FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2011, 17:51   

A ja sobie wczoraj widziałem Kimi ni Todoke 2nd epizod 2.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ci ludzie
strasznie zgłupieli na stare lata. Kazehaja zachowuje się jakby mu ktoś
zrobił na złość domyślając się jego uczuć. Chociaż dla przyjaciół
Kuronumy jest od dawna jak otwarta książka. Zazdrośnik , który się
wstydzi. Kuronuma też nie jest lepsza. Stchórzyła z czekoladkami i teraz
unika kontaktu wzrokowego jakby miało to zrobić jej i jemu przykrość. Do
tego jest zemowana jak dawno nie była. A było już tak ładnie w końcówce zeszłego sezonu
Dodatkowo wydaje mi się, że kreska ślizga sie na pograniczy spapranej i takiej jak była. Jakieś takie patyczaki powychodziły.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-01-2011, 22:25   

Fractale 2

Hm. Seria ma bardzo fajnie zapowiadający się świat, to naprawdę ciekawa wizja. Ale. Wnioski do jakich dochodzi główny bohater po jednym dniu znajomości z kimś, "antagoniści" i straszliwie wymuszony humor momentami naprawdę mnie dobijają. No i grafika... znaczy tak: ładne tła, bez rewelacji, ale w sumie jest na czym oczko zawiesić. Jednak z drugiej strony... Dzisiejszy odcinek miał kilka paskudnych ujęć i w jednym tułów głównego bohatera wyglądał jak kwadratowe pudło w koszulce. Mieszane uczucia, oj bardzo.

A w tym odcinku poznajemy Nessę(?). Sympatyczne, uśmiechnięte, nadpobudliwe i zupełnie nieświadome świata dziecko. A to, że bohater nie potrafił sobie z nią poradzić... Tak ogólnie to mało ciekawy z niego protagonista...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2011, 23:12   

Tokimeki Tonight ep. 1 - o, jaka miła niespodzianka. Komedia romantyczna, która nie jest ecchi, ale autentycznie wesołą historyjką, z bardzo humorystycznie potraktowanymi wątkami nadprzyrodzonymi (mamusia - wilkołak, tatuś - wampir a córeczka jakiś wyrodek chyba, bo zdaje się być normalna). Bohaterowie z charakterami (i charakterkami). Oby było dalej subowane.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-01-2011, 00:31   

Black Lagoon - RBT 3
Hym hym, Barret z granatnikiem rewolwerowym i jeszcze skoki o tyczce do tego.
Entertaining...
W tym odcinku dużo akcji i jeszcze więcej krwi, Roberta pokazuje kły i pazury.
Swoją drogą pan "looking cool" i cała reszta takoż nie zawodzą.

O ile się nie mylę w tym miejscu kończy się manga (a przynajmniej ja więcej kawałków nie znalazłem), więc czekam cierpliwie na ciąg dalszy który mnie zaskoczy. Oby.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-01-2011, 01:17   

Potwór Latacz napisał/a:
O ile się nie mylę w tym miejscu kończy się manga

Źle szukasz, młody padawanie, w mandze cały wątek jest już skończony. Za to oczekiwanie na nowe rozdziały obecnego się dłuuuuży.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-01-2011, 10:03   

Tren napisał/a:
Potwór Latacz napisał/a:
O ile się nie mylę w tym miejscu kończy się manga

Źle szukasz, młody padawanie, w mandze cały wątek jest już skończony. Za to oczekiwanie na nowe rozdziały obecnego się dłuuuuży.

2ch i 4ch donosiły z żalem iż autorzy zawiesili serię na jakiś czas. Jakiś czas temu ==
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2011, 13:43   

Mahou Shoujo Madoka Magicka 3
Fuuuu... pytanie, czy już definitywnie
Spoiler: pokaż / ukryj
po Mami
(w co jakoś trudno uwierzyć), czy będziemy mieli za jakiś czas efektowny powrót z za grobu. Tak czy owak, walki tutaj są jednymi z bardziej efektownych jakie w takich produkcjach się widziało. Seria cały czas zaskakująco normalna, bez shaftowatości.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-01-2011, 18:08   

Pierwyj Otriad/First Squad - o. Mój. Boże. Takiego poziomu psychodelii się zupełnie nie spodziewałem - tym bardziej zamierzonej psychodelii, która ma podważać wiarygodność przeżyć bohaterki. Robi świetną robotę - jedynym (i o dziwo całkiem niezłym) uzasadnieniem absurdalnych plotholi jest ewentualność, że Nadia jest zupełnie chora psychicznie i kuracja w psychiatryku jej nie pomogła. Ewentualnie jest tylko częściowo chora i coś z tego co widzimy miało miejsce - ale co dokładnie to sam diabeł się nie dowie.

Tradycyjnie już nie widzę rosyjskiej propagandy, którą jakoby widzą wszyscy. Owszem, widać
Spoiler: pokaż / ukryj
spokojne dostatnie życie w przedwojennym Związku Sowieckim - w retrospekcjach Nadii, która jak już wiemy jest całkiem szalona, tuż po oszołomieniu wybuchem. Widzimy też w tych retrospekcjach sporo elementów bardzo dziwnych i niepasujących, co każe poważnie powątpiewać w ich prawdziwość.

W dalszym ciągu nie wiem co myśleć o "gadających głowach", czyli wypowiadających się weteranach i wszelakich specjalistach. Początkowo uznałem to za idiotyczną próbę nadania historii realizmu, biorąc jednak pod uwagę, że podkreślały tylko ogólne pomieszanie z poplątaniem nie wykluczam, że to też było celowe.

Podsumowując - film strasznie oniryczny, przypominający konwencją koszmar senny, ale nie jest schizoidalny do przesady. Na pewno jednak nie ma sensu odczytywanie wszystkiego dosłownie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2011, 20:06   

Trigun - Badlands

Niby wszystko pięknie, ładnie, ale czegoś mi zabrakło. Postaci czepiać się nie mogę - z uroczym Vashem na czele, większość wypadła nieźle i naprawdę miło było znów popatrzeć na stare (acz nieco podrasowane) ryjki Meryl, Milly i Wolfwooda. Tak... szczególnie Wolfwooda ]:>.
Jeśli chodzi o grafikę - jest wybitnie Trigunowa, czyli zachowała charakter i klimat z serii. Mówiąc jaśniej - nie powala, ale jeżeli gdzieś powinien być detal (wszystko co jeździ, strzela, wybucha...) - to był i cieszył oko.
No i pozostała kwestia fabuły. Szczerze, historia bardziej pasuje mi na góra dwa odcinki serii niż na coś, z czego robi się oddzielną, półtoragodzinną produkcję. Tak więc tutaj trochę się zawiodłam. Chociaż, człowiek z wiekiem podobno staje się coraz bardziej marudny, więc może to tylko moje starcze grymaszenie. Bo mimo wszystko film jako całość oglądało mi się dobrze. Siódemeczka.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-01-2011, 22:28   

Ysengrinn napisał/a:
którą jakoby widzą wszyscy

Dla mnie największym lulzem była ta braterska współpraca mnicha z wojskowym, ale nvm. To jeszcze nie propaganda. Po prostu ludzie widzą to, co chcą widzieć.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2011, 23:02   

pestis napisał/a:
Trigun - Badlands


No i pozostała kwestia fabuły. Szczerze, historia bardziej pasuje mi na góra dwa odcinki serii niż na coś, z czego robi się oddzielną, półtoragodzinną produkcję. Siódemeczka.


I takie było założenie. Film był próbnym balonem by sprawdzić czy verse się sprzeda. Jeśli się sprzeda, będzie ciąg dalszy.
Albo Maximum >]
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 00:24   

Wandering Son 1

Dawno nie widziałam serii z tak śliczną grafiką, naprawdę czuję się, jakbym oglądała książkę obrazkową dla dzieci, ale poza tym jest tak jakoś smętnie i... nijako? W zasadzie nie wiem, o czym to dokładnie ma być (o chłoptasiu, który lubi się przebierać w damskie ciuszki, o problemach związanych z dojrzewaniem? Bleh), nie wspominając już o tym, że za cholerę nie ogarniam tego nawału postaci, co mi bardzo utrudnia odbiór (bo w rozmowach i monologach ciągle przewijają się jakieś imiona, a ja nawet nie wiem, o kogo chodzi...). Poza grafiką jak na razie nic specjalnego IMO.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-01-2011, 01:21   

Muszę cię zmartwić, w drugim odcinku jest trochę więcej wszystkiego, chociaż postaci już nie przybywa.
Spoiler: pokaż / ukryj
tam rozdrapują przeszłość i składają to do kupy, znaczy obsadę w jakiś normalny sposób
Niestety drugi odcinek wcale dużo lepszy nie jest. Coś już można o serii powiedzieć, ale nadal brakuje tego konkretnego tematu, o czym to właściwie jest. Czytając skrócony opis mangi więcej można było wywnioskować niż po 2 odcinkach anime :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 12:06   

Yumekui Merry 3
Uwaga PRAWIE dochodzi do ekscesów -> underaged yuri...
Chyba mam typ anime -> magical girl + koszmar odcinka.
Po drugim planie przebiera całe stadko bohaterów (a właściwie bohaterek), które pewnie coś namiesza w przyszłości.

Merry zdobyła tytuł Tapir (nie powiem, że uśmiech pojawia się na twarzy, bo kilka miesięcy temu kopałem w internecie w temacie Baku :-P (mitycznej istoty jedzącej sny, utożsamianej między innymi z tapirem)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-01-2011, 12:51   

NiBl napisał/a:
Yumekui Merry 3
Uwaga PRAWIE dochodzi do ekscesów -> underaged yuri...

@_o że jak? A gdzie?

Okay, może kamera trochę za długo robi ujęcia na "dem abs!" Marry, ale na tle to bardzo skromny fanserwis. Wychodzi na nieźle zapowiadającą się shonenówkę w typie soul eatera. Oby tylko nie zrobili z tego tasiemca.


Urufu napisał/a:
Wandering Son 1
Dawno nie widziałam serii z tak śliczną grafiką, naprawdę czuję się, jakbym oglądała książkę obrazkową dla dzieci, ale poza tym jest tak jakoś smętnie i... nijako?
^THIS. Yup. Dokładnie moje wrażenia. Może coś jeszcze z tego będzie, ale na razie to mało odkrywcza obyczajówka w prześlicznej oprawie... i hektolitry małoletniego angstu na crossdressingowym fermencie. Jak świeży, domowy jabol - może i latem odświeża, ale krzywi gębę niemiłosiernie XD

Fractale 2
Huh. Ten sam problem... może i ładne, ale ło sssso choźźźźźi? Poza tym, dziwne cosie których pałęta się tu sporo zczynają mnie denerwować. Zobaczymy, to wygląda na serię w typie Erin - nie rozkręca się za szybko, a i setting mocno specyficzny.

Zombie, Gothic
Jak pisali na trójkąciku...

"- Czy Gothic jest ciekawy?"
"- No, niezbyt, ale Victorica jest taka kjutna!"

"- Czy Zombie śmieszy?"
"- Niekoniecznie, ale Euu jest taka moe!"

Umm. Gotyk to już raczej w oczywisty sposób oferta dla miłośników epoki, gatunku i konwencji, a zombie trochę zwolniło tempa po wybuchowym pierwszym odcinku... ale spokojnie, zobaczymy.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 219 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group