Szczerze mówiąc, unikałem tej serii z kompletnie innym wyobrażeniem. Moje wyobrażenie było zbyt wygórowane aby ten tytuł mi się podobał. To była zwykła intryga dworska , od początku do końca. Natomiast główny bohater był zbyt uczuciowy i przywiązany do świata. Ogólnie rozczarowanie, ale z zupełnie innego powodu niż się spodziewałem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-03-2010, 13:19   

Working!! pre-airing. O kfik... "rorikon jyanai, minikon da"... no nie wiem, okaże się, byle im tylko starczyło "pary". Obsada z Durarara!! wywołuje niesamowite deja vu...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2010, 14:41   

Wziąłem się za zaległe odcinki Fairy Tail, 19-22.
Pierwsze dwa odcinki były spokojne. Sporo gadania, ale przedstawiono to i owo. Dwa następne to już rozwój akcji i sporo walk i na sam koniec piękna scena i słowa Lucy, które dają do zrozumienia, że bardzo liczy na Natsu. Nawet w najgorszych chwilach.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-03-2010, 19:06   

Rewatch Sailor Moon, odcinek 2
Dość perwersyjny epizod. Już na starcie dowiadujemy się, że Umino to niezły świntuch a po zobaczeniu takich scen nie powinno nikogo dziwić, że Sailor Moon zainspirowało jedną z największych ilości hentajów. Ponadto, wychodzi na jaw, że pani nauczycielka nosi fikuśną bieliznę (majtki z emotką w czasach preinternetowych to dopiero szpan!) a konsekwencje ujawnienia tego faktu mogą być zaiste dramatyczne. Co więcej? Zwraca uwagę niesamowicie zaawansowana technologicznie gra dating sim której stopień interaktywności wydaje się przebijać nawet współczesne Love Plus (i ta konsola...). Pojawia się także "Mężczyzna w fartuszku" (czyżby mason?), chwilowa miłość Usagi, która oczywiście nie ma szans z mężczyzną w smokingu. Na koniec dostajemy zaś czyste "Resident Evil"
Zwraca ponadto uwagę fakt, że i w tym odcinku Usagi używa swojej ostatecznej broni - płaczu, aby skutecznie powstrzymać hordę zmienionych w zombie uczniów. Ciekawa obserwacja socjologiczna - aby być "true badass" w japońskim stylu, należy przyjść do szkoły w niebieskim gajerku i jeść bułkę.
Powrót do góry
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2010, 19:55   

Neon Genesis Evangelion, dopiero 1. odcinek (bo trzeba zacząć wreszcie, wypada...). Opening bardzo mi się spodobał (jeszcze zanim zaczęłam oglądać, kiedyś włączyłam z ciekawości), animacja też. Odcinek niezły, nie przepadam za mechami, ale mimo to tu mi jakoś nie przeszkadzały (tak wiem, hipokrytka ze mnie). Spodobało mi się tez to, że główny bohater bał się, a nie miał nastroju w stylu ''Idę na wojnę, co tam''. Ładnie pokazane. Na pewno obejrzę dalej (w sumie to lecę po następnego epa).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-03-2010, 20:05   

Tenchi Muyo! OAV. W końcu dorwałem kompletne wydanie. O radości, o zarwana nocy..
Powrót do góry
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-03-2010, 20:14   

Maetel Legend- kurczę, gdybym wczoraj nie była w tak kiepskim humorze pewnie oceniłabym to wyżej. Lubię animowane legendy, kosmiczny sztafaż rodem z lat 80' jest tak uroczo staroświecki. Niestety poparzona kwasem ręka nie dawała o sobie zapomnieć. Jest tego więcej? 113 albo 42 odcinki? Ja chyba pasuję... aha, mamy film. No to jedziemy.

Queen Millenia
- no strasznie fajnie po prostu wyszło. Pomysł, muzyka i główna postać. Niestety reżyser chyba ma kompleksy- po kiego diabła jedna z głównych męskich postaci wygląda jak karykatura. Trochę przestraszył mnie te dzieciak- w pewnym momencie miał zadatki na Patetycznego Idiotę, ale na szczęście zmądrzał. Tylko planetki szkoda.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 147 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group