FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2011, 14:24   

C - nie kupuję. Finansowy shounen mnie nie przekonał. W żadnym aspekcie. W takim razie jak z oceną? No cóż, nie było aż tak tragicznie. Trochę walki, trochę naciąganej fabuły. A co mi tam, niech będzie, że krakowskim targiem: 5/10

Tiger & Bunny 13 - że co...?

Spoiler: pokaż / ukryj

No i zło zostało wykorzenione na wieki... Ale to by oznaczało, ze trzeba będzie wymyślić kolejnego wielkiego drania. Czy to się uda? Nie wiem. No chyba, że autorzy pobawią się w nekromancję. Z drugiej strony walka była całkiem ok.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2011, 14:36   

T&B 13

I tak właśnie postępuje się z superzłoczyńcą.

Spoiler: pokaż / ukryj
za pomocą cwanego planu. Super słuch i odgłosy mięśni, to było genialne xD


Arc mógł być o odcinek krótszy, ale poza tym ok. W końcu mamy ostateczne przełamanie lodów. Jakbym miał oceniać Jake'a... W swej roli ok
Spoiler: pokaż / ukryj
czyli mid-bossa, teraz pa i nie wracaj, połączenie Magneto z Jokerem można było zrobić lepiej, jedyna jego świetna złoczyńca akcja była jak złapał Origamiego.
Nadal wole Lunatica.

Pozostaje sprawa jedna
Spoiler: pokaż / ukryj
kto wciąż kupuje że to Jake zabił rodziców Królika? ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-06-2011, 15:05   

Ao no Exorcist 11

25 odcinków i twórcy mają na tyle odwagi, żeby wciskać kolejne zapychacze? Tym razem z olbrzymią kałamarnicą w roli głównej? Proszę...

One Piece 504

No, to kończymy z retrospekcją Luffy'ego i ruszamy do przodu, bo Nowy Świat czeka. Gut, miejmy nadzieję, że teraz już z górki. Pomijając kilka durnych zapychaczy, było ok.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-06-2011, 16:13   

vries napisał/a:
Tiger & Bunny 13 - że co...?

Spoiler: pokaż / ukryj

No i zło zostało wykorzenione na wieki... Ale to by oznaczało, ze trzeba będzie wymyślić kolejnego wielkiego drania. Czy to się uda? Nie wiem. No chyba, że autorzy pobawią się w nekromancję. Z drugiej strony walka była całkiem ok.



Spoiler: pokaż / ukryj
No ja akurat nie jestem przekonany, że facet z supermocami tworzenia barier nie przeżyłby czegoś takiego. No i to superbohaterowie i superzłoczyńcy - póki nie zobaczę zwłok, nie uwierzę.
A nawet jeśli Jake by zginął to dalej nie wiemy czemu zabił rodziców Bunny'ego, jeśli w ogóle, ani kto wymazał wszystkie informacje o nim. Może ktoś stoi za Jakiem?


A jak przy tym jesteśmy:

Jake
Joke
Joker

Jak ja mogłem tego wcześniej nie zauważyć?!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2011, 16:16   

Enevi napisał/a:
25 odcinków i twórcy mają na tyle odwagi, żeby wciskać kolejne zapychacze?

Według moich kalkulacji muszą wepchnąć jeszcze sześć zapychaczy nie licząc dzisiejszego, żeby nie musieć ucinać historii w samym środku łuku... Poważnie mnie zastanawia po co robią aż 25 odcinków, skoro i tak muszą zahamować najpóźniej na 16 rozdziale ==".

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-06-2011, 17:21   

Tren napisał/a:
Poważnie mnie zastanawia po co robią aż 25 odcinków, skoro i tak muszą zahamować najpóźniej na 16 rozdziale ==".


I tak po nitce do kłębka dochodzimy do pytania, po co w ogóle zabierać się za ekranizację mangi, która nawet nie doszła jeszcze do głównego wątku fabularnego... Mnie naprawdę zastanawia mechanizm robienia anime na podstawie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2011, 17:41   

Enevi napisał/a:
Tren napisał/a:
Poważnie mnie zastanawia po co robią aż 25 odcinków, skoro i tak muszą zahamować najpóźniej na 16 rozdziale ==".


I tak po nitce do kłębka dochodzimy do pytania, po co w ogóle zabierać się za ekranizację mangi, która nawet nie doszła jeszcze do głównego wątku fabularnego... Mnie naprawdę zastanawia mechanizm robienia anime na podstawie...

Meh, wbrew pozorom z tego mogła być świetna reklamówka mangi, gdyby ograniczyli się do tych 17, może nawet 18 odcinków (niech im ten jeden filler będzie). Akurat rozdziały 14-16 to zamknięcie jakiegoś etapu w życiu bohaterów i rozpoczęcie nowego i to w taki sposób, że nic tylko chcieć ciąg dalszy (wiem, bo gdy pierwszy raz czytałam mangę to właśnie do tego momentu była wydana...). Dlatego moim zdaniem to nie był taki tragiczny pomysł. Ale wpychanie fillerów psuje całą strukturę, bo właśnie w mandze mniej więcej w tym miejscu akcja zaczyna przyśpieszać i człowiek naprawdę się wciąga.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-06-2011, 19:31   

Tren napisał/a:
Meh, wbrew pozorom z tego mogła być świetna reklamówka mangi


Nie, nie. Głównie chodzi o to, że do mnie nie przemawia coś takiego jak reklama mangi. Ekranizacja to ekranizacja, a nie jakiś nędzny ogryzek. Także nie ważne jak dobre by to było, z góry nie uznaję czegoś takiego (no dobra, wszystko zależy od danego tytułu, ale coś mi mówi, że w tym przypadku to nie wyjdzie). Gwoli wyjaśnienia.

Hana-Saku 13

Czyli koniec części pierwszej. Sympatyczny odcinek. Bez wielkiego dramatu i zbędnego monumentalizmu, a za to z przymrużeniem oka.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mamusia ma mocną głowę, Ohana upija się sokiem, a babcia też jest cudowna, czyli trzypokoleniowy wieczorek towarzyski. I Ohana wybiera jednak Kissuisou. Czyżby to był koniec uczucia do Kou-chana? Się okaże. Jeśli tak, to ładnie rozegrane.

Szkoda tylko, że na początku seria tak poleciała w dół z niedorobionym artystą i komandosami od siedmiu boleści...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-06-2011, 20:26   

T&B 13.

D'AWWWWWWWWWWWWW.
Moja wewnętrzna mała fujiyoshi jest zadowolona.


Spoiler: pokaż / ukryj
I nie kupię tego, że Jake zginał. Nie po tym jak Króliczek nie zdecydował się go zabić (tak żeby jeszcze miał szansę pożałować swojej decyzji).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-06-2011, 01:12   

A czemu nikt nie pisze o Deadman Wonderland? Ja właśnie oglądnęłam hurtem 10 oraz 11 odcinek i jestem pod wrażeniem. Już nie wiem co twórcy mają na myśli, co cała ta historia (a raczej sieczka) ma reprezentować, kto jest dobry, a kto zły, w ogóle już nic nie wiem. I szczerze? Nic mnie to nie obchodzi. Ta seria odwołuje się chyba do jakichś najniższych, ludzkich instynktów. Takiej rzezi, okrucieństwa, absurdu i nagromadzenia bezsensownych, za to spektakularnych wątków i postaci dawno nie widziałam. Przy całej świadomości tych wszystkich chwytów nadal ogląda się to wspaniale. Przynajmniej mi. Nawet płaczliwość Ganty mnie zbytnio nie denerwuje - w końcu płacze za niego Romi Paku, więc czemu nie... W ogóle trzeba mieć nieźle narobione w głowie żeby przy samym końcu króciutkiej, wypełnionej po brzegi psychopatycznymi charakterami serii dokładać jeszcze takie ziółko jak Sakigami Toto. Projekt postaci ma śliczny (tak samo z resztą jak Shiro, te jasne kolorki), głos bardzo przyjemny, jakieś tam pseudo wampirze zboczenia... ale najważniejsze jest to jak ta postać się RUSZA. Że też chciało im się wydawać pieniądze na wszystkie te beztroskie obroty, frywolne podskoki i piruety. Mniej więcej to samo tyczy się Shiro, pięknych Branch of Sin w wykonaniu Minatsuki czy mimiki postaci. Podoba mi się dynamizm tej serii, zwłaszcza od strony graficznej.
A teraz pytanko - co właściwie stało się z Yoh'em Takami? Od jakiegoś czasu go nie widuję, a nie mogę sobie przypomnieć ostatniej sceny, w której wystąpił. Lubiłam go, zwłaszcza jak mu się dostawało trzy razy na odcinek (no i ta dwulicowość, w tym anime chyba każdy ma dwie twarze O_o).

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2011, 13:41   

Morita-san wa Mukuchi 1
O, ktoś nakręcił anime o żeńskiej wersji JJ. Autentycznie, na początku wrażenie deja vu było bardzo silne. Kpiny z yuri (o ile to faktycznie kpiny a nie wciśnięty fanserwis) to także miła rzecz, a relacje między rodzicami bohaterki to w anime coś rzadkiego. Szkoda tylko, że kreska jest mocno uproszczona, widać wyraźnie, że rzecz należy do niskobudżetówek.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-06-2011, 14:08   

Tiger and Bunny 13
"Sorry, is it because I'm a tomboy" <- śliczne...

Użycie Hundred Power w ten sposób było śliczne, ale osobiście wole jak było to robione w innym dziele - tam bohater
Spoiler: pokaż / ukryj
leczył się naprawdę całkowicie, ale musiał równocześnie wytrzymać cały ból długotrwałego leczenia wrzucony w krótką chwilę czasu...


I jak wszyscy wiemy - źli nie giną tak łatwo (Only the good die young...)!

X-men całość

A tu dla odmiany przykład jak nie robi się serii o superbohaterach... Wewnętrzny Krąg Morloków, całkowite zrzynanie ze znanej historii (nie mogli jej już wprost zekranizować?) i fatalna animacja (w znacznej części walk nie widać nic... chyba że chodziło o celową cenzurę starcia Wolverina z mackami... strach się bać)... ale ogólnie jest lepiej niż w Iron Manie, więc postawię 6.

A Deadpool może nie być mutantem, ale jest członkiem X-Force ;-)

PS: Zapomniałem dodać jednego - styl walki Takeo przeciwko Wolviemu akurat mi się bardzo podobał
Spoiler: pokaż / ukryj
szpony wbijające się w Takeo wychodzą przez jakiś teleportacyjny efekt za plecami Wolviego i wbijają się niego samego
- pewnie dlatego, że to jedna z ulubionych taktyk mojej postaci w Multiświecie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-06-2011, 21:35   

Ao no Exorcist 11
Nie było tak tragicznie, w sensie historia była nudna, ale zapowiedź następnego odcinka wskazuje, że ZNOWU wracamy do materiału z mangi. Omgh! Czyli w następnym odcinku ujawni się długo wyczekiwana przeze mnie postać. Hyh. Nie mogę się doczekać.

TWGOK S2 end, czyli epicki odcinek 12
Twórcy postanowili mnie zabić. Zaczęli od tego, że pokazali, jak Keima spotkał swoją miłość. Tak, Yokkyun dostała własny mini łuk. Ómarłam.

W ogóle seiyuu podkładający Keimę się napracował w tym odcinku, najpierw robił za fangirla, potem musiał modulować głos na całą masę inner Keim i cały czas brzmiał przy tym jak należy.

Poza tym ten odcinek miał tyle smaczków dla fanów mangi (spoilery):

Spoiler: pokaż / ukryj
- piosenka Kanon, która WCALE nie kojarzy się z Keimą
- Nikaido krzycząca na Elsie czego WCALE nie można interpretować w dwojaki sposób
- Odniesienie do "Dziewczyny skaczącej przez czas", które... które pozostawię bez komentarza.

- O kolejnych pięciu paniach w endingu nie wspominając... (Tenri~!)

I oż, ALE TEEEEEAAAAASSSEEEEE!!!
Proszę, zlitujcie się nad fanami i powiedzcie wprost czy robicie kontynuacje czy nie. ;_; Jeśli macie nam łamać serca to zróbcie to szybko, nie zostawiajcie nam niespełnionych nadziei...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-06-2011, 00:15   

TWGOK S2 end, czyli epicki odcinek 12
O.M.G.

Spoiler: pokaż / ukryj
piosenka Kanon x Elsie...!
"Katsuragi-Imouto!" i "sugestia" Nikaido... tudzież reakcja Ayumi...
TYSIĄCE odwołań, ze wspomnianym nieszczęsnym Toki wo Kakeru Shoujo, oraz GUNDAMami na czele. Keima-Char!

I te cameo przy napisach... borze szumiący....!

Spoiler: pokaż / ukryj
NIE-lolitkowata, w odróżnieniu od mangi, Tsukiyo!
Minami i Sumire... i T-T-Tenri~!
i Diana!
YES! YES! YES!

Can has next season NAO, plis!

AnoHana 11
To był DOBRY koniec.
Jeśli ktoś był w stanie zebrć się na zignorowanie kwestii logiki w interakcji z duchem... mmm. Poza tym, naprawdę udana seria.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-06-2011, 02:31   

TWGOK 12
Odcinek epicki...
Wiele więcej dodać do przedmówców nie mogę, ale scena na rowerze... toż to lustrzane odbicie okładki Kana Little Sister, czyli visual novel która spowodowała prawdziwą rewolucję w gatunku (w która nie grałem, ale mniejsza XD). Ciekawe czy dialog też podobny...

Co w zasadzie oznaczają te napisy: Ureshisa, Pun Pun, Tere, Dokin na ekranie gry z Yokkyun? Czy mają jakieś znaczenie po japońsku Totem ^^'?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 263 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group