FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-04-2011, 18:14   

No to się przeskakujemy:P
A Channel epizod 01
Mnie rozśmieszyła jeszcze ta akcja pierwszego starcia, trzecie było już... za dużo, ale może to jest tło fabuły :P Po kiju bejsbolowym spodziewałem się więcej. Małe jest owszem urocze i mroczne, ale jeszcze powinno coś niszczyć, kogoś większego masakrować, lub zwyczajnie wymachiwać jak Dokuro-chan :P (no i aspirować do przeskoczenia klasy) Cycatej się z resztą należało, bo traktuje o rok młodszą koleżankę jak przedszkolaka i jeszcze przyprawia ją o kompleksy za każdym razem gdy się schyla. Ciążenie robi problem znacznie większym :P Kreska paskudna, głowy jak balony, reszta ujdzie. Animacja rzeczywiście, chwilami bardzo fajna i dynamiczna, dokładna a chwilę później karykatura. Animacja mi się podoba, opening też.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
May_chan Płeć:Kobieta
japonka


Dołączyła: 19 Mar 2011
Skąd: poznań
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2011, 19:59   

Teraz oglądam piękne anime znaczay Air.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2011, 20:35   

Zgadzam się z NiBlm, Yumekui Merry zrobił się bardzo mierny. 13 odcinków na tą serie to zdecydowanie za mało, albo po prostu źle dobrali materiał/długość. może gdyby miał z 25 epsów to by to wyszło normalnie, poza tym nic nie wiadomo o wielkim złym, a przede wszystkim o nr1 serii czyli Johnie Doe. Za mało materiału i zbyt trywialnie rozegrane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-04-2011, 23:40   

X-Men 2

Ekhem... Jak długo Cyklop zamierza robić za emo przewodnie?... No ja rozumiem, że ma traumę, ale nie przesadzajmy może. Z dziur fabularnych: ależ ci X-Meni mówią płynnie po japońsku... A może nagle to Japończycy tak świetnie nauczyli się angielskiego? Odcinek poszukiwawczy. bez jakiegokolwiek zaskoczenia. Wroga znamy i wiemy, że robi potwooooorne rzeczy... No nic, zobaczymy, co zrobią z tym dalej.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2011, 08:36   

Wziąłem się za dwie serie lotnicze - Area 88 TV i Airbats. Zobaczymy, co z tego wyniknie, na pewno obydwie mają swój urok, acz na "akrobacje" w tym drugim nie mogę patrzeć. To jest po prostu niemożliwe... No, ale grafika z tamtej epoki jest zdecydowanie w moim guście.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 10:07   

Dororon Enma-kun Meramera 01 - hmm... spodziewałem się kodomo i w sumie taki tytuł dostałem. Nie jest to mistrzostwo świata. W zamian za brak fabuły i mało śmieszne żarty dostajemy tony fanserwisu. Szczególnie rozbroiła mnie staruszka wymachująca swoimi obwisłymi piersiami i demon atakujący 8-metrowym stalowym penisem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 19:58   

ctrl+c Dororon Enma-kun Meramera 1 ctrl+v
Naprawdę czułem się jakbym oglądał Gigiego. Chociaż to już nie ta frajda jak byłem małym szczylem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2011, 20:16   

Hen Zemi tv (hentai zeminarium?) epizod 01
Krótsze, może i dobrze. Ale coś mi się zdaje, że od ovki wszystkie postacie mocno przybrały tuszy. Jeszcze jeden krok i zobaczymy zboczone muminki. Ale tym razem mowa o grubości, nie zaś paszczkach jak w Eden. Sam tytuł jest tak samo kontrowersyjny jak ova. Śliczne cukierkowe kolory, obła kreska i bardzo sympatyczne mordki, połączono z kompletnie zboczonym humorem. Ale skoro taki jest nawet kierunek studiów tych ludzików, to nie bardzo jest się czemu dziwić. No może sam fakt, że najbardziej "chętna" do zgłębiania tych zagadnień jest dość ładna dziewucha.
Ogólnie kreska straciła sporo w stosunku do ovki, mimo praktycznie minimalnych zmian.
To jest po prostu dziwne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-04-2011, 20:35   

Hanasaku Iroha 1
Hmm... to się da skomentować tylko w jeden sposób.

D'aaaaaaaaaaaaaw, HNNNNNNNNNNNNNG~!

Moefani będą się zlatywać jak pszczoły do miodu.

A mnie akurat najbardziej spodobała się makiawelistyczna manipulacja Babci. Ona wszystko widziała, i zaplanowała!

A skoro w tym temacie, to Enevi, ładny avatarek z Ohaną ;D

Merry 13
JC STAFF WY DRANIE
*RAGE*

Chociaż tyle, że nie próbowali tego zamknąć na siłę, ale niewidzialna trąba w wykonaniu Yui sprowadzała do parteru. A w mandze ta cała akcja miała taki potencjał... jak oni mogli tak totalnie to skwasić! Normalnie brak mi słów, ręce opadają. Wycięcie Johna Doe i stada catgirlsów nie można przebaczyć. O "sierpowym na przebudzenie" i "piąteczce" Merry nie wspominając.

AAAAAGH
RAGE MOAR!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2011, 20:45   

X-men 2

Cytat:
Jak długo Cyklop zamierza robić za emo przewodnie?

I tak w anime jest z nim lepiej niż obecnie w komiksach.

A więc U-men pokazują jak są evil, że aż załatwili całej drużynie traumę. Odcinek na akcje po spokojniejszym poza początkiem odcinku pierwszym, nawalanka mutantów z robotami i mutantów z dużym mutkiem mogła być. Wygląda na to że Storm męczy się korzystając z swej mocy, w sumie dobrze, w przeciwnym razie mogłaby pokonać Silver Surfera w kosmosie ;p
Twórcom też się przypomniało że ludzie nienawidzą mutantów :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2011, 09:19   

Nichijou 2
Seria abstrakcyjna, ale ma swoje uroki.
Rysunek był wręcz epicki.
Podobnie jak zachowanie Sasahary (czy mi się wydaje czy już buduje swój harem :-P)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-04-2011, 10:15   

Nichijou epizod 02
Mnie jak zwykle rozwaliła zapowiedź kolejnego odcinka. "to jest drożdżówka (bla bla bla) za tydzień trzeci odcinek".
Coraz bardziej mi się to podoba, rysunek owszem, ale ja bardzo uśmiałem się też na odcinku Profecórka vs Nono. Papier, nożyczki, ciasto :P Gdzie jest Sakamoto-san? Ten przemądrzały kocur powinien się już pokazać. Dobry też był motyw retrospekcji, taki oldschoolowy vcr. Graficznie jest świetne. Ciekawym motywem było też wyciągnice fabuły poza czas antenowy. Normalnie zerznęli napisy końcowe. Takie rzeczy widuje się w ostatnich odcinkach shounenów, gdzie finałowa walka potrzebuje ekstra 60 sekund fajerwerków, ale w głupawej komedii? Dobrze to serii wróży, czuć że nie oszczędzają lub składają gotowe historyjki w odcinki już po ich nakręceniu :P

Dororon Enma-kun: Meeramera epizod 01
Miało być sporo fanserwisu, no moim zdaniem nie jest to równoznaczne z tym co obecnie serwują jako ecchi. To jest po prostu genialne. Obecnie żart typu "no pan" zakończył by się chmurką cenzury lub misiem, tu mamy tylko "ijaa ecchi" czy coś w tym stylu. Zero chamskich pantyshotów, dynamika i bardzo miła kreska. Do tego ten klimat lat siedemdziesiątych. Czarno-białe telewizory, dzieci pranksterzy w grupkach.
To jest to.

W skrócie te dwie serie stanowią trzon tej wiosny :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2011, 12:28   

Tiger & Bunny 2

Ah, ta początki szorstkiej męskiej przyjaźni pomiędzy starym z zasadami a młodym zadziornym ;D
Tygrys dostaje backstory pokazujące czemu jest takim idealistą, reszta super-bilbordów też pokazuje się z dobrej strony. Tylko Królik hintuje że może stać się złowieszczy, choć i tak na pewno jego partner go udobrucha =]. Zwłaszcza scena z przedrzeźnianiem go i nadania ośmieszającego pseudonimu była świetna. Myślę jednak że wtrącająca się reżyserka będzie stanowiła coraz większy problem.
Co do kliszy z "superbohater się spóźnia na życie cywilne", to była rozwiązana w bardziej pomysłowy sposób, ale to była jedna z bardziej przewidywanych opcji. Jak ciężko pogodzić ratowanie ludzi z byciem samotnym ojcem :<
Poza tym, NEXT = mutanci z X-men, w tym odcinku to już bardziej oczywiste.
Akcja była trochę wolna, ale zabawna, a pod koniec Tygrys naprawdę nieźle się zachowywał pokazując że choć trochę z niego łamaga, to ma naprawdę wielkie serce.

Tak, będę się przy tym anime równie dobrze bawił jak przy Heromanie. Nie są to tytuły wielkie, ale z urokiem.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2011, 21:23   

Hanasaku Iroha 2
Typowe. Nikt nie lubi, kiedy mówi się mu prawdę w twarz.
Ten autor od początku odcinka taki dziwny się wydawał (jakby żerował, jego gesty takie bardziej teatralne).
Ciekawe co tam było zapisane. Z reakcji domyślałbym się, że jakaś eropowieść. Chyba też bym chciał zobaczyć co to z świetna powieść.
Uwaga odcinek zawiera girs x girls action.

Mnie się tam podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2011, 12:40   

Gintama 203 - LOL, ten show mnie kiedyś zabije...
Poza mnóstwem gagów dostaliśmy genialne nawiązania: Bleach, LoGH, Gundam...
I nowe słowo dla mojego mangowego słownika: Bakaiser! (Genialne!)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 242 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group