FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-12-2008, 02:02   

Genshiken ep 2

Właśnie zacząłem serie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Dialog na temat pierwszego epizodu fikcyjnego anime miażdży :] Bohaterowie sami komentują pierwszy epizod Genshikena, na dodatek negatywnie ;) Całość ma bardzo przyjemną aurę, zapowiada się miły seans.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 02:34   

Urufu napisał/a:
Drugi sezon wypada zdecydowanie słabiej na tle pierwszego, ale dzięki temu, że będzie trzeci, nie mieliśmy przewrócenia akcji do góry nogami i może seria dorobi się jakiegoś sensownego i porządnego zakończenia.

Manga się takiego nie dorobiła, więc nie prędko.

Gundam 00 S2 ep13 - evil girl wkracza do akcji. Jak wiadomo wszelkie siły zła od czasu do czasu muszą skopać tyłek tym bardziej irytującym siłom zła. Oprócz tego, ze raz jeszcze zło ocaliło dzień, poznaliśmy nową broń Chedrima (czy jak tam się zowie zielony gundam). Prawdę powiedziawszy aż dziw, że nie wprowadzono czegoś takiego wcześniej (a w każdym razie ja nie pamiętam).

Ga-rei Zero - no cóż 12 odcinków... Musze powiedzieć, ze czegoś takiego się spodziewałem. Anime wyszło dość obronną ręką. Fabuła daje solidne podstawy do wejścia w mangę (anime jest na podstawie prequela). Dość oryginalny humor, wartka akcja, niegłupia lecz prosta fabuła. Mnie się seria całkiem podobała - 7/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 13:39   

Urufu napisał/a:

Aktualnie czekam też na napisy do ostatniego odcinka Kannagi – ostatnio zrobiło się nieco poważniej, więc jestem ciekawa zakończenia.


Właśnie przed chwila oglądałem i wyjść z podziwu nie mogę, jak ładnie ten odcinek poprowadzili. Niestety mało się wyjaśniło i jeżeli nie będzie drugiego sezonu, to będę bardzo nie pocieszony. Huh, po poprzednim odcinku zastanawiałem się co myślę o serii, teraz jak już się Kannagi skończyło to wiem, że zakochałem się w tym anime, a postać Nagi, szczególnie jak coś planuje i pojawiają się u niej te malutkie oczka, to po prostu przebój :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 29-12-2008, 13:43   

czekam na napisy do Allison to Lillia, szukam napisów do Mushishi i Castle in the sky - Laputa

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 21:13   

Paweł napisał/a:
Niestety mało się wyjaśniło i jeżeli nie będzie drugiego sezonu, to będę bardzo nie pocieszony.

Gdzieś wyczytałam, że może będzie drugi sezon, ale póki co konkretów nie ma. Fajnie by było, jakby została głębiej poruszona kwestia przeszłości Nagi.

Co do odcinka: oczywiście nie obyło się bez zakończenia z jajem – Tsugumi ma niezłe wyczucie czasu, nie ma co. W moim osobistym rankingu Kannagi dostaje ocenę 7/10.

A jak już jestem w tym temacie:

To Aru Majutsu no Index 13
Dobra, po tym odcinku pozostaje jedno pytanie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Touma przeżył tę eksplozję czy nie przeżył? Ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to główny bohater, pewnie przeżył.

Poza tym - za mało Index'a, zdecydowanie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-12-2008, 23:35   

To Aru Majutsu no Index 13
Urufu napisał/a:
Poza tym - za mało Index'a, zdecydowanie.

Harr. Ale Biribiri też może być, czemu nie. Jakoś mi bardziej pasuje do głównego niż Index...A poza tym, główny nam się strasznie GAR robi... ^^;

Akaneiro Podsumowując...
Spoiler: pokaż / ukryj
"precz z zaręczynami i narzeczoną, ja koham siostrę". Czyli tzw. "imouto end".
Moje reakcje na temat tej serii możnaby poniekąd zilustrować przykładem reakcji Tsugumi na pewną grę w Kannagi #7 (13:58-14:10). Niesmaczne... i pomyśleć że wogóle dotknąłem się tego przez Kugyuu... =__=" Oh well... zapomnieć, zapomnieć.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-12-2008, 00:45   

Podgoniłem po przerwie świątecznej kilka tytułów i:
Skończyło się kemeko dx szczerze mówiąc jest to bardziej zapowiedź kontynuacji niż zakończenie. Oby pojawiła się niebawem bo w nowościach nie będzie nic dla mnie :P
Podobnie z rosario to vampire 2 chociaż tutaj zakończenie było bardziej ambitne niż cała seria :]. Niestety obsuwa z jakością lub przynajmniej z twarzami (czy mi się wydaje czy rysował je ktoś inny) i skąd u tskunego takie muskoły :P.
Oglądnąłem też kilka epków shikabane hime aka tutaj po staremu mrocznie i pogmatwanie. Jednak wyraźnie czuć już dramatycznym końcem ponieważ pojawił się wróg ostateczny.
W pozostałych serialach które oglądam (michko to chatchin i toradora) od ostatniego odcinka dużo się nie zmieniło.
Podsumowując nadrobiłem zaległości ale bez rewelacji trzeba szukać świeżego mięska.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuuko_Ichihara Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2008, 13:59   

Mam pytanko wiec prosze pomozcie. Dostane mange Xxx Holic Clampa w naszym ojczystym jezyku?? A jesli nie tyo gdzie moge tya mange zdobyc?? Plz pomozcie!!

_________________
Jestem...Wiedźma Wymiarów Yuuko Ichihara.Spełniam każde życzenie za co pobieram opłatę.Tą opłatą nie są pieniądze...Lecz coś ważnego dla wybranej osoby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-12-2008, 14:22   

Akane-iro ni Somaru Saka 12 - widać 'tfurcy' postanowili do końca zniesmaczyć widzów tudzież spróbować przekonać ich że to nic złego... czyli zrealizowano
Spoiler: pokaż / ukryj
imouto ending - oczywiście furtkę jak zwykle sobie zostawili, ale i tak każdy wie o co chodzi.
I to ma mieć - na miłość boską - jeszcze jedną serię... tym razem zastanowię się 50 razy zanim to ruszę i poczytam coś więcej, bo mimo, że czasami (bardzo rzadko) było to aż tak głupie, że aż nawet trochę śmieszne, to na koniec zostało mi uczucie wyjątkowego niesmaku. Zgadzam się z Totemem - jak najszybciej zapomnieć, zapomnieć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2008, 22:07   

Kannagi 13 - Koniec trochę żal, że tak mało, zdecydowanie najlepsze anime tego sezonu. Mam nadzieję na drugi sezon, choć zapewne nie szybko, ze względu na słaby stan zdrowia twórczyni(nie wiem na jakim etapie jest manga, ale wydaję mi się że jeszcze nie dogoniła Anime).

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2008, 10:28   

School Rumble 2 7 - z pewnością gorzej niż w pierwszym sezonie. Momentami można się polać ze śmiechu a innym razem się ziewa. Przez 7 odcinków wszystko kręci się dookoła szkolnego festiwalu :| No i co tam jeszcze, Tenma jak zwykle mnie wkurza, a Harima coś nie odwala. Powtarzalne strasznie, czyli tym razem myślą, że Harima kocha siostrę Tenmy ^^

Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze zabójcze pojedynki Harimy z cztero-okim, czy Harimę w wersji pustelniczej.

Mam pytanko co do anime Skip Beat, manga była chyba bardzo dobra, a jak z anime? Warto się za to zabierać?

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-12-2008, 11:08   

Achmed napisał/a:
Mam pytanko co do anime Skip Beat, manga była chyba bardzo dobra, a jak z anime? Warto się za to zabierać?
Obejrzec mozesz, ale nie spodziewaj sie czegos wspanialego. Animacja i kreska sa srednie, a poza tym (jak dla mnie) wszystkie sceny dynamiczne w mandze byly o wiele lepiej przedstawione i bardziej, coz, dynamiczne niz te z anime. No i Kyouko jest lepiej przedstawiona w mandze, bardziej przerazajaca (chociaz seiyuu ma bardzo dobre).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-01-2009, 00:42   

Jak co roku w sylwestra oglądałem 12 odcinków haibane renmei i ostatni odcinek w pierwszych chwilach nowego roku. :P W tym roku trafiłem idealnie i zegar w anime wskazywał poprawną godzinę 0:03 :].
Możliwe że to już dziwaczenie ale to anime idealnie mi pasuje na ten czas, zwłaszcza że 12 odcinek dzieje się w sylwestra a ostatni w nowy rok.
Nie mniej jednak niezmiennie moje ulubione anime i pierwsze które mi się tak na prawdę podobało.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2009, 13:45   

Achmed napisał/a:

Mam pytanko co do anime Skip Beat, manga była chyba bardzo dobra, a jak z anime? Warto się za to zabierać?


Ja ze swojej strony szczerze polecam, mimo niezbyt ładnej grafiki seria ma niesamowity klimat i naprawdę pełna jest humoru. Jeżeli chodzi o podobieństwo do mangi - serial tv i manga są niemalże identyczne, dla mnie anime jest lepsze - pozwala lepiej wczuć się w sytuacje, niestety historia tak mnie wciągnęła, że nie mogłem już czekać, więc zacząłem czytać mangę, mimo to anime oglądam na bieżąco.


Asthariel napisał/a:
Toradora 8 - 13

Naprawdę, naprawdę fajna seria.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ep 8 - sposób Taigi na wygraną z Ami - PRO
Ep 9 - 10 Rozmowy Ryujiego z Ami i jej dowcipy - bezcenne.
Kitamura mistrz intrygi i reakcje innych na jego pomysły - PRO
Zakończenie niezłe, ale w kwestii uczuciowej nic się nie wyjasniło. Choć ja chciałbym, by Smok skończył z boską Ami.

Kto oprócz mnie chce kontynuację?


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale Toradora się jeszcze nie skończyła, seria będzie miała 25 odcinków, w tym tygodniu odcinka nie będzie ze względu na noworoczną przerwę w emisji.


Spoiler: pokaż / ukryj
O tak, Ami the best, nie wiem dlaczego, ale dla mnie to najlepsza postać Toradora, na pierwszy rzut oka mało ciekawa i i dosyć sztampowa, bo głębszym przyjrzeniu się jednak okazuje się dużo bardziej ciekawa.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2009, 20:27   

Vampire Knight Guilty w końcu koniec i dobrze bo ostatnie odcinki były mało śmieszne. Chociaż Yuuki była zabawna, kiedy mówiła że chcę bronić ludzi na których jej zależy. Nie dość że nie myśli to jeszcze nie umie kontrolować swojej mocy nawet na tyle żeby uratować własną skórę co dopiero mówić o innych. Kaname zrobił się niestrawny kiedy dołączył do reszty pływającej w oceanie angstu, jako ten skryty i knujący przynajmniej był ciekawy. Moje odczucia w stosunku do Bulbasaura a.k.a. Zero są bez zmian jest cały czas tak samo nudny i nijaki jak na początku. Popularność tej postaci chyba pozostanie dla mnie zagadką bo jedyna zaleta jaką mogę się doszukać w tej postaci to głos Miyano Mamoru.

Toradora 02 te dwa odcinki zrobiły na manie takie sobie wrażenie, zobaczę jeszcze jak będzie dalej i zdecyduję czy oglądać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 35 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group