FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2011, 22:45   

Enma-kun FINAL

"Na finał musimy być poważni" - kto to kupi ;D
Co powiem o tej serii? Nic nie powiem bo Ave dala mi tylko tydzień czasu by napisać recenzje, o ;P

W zamian za to macie stuff związany z Tiger & Bunny co ciągle zapominałem dać.

http://imageshack.us/f/97/sbtsc1.jpg/
http://imageshack.us/f/862/sbtsc2.jpg/
http://imageshack.us/f/856/sbtsc3.jpg/
http://imageshack.us/f/33/sbtsc4.jpg/

http://www.youtube.com/watch?v=Qie6-L6vVrU&feature=related

=D

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-06-2011, 11:29   

Steins;Gate ep 12-13
ZOMG.
Po nieco dłużącym się "rozpędzaniu" serii...
W dwunastce spuścili bombę, a fala RAGE ogarnęła *chany.
Trzynastka kontynuuje... i nagle nic nie wydaje się aż tak proste jak na początku.
W każdym razie, nie dla Tuu~tu~ruu~~
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale podobało mi się, że zainwestowali trochę czasu w rozwijanie postaci, i wyjaśnili skąd im się wziął "zakładnik". Sam odcinek też był skupiony na Mayushi. Robią z niej straszne tennenboke (SJP podpowiada "trzpiotka"), szkoda, bo Kana Hanazawa właściwie nie ma okazji wykazać się talentem... a idę o zakład że do flagowego "Tuu~tu~ruu~~" tej postaci podchodzi łykając łzy, jak Mamiko Noto do sławnego "Ippen shinde miru?" z Jigoku Shoujo.
A trzeci loop był wyjątkowo okrutny... czyżby próbowali przemycić koncept "przeznaczenia" z tym stającym zegarkiem i pociągiem? Buuu, nie, nie zgadzam się...
Za to MC jest BETA jak wszyscy diabli... ciekawe kiedy zamiast w panice biegać jak kurczak z odciętą głową i uciekać, spróbuje pozbierać dostępne "zasoby ludzkie" i kontratakować? W zamkniętej przestrzeni nawet emiter mikrofal z kuchenki może być morderczą bronią...
Spoiler: pokaż / ukryj
W dodatku facet nie myśli. Już raz mu przystawili lufę do pleców w tłumie, a on co? Zamiast gdzieś pod filarem, i dyskretnie się rozglądać, to na samą krawędź peronu gdzie łatwo o "wypadek"? I plecami do ludzi? Oh come on, beta boy, come on, man up!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2011, 13:38   

Kami nomi (nadrobiłem do końca)
2 pierwsze odcinki arc-u Nagase były dosyć ciężkie do przejścia. Trzeci był bardzo dobry (jak to końcówka).
Ostatni odcinek był Milutki (ale nic poza to) Pierwsza część może i Yukkun dostała swój łuk, ale nie był on jakiś wybitnie wybitny (chodziło tan głównie o to by zobaczyć wszystkie bohaterki z serii). No i ważne było przy letnich wojnach wiedzieć kto to jest Yokkun.

Milutka zapowiedź kolejnej serii (a tam aż 5 podbojów - chociaż podboje letnie były raczej krótkie i najważniejszy arc powinien zjeść przynajmniej te 4 odcinki (jak nie więcej) - ciekawe czy pozostawiliby go na koniec, czy tak jak w mandze na początek wakacji).
Ehhh... ciekawe czy i kiedy kolejna seria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-07-2011, 09:45   

Zaczęłam oglądać trzy serie na zmianę i powoli zaczyna mi się kręcić w głowie...

I tak: Red Garden 1-5
Przyciągnęły mnie do tego piosenki Kokii, a dostałam kompletnie nie pasujące do całokształtu anime wstawki musicalowe w wykonaniu głównych bohaterek... Ale nie, nie dam się zniechęcić, za bardzo zaciekawiła mnie Mhoczna Tajemnica będąca osią fabuły. Głównie dlatego, że bardziej mnie niepokoją "zleceniodawcy" panienek niż ich zabójcy. To wszystko, co się tam dzieje, wygląda na jakąś grę - ci "dobrzy" przyjeżdżają, pokazują panienkom, że o tam siedzi bestia, zabijcie ją, potem przyjadą panowie z mopami i posprzątają... Zresztą tego zabijania na razie nie ma wiele, przez większość czasu panienki się gocą, gdzieś tam snuje się błękotnooki blond bizonek, robiący za element Mhocznej Tajemnicy, a w tle kwiatki, motylki, krew, takie tam...

...A dla zmiany klimatu Level E 1-3!
Zaczęłam oglądać zachęcana księciuniem, a wygląda na to, że kontynuować będę zachęcona Craftem - od tego, co ten znerwicowany bidulek wyprawiał, omal nie udusiłam się ze śmiechu, a potem znowu, a potem zrobiłam sobie powtórkę... Obaj panowie są siebie warci XD A rozwiązanie akcji to było mistrzostwo świata. Podobno w dalszych odcinkach jest już gorzej, ale trudno, najwyżej będę oglądać siłą rozpędu. Ufoludki, które dla odmiany nie podbijają Ziemi (tylko na przykład oglądają baseball) to fajna sprawa :D

Trzecim anime jest Macross Frontier, który powinnam omówić w osobnym temacie, ale mam dziwne wrażenie, że owo omówienie składałoby się w większości z pisków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-07-2011, 12:08   

Hidan no Aria 11
Jej, idziemy na tajną misję wynajmując się jako służba do domu Wielkiego Złego! Jesteśmy tu incognito i nikt nas nie rozpozna! Tylko przyszliśmy na rozmowę o pracę w mundurkach naszej szkoły dla superłowców przestępców, na pewno nikt nie zauważy.
Facepalm. Nie, więcej. Double facepalm. Ja rozumiem, że twórcy chcą zaoszczędzić na projektach, ale to już jest absurd. Co prawda, z
Spoiler: pokaż / ukryj
"ja naprawdę nie jestem zły, skąd" nauczycielem wiele by to nie zmieniło
, ale to nadal absurd.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2011, 17:52   

Amatsuki odcinek pierwszy
Na razie zachęcające. Bardzo podoba mi się muzyka, bohaterowie wydają się sympatyczni (dodatkowo jeden przypomina Sanosuke z Kenshina) i są youkai. Będę kontynuować.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-07-2011, 11:58   

Star Driver, 25 odcinek

Uaa, ale się podziało! Dobrze, że szybko przywykam do konwencji serii i nie mam problemów z akceptacją największych idiotyzmów. Absurdalna otoczka SD straszliwie mi się podobała. Taka Utenowa w typie, ale zamiast babeczki z chorymi ambicjami na księcia, mamy rasowego księcia (PISK, z głosem Mamorka co dla mnie stanowiło szczyt szczęścia). Na dodatek mroczna szara eminencja z głosem Fukuyamy... Jak ja mogłabym tego anime nie kochać? Brakowało mi tylko wyjaśnienia kilku kwestii, ale nie spodziewałam się, że je wyjaśnią. Niemniej jeśli chodzi o treść to byłam mniej więcej usatysfakcjonowana. Bezwarunkowo zachwyciła mnie oprawa graficzna i muzyczna. Usłyszana w końcowym odcinku pieśń północnej miko była balsamem dla duszy. Jak Tauburn się pojawiał przy dźwięku jej śpiewu to aż miałam ciarki na plecach. To chyba jeden z nielicznych powodów dla których w ogóle panny lubiłam. Wako jeszcze bywała sympatyczna, Taichou od biedy też. Różowa landryna nieznośna. Ale jak dla mnie wątku romansowego nie rozwiązali tak do końca, zwłaszcza, że podejrzewałam, że Ginga Bishounen zostanie Don Kichotem. Jednakże wolałabym mieć granitową pewność. Moje własne domysły i logika to nie jest najbardziej przekonywująca rzecz na świecie. Ale nawet mimo romansowego niezaspokojenia byłam zachwycona serią. Uwielbiam taki klimat absurdu, uwielbiam postaci w typie Takuto. Chcę więęęęcej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2011, 13:58   

Blood C 01 - będę oglądać dalej, ale moim zdaniem nic z tego nie będzie.

Spoiler: pokaż / ukryj

Co u diaska!?
Saya nr 1 była cóż... dość wredna, Saya nr 2 była zaradna, Saya nr 3 jest fajtłapą. FAIL.
Sporo wskazuje na to, ze będą dwie linie fabularne: szkolna i wlaka z potworami. FAIL. To znaczy byłby to fail, gdyby nie fakt, ze takie rozwiązanie i tak wszyscy kupują. Szkoła może być, a potem wsiadamy do mecha, walczymy mieczami itd. Ja się na to nie zgadzam.
Wampiry... walka z pierwszego odcinka była dynamiczna. Nasza bohaterka powinna zginąć w niej z osiem razy, ale chyba jest niezniszczalna... FAIL.
Wampir... wampir numer jeden... hmm... co to w ogóle było? Jakiś modliszkowaty golem z dodatkiem krwi? Na dzień dzisiejszy nie kupuję. FAIL
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-07-2011, 14:14   

Dotarłem do 8-mego odcinka Katanagatari ale to jest straszne. Po więcej niż 10 minutach skupienia uwagi, koniec przeskok i "kiedy ja przysnąłem?" Niezależnie czy rano, wieczorem, w nocy, czy w innej czasoprzestrzeni, ja po prostu przysypiam, niezależnie czy mi się podoba czy nie.(zmęczony czy świeży) Fabularnie i wizualnie bardzo fajna historia ale tyle gadają, że mnie aż hipnotyzuje. Do tej pory zostaje mi jednak 2 głupie pytania.
1. Gdzie się podziała walka z tym pięknisiem (przecinanie morza czerwonego itp) z zapowiedzi gdzieś z pierwszych odcinków?
2. Czy główna bohaterka nosi majtki?

Najdziwniejsze anime jakie oglądałem, podobnie się czułem tylko oglądając Szklaną Pułapkę 3 (chociaż wtedy zasnąłem kompletnie).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2011, 23:51   

Shin Hokuto no Ken - czyli kolejna odsłona tego samego tyle, że w postaci 3 OVA. Jako że każdy wie o czym jest HnK, więc nie bardzo jest tu co tłumaczyć. Taki drobny filler. I paradoksalnie to się sprawdza. HnK lepiej wypada w postaci krótkiej historii niż długaśnej sagi. Graficznie wypada dość średnio, ale na plus trzeba zaliczyć, że eksplodujące mózgi nie zostały ocenzurowane.
6/10

Elf 17 - Oooo... właśnie takich rzeczy szukam. Komedia z elementami akcji w starym stylu początku lat dziewięćdziesiątych. Nawet bohaterowie przypominają troszkę, to co widzieliśmy Urusei Yatsura. Krótkie, bez sensu, ale lekkie i dietetyczne. No i krótkie, więc nie da się zmęczyć konwencją.
6/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2011, 10:47   

Nichijou 14
Na starcie
Spoiler: pokaż / ukryj
NOWY OPENING

NIESAMOWITE, WPRAWDZIE TA PIOSENKA JEST DZIWNA, ALE... Taka chaotyczna, po prostu... idealnie pasuje, a ta jakość animacji... Kunszt... EXPLOSION!!!!!!

NO i Nano... Nano jest +9000, zwłaszcza na początku.

Ogólnie odcinek świetny. Coś się dzieje, interakcja, to było... Nowa jakość.

I ending. Tak, ja to skądś znam, tylko w innej aranżacji. Zdecydowanie na plus, tak jak poprzednie.

Ogólnie to w tym odcinku widać, że kreska i animacja zasługują na 10/10.

Aha, jeszcze to

Spoiler: pokaż / ukryj
http://i53.tinypic.com/3004axy.jpg


Zmieniono obrazek na link.

Tren

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2011, 11:49   

Dwie rzeczy.

Blood c
Co to do diabła miało być? walczące modliszko-jizo? super mocne kręgosłupy, druty z głowy i kompletnie porąbana klasa. To już nie jest Blood :P
Oglądanie następnych odcinków może być ciekawym doświadczeniem (krytyka wszystkiego)

Nichijou 14
Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak!!!!!!!!!
I 3 razy Banzai!
Nowy serial jak dla mnie, wspięli się na wyżyny i tak mnie rozbawili, że aż się kompletnie poryczałem ze śmiechu. (nie wiem czy nie jeszcze przed czołówką, i tak zostało do końca odcinka) Nowe okładki piękne, połączenie wątków genialne. Yuko :] Ogólnie zamiast trzech klaunów teraz będą cztery z Nano jako katalizatorem. Na reszcie zobaczyłem toral random crap of the weak , który był by po prostu śmieszny, nowatorski i taki ciepły. Genialny odcinek, czekam już tylko na kolejne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 12:09   

Psycho Diver - czy raczej Psajko Diva... Ha i tu jest problem... oglądałem dub. Za dubami nie przepadam, ale je akceptuje. Przy czym jedno mnie w nich irytuje: wymowa japońskich nazwisk. I w tym wypadku dość mocno zarzyna to klimat.
Fabularnie to taka sensacja + elementy horroru. Nic szczególnie ciekawego czy odkrywczego. Stosunkowo logiczne, ale ja tam nie mam tendencji do czepiania się tego gatunku. Taka Incepcja dla ubogich.
6/10

Nichijou 14 - Osobiście bardziej podobał mi się pierwszy opening. Z drugiej strony jest to jeden z lepszych odcinków serii (o ile nie najlepszy). Nano wymiata.

Tiger & Bunny 14 - średnio... Poza tym nowe aranżacje na czołówce i końcu. Według mnie nadal dość marne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-07-2011, 12:21   

Nichijou 14
TEN OPENING!
OMG! OMG! Cudny!
(/me idzie zapętlić i wyżreć sobie w ten sposób mózg)

Tiger&Bunny 14
Khe, khe... Myślałam, że poprzednia zapowiedź to był tylko żart i że Blue Rose tak naprawdę zabujała się w Bunnym. Ale to nie był żart... Yyyyy...

Za to rozbroił mnie obraz sielankowości i przyjaźni na początku. Przez moment zastanawiałam się czy panowie są tak bardzo na siebie wkurzeni czy jak, nim okazało się, że miał miejsce time-skip. I to jednogłośne "Kłaaamcy!". Kwik.

Nowy opening jest gorszy, ale ending chyba podoba mi się bardziej.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 13:01   

T&B 14
Po arcu przyjemny odcinek odpoczynkowy.
Jej ale się zmieniło nastawienie szefa.
Tygrys, przestań być złowieszczy gdy gadasz o mocach i ich rozwoju ;p

Dziewczyna Ski Highta ma być Dorothy z Big O? Inb4 Ye guilty.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 03-07-2011, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 265 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group