FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-10-2008, 22:15   

Bo TC to taki, możnaby powiedzieć, shounen dla dziewczyn;). To chyba najlepsze określenie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-10-2008, 22:26   

Clamp ogólnie jest dla dziewczyn;D Wiele facetów czyta mangi tych pań, ale o wiele więcej dziewczyn.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-10-2008, 18:17   

Skończone Air (mój pierwszy eksperyment z tym studiem). Było czasem fajnie i ciekawie, ale generalnie pierwsza połowa mało wciągająca... Druga już bardziej, choć obejmując tylko historię Kanny, bo dalej to ja już nie za bardzo czaiłam co się w ogóle dzieje na ekranie. Generalne wrażenie - za mało konkretów, za duzo domysłów i gmatwania.
Spoiler: pokaż / ukryj
Eee... Już po "zniknięciu" w żółtym pyłku Yukito miałam ogromne problemy z zaczajeniem o co biega. Czy cofnęli się w czasie (skąd ten kruk?) czy co. Czy może po prostu Misuzu cofnęła się jeszcze bardziej w rozwoju (o ile to w ogóle możliwe...). Ale podobało mi sie przedstawianie jeszcze raz faktów z punktu widzenia innej osoby i odmienienie ciotki Misuzu. Ale dalej niezbyt wiedziałam jak dokładniej powiązać historię o dziewczynie ze skrzydłami z "aktualnymi" i zdaje się głównymi wydarzeniami z sytuacja Yukito i Misuzu. Ni w ząb. Za głębokie to dla mnie :D


Mruuu, Gundam 00 S2 - 04 czyste zuo!

Spoiler: pokaż / ukryj
Najlepsze sceny odcinka - dziewczę rzucające prosto z mostu pytanie "Czy jesteście kochankami?" i natychmiastowa, bez cienia emocji odpowiedź Setsuny i Mariny "Nie". Oraz zuy Lockon młodszy mający dość porównywania go do swojego brata i "pomagający" w tym Feldt w dosyc... osobliwy sposób, zaliczając pieknego kosza :D I Grahamka! Mru!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-10-2008, 21:21   

Nanami apropo Air.

Spoiler: pokaż / ukryj
Misuzu jest właśnie tą dziewczyną z nieba, której tak szukał Yukito. Jest też reinkarnacją Kanny, a Yukito tego jej strażnika. Yukito, gdy już uświadomił sobie swoje uczucia, chwilę pobył z Misuzu, ale jako, że nie mógł utrzymać dłużej ciała stał się krukiem, by być przy Misuzu. Niestety jego wspomnienia znikneły i nie pamiętał swojego życia jako człowiek. Potem sobie przypomniał, ale i tak tylko na chwilę, po czym rozpoczął się wątek z ciotką.


Ja też byłam zagubiona za pierwszym razem, ale gdy po jakimś czasie obejrzałam sobie drugi raz, wszystko stało się jasne. I zaraz bierz się za Clannad i Kanon, bo warto;D Tam nie jest już tak zagmatwanie.

Oglądam jeszcze Nodame Contabile 13. Ogólnie seria fajna, bohaterowie też, tylko trochę niepasuje mi te uwielbienie Chiakiego przez Nodame. Oczywiście jest to przyczyną zabawnych sytuacji często, ale jednak wolałabym żeby ten związek(?) rozwijał się trochę inaczej. Zobaczymy jak będzie dalej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-10-2008, 01:01   

Obejrzałem sobie pierwszy odcinek strike witches i powiem tyle: Kostiumolog pomylił gatunki a kamera jeszcze nienaturalnie to podkreśla. Co jak co kreska ładna, fabuła mogła by być ciekawa, ale eksponacja majtek jest po prostu zbyt intensywna. Nie pokuszono się nawet o sudniczki/spodenki a majtki sterczą nieosłonięte na wierzchu i jeszcze ten mundurek z kostiumu kąpielowego i sailor bluzki kompletna porażka.
W każdym razie zniesmaczenie wzięło górę i nie polecam nikomu chyba że lubi gatunek hentai-bez-hentai na ecchi to już zbyt dużo.
Ooglądanie zarzucono. Oddajcie mi moje 25 minut P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 07:22   

"Golden Boy" wszystkie 6 epów ciągiem. Przyjemne i rozweselające.

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 18:45   

Ga-rei Zero 4 - noooo... anime zaczyna się rozkręcać. Pop pierwszym słabym odcinku, miałem wrażenie, ze nie będzi na co czekać. A tu niespodzianka. Facet walczący walizkami... a teraz... bojowe żelazko Douglas .28 (oczywiście nie licząc wiertła, piły łańcuchowej i bojlera, które nie zostały użyte w walce). Krwawe pierwsze odcinki z nutką szaleństwa w kolejnych bardzo ładnie się komponują.

The Daughter of Twenty Faces 20 - W chwili obecnej wątki nadprzyrodzone biorą górę (co nie jest złe). Szkoda, że pewien przedstawiony w anime klimat nie jest jednolity, bo takie przechodzenie z wątków kryminalnych na obyczajowe, a później na fantastyczne nie do końca serii wychodzi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-10-2008, 19:17   

no i skończyłem Mahou Sensei Negima! może by teraz obejżeć Negima? .No cóż mówić, anime ciekawe ale tylko chwilami bo większość czasu została zmarnowana totalnym brakiem fabuły. Zaczynam się zastanawiać czy zdanie z reklamy paniponi dash w wersji adv films "from the heads begind the negima" powinno mnie zachęcić czy zniechęcić. W każdym razie nie było to bezsensowne anime ale nie tego się spodziewałam :P

Jigoku Shoujo: Mitsuganae ep 4
Odcinek już nie taki ciekawy jak poprzednie ale nadal coś się kręci, ciekawość ciągnie mnie do kolejnych.
Spoiler: pokaż / ukryj
w tym odcinku mamy mało ai mało pomocnikóa i tylko jedną scenkę z kikuripoza tym animacja "przemiany" zaczyna być nudna
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 14:00   

jak narazie głownie nowosci bo czasu bark
Kuro Shitsuji - bardzo ciekawa postac Sebastian'a ;] po drugim ep. troche już sie wyjasniło ale przybyło i nowych pytan na temat relacji miedzy lokajem a Ciel'em
Skip Beat! beznadziejny przewidywalny romansik (chyba ze nas tworcy czyms zaskocza ale w to watpie...). Już lepiej prezentuje sie Earl and Fairy bo tu postacie sa zdecydowanie ciekawsze.
W tej jesiennej ramowce zaobserwowałam niezły wysyp anime z super mocami i walkami z dziwnymi stworami.
Shikabane Hime: Aka temu podziekuje niedługo chyba bo glowna bohaterka strzelac nie umie, walki sa do bani i pierwszymi odcinkami nie zachecono (przynajmniej mnie) do dalszego ogladania. Kolejne to To Aru Majutsu no Index ze swietnym ost'em i niezłym op ale tu niestety motyw super prawej raczki mnie nie przekonuje a beznadziejna walka z 2 ep odstrasza. Ga-Rei: Zero pierwszy odcinek był całkiem niezły, az nie mogłam sie doczekac kolejnego by dowiedziec sie co wydazyło sie z "bohaterami" 1ep. Nawet te paskudne potwory, akcja z motorem, aktówkami i supeł łasiczka wytrzymałam ale
Spoiler: pokaż / ukryj
podobno ci zabici z pierwszego ep nie wroca a cała fabuła bedzie opierała sie na tej dziewczynie z katana
co praktycznie skresla to anime na mojej liscie do ogladania. Yozakura Quartet nic nowego tu napewno nie zobaczymy jezeli chodzi o nadprzyrodzone itp. ale musze przyznac ze postacie sa naprawde sympatyczne :) Chaos;Head słodkie panienki, sielankowe życie uczniów, morderstwo i schizy... Higurashi? nie to tylko Chaos;Head - nieudana proba stworzenia unikalnego klimatu Higurashi -mimo wszystko H. nie nalezał do anime które uwielbiam ale ceniłam go za oryginalność. ( podobno to na podstawie jakiejs gry jest ale mi to tylko sie z Higurashi kojarzy)
Toradora! denny humor, wkurzajaca Taiga.. nie nie ja juz podziekuje...
Vampire Knight Guilty po nudnym i dennym pierwszym sezonie liczyłam ze w Guilty bedzie wiecej akcji, po 3 ep zdecydowanie jej brak. Pierdołowata Yuuki znowu błaka sie po szkole przez przypadek jak zwykle trafiajac na Zero lub/i Kaname.
Tytania - nie wyznaje sie na tematyce sf i kosmosu, jezeli dalsze odcinki czyms mnie zainteresuja to chetnie to obejrze dalej :)

Najlepsze anime zostawiłam na koniec xP
Kurozuka nie wymagam od tego tytułu zbyt wiele, licze tylko na dobra akcje, duzo krwi i fajne walki a jak narazie tak jest :D
Box of Goblins narazie tylko 2 ep. - bardzo slicznie wykonanie (zreszta Kurozuka tez ładnie sie prezentuje), fabuła potrafi zaciekawić widza
Michiko to Hatchin tylko jeden odcinek wyszedł jak narazie a szkoda bo zapowiada sie na jedno z lepszych anime w tym sezonie (a przynajmniej na jesien) :D

No i na koncu Junjou Romantica 2 jako kontynuacja naprawde dobrego pierwszego sezonu :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 29-10-2008, 14:45   

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora odc 3 - jak na serie typowo łzawą - to jednak nie oglądą się tego tak źle. Jestem strasznie przeczulona na sztywne i drętwe dialogi, czy powtarzające się w tego typu produkcjach schematy, ale póki co jest całkiem fajnie. Główny bohater nie jest dosadnym wesołkiem, ma swój rozum i nie pajacuje! A bohaterka ma charakter - w końcu nie jest to jakaś bezpłuciowa lala (gdyby Air było w podobnym stylu, to kto wie, może skusiłabym się na oglądnięcie tego więcej niż jeden odcinek?!). Trzy odcinki były całkiem treściwe, nie były poprzelatane jakimiś mało potrzebnymi głupotkami, sporo się działo - czyżby mi się to spodobało?

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 16:38   

Ai Yori Aoshi odcinek 5

Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawiają się nowe postacie - koledzy Kaoru (jeden maniak cosplayów (namówił "hojnie obdarzoną przez naturę" panienkę do fotografowania w dość skąpym stroju) i drugi, fan pociągów). Wkrótce doszła pochodząca zza granicy Tina, która bardzo lubi macać cycki (nie swoje)... I postanawia się wprowadzić do domu Kaoru i Aoi, chyba nie rozumiejąc, że jej zachowanie owocuje dość niezręcznymi sytuacjami...
A na koniec sama się spija w pięćset...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-10-2008, 16:47   

Issina napisał/a:
Skip Beat! beznadziejny przewidywalny romansik (chyba ze nas tworcy czyms zaskocza ale w to watpie...). Już lepiej prezentuje sie Earl and Fairy bo tu postacie sa zdecydowanie ciekawsze.


Stanę w obronie tegoż oto tytułu, gdyż (jeśli) anime podąży za mangą i wiernie ją odtworzy to nie będzie z tego "przewidywalny romansik". Obroną jest "jeśli", bo fabuła mangi wcale nie obraca się głównie wokół sercowych problemów bohaterki, są one dodatkiem, a całość wcale nie jest taka szablonowa i przewidywalna, jak może Ci się wydawać. Z kolei Earl and Fairy pogrąża się z odcinka na odcinek w schematach... a szkoda, bo mogła być fajna seria przygodowa z wątkiem romantycznym.

Spoiler: pokaż / ukryj
Lokaj z jednym oczkiem bardziej i tragiczną przeszłością oraz hrabia z tragiczną przeszłością wcale, a wcale nie brzmią jak schematy, w dodatku wyciśnięte do sucha...


A oprócz tego

Ef - a tale of melodies 1-4

Tak się zastanawiam cóż takiego trzymało mnie przy części pierwszej. Klimat podobny, ale czegoś brakuje, a może po prostu całość mi się przejadła, bo czytałam/oglądałam parę lepszych romansów. W końcu cały rok już minął... No nie wiem. W każdym bądź razie, oglądać się da, ale jakoś tak bez emocji.

Vampire Knight Guilty 1-4

Ach ten drhaaaamatyzm! Jakież to jest smutne i przygnębiające! I jakież wzruszające... No dobra, a teraz do rzeczy... Była sobie zgodność z mangą... Tak, powiedzmy, że twórcom idzie całkiem nieźle, aczkolwiek zaczynają mieszać wydarzenia. Nietrudno to zauważyć. Manga ma przynajmniej ładną kreskę, a niestety w anime duuuuże oczy Yuuki wyglądają w dalszym ciągu jak talerze. Zero nadal ma traumę, która się jeszcze pogłębi, a Kaname nadal spowity jest mgłą mhrooku. Tak, wiemy, znamy to. Jedna tajemnica, druga tajemnica i cały kosz mrocznych przeszłości itd. Czyli angstu ciąg dalszy... Witamy.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 17:13   

Cytat:
Stanę w obronie tegoż oto tytułu, gdyż (jeśli) anime podąży za mangą i wiernie ją odtworzy to nie będzie z tego "przewidywalny romansik".

Wybacz mangi nie czytałam, to sa jedynie moje odczucia po 2 ep.
Nie skreslam tego tytułu, ale podejrzewam ze niczym tak naprawde mnie on nie zaskoczy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-10-2008, 21:22   

Vampire Knight Guilty 3 i 4
Chryste panie jak oni się angstują, biją rekordy. Gdy myślę, że już bardziej się nie da, oni nadal mnie zaskakują. Znowu zmieniła mi się "orientacja" wole teraz Kaname nie Zero na partnera Yuuki. Akurat to im tu wyszło, że w sumie, nie można przewidzieć z kim ona będzie i cały czas zmienia się "układ sił". Trza wreszcie mangę poczytać, bo zatrzymałam się na 2 tomie. Tam przynajmniej jakoś to wygląda, a anime to... O bonusik, bo dostaliśmy małego Kaname za czasów, kiedy jeszcze nie był mhroczny i tajemniczy. Wolałam chyba tą wersję sprzed śmieci rodziców, ale nie spodziewam się powrotu do tej konwencji. No i było zaskakująco dużo humoru, chyba z 4 sceny. To rekord!

Skip Beat 2-3
Anime odpycha mnie kreską i biedną grafiką, chyba trzeba będzie wziąć się za mangę. Ale jak wyżej wspomniałam, zawsze długo się zbieram do danego tytułu zwłaszcza, jeśli nadal jest wydawany...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 22:44   

Ai Yori Aoshi epizod 6

Spoiler: pokaż / ukryj
W domu pojawia się Taeko, usiłująca zatrudnić się jako pokojówka. Ale średnio jej to wychodzi...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group