FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-09-2010, 20:34   

Grisznak napisał/a:
A Certain Loli Anime Index, odcinek 1


A Certain Christian Anime Index, odcinki 2-3
. Jeszcze tylko mechów brakuje, choć przechowywanie książek w lolitkach gdzieś już widziałem...

Będziesz miał to jak obejrzysz to drugie..
Przejdź na dół
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-09-2010, 20:36   

Eire napisał/a:
fanki Trunksa- łączcie się.

A Fani to co, przepraszam?? Może nie lubuje się w wyglądzie chłopaków z anime, Ale potęga trunksa była zaiste WIEEEELKA

FMA 1 z lektorem


Nie wiem, po kiego grzyba w FMA Brotherhood powtarzali tą historie w tym mieście sekty Leta. Mimo wszystko, nadal uważam, że gdyby anime mocniej trzymało się mangi, byłoby leprze.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-09-2010, 20:59   

Sm00k napisał/a:
Będziesz miał to jak obejrzysz to drugie..

O, skoro przy temacie...

To Aru Kagaku no Railgun do końca
Ostatni odcinek był mruczny, nawet jeśli parę scen okazało się pochodzić z openingu. Szczególnie spodobał mi się "nieco większy" Railgun. Choć zastanowiło mnie, że Saten tak bez wachania

Spoiler: pokaż / ukryj
rozwaliła kontrolki. Nie bała się, że może uszkodzić system, który podtrzymuje dzieciaki przy życiu?

Właściwie mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że z różnych pobocznych historii dowiedzieliśmy się czegoś więcej o drugoplanowych postaciach, a z drugiej przyznaję, że momentami było nieco nudno (szczególnie miłosne rozterki opiekunki dormitorium). Najdziwniejsze jest jak przez serię zmieniła się moja ocena Kiyamy. Nie chodzi bynajmniej o ocenę postępowania, ale o to, że jakoś tak ją polubiłam po drodze. Przyznaję, że do gustu przypadła mi też Mii. Praworządna i uporządkowa dziewczyna >:D. I najważniejsze przesłanie serii - pijcie mleko!

Chociaż tutaj twórcy chyba walnęli się nieco w chronologii, bo jeśli Mii dołączyła do Judgement dwa lata przed akcją właściwą to jak to się ma do backstory Kuroko? Te dwa elementy mi do siebie jakoś nie pasują.

Właściwie najbardziej mi przeszkadzała mała ilość scenek z Jedynym Słusznym Pairingiem... Kuroko to średni substytut.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-09-2010, 21:21   

Shiki 5-10

Pięknie się robi :]

Spoiler: pokaż / ukryj
Megumi, skarbie urodziłaś się by wstać z martwych! Świetna z ciebie wampirzyca. I udziabali Natsuno, hura! Jakie to... niestandardowe. Myślałby kto, że nic mu nie będzie bo jest ważny- guzik!
Swoją drogą mam taką hipotezę, że udziabią wszystkich, którzy zmieniają się w openingu w szkielety, czyli wszystkich oprócz doktorka na to wychodzi. Nie czytałam powieści, więc nie mam pewności.
Podoba mi się o wiele bardziej niż "Miasteczko Salem". Wampiry z osobowością to jest to!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2010, 22:08   

Shiki 10

A mnie zastanawia jedno:

Spoiler: pokaż / ukryj
jeśli Natsuno nie umrze, tylko zamieni się w wampira, to czy dołączy do swoich wampirzych znajomych, czy dalej będzie jakoś próbował się im przeciwstawić? A jeśli to drugie, to czy przy okazji będzie próbował walczyć ze swoją rządzą krwi? (może przerzuci się na zwierzaczki, tak jak Cullenowie z cyklu pani Meyer? lol)

Niby wszystkie odcinki są na jedno kopyto, ale robi się coraz ciekawiej. I coraz bardziej lubię Tatsumi'ego - fajny z niego sadysta >:3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-09-2010, 12:10   

Urufu napisał/a:
Niby wszystkie odcinki są na jedno kopyto, ale robi się coraz ciekawiej. I coraz bardziej lubię Tatsumi'ego - fajny z niego sadysta >:3

Oj fajny fajny :3 Choć my z Ichi jesteśmy fankami mnicha!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-09-2010, 12:15   

Hunter x Hunter, całość cyklu.
Świetne, to słowo najlepiej wyraża moje odczucia po sesji.
Shounen bez żadnych dramatyzmów, rozczulania się nad sobą, zbyt szybkich power-up.
Masa dobrych bohaterów - nim się obejrzałem, już polubiłem główne trio i Hisokę, a później nawet loli, znaczy się Biscuit dołączyła do tego grona. Jednak nie tylko oni są wielką mocą serii. Bohaterowie drugoplanowi nie byli wrzuceni na kupę, nie byli wrzuceni na siłę, a każda osoba pełniła jakaś rolę i była bardzo dobrze zaprojektowana.
Twórcom udało się też zrobić anime, podczas którego człowiek się nie nudzi - nie było odcinka, który chciałbym przewinąć lub pominąć. Akcja wciągała mnie niesamowicie, zaraz po odcinku chciałem sięgnąć po kolejny. Zgrano wiele elementów mi znanych, a seria potrafiła zaskoczyć. Niby było, ale pokazane tym razem w znacznie lepszym wydaniu, bez zbędnych dodatków.
Po obejrzeniu serii TV miałem wątpliwości, czy OAV'ki nie zaniżą poziomu. Obawa oczywiście była na wyrost - dostałem 30 bardzo dobrych, dodatkowych odcinków. Nie miałem wrażenia, że to już zbyt dużo. Powiem więcej, po obejrzeniu ostatniego odcinka chciałem kolejnych. Chętnie obejrzałbym i dodatkowe kilkadziesiąt odcinków, gdyby tylko trzymały poziom cyklu. Seria oczywiście miała rzeczy, do których można byłoby się doczepić, ale nie warto.
Doszedłem też do wniosku, iż zbyt wysoko oceniłem FMA Brotherhood. Naruto i Bleach mogą schować się w cieniu HxH. Seria nie dostarcza wielu atrakcji wizualnych, wieloodcinkowych pojedynków, za to dostarcza niezwykłe ciepło, spójność, świetne postaci oraz przez kilkadziesiąt godzin trzyma widza przy ekranie, nie dając mu możliwości narzekania na rozciąganie akcji, głupie wstawki, fillery czy nudniejsze momenty.
8/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luchianka Płeć:Kobieta
Uguu lolipop girl

Dołączyła: 24 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2010, 21:06   

Amagami SS już po Kaoru i 3/4 Sae
Kaoru-Dziewczyna hej do przodu.Gdyby w pewnej scenie Tachibana był mężczyzną a nie ciamajdą napewno już by się z nią przespał.
Sae-Po całowaniu nóg u Haruki,brzucha u Kaoru to Sae w mackach złego bohatera z przedstawienia o Super bohaterach w parku rozrywki mnie nie zdziwi. (Mimo,że to nie hentai)
Pocket Monsters Diamond and Pearl 611-616
Tylko oglądałam 5 odcinków ze względu na Kotonę lub jak z angielska zwana Lyrę.
Ta dziewczyna moim zdaniem jest u dużo lepsza od przesłodzonej Dawn.Poza tym ma Marrila.
K-on! sezon 2
Za tydzień koniec moeblobów^^Ciekawie jak zachowa Azusa po ukończeniu szkoły przez pozostałe członkinie klubu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-09-2010, 20:37   

Paranoia Agent odcinek 1

Miłość od pierwszy wejrzenia! W tym wypadku od openingu. Genialny, klimatyczny, w moim guście. Potem scena wprowadzająca, urywki dialogów, wszystkie połączone trudnym do krótkiego określenia międzynarodowym polaczkowaniem (regionalizm brzmiący kretyńsko pod wieloma względami, na czele z tymi logicznymi, ale wystarczająco dobrze obrazujący zjawisko), co daje mi z miejsca już wskazówkę na co mam uważać. I odnotowując sobie tą refleksję w głowie zacząłem oglądać dalej.

Naturalnie, to dopiero pierwszy odcinek, na razie jedynie obserwuję, nie staram się wyprzedzać w żaden sposób myślami akcji. Nie czuję w ogóle takiej potrzeby. To udowadnia, że tytuł z miejsca zrobił na mnie duże wrażenie - ma wysoko zawieszoną poprzeczkę, podchodzę do tego ostrożnie, nawet nie próbuje podejmować ryzyka wyciągania na tym etapie jakichkolwiek wniosków. Tu jest jakaś myśl i póki się nie zarysuje głupotą jest odgadywanie czym jest coś ciągle zupełnie niewidocznego.

Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś tytuł z miejsca wydrążył we mnie na tyle duże oczekiwania. Splatam powoli ręce i biorę się za dalsze odcinki. Na razie powoli - to zdecydowanie typ tytułu który najlepiej smakuje się stopniowo. Serie aktualnie wychodzące idą w odstawkę, a pies z nimi tańcował, będą mnie wybijać niepotrzebnie z rytmu - tu się kroi szansa na coś naprawdę dobrego, a nie kolejnego odmóżdżającego zabijacza czasu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2010, 22:43   

Aria the Animation ep1

Pełen relaks. Szykują się błogie i przyjemne seansiki...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-09-2010, 12:01   

Nurarihyon- Jak na shounen bardzo wolno idzie na samym początku. Walki nie są ciekawe, a postacie lekko denerwują. Nie jestem grupą docelową pod względem wieku.

Amagami- Jedna manga była fajna, ale anime jest tragiczne. Sztampa i rutyna w najgorszej okazałości.


Asobi- kolejny tytuł, który należy omijać. Kosmiczna kocia nastoletnia laska z kształtami kobiety wpada do typowego nastoletniego nastolatka. Szczerze Dears było dużo lepsze, a o czymś świadczy. Aczkolwiek czekam jak ktoś stworzy anime na podstawie niby nie skończonej gry, którą mieli stworzyć bohaterowie NHK:). A jak usłyszałem od głównego bohatera w pewnym odcinku , że wszyscy powinnismy być przyjaciółmi. Facepalm i dałem sobie spokój. Omijać.

Higschool of the Dead- Bardzo dobra akcja, a cycki są jedynie dodatkiem.

Ookami- Seria dla młodszej widowni. Taiga 2 jest gorsza od prototypu. Ujdzie, ale nic fajnego.

Seitokai- Próba zrobienia komedii na temat seksu. Gagi niezbyt wyszukane. Aż tak tragiczne nie jest, ale lepiej obejrzeć co innego.

Occult- W ostatnim odcinku wszystko odwróciło się do góry nogami. Może będzie lepsze póżniej. Widziałem lepsze serie Sci-fiction.

Tyle z nowości.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2010, 20:45   

Costly napisał/a:
Paranoia Agent odcinek 1

Miłość od pierwszy wejrzenia! W tym wypadku od openingu. Genialny, klimatyczny, w moim guście. Potem scena wprowadzająca, urywki dialogów, wszystkie połączone trudnym do krótkiego określenia międzynarodowym polaczkowaniem (regionalizm brzmiący kretyńsko pod wieloma względami, na czele z tymi logicznymi, ale wystarczająco dobrze obrazujący zjawisko), co daje mi z miejsca już wskazówkę na co mam uważać. I odnotowując sobie tą refleksję w głowie zacząłem oglądać dalej.

Satoshi Kon (świeć Panie nad jego duszą), jednej z najlepszych reżyserów i Susumu Hirasawa, jeden z lepszych twórców muzyki elektronicznej - wynik musiał być bardziej niż dobry.
A tak poza tym PA to solidne anime. Szczególnie fajny jest odcinek o samobójcach i jego puenta.

Megazone 23 - to zadziwiające jak Japończycy lubią wyrzucać kasę na różnej maści chłam. To anime to mieszanka akcji mechów, sci-fy, motocyklowych gangów, brutalności i filozoficznej gadaniny. Wynik takiego miszmaszu jest dość oczywisty - kompletna porażka. No i mamy dość hentajwe sceny łóżkowe (chyba jedyna rzecz, która się udała w tym anime).
Niby są tego trzy części, ale konia z rzędem temu, kto odgadnie jak są powiązane (a są powiązane, tylko nie ma to zupełnie sensu). No i cóż, trzeba jednak producentom oddać, że graficznie ten gniot prezentuje się całkiem ładnie. Co prawda projekty postaci powstawały w swoich czasach (największym twardzielem jest facet z kosmykami włosów ufarbowanymi na róż i fiolet)i budżet nie jest taki jak dzisiaj, ale wygląda to wszystko schludnie (szczególnie druga część, za której wykonanie odpowiedzialny był chyba pan od Kite). Muzyka nie jest wybitna, ale również nie przeszkadza.
Niestety nie da się tego anime ocenić pozytywnie, ale dostanie 3 za sceny łóżkowe i wykonanie (dobre na swoje czasy).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2010, 21:52   

Pierwszy odcinek Hyper Doll. Całkiem niezła komedia akcji. Chwilami kojarzyło mi się z "Dirty Pair".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2010, 22:35   

vries napisał/a:

Muzyka nie jest wybitna, ale również nie przeszkadza.

Ja bym raczej ocenił ost'a do pierwszej części jako jeden z lepszych jakie słyszałem. No ale nie każdy musi lubić takie klimaty. Podobno są nawet ludzie, którym nie podoba się "Ai, Oboete Imasu ka"
Ale co do fabuły to się zgadzam. Dziurawa jak sitko a części nijak mają się do siebie.
vries napisał/a:

No i mamy dość hentajwe sceny łóżkowe (chyba jedyna rzecz, która się udała w tym anime).

Wciąż się zastanawiam czemu takie sceny dziwią w anime a nikt nie zwraca na nie uwagi w zwykłych fabularkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2010, 00:17   

Ganossa napisał/a:
Ja bym raczej ocenił ost'a do pierwszej części jako jeden z lepszych jakie słyszałem. No ale nie każdy musi lubić takie klimaty. Podobno są nawet ludzie, którym nie podoba się "Ai, Oboete Imasu ka"

Hmm... może musiałbym się bardziej przysłuchać. Niestety nie zwracałem jakoś szczególnie uwagi na muzykę i może faktycznie należy się wyższa ocena.
Ganossa napisał/a:
Wciąż się zastanawiam czemu takie sceny dziwią w anime a nikt nie zwraca na nie uwagi w zwykłych fabularkach.

Bo jest ich mało. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że w historii anime więcej jest scen gwałtów niż takich typowych scen łóżkowych między głównymi bohaterami. A trzeba przyznać, że tu wyszły erotycznie i zwyczajnie ładnie. W każdym razie ja wolę takie coś niż wymachiwanie cyckami, jakie często ostatnio dostajemy jako fanserwis.

Run, Melos! - czyli ekranizacja klasyki literatury japońskiej. Miejsce akcji to starożytna Grecja. Ogólnie jest to dość łzawa i średnio ciekawa historia o zaufaniu, przyjaźni i tyranii. Co mi się tu podoba tyran nie jest tu osobą doszczętnie złą. jednak trzeba przyznać jest okrutny i bezwzględny. Historia mniej więcej wygląda w ten sposób, że główny bohater ma dostarczyć ceremonialny miecz w ciągu dni do swojej wioski i wrócić. Gdy wróci zostanie przez swoje przewinienia stracony. Gdy nie wróci zostanie stracony jego przyjaciel. Fabularnie tak sobie, muzycznie tak sobie, graficznie nawet ujdzie ale bez zachwytów. Fabuła jest spójna, ale nie porywa.
4-5/10 średnio i nie w moim guście.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 193 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group