FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 13:07   

wa-totem napisał/a:
NiBl napisał/a:
Yumekui Merry 3
Uwaga PRAWIE dochodzi do ekscesów -> underaged yuri...

@_o że jak? A gdzie?


A jakbyś określił monolog:
"pozwól mi wejść w siebie, chcę stać się jednym z tobą"
(jakby w twoim wypadku facet do ciebie powiedział to z odległości 15 centymetrów w twarz, to chyba brałbyś nogi za pas :P)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 15:51   

wa-totem napisał/a:
Fractale 2
Huh. Ten sam problem... może i ładne, ale ło sssso choźźźźźi?

Hm, no właśnie. Jak na razie nie widzę, żeby to zmierzało w jakimkolwiek kierunku, a całą akcję z drugiego odcinka można by zmieścić w jego połowie.

Cosie mnie aż tak bardzo nie irytują, bo wbrew pozorom nie ma ich aż tak dużo, ale wymuszony, tandetny humor z udziałem Głównych Złych już tak.

wa-totem napisał/a:
Zobaczymy, to wygląda na serię w typie Erin - nie rozkręca się za szybko, a i setting mocno specyficzny.

Ale Erin miała na to dużo czasu, tutaj za bardzo tego czasu nie ma (według MAL seria ma mieć 11 odcinków).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wruuth Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 19:32   

Moonlight Mile S01: 1 - 5

Prawdziwa perełka w zalewie tego całego nurtu moe. Aż dziw, że seria ta (z 2007 roku) przeszła praktycznie niezauważenie. A przecież mamy tu wszystko co jest wymagane od dobrego anime: ciekawych bohaterów (a zwłaszcza bohatera głównego - Goro), ciekawą fabułę i ładną oprawę graficzną (tylko troszeczkę animacja komputerowo odstaje od reszty).
No i fakt, że główny bohater nie jest jakimś najemnikiem czy innym wymiataczem, tylko zwykłym człowiekiem (budowlańcem zresztą) to dodatkowy plus.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 19:44   

Cytat:
No i fakt, że główny bohater nie jest jakimś najemnikiem czy innym wymiataczem, tylko zwykłym człowiekiem (budowlańcem zresztą) to dodatkowy plus.

Zwykłym? Goro jest nieprzeciętnie inteligentny, tylko jest to faktyczna inteligencja a nie jakieś cuda - wianki pokroju Lighta "Kiły" I'm a gay czy Leloucha "Mewa z Oka" Lampiącego. A jego partner, Lostman, to z kolei wybitny pilot. Bohaterowie stanowczo wybijają się ponad przeciętność, z tym że w granicach ludzkich możliwości - i pewnie dlatego wydają się normalni.
Aczkolwiek potwierdzam, seria bardzo dobra, jedna z ozdób mojej kolekcji DVD.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
wruuth Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 20:13   

I o taką właśnie normalność mi chodziło - w granicach ludzkich możliwości. Poza tym mają swoje wady (chociaż nie jestem pewien czy to odpowiednie określenie) - Lostman lubi olewać rozkazy (chociaż czyni to w celu ratowania ludzkiego życia), Goro za to lubi sobie dobrze popić i zabawić się z kobietami. Dzięki temu łatwiej się z nimi identyfikować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2011, 21:10   

Infinite Stratos 3
Lepiej niż odcinek pierwszy ale gorzej niż drugi. Akcji mało, na początku main jest mniej skillowy niż w drugim odcinku, wprowadzona została nowa dziewczyna. Main jest w tym odcinku bardziej lebiega, szkoda że nie pokazano walki dwie na jednego. Trochę backstory. Angliczka zrobiłą w uczuciach zwrot, ale to co najwyżej o 90 stopni było.
Zapowiada się nam na razie turniejówka, choć w zapowiedzi było widoczne coś wyglądające na potworka i było pełno płomieni. Zobaczymy jak poradzą sobie z dramatem.
Ostatnia linia zapowiedzi mnie rozbawiła.

SRWOGIN 16
Dużo rzutów na twarze, choć bez QUALITY i dużo gadki na polu bitwy. Sol Gravion mnie rozbawił, oh Obari. Latooni i Shine zniknęły z pola bitwy po tym jak postawiły barierę, no ale w końcu drużyna SRX chciała rzucić się na to. Odcinek w pełni należał do drużyny SRX, Kyosuke nawet się nie pojawił. Super atak wyszedł tak nie do końca, oszczędność budżetu po ostatnim odcinku? Nie do końca podoba mi się, że zmienili cel pierwszego użycia tego, ale chyba domyślam się co będzie robić za substytut na tamtego przeciwnika...
Ale za to w następnym odcinku będzie się dziać i to dużo, bo będzie to jedna z najdramatyczniejszych bitew w grze.

Star Driver 16
Takuto w końcu dostał backstory i arc bliźniaczek dobiegł do końca.

Spoiler: pokaż / ukryj
Head vs Takuto, eh, naprawdę, Takuto mógł tym razem przegrać, a nie okazałoby się że wprowadzenie Cruxu na 3 faze jego wprowadzi na 4. To już wiadomo że jego pierwsza fazą jest faza +1. Walka była efektywna podobnie jak z Sugatą, ale liczyłem że przynajmniej jak Takuto dostał power upa to Head doprowadzi przynajmniej do remisu. No ale rzut mieczem był niczego sobie.


Końcówka... No dobra, to było udane.
Z ciekawostek: Vice Prezydent czuł razem z Takuto zakłócenia w Libido.

Jedna sprawa... Co z przedstawieniem?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-01-2011, 14:49   

NiBl napisał/a:
wa-totem napisał/a:
NiBl napisał/a:
Yumekui Merry 3
Uwaga PRAWIE dochodzi do ekscesów -> underaged yuri...

@_o że jak? A gdzie?


A jakbyś określił monolog:
"pozwól mi wejść w siebie, chcę stać się jednym z tobą"
(jakby w twoim wypadku facet do ciebie powiedział to z odległości 15 centymetrów w twarz, to chyba brałbyś nogi za pas :P)

Nie no, nie przesadzaj. Fabuła wyraźnie identyfikuje wypowiadającą się jako demona, dążącego do opętania ofiary i nie ma wątpliwości o co w tym dialogu chodzi.

To szukanie skandalu trochę na siłę... nie żeby co drażliwszych nie ruszało, że w telewizji trafiają się serie z demonami i opętaniami ;3

Gamer2002 napisał/a:
Takuto w końcu dostał backstory i arc bliźniaczek dobiegł do końca.
Yup.
Czekamy na piosenkę kolejnej miko... a biorąc pod uwagę, kim jest, to powiedziałbym że sytuacja strasznie szybko zmierza ku rozwiązaniu? Pieczęcie #1 i #2 poszły, Miko odpowiedzialna za #3
Spoiler: pokaż / ukryj
należy do organizacji...
- wychodzi że przed mechapokolipsą z cybody biegającymi po okolicy broni nas na serio
Spoiler: pokaż / ukryj
tylko jedna Wako?


Gamer2002 napisał/a:
Końcówka... No dobra, to było udane.
To był WTF. Czyli nawet "zniszczone" cybody na jakimś poziomie działa? To może być ciekawe w kontekście regeneracji - Benio jak by nie było, pilotowała przeciw Takuto już 2 razy. Co stanie się w przypadku regeneracji cybody należącego do Miko?

Gamer2002 napisał/a:
Jedna sprawa... Co z przedstawieniem?
Oh yes. OTO JEST PYTANIE. A może i nie? Rozmowa w autobusie... miałem jeden komentarz - "no, WRESZCIE to zauważyła! dobrze że nie zrobili z niej totalnej idiotki..." Co oznacza, że wracamy do naszego zasadniczego trójkąta.

Osobiście widzę to tak, że relację Wako-Sugata rozwiążą zgodnie z tradycyjnymi schematami, czyli albo odstrzelą któregoś z dwóch panów (podschematy "spadająca gwiazda" dla Takuto i "ostateczne poświęcenie" dla Sugaty), albo rozwiążą w układzie "On ją kocha, ona jego też... jak brata". Tu by się zgadzało z postępowaniem Wako która wyraźnie stara się unikać ranienia Sugaty, mimo że co raz bardziej widać że Takuto nie jest jej obojętny...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2011, 15:45   

Cytat:
To był WTF. Czyli nawet "zniszczone" cybody na jakimś poziomie działa? To może być ciekawe w kontekście regeneracji - Benio jak by nie było, pilotowała przeciw Takuto już 2 razy. Co stanie się w przypadku regeneracji cybody należącego do Miko?

Zinterpretowałem to jako

Spoiler: pokaż / ukryj
pierwsza fazą różowej była moc stworzenia klona, tylko tyle i aż tyle, nie jest ona potrzebna do utrzymywaniu klona przy istnieniu po dokonanym akcie.

Albo po prostu jej siostra nagromadziła dość libido.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2011, 19:59   

Level E ep3 - to anime mnie zabija. Damn, plottwist w tym odcinku totalnie mnie zmiażdżył. To było złe. Bardzo złe. Argh...

Spoiler: pokaż / ukryj
Książę ma szansę awansować do mojej listy Top 10 Most Evil. Jako, ze takich postaci w gruncie rzeczy zbyt dużo nie ma, jego szanse są spore (o ile nie skopie ich w międzyczasie).

Poza tym dalej nie wiem, jak w przyszłości potoczy się to anime...

Ho! Sezon zimowy nie jest jednak taki zły!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-01-2011, 22:26   

Level E - 03

<speechless>

T...t..t.t...t....to było... Σ(O_O;)Shock!!

a poza tym: TAKEHITO KOYASU, KOCHAM CIĘ! Wielką i puchatą miłością. Byłeś absolutnie nieziemski w tym odcinku, jak i zawsze zresztą.

Ależ to anime jest świetne. Mam nadzieję, że nie zostanie schrzanione.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-01-2011, 22:48   

Kore wa Zombie desu ka? odcinek 3:
http://www.youtube.com/watch?v=B10BxYZqa1Q

Nie, to nie jest stream, aż taki to ja nie jestem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 09:53   

Zombie 3
Coś pomiędzy odcinkiem 1, a 2.
Nie tak fazowo idiotyczny jak pierwszy, nie tak spokojny jak drugi.
Mam pewne nieodparte wrażenie do podobieństwa do Angel Beats -> takie wszystko wrzucone do wspólnego kotła i zobaczymy jak bardzo wybuchowa mieszanka będzie (O tyle, że Angel Beats robiło to lepiej (śmieszniej, romantyczniej, dynamiczniej, dramatyczniej i muzyczniej)).

Ciekawostki:
Opening prezentuje poza głównym bohaterem i jego haremem, dodatkową dziewczynę (pewnie późniejszą haremetkę lub głównego (lub pobocznego) knuja) która jest XXX.
Końcówka openingu przedstawia, zbitek plansz (przynajmniej dwie z nich prezentują się ciekawie), ciekawe tylko czy nie są one totalnym randomem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hakman4 Płeć:Mężczyzna
:D


Dołączył: 31 Paź 2009
Skąd: Pieszkowo
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 11:28   

Na dzień dzisiejszy oglądam :
Last Exile - Anime mówiące o zmaganiach chłopca Clausa i jej towarzyski z dzieciństwa Lavie. Obaj są pilotami statku lotniczego tzw. vanshipu. Shounen z odrobiną mistycyzmu. Mowa tu o samym Exile. Coś co ma wielką moc w tym świecie w którym jest akcja. Co do grafiki to jest fajna,ale animacja komputerowa już nie ta i drażniła na początku. Dobrym atutem jest muzyka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7187183
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-01-2011, 15:31   

Dere Crisis 3
Okay, oklapłem.
To jest ćwiczenie w stylu "ile razy kugyuu jest w stanie powiedzieć "[Ryuuji]+suki!" w jednym odcinku. Efekt robi wrażenie, jakby dźwiękowiec nagrał Kugyuu mówiącą "suki!", zmapował pod jeden klawisz i co chwila zabierał się do bębnienia w tenże klawisz... ummm... yeah. To by było na tyle w kwestii tej serii. *plonk*

Not A Zombie 3
SadoMasou Shoujo w tym odcinku niczego nowego nie ukatrupiła... za to poza product placementem wyżej pokazanego budyniu w wersji mini, dostaliśmy trochę fanserwisu pod postacią partii Twistera, a na koniec wielkiego WTFa. Hooo? Niestety, cały odcinek wcześniej starannie pokazano, że ciekawa poszlaka musi być z zasady fałszywa... oh well.

Gotyk 3
Mou. Sprawca typu BUHAHA nie przestrzegający zasady #6 z przewodnika dla Evil Overlordów, plus Europa w szponach okultyzmu. O kfik. Do tego dostaliśmy trochę backgroundu Wiktorii, który też jest mocno Σ(O_O;) Niezbyt fortunnie wybrali pierwszą historię, i jeszcze rozciągnęli ją na 3 odcinki... meh, może kolejna będzie lepsza.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-01-2011, 11:41   

Mobile Suit Gundam 00 the Movie: A wakening of the Trailblazer - miło było zobaczyć ponownie starych znajomych, wykonanie też stoi na wysokim poziome, ale fabułę ten film ma do bani (a przynajmniej wymaga dużo większego haka na niewiarę niż zwykle). Najpierw myślące bryłki metalu zmieniają się w ciężarówki, helikoptery i
Spoiler: pokaż / ukryj
Ribbonsy Almarki
(później również w Gundamy - to tak oczywiste, że spoiler tag w tym wypadku jest niepotrzebny), próbując zrobić krzywdę różnym osobom, a później niby mamy dać się przekonać, że są smutne i niezrozumiane? Było kilka fajnych momentów (np. z Patrickiem, który
Spoiler: pokaż / ukryj
miał zamiar polec bohaterską śmiercią, lecz trochę mu to nie wyszło
), kulminacyjna bitwa nawet chwilami stawała się emocjonująca, jednak samo zakończenie jest mdłe. Poza tym irytowało mnie jak po raz n-ty słyszałem z ust którejś z postaci o wypalaniu ścieżki ku przyszłości (twórcy mieli prawie takie parcie na uzasadnianie tytułu jak Sapkowski).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 220 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group