FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2011, 22:30   

Baka OVA 1-2 oraz S2 1-4
OVA niezłe. Istna mafia.
Plaża, była średnia.
Pierwsza połowa 3 odcinka była też bardzo dobra. Druga część -> wspomnienia była taka sobie.
I odcinek 4 *KWIKKKK* JA W TO GRAŁEM!!! (za czasów swojego gimnazjum i nie na kasę czy kary, ale grałem w Oszusta). Jak na razie najlepszy odcinek. Ponieważ druga połowa też była świetna. Gadające stworki i sztuczki słowne. I ostatnie wyznanie miłości mnie zupełnie rozwaliło :-)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 23:33   

Puella Magi Madoka Magica - jestem przy piątym odcinku. Głośno o tym było, przekonamy się, czy warto. Jak na razie wzruszyłam się parę razy, ee, mnie raczej nietrudno wzruszyć. Ten wątek ze skrzypcami T^T

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-08-2011, 17:26   

Mawaru Penguindrum 1-4
Ta seria strasznie mi się podoba. Te pingwiny~!

No i oczywiście, że Ringo ma
Spoiler: pokaż / ukryj
stalker-type Future Diary.

Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

I nie jestem pewna czemu, ale strasznie podoba mi się opening.

Ao no Exorcist 15-16
RRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Ci. Innowiercy. Zgwałcili. Mój. Ulubiony. Rozdział.

Żywię bardzo głęboką żądzę mordu...

Spoiler: pokaż / ukryj
- Shiemi przywracająca zmysły Rinowi przez uścisk. WOT?!
- Zamknięcie w lodzie. No co jest... trochę krwi nie można pokazać? Przybijanie nóżki do podłogi nie jest przecież straszniejsze od śmierci Fujimoto.
- Znaczne skrócenie procesu na rzecz durnego sub-questu z naprawianiem miecza.... Dlatego lubię ten rozdział, że Mephisto dostaje dużo czasu, by pokazać jakim jest trollem totalnym, a oni to wycinają! Ekskomunikować ich! Spalić!
- nagła akceptacja pochodzenia Rina. Sorry, za to lubiłam mangę, że cała klasa miała później wątpliwości, a scena z Yukio była krótka i dobitna. Przeciągnięcie jej sprawiło, że stała się melodramatyczna i jest jasne, że tego wątku nie będzie.
- ...gorzej to oznacza brak genialnej sceny z Izumo w pociągu!
- I Amaimon W mandze go raz spacyfikowano i był spokój.

Dajcie mi zamordować scenarzystę, proszę!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-08-2011, 18:49   

No. 6 - 5

Nie wiem, jak bardzo odskakuje to od głównej linii fabularnej, ale jakoś na pewno... Znaczy, w przyszłym odcinku, chyba wrócimy do nowelki. A tymczasem dalej robią miks różnych elementów.

Spoiler: pokaż / ukryj
Safu chyba nawet nie zdążyła do tego miasta pojechać, bo babcia jej zmarła - tutaj dopiero pod koniec odcinka. I już dają pszczółki? Szybko... Nezumiego dopadły halucynacje. Tia, sam teraz przeżywa dylematy.
A, że w książce nie raz siedzimy bohaterom w głowach, to ta narracja w pierwowzorze jest znacznie płynniejsza. Chcę zobaczyć zapowiedź kolejnego odcinka... Mam nadzieję, że zdążą z tą intrygą.

No właśnie jeszcze inne rzeczy...

Usagi Drop 5

To jest tak potwornie... urocze. Rin jest urocza, Daikichi jest uroczy, matka Rin... już nie. Kiedy ja ostatnio oglądałam tak dobrą obyczajówkę?

Potem jeszcze Krew i Bębenek...

Blood Klemp... znaczy Clamp 5

Ok, zwolnili ślimaka z napędzania fabuły i zatrudnili zająca, ale nie znaczy to, że jest o wiele lepiej. Heh, nie no peeewnie. Licealiści w czasie burzy zbierają się i z zapartym tchem słuchają opowieści o duchach. O, matko O_o. Atmosfera się zagęszcza.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tym razem była potworzyca przebrana za mniszkę z okiem zamiast głowy i wspominała o jakiejś umowie. Emo Mroczny Bizon jakoś takoś wyrywny się zrobił. Saya awansowała do nazywania jej po imieniu... Albo to już tak od dawna, tylko Saya nie pamięta... To nie jest Clampowy Haji, prawda?? I Fumito robi się coraz bardziej podejrzany... jakby od samego początku nie był.
I nieeee, no błagam. Zwracać się w keigo do koleżanki z klasy, która zna cię od dawna i adresuje cię na "chan"? Sayę chyba chowali pod kloszem... (ale mi odkrycie...).

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 04-08-2011, 22:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-08-2011, 20:59   

Królicze kropelki epizod 5
Małe złamało serce Daikcziego , mówiąc kim dla niej jest :P
Kurcze po tym odcinku ja widzę jak się to skończy, chociaż nie będę sprawdzać czy mam rację.
Matka małego stworka to totalny syndrom "zaopiekuj się tym kotkiem". Małe ma wszystkie cechy charakteru, których dużej brakuje. Dodatkowo jej sposób myślenia jest tak skomplikowany jak sposób mówienia Yody. Niewątpliwie chce dobrze na swój sposób, ale dopiero telefon w nocy spowodował jakąś reakcję
Spoiler: pokaż / ukryj
Prawdopodobnie Dai powiedział jej, że adoptuje jej dziecko a ona zaczęła w sobie zbierać siły, by temu zapobiec

Dodatkowo kolory włosów mogą tak podpowiadać niektóre rzeczy :P
Niemniej jednak nadal mi się podoba, do boju króliki, psychodelirka jest piękna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 23:54   

No.6 ep 5

Z tym tańcem, to przegięli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-08-2011, 00:35   

Gucia napisał/a:
No.6 ep 5

Z tym tańcem, to przegięli.


Ale jaka ładną animację to miało... xD A tak na poważnie: ot, raczej dla humoru chyba. Taka cisza przed burzą :P

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-08-2011, 14:59   

Penduindrum 5 - woah, mocny odcinek. Retrospekcje, akcja, zupełnie inne niż zwykle SEIZON SENRYAKU (lol, Ringo :D uwielbiam ją), znowu tajemnicza Pani Z Openingu...

Shouma zaskoczył mnie bezpośrednim podejściem do Ringo. W zasadzie to było w preview z poprzedniego epka, ale nie sądziłem, że rzeczywiście tak po prostu zapyta... Kanba z kolei pokazuje, że jest prawdziwym twardzielem. Scenka z metra, kwik :D Zwłaszcza z tą muzyką.

Steins;Gate do 18 - nadgoniłem i szczerze mówiąc jestem lekko rozczarowany. Po dwunastym liczyłem że fabuła się rozkręci - i rzeczywiście, rozkręca się.... Na trzy odcinki. A potem skręca się z powrotem i mamy dalszy ciąg Radosnych Haremowych Przygód Okabe Rintaro. Odcinek dla Feyris, odciek dla Rukako, w następnym Okarin będzie pewnie rozwiązywał jakieś życiowe problemy Moeki. Fabułę gdzieś wcięło - niby mamy motyw z odwracaniem efektów D-maili, ale nawet nie do końca wiadomo, dlaczego to akurat ma ocalić Mayushii (pierwotną "linię" Okabe opuścił przeciez przed wiadomym wydarzeniem, nawet nie wiemy, czy tam Mayuri coś się stało). Ale to nieistote, bo przecież problemy sercowe haremetek są i tak ważniejsze :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-08-2011, 19:04   

Crofesima, będzie zadowolona Pingwiny przywróciły jej ulubioną piosenkę :P
Odcinek piąty jest do prawdy udany. Ta akcja z ringo i kapeluszem, cudo. Kapelusz wcale nie kryje się ze swoimi zamiarami i istnieniem, nawet przed "obcymi". Ale jedno mnie rozczarowało, panienka z czołówki nie jest przebranym starszym bratem :C Jak tak dalej pójdzie to kapelusz żadnego nie przemieni w dziewuchę :P

Clamp-C wyjątkowo ten odcinek miał coś w sobie. Do tej pory ta głupia bździągwa bezmyślnie siekała te potwory "bo jej tatuś kazał". Dzisiaj zaczęła drążyć dlaczego i z czym walczy i od razu pies jej przylał :P Dowiadujemy się tez jednej ważnej rzeczy, bliźniaczki jednak maja 2 oddzielne mózgi. Ale jak tylko to ujawniły coś postanowiło je pożreć :P
Okulary nadal się nie zdejmują :P A i jeszcze jedna ważna wiadomość, Saya w tym odcinku nie śpiewa i od razu odcinek jest lepszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-08-2011, 11:11   

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou 5

Obejrzałam raz. A potem jeszcze raz i jeszcze raz odcinek 4. i 5 znowu. Ten łuk był taki, taki... zajedwabisty. Nurarihyona mam już na tapecie (wybacz Tiger, ale wolę mojego Ayakashi-sama (obu tak właściwie), poza tym jesteś Crofcianowy) W następnym odcinku już wracamy do Rikuo i do jego aktualnych problemów z youkai z Kioto. Tak się zastanawiam jak on sobie z nimi poradzi skoro dziadek miał pewne problemy. Może jakaś koalicja z bratem Yury? I nadal czekam na odcinek o Nura Rihanie.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 06-08-2011, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2011, 13:43   

Kore wa Zombie desu ka - 4 ep. Zabawnie, nie powiem. Mam nadzieję, że taki wesoły, nieco absurdalny klimat utrzyma się do końca.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-08-2011, 14:41   

Oglądnęło się

Nichijou epizod 19
Dłuuużący sie odcinek. Mało supergagów a i początek jak nie z tego serialu. Mai-chan, Nano i reszta detonatorów została dzisiaj dezaktywowana. Zobaczymy, może to cisza przed odcinkiem 20 (oby).

Beelzebub epizod 29
Znowu się zaczęło, watek przekazywania dziecka ruszył w nowa fazę. Ale coś mi mówi, ze te wychuchane wojowniki będą padać jak ulęgałki i żaden dziecka nie przejmie. :P Niemniej jednak test inteligencji boksera to coś interesującego. Na te pytania nie każdy odpowie :P

Baka testo epizod 5
Nawiązania do ovki? dość zgrabne, ale nadal męska część obsady stanowi worki do bicia. Hideyoshi jak zwykle ma oddzielnopułciowe traktowanie. Dziewczyny miały czerwone dresy, chłopaki niebieskie a Hideyoshi zielony (dlaczego nie fioletowy?)
Poza tym nie bardzo wiedziałem o co z tym szantażem chodzi (będą to kontynuować?)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-08-2011, 18:05   

Tiger&Bunny 19 - Bunny jest jeszcze bardziej melodramatyczny niż zwykle (brakuje tylko, żeby zaczął krzyczeć, że bogowie go opuścili i wygrażać pięścią niebu), natomiast Kotetsu koncertowo zmarnował szansę, by w końcu wyznać, co jest z nim nie tak (skoro i tak w kwestii porzucenia superbohaterstwa szydło wyszło z worka, mógłby sobie darować kłamstwa, które nawet pięciolatek by przejrzał; świętego by wyprowadził z równowagi, a co dopiero tak podminowanego partnera). Co do dalszych zwrotów akcji, to nie spodziewałem się, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Maverick jest NEXT-em z mocą pozwalającą manipulować cudzymi wspomnieniami,
co łata więcej dziur w fabule niż gdyby
Spoiler: pokaż / ukryj
posługiwał się w tym celu maszyną snu,
choć i tak nie do końca rozumiem, czemu
Spoiler: pokaż / ukryj
nie zmodyfikował wspomnień rodziców Barnaby'ego, by móc pozbyć się ich bez brudzenia własnych rąk i czemu podejrzenia zrzucał na kogoś należącego do organizacji, z którą współpracuje.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2011, 18:40   

fm napisał/a:
choć i tak nie do końca rozumiem, czemu


Spoiler: pokaż / ukryj
Pewnie dlatego, że jego umiejętność nie jest doskonała. Rodzice Banny'ego byli zbyt naiwni, by zrozumieć, że facet jest gnidą i nie poszli od razu do władz.
A podejrzenia zrzucił na Jake'a, bo to niesamowicie medialne! A przecież od początku do końca chodziło mu w tym wszystkim o spektakl.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-08-2011, 18:48   

Dantalian 5
Oooo.... boy. Dalian jest yaoistką... i duchy w kształcie krzyży? Robimy trip na Evangelionowe terytorium?

Memochou 5
Seria bardzo ciągnie stronę obyczajową, a tym razem doprawia absurdalnym fanserwisem. A Ayakę kiedyś zamkną! ┐(-。ー;)┌
Co nie zmienia sprawy że to ciekawy twist, ktoś mógłby pomyśleć że poprzestaną na tym co o grupie powiedzieli dwa odcinki temu.
Im dłużej oglądam, tym bardziej mi się zdaje że ta seria to taka niedorobiona wariacja na temat Drrrrrrrrrrr.

Pengu-dramu 5
Och kfiiiiik.
Nikt nie wierzy w opętany przez obcych kapelusz z kosmosu!
Poza tym, strategia, i debiut Ringo... to było dobre ^_^

Summer Wars
"- Oh noes, what are we gonna do?
- Help a damsel in distress, kill the bad guy and save the world."

Panna w tarapatach potrzebuje pomocy? - YUP!
Ten Zuy wymagający ukatrupienia? - YUP!
Świat trzeba uratować? - A JAKŻE!

Innymi słowy, test na typowe "kino letnie" zdany celująco! I jak można było się spodziewać po twórcy Toki wo Kakeru Shoujo, dostajemy świetny kawałek kina. Jest raczej pozytywnie cliché, i biorąc pod uwagę że powstał w 2009, to data ta zbiega się bardzo z popularnymi w tamtym sezonie ogórkowym tematami, jak to włamanie przez internet do tego czy owego może doprowadzić świat do zagłady. Sezon ogórkowy minął i alarmistyczne artykuły wraz z nim, a świat się nie zawalił, chociaż może teraz, po wiośnie 2011 i Fukushimie, desperacja bohaterów w pewnych scenach robi się dziwnie stosowna i wiarygodna.

A jak jesteśmy już przy stereotypach i meme, to nie mogłem sobie darować w czasie pierwszych paru minut projekcji: "being mathematical genius is suffering!".

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 281 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group