FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 21:54   

Ookami-san 4

Khyyy, nie wiedziałam, że gorączka jest Tak Groźną (jak nie Śmiertelną) Chorobą, że od razu trzeba było z nią jechać do szpitala... Ach, ci japońce. Generalnie odcinek udawał nieco dramatycznego i wzruszająco-rozczulającego (nie ma to jak Traumy Z Dzieciństwa i Power Of Friendship™). Poza tym - nuda, nuda, nuda, sztampa, sztampa, sztampa.

A miało być tak pięknie po obejrzeniu trailera - niestety skubańce często lubią być perfidnie mylące i za bardzo podnosić oczekiwania...


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 22-07-2010, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 22:59   

Właśnie obejrzałem pierwsze dwa odcinki Neon Genesis Evangelion. Jak na razie jest świetne. :)

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-07-2010, 01:33   

Karas 1-6
Ha, co tu dużo mówić świetna grafika i epickość aż bije z ekranu. Historia w sumie ciekawa ale czegoś mi w tym brakuje. Albo wręcz przeciwnie jest wszystkiego za dużo? Ciężko stwierdzić w zasadzie. Zwłaszcza przez pierwszą połowę jesteśmy zasypywani niezrozumiałymi informacjami. Może dlatego że byłem lekko niewyspany ciężko mi było też nadążyć za skokami w czasie. Dla sprawiedliwości dodam, że pod koniec, nawet jeżeli zagubiliśmy się jak ja przy pierwszych odcinkach, potem większość rzeczy da się złożyć w jako tako logiczną całość nie zostawiając nas w stanie "fajnie ale o co chodziło?" .
ALE!
Dla "pana ślimaczka" można przeboleć wszystko. Co tam główny bohater i jego potyczki, "pan ślimaczek" wymiata, jest sympatyczny i ma świetny głos xD

W każdym razie seria dobra do rozrywkowego pooglądania jeżeli ktoś lubi efektowną grafikę 3d i dużo walk (albo ślimaczki).

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-07-2010, 15:13   

Bounen no xamdou całość
Choć obejrzenie tego zajęło mi chyba ponad miesiąc muszę przyznać, że jedna z lepszych serii jakie widziałam. Fabuła sensowna, wszystko jest ładnie powiązane. zakończenie też niczego sobie
Spoiler: pokaż / ukryj
chociaż nie wiem jakim cudem Akiyuki powrócił na wyspę Sentan skoro zamienił się w kamień
Mimo wkurzającego "fochania" się naszego bohatera w początkowych odcinkach odczucia po obejrzeniu serii jak najbardziej pozytywne

Sekirei ep1 zastanawiam się czy to miało być śmieszne, interesujące, pouczające?... i dalej mogę sobie tak wymieniać. Jak na razie kandydat do kosza.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-07-2010, 15:32   

Costly napisał/a:
Kyou, Koi wo Hajimemasu - odcinek pierwszy i oby ostatni.


Aż z ciekawości obejrzałam, a potem zabrałam się za mangę. I kurczę, to mogłoby być nawet niezłe, klasyczne shoujo. Bohater jest bucowaty, ma wyszukaną traumę, ale daje się lubić, chociażby dlatego, że nie udaje rycerza na białym koniu, który od dziewczyny oczekuje tylko uśmiechów i trzymania się za rączkę. Panienka znośna, ma przebłyski charakteru, ale niestety częściej zdarza się jej zachowywać jak ostatnia idiotka. Ale cóż, widziałam dużo gorsze przypadki. W każdym razie osoba, która wpadła na pomysł żeby zmieścić cztery tomy mangi (tomy, nie rozdziały) w dwudziestominutowym odcinku powinna zająć się sadzeniem ziemniaków, a nie robieniem anime...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-07-2010, 15:43   

moshi_moshi napisał/a:
W każdym razie osoba, która wpadła na pomysł żeby zmieścić cztery tomy mangi (tomy, nie rozdziały) w dwudziestominutowym odcinku powinna zająć się sadzeniem ziemniaków, a nie robieniem anime...


Ano właśnie. 90% informacji o bohaterach jakie tu dałaś nie da się zobaczyć w anime, jest praktycznie sam zbiór kluczowych scen, pozbawionych kontekstu. Jeżeli ktoś myślał, że to jest klimatyczne, to proponuje mu karierę w Bollywood.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 22:19   

Blood Reign - niestety pliki w którym był zakodowane 2 odcinki ova były dość dziwne i nie dało się ich przewijać. Czasem trudno strawić stare OVA z lat 80-tych bez przewijania, więc anime musiało trochę czekać na swoją kolej. Na moje szczęście tytuł okazał się być jednym z moich ulubionych gatunków, czyli dark-fantasy-horror. Oczywiście zamiast rycerzy dostajemy ninja, a zamiast fantastycznych ziem, Japonię czasów Nobunagi i Takedy, ale nie przeszkadza to zbytnio. Mamy demony, sporo trupów i całkiem przyzwoitą fabułę. Kreska może nie jest najlepsza (cóż, jest naprawdę słaba prawdę powiedziawszy), ale projekty postaci zrobione są w klasycznym stylu z lat 80-tych (takim jak w Gundamie Unicorn), co zaliczam na spory plus. Do tego powolna, lecz dobrze zrobiona narracja i niegłupia reżyseria pozwalają mi wstawić temu anime dobrą ocenę (oczywiście subiektywny pociąg do tego typu produkcji ma tu swój spory wkład).
Na moje standardy 7/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 22:31   

Amagami SS 4
Beznadzieja. Zamiast jednej spójnej historii prawdopodobnie będą trzy. Zupełnie mi się to nie podoba. Dostałem coś innego niż oczekiwałem...

Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym to hotelowe wyznanie Morishimy bardzo mi nie leży. Za szybko to zrobili i nie ma tego czegoś ta scena.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2010, 23:31   

Highschool of the Dead 3 - po dwóch odcinkach i końskiej dawce fanserwisu dla chłopów (chamskiego i brzydkiego - akurat bohaterki tej serii są piękne inaczej) twórcy postanowili dowartościować panie i wrzucili bizona sensei, czyli sku***na z zadatkami na knuja.
Powrót do góry
Olsza Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 00:14   

Claymore

Muszę przyznać, że zrobiło na mnie niezłe wrażenie ^^
Czy wie ktoś coś na temat kontynuacji ;> ?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2869780
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-07-2010, 09:10   

Amagami- Pierwszy arc jest tragiczny. A czemu drętwe, sztuczne, mało odkrywcze, głupie. Zaczynam się bać co będzie dalej. Inaczej wyrzucę serię do śmieci i zajmę się mangą.

Higschool of the Dead- Idzie zgodnie z mangą, więc nie bedzie miała tak zmarnowanego materiału jak Dance of the Vampire Bund. Drużyna Dziecka Bhaala wyrusza na łowy:).

The Legend.......... Pierwszy odcinek próbował zastąpić Slayersów, ale poprawił się w następnych. Jest zarys skomplikowanej fabuły xD. Na Guin Sagę , czy Kemono nie zanosi się.

Przerośnięta Taiga z moe electro rękawicami bokserskimi- Ujdzie, ale takie cukierkowe że głowa boli. Wolałbym Oavkę z Toradory.

..........Mago- Wydaje się przyzwoitym shounenem. Narazie nie ma co mówić, bo nie widać głównego złego.

Ocult academy- Lekko świrnięte jest. Wolę poczekać na następne odcinki, bo trudno osądzić teraz.

Asobi- Dać sobie spokój czy nie, bo końcówka wydawała się ciekawa, ale ile razy mozna oglądać podobne serie.

Seitokai- Nic nadzwyczajnego. Są lepsze serie tego typu. Od bólu można oglądać.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-07-2010, 10:19   

Nana skończona :] kurcze ja chce więcej.

Euraka 7 + Dominika up to 10. Jejku jak wytłumaczyć przedszkolakowi dlaczego wojsko walczy z Wodorakami?(wojsko nie lubi Wodoraków bo kierują nimi szaleńcy) Jak wytłumaczyć zależności miedzy Talho i Holandem :P ? (oni są jak tatuś i mamusia tylko się pokłócili zdaje się załatwiać sprawę) Poddaje się z myśleniem, ale seria nadal się podoba.
Niemniej jednak eksperyment z puszczeniem utworu z czołówki spowodował pojawienie się małej głowy w drzwiach :] Mała po prostu chce więcej :D

Widziałem też najnowszy odcinek K-ona. Szczerze powiedziawszy to ja nie wiem co to tak właściwie było. Ani to muzyczne, ani to K-onowate, ani nawet na poziomie. Seria może ma mieć 26 odcinków ale to znaczy tylko tyle , że kolejne 10 będzie jeszcze bardziej bez sensu. Pomysły skończyły się w drugim odcinku.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
TazZar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 17:05   

Witam, jest to mój pierwszy post na forum.;) Zacząłem zamawiać mangę Dragon Ball i równocześnie oglądam właśnie DB.Oglądam tylko te odcinki do których dojdę w mandze, żeby sobie jej nie spoilerować.Muszę przyznać, że manga o wiele lepsza-nie ma cenzury i na papier są przeniesione wszystkie pokręcone pomysły pana Toriyamy.;)
Więc jak nie oglądam DB to oglądam całkiem nowy serial "Kaichou wa maid sama!", komedia z takim humorem co ja lubię.;P
Na zakończenie chciałbym poprzeć kolegę powyżej-po drugim odcinku K-ona brak im już pomysłów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-07-2010, 19:34   

Moment, mówimy o tej mandze, gdzie fani w listach wyjęczeli przeżycie pewnych postaci, a redaktor lepiej wiedział kto powinien zrobić pewną kluczową rzecz?

On topic:
Durarara!! stara się mnie przekonać, ze można jeszcze zrobić dobry serial

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-07-2010, 14:25   

Ergo Proxy
Mam mieszane uczucia Z jednej strony anime ma naprawdę genialny klimat, ale oglądając je cały czas trafiam na przeróżne, drobne fabularne babole, których dotychczasowe nagromadzenie sprawia że mam ochotę złapać się za głowę. Na razie dotarłem do początku odcinka "teleturniejowego", który poraził mnie kiczem tak bardzo że zrobiłem sobie kilkudniową przerwę w oglądaniu.

Serial Experiments Lain odcinki 1-3
Co prawda trzy pierwsze odcinki to zdecydowanie za mało by oceniać to anime, tym bardziej że jak na razie nic nie trzyma się kupy, ale zapowiada się znakomicie. Nawet specyficzna kreska przypadła mi do gustu, choć miasto nocą moim zdaniem wygląda paskudnie. Ciekawe tylko czy po zakończeniu będę miał takie same WTF jak dotąd po każdym odcinku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 184 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group