FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-12-2008, 12:25   

Akikan! 1 odcinek. Głupie jak but. Były już dziewczynki wyskakujące z telefonu, kasety video, ekranu telewizora, teraz zaś - z puszki z napojem. Różniącą jest to, że bohater to nie żałosna menda pokroju bohaterów Love Hina czy Video Girl Ai (choć też prawiczek), ale zboczona menda. Do tego mamy wątek yaoi (albo raczej jego parodię), z homo - niewiadomo urzędnikiem ministerstwa finansów poszukującym owej puszkodziewuszki. Brzydka, kanciasta i niezbyt dopracowana kreska, animacja też marna, tła często nieruchome. Nie polecam nikomu.
Przejdź na dół
i386 Płeć:Mężczyzna
190


Dołączył: 02 Gru 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2008, 12:26   

Kiss x Sis 0

Dla mnie trochę za mocne :D Mój mózg nie ogarnia tej głupoty... Tak czy tak zapowiada się śmiesznie, no ale w sumie to tylko OVA, następny odcinek w maju 2009...

School Rumble 1-3

Rzuciłem po trzech odcinkach, nie trafia do mnie. Wiele osób polecało mi tą serię, opisując ją słowami "wykręcona", "śmieszna" itp. Do mnie nie trafiło ;) Może jakbym obejrzał parę następnych odcinków, to bym się wciągnął, lecz teraz nie mam ochoty.

Zmoderowano na podstawie punktu 6. Konstytucji Forum.

IKa
Zua Biurokratka


A teraz? :]

Można tak było od razu. Uwaga na przyszłość - proszę nie zmieniać not odmoderatorskich.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-12-2008, 22:20   

Salva napisał/a:
Tora dora 7

Basen. Kostium. Wypychaczki. Taiga. *________________________*

Cóż tu wiele mówić, przed Tobą Toradora 8 ze sceną koło 20 minuty.
MAJOR AAAAAAAAW MOMENT.

Ciekaw jestem co powiesz ^__^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-12-2008, 13:53   

Zero no Tsukaima Princess no Rondo OVA. Ponad dwadzieścia minut fanserwisu na plaży. Nudne i bez polotu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-12-2008, 17:33   

Salva, scena rozmowy o fotografiach, na dachu.

Wyjaśnia bardzo dobrze o co chodzi Taidze, i widać że tak naprawdę wcale nie o Kitamurę. I on to wie :3 Pytanie kiedy Taiga zrozumie, a potem, kiedy się przyzna - nawet nie przed innymi, ale przed sobą samą. Na razie, idzie w zaparte, a w każdym razie tak sugeruje koniec 13 epa. No ale mieliśmy BARDZO wymowny początek 1 epa, więc to w zasadzie przesądzone... AAAAW. *___*

A ja ZnK DVD OVA.
Echh, rozmieniają się na drobne... żałośnie fanserwiśne. =__=' Szkoda... ale Louise nam nie trzeba, w końcu Kugyuu-tai ma teraz Taigę :D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2008, 17:51   

Azumanga Daioh epizod 10-ty

Spoiler: pokaż / ukryj
Wszyscy przechodzą do drugiej klasy... Tylko Osaka została oznaczona na liście jako "Osaka", a nie imieniem i nazwiskiem, przez co myślała, że jej nie ma na liście ^^' .
A Chiyo-chan ma serdecznie dość traktowania jej jak dziecko... No cóż, trudno się dziwić... Tylko jak inaczej traktować młodszą o pół dekady dziewczynkę o połowę niższą od reszty uczniów...? ^^'''
Sakaki i Kagura wreszcie znajdują trochę czasu, by pogadać... Gdyby tylko nie pewna zapatrzona w Sakaki les (a przynajmniej robiąca takie wrażenie), która ciągle kręciła się w tle...
No i znowu daje o sobie znać uwielbienie Sakaki dla kotów...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2008, 21:32   

Xamd 20 - ha, tym razem mieliśmy trochę akcji...
Spoiler: pokaż / ukryj
Kujireika zamienia się w poke... Xamda. Mimo, że wygląda dość idiotycznie i tak jest demonem destrukcji. Prawdę powiedziawszy miała dość sporo racji, co do tego, że to co robi jest koniecznością. Tym czasem Ryuzo i ojciec Haru razem z panem komendantem (którego imienia nie pamiętam) coś szykują. Haru i Akiyuki spotykają Jubashiriego.


No i postanowiłem sobie przypomnieć Patlabora
Patlabor OVA - od tego się wszytko zaczęło. W sumie anime nadal bardzo dobre, tak gdzieś na 7/10 (hint. u mnie 7/10 to dużo, tyle dostało CG). Nie wszystkie OVA są superfajne, ale definitywnie ogląda się przyjemnie.

Patlabor TV - tu już jest średnio. Są odcinki lepsze i są gorsze. Przeciętnie 5/10.

Patlabor OVA - to widziałem po raz pierwszy. I faktycznie są epizody średnie, jest jeden słaby. Ale są też i genialne. Anime bardziej skupia się na przygodach w bazie. Trzyma poziom pierwszej serii OVA. 7/10.

Patlabor - The movie - jedno z lepszych dzieł Oshiego. Dobrze udaje mu się połączyć humor patlabora z własną dobrze przemyślaną kryminalną intrygą. 8/10

Patlabor 2: the movie - ten film nieszczególnie mi wcześniej podchodził. Głównie dlatego, ze myślałem, ze wyprano go z humoru. To nieprawda. Humor nadal tam jest, ale nie jest tak ostentacyjny. I w sumie dobrze, bo to ie komedia dla plebsu, tylko political fiction. Film jest zdecydowanie cięższy od jedynki, ale trzyma poziom jeśli chodzi o fabułę. Również 8/10.

Seria dostaje u mnie dość zawyżone oceny (poza filmami, które bezsprzecznie zasługują na 8-ki, albo i więcej), bo to jedno z niewielu anime, które traktuje mechy ze śmiertelną powagą, mimo że samo w sobie jest niepoważne.
Patlabor to dla mnie to przede wszystkim dwie postaci - kapitan Goto i Ota. Goto facet, który każdą wolną chwilę spędzałby na rozwiązywaniu zagadek kryminalnych (został przeniesiony do drogówki dla mechów, za to, ze by był zbyt spostrzegawczy), flirtowaniu ze swoją koleżanką z pracy - Shinobu, lub mieszania w głowach swojej ekipy. Ota to postać komediowa. Straszny narwaniec, który kocha broń. Skutki tej miłości są oczywiste.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2008, 22:53   

JJ napisał/a:
Toradora 13
Oh dear...

Jeżeli istnieją jakieś dopuszczalne normy bycia kawaii, to Taiga właśnie je przekroczyła. A ja już myślałem, że wolę Kannagi. Na ANN jak pamiętam przy pierwszym odcinku rzekli o Taidze:
ANN napisał/a:
HERE'S A WACKY CRAZY MOE GIRL YOU ARE GOING TO LIKE HER AND WORSHIP HER

Mieli rację, stawiam ołtarzyk xD


Właściwie zastanawiam się, co ludzie w niej widzą. Jaka by nie była, wciąż mnie wkurza, chociaż przyznaję - w odcinku 13 pokazała się od całkiem niezłej strony.

Mimo wszystko zostanę chyba przy Ami, jako postaci żeńskiej z Toradory nr 1, pytanie tylko - dlaczego wciąż jej tak mało?

Ps: Przez pewien czas też myślałem, że lepsze Kannagi, ale jednak Toradora to "większa" miłość :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-12-2008, 23:35   

Paweł napisał/a:
Właściwie zastanawiam się, co ludzie w niej widzą. Jaka by nie była, wciąż mnie wkurza

Herezja! A niech cię fanowskie Święte Oburzenie popieści!
A tak szczerze mówiąc, sam nie wiem. Ale to mi nie przeszkadza - jest przeraźliwie fajna i tyle, o!

Hakushaku to Yosei 10 i 11 jest, hmmm... Takie samo, jak wszystkie poprzednie odcinki? No, doszedł ciekawy wątek
Spoiler: pokaż / ukryj
między kotem i Ravenem (zoo-yaoi? ojoj...). Tekst odcinka:
- Your tail is quite soft and fluffy.
- I'll let you brush it next time.


Ef - melodies, odcinek ostatni, 12. Miał być dramat i jest, niektórzy zapewne się nawet rozpłakali, bo JAK MOŻNA BYŁO TO ZROBIĆ TAKIEJ DOBREJ SERII! Ech, kolejna słaba kontynuacja, której wolałbym nie obejrzeć, żeby zachować dobrą opinie o poprzedniczce.

A skoro już o złych kontynuacjach mowa, to Vampire Knight Guilty 12. Kicz totalny, o ile pierwsza seria była z tymi wszystkimi depresyjnymi mrokami niezamierzenie śmieszna, ale mimo to sympatyczna, o tyle druga to już słabizna zupełna. A poza tym wszystko, co powiedziała już o tym odcinku Enevi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2008, 17:31   

A ja standardowo jedną serię na raz połykam, tym razem natknąłem się na Darker than Black. No i muszę powiedzieć, że super. Ale walki mogły by być trochę dłuższe... spory w nich potencjał, a póki co to trwają góra minutę, może dwie. No i uwielbiam głównego bohatera, zabija, zły jest, ale ja go lubię. No i wciąga jak nie wiem, 6 odcinków za mną, a czuję że dzisiaj będę dalej jak za połową.

JJ napisał/a:

Ef - melodies, odcinek ostatni, 12. Miał być dramat i jest, niektórzy zapewne się nawet rozpłakali, bo JAK MOŻNA BYŁO TO ZROBIĆ TAKIEJ DOBREJ SERII! Ech, kolejna słaba kontynuacja, której wolałbym nie obejrzeć, żeby zachować dobrą opinie o poprzedniczce.


Czyli mówisz nie oglądać?

Kannagi... Toradora, mam na to teraz straszną ochotę :>

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Kon Płeć:Mężczyzna
Wanna die?


Dołączył: 27 Gru 2008
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2008, 17:38   

Aktualnie czekam na odcinki Bleach i Naruto, a w między czasie oglądam School Rumble (polecam) :D

_________________
Nie mówcie mojej mamie że jestem otaku :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
722996
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-12-2008, 20:05   

キタ━━━━(゚∀゚)━━━━ッ!
Kannagi 13
. Po dwunastce z 0% zawartością Nagi dostajemy odcinek z Nagi, ale bez roztańczonej czołówki... Jin, jak to główny, angsuje, Tsugumi powinna mu dać w zęby.

Nagi ze łzami wyznaje
Spoiler: pokaż / ukryj
że nie jest wszechwiedząca,
po czym może się wypłakać w spokoju. A na koniec wypadek "łazienkowy"... 2ch i większość japońskich forów aż się gotuje... Tsugumi nie mogła wybrać lepszego momentu na "entree"...

Nie żeby akurat takie zakończenie (czy raczej jego brak) nie było absolutnie oczywiste wobec stanu prac nad oryginałem, czyli mangą. Cóż, teraz pozostaje czytać mangę i cierpliwie czekać. Wyniki sprzedaży - są rewelacyjne, DVD1 z Kannagi, mimo że jest relatywnie nowy, ustępuje tylko gigantom rynku jak Geass czy Clannad, więc przyszłość serii jest raczej pewna.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-12-2008, 14:11   

Maria†Holic 1 - sam koncept nawet dobry, bo mimo, że jest to szkolne yuri, to nie jest to kolejny klon Maria-sama ga miteru, a cross-dressing sam w sobie jest całkiem ok. Problem jednak, że z wykonaniem kiepsko - gagi nie śmieszą, a twórcy mogliby być jednak bardziej subtelni - Kanako, główna bohaterka sprawia wrażenie jeszcze głupszej niż Yumi ze wspomnianego MariMite... może dalej się poprawi.
Na razie bardziej jestem przerażony informacją, że Akane-iro ni Somaru Saka dostanie jeszcze serię OVA...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2008, 19:22   

Niedawno skończyłem Wolf's Raina i Gunslinger Girl. Musze powiedzieć, że pierwszy z wymienionych tytułów był dla mnie jak cios obuchem. Fakt, oglądało się już kilka pozycji, ale w naprawdę niewielu czułem się tak... jak to powiedzieć? Zadowolony, że bohaterom się jednak udało i z drugiej strony wciąż głodny więcej. Zupełnie odrębną kwestią jest muzyka, w której się dosłownie zakochałem, a to dlatego że primo jest po prostu klimatyczna i pełno w niej uczuć, a secundo jest robiona w, jeśli się nie mylę, filharmonii, co samo w sobie daje wielki plus.
Co do drugiego, to też dobry dramat, choć jak dla mnie ciut okrojony fabularnie. Strona moralna była przedstawiona bardzo dobrze i ciężko mi powiedzieć coś złego o tym anime. Muzyka... dobra, szczególnie opening, choć bez rewelacji. Obecnie oglądam kontynuację, czyli dla ścisłości Gunslinger Girl: Il Teatrino. Po obejrzeniu pierwszego odcinka mam mieszane uczucia, ale coś mi mówi, że będzie gorzej. Nic to, zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 01:53   

Nodame Cantabile: Paris [END]

Drugi sezon wypada zdecydowanie słabiej na tle pierwszego, ale dzięki temu, że będzie trzeci, nie mieliśmy przewrócenia akcji do góry nogami i może seria dorobi się jakiegoś sensownego i porządnego zakończenia. Podobał mi się recital Nodame i to, jak Chiaki postawił niesforną orkiestrę na nogi. W każdym razie w tych ostatnich epkach seria wróciła do formy i jestem pełna optymizmu, jeśli chodzi o kontynuację.

Toradora! 12-13

Dobra, pierwsza część festiwalu była dziwna. Znaczy, to przedstawienie dosyć kretyńskie (to nawet śmieszne nie było). Jedyny zabawny moment, to kiedy do akcji włączyła się nauczycielka.

Co do trzynastki – mam ochotę mruczeć, mruczeć i mruczeć *_* Taiga jest słodka i urocza, i naprawdę uwielbiam jej relacje z Ryuuji’m. I o dziwo, nawet Minori była tu całkiem sympatyczna.

Soul Eater 37-38

Coś mi tu pachnie zapełniaczami albo małym odejściem od fabuły mangi, a to niedobrze.

Spoiler: pokaż / ukryj
Fakt, że w mandze Kid nie do końca ufał ojczulkowi i był ciekaw jego tru intencji, ale jakoś nie przypominam sobie, żeby zaczął wypytywać Steina o demoniczne narzędzie itp. Tym bardziej, że to jego śledztwo jak na razie na nic mu się zdało. Tak samo trening Maki i Soula w 37 odcinku był niepotrzebny, czy walka Stara z Kidem (chociaż walka była już ciekawsza od treningu). No i Arachne, która namierzyła Kishina – tego też w mandze nie było.


Skip Beat! 10-12

W zasadzie chciałam tylko skomentować starcie Bo vs. Shou. Odkąd pochłonęłam mangę, nie mogłam się doczekać ekranizacji tego rozdziału, i powiem tyle – manga dużo lepsza. Bo na papierze był bardziej evil niż ten ruchomy.

Kuroshitsuji 9-10

Tempo, w jakim wychodzą napisy jest... rozbrajające _-_’

Powoli zaczynają mnie drażnić te epizodyczne fillery, chciałabym już przez nie przebrnąć i wrócić do oglądania właściwej fabuły. Tym bardziej, że po przeczytaniu najnowszych rozdziałów mangi, nie mogę się doczekać wątku z cyrkiem.

Aktualnie czekam też na napisy do ostatniego odcinka Kannagi – ostatnio zrobiło się nieco poważniej, więc jestem ciekawa zakończenia.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 29-12-2008, 08:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group