FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-07-2011, 15:55   

UtaPri ep 5
Zaczęłam od wtfu, żeby na koniec umierać ze śmiechu. Trening Sho był naprawdę zabawny (biedny Sho). A przy hipnozie metronomem -sroooł, sroooł, srooołli - dostałam zakfiku. Pan dyrektor jest epicki.

Easnadh napisał/a:
a potem "Prince of Fights", boże, co to było...? xDDDD

opening do "Prince of Fights" to kolejny moment przy którym zaczęłam się dusić.
Natsuki przestał mnie już tak wkurzać. Jego pomysły są... przerażające. Aż boję się odcinka poświęconego tylko jemu.
I wreszcie pojęłam fazę tych wszystkich coverów do Maji Love 1000%. Ta piosenka jest świetna. A już Dasoku, Miichan, Pokota, Koman i Kettaro śpiewający to razem na żywo przyprawili mnie o spazmy.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-07-2011, 16:45   

T&B 18

Zupełnie nie podobało mi się odwlekanie przez cały odcinek wyznania Tigera, strasznie wymuszone to było.
Reszta niezła, przyznam szczerze, że dotychczas

Spoiler: pokaż / ukryj
w ogóle nie brałem pod uwagę, że faktycznie w grę może wchodzić modyfikacja wspomnień.

Co do Kaede:

Spoiler: pokaż / ukryj
Zabawny fragment, człowiek-magnes dawał radę. Ogólnie zaskoczyło mnie trochę, że pokazanie jej mocy nie było jednorazowym wysokiem na zakończenie wątku "powrotu do domu".


Baka to Test II 1-4

Pierwsze dwa odcinki słabiutkie, trzeci niewiele lepszy, ale czwarty dawał radę - "ewolucja" summonów i przyzywanie ich "przez przypadek" mnie rozbawiły. Zastanawiam się tylko, w którą stronę pójdzie ta seria - motywem przewodnim jedynki były walki o lepsze klasy, a tutaj na razie mamy coś co wygląda na filler za fillerem.

Dantalian

Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie przemawia do mnie w ogóle kolejne stereotypowe tsundere, które udobruchać można jedynie słodyczami? Dobrze, że seria nadrabia ogólnym klimatem i bardzo sensownym bohaterem, bo dzięki temu nadaje się do oglądania i jest wcale niezła.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-07-2011, 18:30   

Tiger & Bunny 18

Jak wyżej - niby odwlekanie wyznania Tigera było zgodne z jego charakterem podkreślanym jeszcze przez osoby trzecie przez ostatnie kilka odcinków, ale i tak nie przepadam kiedy sobie tak bohaterowie na siłę komplikują życie. Reszta super, trauma Bunny'ego nie dość, że świeża, to jeszcze załatwia sprawę drobnego zawodu sprzed paru odcinków. Natomiast niestety - wczoraj obejrzałem 10 epów pod rząd, dzisiaj już został mi tylko ten jeden i... Ranyboskie, jak te 20 minut szybko mija, chcę więcej!!! Naprawdę porządna seria, jestem pozytywnie zaskoczony już w zasadzie od 1 odcinka, a poziom trzymają, oj trzymają i rośnie :3

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-07-2011, 19:26   

iM@S 4 - yay, Emohaya episode! Lubię ją, głównie za głos, ale to że jest taka serious business i mocno kontrastuje tym z innymi idolkami też do mnie przemawia. Poza tym miała najlepszy ending do tej pory. Fajnie przedstawiono też ten cały program, chociaż pomysł dość lajtowy jak na japońską telewizję :D Kamerzyści ze znudzonym wyrazem twarzy usiłujący złapać jakiegoś pantyshota byli mocni. A biedna Chihaya naprawdę sądziła, że to o śpiewanie w tym wszystkim chodzi...

Dantalian 3 - Huey, chłopie, czemu ciebie nie było w Gosicku? Serio, taki główny bohater uratowałby tamtą serię. No niestety, jest w Dantalian no Shoka, tutaj też nieźle sobie radzi. Dalian momentami przynudza, ale jakoś daje się ją tolerować. Swoją drogą
Keii napisał/a:
Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie przemawia do mnie w ogóle kolejne stereotypowe tsundere,

A ona w ogóle jest tsundere? Szczerze mówiąc to po pierwszym odcinku jakoś nie widzę tego tsun, jeśli już jest dla kogoś ostra, to dla innych panienek, które uznaje za rywalki. A w stosunku do lorda Diswarda... Well, nie rzuca mu się z miejsca na szyję, ale też imo do zachowania typowej tsundere trochę jej brakuje (i całe szczęście).

T&B 18 - Przydałaby się tej serii lepsza animacja, oj, przydała... Derpface Bunny'ego w scence po endingu mnie powalił :D

Z jednej strony cieszy mnie że w końcu biorą się za wyjaśnianie sprawy ze śmiercią rodziców Barnaby'ego, ale z drugiej trochę przeraża - teraz to już będziemy ten flashback z siedem razy na odcinek oglądać :D A jeśli o Kotetsu chodzi, liczę że w następnym odcinku w końcu ogłosi swoją decyzję wszystkim zainteresowanym, albo przynajmniej powie o niej Króliczkowi. Nie można przecież ciągnąć tego w nieskończoność. Co do Kaede - jeżeli okaże się istotna dla fabuły, to fajnie. Ma w końcu najciekawszą moc.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-07-2011, 19:42   

JJ napisał/a:
A ona w ogóle jest tsundere? Szczerze mówiąc to po pierwszym odcinku jakoś nie widzę tego tsun, jeśli już jest dla kogoś ostra, to dla innych panienek, które uznaje za rywalki. A w stosunku do lorda Diswarda... Well, nie rzuca mu się z miejsca na szyję, ale też imo do zachowania typowej tsundere trochę jej brakuje (i całe szczęście).

Strzela fochy (foszki?), czerwieni się przy komplementach i daje się łatwo udobruchać, jak na moje oko jest tsundere.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-07-2011, 23:00   

Keii napisał/a:

Strzela fochy (foszki?), czerwieni się przy komplementach i daje się łatwo udobruchać, jak na moje oko jest tsundere.

Nie przesadzajmy proszę na serio... Nie każda bohaterka nie rzucająca się z miejsca na szyję głównemu bohaterowi musi być tsundere. Ma może pewne elementy (kto ich nie ma), ale daleko jej do przykładu.
Nawiasem mówiąc, jej komentarze są zazwyczaj zabawne, ale prawdziwą zaletą serii jest to, że bohater się nie obraża (względnie nie czerwieni z zażenowania), tylko się sprawnie odszczekuje :-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-07-2011, 23:30   

Tiger & Bunny 18

Spoiler: pokaż / ukryj
Oj biednemu Banniemu rzeczywiście się wspomnienia poplątały i ma teraz mętlik w głowie. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby Maverick i Samantha byli zamieszani w zabójstwo jego rodziców.
A Kotetsu w końcu nie powiedział najważniejszego.
Koede znowu jest na niego zła. Czemu on jej po prostu nie powie, że jest herosem. Przecież kiedyś i tak będzie musiał to zrobić.
Przyklejające się garnki były zabawne. Zastanawia mnie czy ona kopiuje moce innych Nextów tylko chwilowo czy może je zatrzymać.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-08-2011, 08:16   

Na fali (lub na fazie) pokończono wczoraj dwa ostatnie sezony Maryi-samy podglądaczki. Czwarty sezon i częściowo trzeci są zdecydowanie lepsze fabularnie. Problemy przestały być niepotrzebnymi nieporozumieniami i zaczęły mieć jakieś prawdziwe podstawy. Np wątek dziewuchy ze sprężynami na głowie, lub z tą małą olbrzymką. Nie wiedzieć kiedy Yumi znacznie wydoroślała. Zaczynało się niewinnie, gdy piesek dyskretnie kierował swoją panią a skończyło na włamaniu do serca swojej przyszłej podopiecznej. Autorzy pokazali, że to nie jest tylko źródełko radości, lub szczeniak. I że pod tymi kucykami ktoś jednak potrafi myśleć. Sachiko natomiast złagodniała, została lekko oswojona, ale nadal nie do końca. Pokazała też, że nie jest pierwszą lepszą królewną i że absurdalne zachowanie arystokratów i ją może wkurzyć. Udowodniła też, że Yumi pozna wszędzie. Najfajniejszą postacią był chyba jednak "Alicja"-kun, Zwłaszcza w specialkach.
Trzeci sezon był nieco inny, ova długie odcinki. Ale były też zmiany proporcji obrazu, charadesignu oraz odejście od standardowego zawodzenia w endingu (to był szok).
W trzecim sezonie utwór z czołówki był chyba najładniej wykonany i w ogóle czołówka była ciekawsza. Czwarty natomiast wyłamał się kompletnie. Magiczny i żywy opening oraz zupełnie inny ending, były w serii tv dużym zaskoczeniem. Melodia była jednak fajna. Sprawy techniczne zostały jak w ovce.
I wreszcie odcinki specialne. Trzeci sezon miał chyba najlepsze gagi (chociaż mniej) a w czwartym, twórcy lekko stracili to coś. Niemniej to nadal były jedne z lepszych stron serii.

Poza tym Beelzebubek epizod 28
W sumie nic wielkiego, badania okresowe. Ale zazdrość gnojka piękna. Scena gdy nauczyciel płakał dyrektorowi też bezcenna. "Niech pan nie mówi głupot. To niemożliwe by ktoś zniszczył samochód jednym ciosem. To jeszcze dzieci w liceum." Poza tym gangstery obudziły zdolności i zostały za to zmierzone, znaczy ukarane.
A za tydzień wracamy do akcji właściwej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2011, 09:28   

Keii napisał/a:
JJ napisał/a:
A ona w ogóle jest tsundere? Szczerze mówiąc to po pierwszym odcinku jakoś nie widzę tego tsun, jeśli już jest dla kogoś ostra, to dla innych panienek, które uznaje za rywalki. A w stosunku do lorda Diswarda... Well, nie rzuca mu się z miejsca na szyję, ale też imo do zachowania typowej tsundere trochę jej brakuje (i całe szczęście).

Strzela fochy (foszki?), czerwieni się przy komplementach i daje się łatwo udobruchać, jak na moje oko jest tsundere.


Paniusia z charakterkiem. Może ewoluować w tsundere, zwłaszcza w anime imo. Prawa rynku, jeśli nic innego.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-08-2011, 23:39   

Baka ni epizod czwarty
Przerażenie, one mówią!!! Dobra nigdy więcej nie wezmę czekoladek od nauczycieli (pracuję w szkole i się zdarza). Gra karciana jednak wydaje się być ciekawa. Ale najbardziej przerażający był wygląd pola summonizująceho :P
To nadal nie jest ten serial co poprzednio, ale znowu żarty są śmieszne a nie żałosne. Brakuje tylko jeszcze linii fabularnej.

edit-----------------------------------
Kolejny odcinek Natsume, tym razem w dość niebezpiecznych barwach. Zabawa w kotka i myszkę z nawiedzonym kimonem. Wszystko fajnie dopóki nie próbuje ci odrąbać czegoś. Kontrast pomiędzy przyjaciółmi, który chcą zobaczyć i tym kto nie chce widzieć potworów został wyeksponowany po raz kolejny. Nie był to do końca odcinek sielankowy jak poprzedni, ale i stadko fajnych potworów było. Nie był to również kolejny odcinek kojący nerwy, wręcz przeciwnie. A w pierwszej chwili się nie zapowiadało. Natomiast za tydzień miłośnicy mężczyzny z jaszczurką na twarzy, znowu będą mieli wyżerkę. He is back.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2011, 16:57   

Nadrabianie zaległości.
Usagi drop 3-4
Seria zbyt urocza by jej nie oglądać. Kawałek z wybieraniem biurka wręcz boski. No i bądź co bądź każda babcia chce być babcią.

Nichijou 17-18
Czasem zbyt abstrakcyjnie, ale ogólnie świetne.
Ale nie no obcinanie włosów było poniżej pasa (szkoda że tego nie rozwinęli), chociaż spijanie menisku niezłe. No i młodsza siostra, jak to często się zdarza rządzi.

kolejne w kolejce Głupek testy (już drugą Ovakę obejżałem) i przywołane stwory i Lalki boga. Później (dużo później nadrabianie Hanasaku Irohy od 7, oraz przebicie się przez Natsumę od sezonu pierwszego (7)). Holibka ale tego jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Judicar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2011, 17:53   

One Piece 125

Oj sceptyczny byłem, oj byłem - teraz uważam, że to jedno z najciekawszych i najbardziej wciągających anime jakie oglądałem. Nie ma momentów, które nudzą, a to ważne. W dodatku z odcinka na odcinek wygląda coraz bardziej świeżo :)

_________________
http://www.youtube.com/ebrochannel
http://ebro.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2011, 20:56   

S7 - 5

Well played, [gg], well played.

Przyjemny odcinek, dużo mecha akcji choć Arma jak tylko stał się Sentaiem wszystko zakończył, ale on też pokazał na co go stać w ludzkiej formie. Teraz szykują się treningi i powrót rywala, więc będzie intensywnie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2011, 22:23   

Natsume 05
Przyjemny odcinek jak zwykle, a w następnym jest Matoba i Natori. W końcu się doczekałam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-08-2011, 22:29   

Summer wars
Po pierwszych kilku minutach zastanawiałam się czy to nie będzie jakaś komedia romantyczna. I jak się okazało faktycznie była to komedia tylko niepotrzebnie doprawiona dramatem, bo połączenie tych dwóch gatunków wyszło nie najlepiej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Raz mamy sytuacje pełne dramatyzmu, jak na przykład śmierć babci, gdzie cała rodzina rozpacza i lamentuje, a za chwile cały ten dramat zamienia się w komedie i radzinka wyśpiewuje na pogrzebie Happy birthday O_o
Sama fabuła jest pełna dziur i gigantycznych zbiegów okoliczności. Na bohaterów nie mam co narzekać. Przedstawiona rodzina jest dość interesująca ( nie ma chyba zawodu, którego by ktoś w tej rodzinie nie wykonywał), a poszczególni członkowie są ciekawymi postaciami (babcia oczywiście rządzi). Grafika też jest niczego sobie. Zwłaszcza Oz jest świetnie zaprojektowane.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 280 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group