FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 09:04   

"Na co mi harem jak mam brata" skończone. Najbardziej przepakowany panienkami i jeden z najbardziej nijakich romansów ostatnich czasów, dodatkowo z shotaconem. Więcej w recenzji, która niebawem będzie. Zaczynam tęsknić za rzeczami pokroju pierwszej serii "Nogizaki Haruki" czy "Onegai Teacher".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2011, 12:07   

Ao no Exo - 11

A-HA-HA, ale to było śmieszne... I wzruszające przy okazji... Normalnie... Aż zasmarkałam całą kołderkę, na której siedzę.
A nie, sorry, był jeden moment, w którym się zaśmiałam - kiedy ten dzieciak przyszedł z maścią, a potem spytał: "A którędy do mojego domu?". To było takie Easiowe.

Swoją drogą - nie rozumiem tłumaczenia/przypuszczeń - "reklama dla mangi". Jaka tam reklama, gdyby nie pieprzyki Yukio w życiu bym tej mangi nie ruszyła, bo patrząc na anime, to na razie naprawdę łapki opadają: szkolny shounen, który już na samym początku ma fillery, po prostu cudo (pomijam odcinek z Kuro, który był dobry i niesamowicie wzruszający i przy którym autentycznie ryczałam jak głupia, kiedy Kuro zaczął płakać).


HanaIro - 12-13

A-ha. Jest lepiej, o wiele lepiej, tylko szkoda, że anime zaliczyło ten dołek w środkowych, jak na razie, odcinkach. I po co to było?
Kou-chan wydaje mi się teraz o wiele dojrzalszy od Ohany, pod wieloma względami. Biorąc pod uwagę to, plus fakt, że on jest w Tokio, a Ohana nadal tkwi na tym zadupiu - sayonara, piękny, nastoletni, romantyczny romansie. Ale w sumie to dobrze, bo Kou-chan z początku serii to taka ciapa była, że aż szkoda słów.
Z trójkąta Minko-Tohru-Ohana też nic nie będzie. Raz, że Ohana jest totalnie nieświadoma, dwa że Tohru jest taki tsundere i niezdecydowany, trzy, że bierna postawa Minko, której to biernej postawy mam już zwyczajnie dość.
Klasę jak zwykle trzymają mama Ohany i Okami-san. Satsuki była absolutnie... y... urocza, kiedy była nastolatką (i nie miała taki blobowatych oczu jak Ohana, dzięki bogom) i właściwie nic a nic się nie zmieniła. A jej uwagi odnośnie pensjonatu miały sens, mimo wszystko. Z kolei Okami-san tracąca swoje zwykłe opanowanie oraz pijąca z kamienną twarzą - bezcenne. W ogóle piękna kobieta z niej była. I właściwie nadal jest. Dla nich warto tę serię oglądać, naprawdę.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2011, 12:10   

Easnadh napisał/a:
Swoją drogą - nie rozumiem tłumaczenia/przypuszczeń - "reklama dla mangi".

To nie przypuszczenia, statystyki pokazują, że materiał źródłowy, który zostanie zaanimowany bardzo zyskuje na popularności. Nie chodzi nawet o poziom, tylko o sam fakt, że emisja sprawi, że tytułem zainteresuje się wiele osób, które z powodu dużej ilości czasopism mangowych i publikowanych w nich serii normalnie by się nim nie zainteresowali.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2011, 12:15   

...

Cuniu, że zacytuję Minko: Shine!

Nawet ponarzekać sobie nie mogę, no po prostu ten świat schodzi na psy.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2011, 12:24   

Huh, ale racja, Ao no Exo ma całkiem niezłe statystyki jak tak teraz zerkam.

Cytat:
Preliminary Spring Anime First Volume Sales

23,975 - Tiger & Bunny [BD+DVD]: 2011/05/27
18,210 - Aoi no Exorcist [BD+DVD]: 2011/06/22
11,802 - STEINS;GATE [BD+DVD]: 2011/06/22

Lista nie bierze jeszcze pod uwagę AnoHany i HanaIro, ale sprzedaż na poziomie 20 Fractali to całkiem niezły wynik. A zresztą wystarczy spojrzeć na pixiva i te dwa główne fronty - T&B oraz Ao no Exo. No i ewentualnie trochę Azazel-sana.

Ten post nic nie wnosi do dyskusji, ale nudzi mi się, więc co mi tam.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-06-2011, 13:11   

Katanamonogatari epizody 01-03
Nareszcie długoodcinkowe anime, jak mi tego brakowało. Pierwsze wrażenia, "Ej kto tu wsadził soundtrack z Ghost in the Shell". I tak chwilami jest. Poza tym dziwna kreska , jak uproszczony zdesperowany nauczyciel. Bardzo kolorowy świat z bardzo dziwnymi postaciami (szczególnie ich oczami). Ogląda się dość przyjemnie, ale chwilami męczy długość dialogów, lub sam akcent niektórych postaci.
Ale jak najbardziej fajna seria.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 14:09   

ef - a tale of memories epizody 01-10

Wg. mnie to trochę dziwne anime. Wszystkich na około zachwyca swoją kreską, fabułą, dojrzałością, a ja w tym anime nie widzę nic ciekawego. Jak na razie zasługuje na 6+ lub 7/10.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Judicar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 18:59   

A ja się zabrałem za Full Metal Panic.
Póki co jestem na 5 odcinku, szczerze mówiąc nie myślałem, że aż tak mi się spodoba, a jak na razie nie nudzi, przyjemnie się ogląda i chyba nie odpuszczę sobie tej serii :)

_________________
http://www.youtube.com/ebrochannel
http://ebro.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aves Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 19:41   

Ja jak zwykle ogladam starsze serie tym razem Toradora 1-25.Swietna jest ta seria.Poczatek niezbyt mi sie podobal myslalem sobie troche lepsza haremowka szkolna jakich w sumie duzo.Ale im dalej tym lepiej i koncowke tez uwazam za bardzo dobra.Ogolnie jak dla mnie 10/10 polecam z calego serca po raz kolejny po moim zwatpieniu czy anime jest jeszcze dla mnie milo sie zaskoczylem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-06-2011, 20:03   

Nodame Cantabile Paris skończone!

Jej, jaka to miła, lekka i optymistyczna seria. I wcale sie nie zgodze, że nie utrzymuje poziomu poprzedniej części. Nadal mi się oglądało niezwykle sympatycznie. Choć akurat ten romans "na końcu" to był taki oczywisty, że... No, ale postaci są przesympatyczne. Nodame nadal zaskakuje swoim własnym, dziwnym światem, Chaiki uczy się nadal pokory, no i jego strach przed morzem - scena była boska (Co oni tam znów flirtują?!...). Awww. 8/10

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinose Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 23:24   

Oglądam teraz Umineko no naku koro ni. Powiem tak kreska niezła, fabuła i muzyka też, ale nie specjalnie podoba mi się sztuczne zachowanie postaci hmm ocena...?6/10

_________________
"Osobą być tą samą, kiedy kładę się wieczorem, kiedy wstaję rano"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2011, 10:32   

Ef - a tale of memories , tak jak przypuszczałem dwa odcinki były na takim samym poziomie co 10 poprzednich, ocena się nie zmienia - 7/10

FLCL, proste i lekkie anime, dopiero oobejrzałem 2 odcinki i mi się już podoba. Idę oglądać resztę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2011, 12:34   

Bartender 1,2
Anime dla koneserów trunków procentowych. Wiedza o alkoholach przekazana w bardzo dostępnej formie, nieco naciągane, jednak przyjemne.

Deadman Wonderland ep 11
to nie jest seria na 12 odcinków, za mało pokazane, główny bohater cały czas jest lalusiem, nie wiem jak można było nie zauważyć że coś tam adekwatnie wybuchło?! Pani komendant, Shiro i Crow są chyba jedynymi postaciami które mi się podobają.

Gosick ep 23
Mamusia jest niezłym szermierzem, braciszek jest zły, a z Kujou robią kamikaze. Teraz tylko zobaczyć czy zrobią wielki finał, czy może będzie następny sezon podczas wojny(na co liczę!).

Steins;Gate ep 13
jeśli ktoś nie widział i planuje zobaczyć, niech nie czyta.

Spoiler: pokaż / ukryj
Endless loop, z opinii które czytałem na ten temat ludzie narzekają, że zerżnięte z Madoki. Problem z tym że przecież praktycznie od 1 ep wiemy że mamy do czynienia z zabawami w czas, więc Endless loop'a można było się spodziewać. Ba nawet, pasuje tu bardziej niż w Madoce.
Poza tym ledwie jest półmetek serialu, więc możemy jeszcze spodziewać się innych "zabaw z czasem".
BTW. Okrutne było pokazywanie śmierci Mayuri tyle razy...

Tu turu!! For the win!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-06-2011, 20:05   

No dobra, ugotowałem się w kompletnym szaleństwie ostatniego odcinka Enmy. Tu było dokładnie wszystko czego można się było spodziewać po serii, nawet więcej. To było na tyle absurdalne, że miejscami tylko śmieszne. Przesadzili, ale widać, że to był finał, bo i opowieść się zakończyła. Epilepsja lub oczopląs, co wybieracie?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2011, 22:35   

kokodin napisał/a:
Epilepsja lub oczopląs, co wybieracie?

Zaoszczędzili na animacji.

Ale i tak końcówka zacna. Wszyscy się spodziewali trochę innego działania obręczy. Poza tym nawiązanie do Wacky Racers i pewnie innych rzeczy, które nie widziałem. Walki były bardzo fajne.

Czas na ocenę... trudna sprawa. Z jednej strony jest to naprawdę genialny remake. Moim zdanie nie dało się tego zrobić lepiej. Z drugiej nie jest to znowu tak genialne anime. Ale i tak oglądało się świetnie, więc mocne 7/10. Świetne dla fanów Ecchi i absurdu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 264 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group