FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-03-2012, 21:02   

Tren napisał/a:
Brave 10 11
Czuj się winna, Tren. Bardzo winna.

Nie oglądam tego anime, odpadłam przy jakimś 5 odcinku chyba. A może 6. W każdym bądź razie opis Tren brzmiał tak totalnie absurdalnie, że aż postanowiłam się poświęcić i obejrzeć ten 11 odcinek.

Dżizaskrajst, to anime ma tyle samo sensu co Black Rock Shooter. Myślałam, że BRS jest jedynym okazem, a tu proszę, dwa takie mega debilizmy w jednym sezonie. Radujmy się!

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-03-2012, 21:41   

Brave 10 11

Ta "księżniczka" jest kobietą. Dlatego jeszcze oglądam anime, aby upewnić się swoim spostrzeżeniu.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-03-2012, 22:49   

Another 11
Jednym słowem - Narm!

Nieco dłużej

Spoiler: pokaż / ukryj
Śmierci w tym odcinku są na poziomie wypadków Kojota Wilusia a nie rzeczy rodem z horroru.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-03-2012, 23:52   

Cóż, obecnie Another jest raczej japońską wersją Oszukać przeznaczenie (a przynajmniej śmierci są w podobnym stopniu groteskowe i nieprawdopodobne). Mnie dobiło jak to w poprzedni odcinek kończył się tym, jak to główny bohater pytał Mei o to
Spoiler: pokaż / ukryj
kim jest Inny (skoro wydaje się, że ma ona możliwość wskazania właściwej osoby),
a obecnie nie wraca do tematu, mimo że uprościłoby to wiele spraw (na pewno było to bardziej istotne od problemów kumpla). W ogóle poszczególne postaci mogły tyle rzeczy w inny sposób zrobić, że głowa mała.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2012, 23:54   

Yumekui Merry. Interesujący pomysł i koncepcja - ostatnim anime, które widziałem z tym motywem była Papirka. Jakość raczej w wyższych rejonach. Tylko, oczywiście, koniec wypadł słabowato. Ogółem 6/10. Szkoda, miał szansę na 7. Drugiego sezonu (wszystko wskazuje że będzie kontynuacja) nie obejrzę, za dużo nowego chłamu do wyszukiwania przerzadkich perełek i tak jest.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-03-2012, 02:34   

fm napisał/a:
Cóż, obecnie Another jest raczej japońską wersją Oszukać przeznaczenie (a przynajmniej śmierci są w podobnym stopniu groteskowe i nieprawdopodobne).


To zawsze było w podobnym stylu, ale tym razem naprawdę przekroczyli wszystkie granice - to już nie jest groteskowe i nieprawdopodobne, to jest na poziomie Loony Tunes.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-03-2012, 14:39   

Fushigi Yuugi 33

A niech ich wszystkich... świetnie, pięknie, ueeeeeee... Ten moment,
Spoiler: pokaż / ukryj
kiedy umiera moja ulubiona postać serii... chyba przestanę oglądać anime bo to się zbyt często dzieje. Swoją drogą, przy całym old schoolu tej serii muszę przyznać, że dość dobrze ujęli reakcję pozostałych bohaterów. Całe to niedowierzanie, agresja, a dopiero na końcu akceptacja wyszło dość wiarygodnie, aż mnie głowa rozbolała od powstrzymywania płaczu. Tak naprawdę uratował mnie spoiler, który przeczytałam jakąś godzinę temu przed obejrzeniem tego odcinka, tak się złożyło, więc zdążyłam się psychicznie przygotować. Znalazłam też informację, że gdzieś tam w OAV-kach Nuriko się odradza, ale... jako dziewczyna. I tak go uwielbiam, jako wiecznego trolla, ale w takim razie jaki sens miało całe to wracanie do swojej męskiej strony, przezwyciężanie traumy związanej ze śmiercią siostry i ścinanie włosów?
Ktoś tu kiedyś napisał, że FY to całkiem okrutna historia i muszę się zgodzić. Mimo ewidentnej cenzury, czyli nie pokazywania zbyt dużej ilości krwi, to jednak... seria shoujo, w której nie szczędzą gwałtów, mordów na dzieciach i powolnego wybijania głównych postaci?
Pierwsze widzę. Chociaż nie oglądam zbyt dużo shoujo, ale chyba nie jest to typowe dla tej konwencji.


Another 11

Ja się dobrze bawiłam. Szkoda mi tylko było ich nauczycielki, zachowała się naprawdę porządnie i zerwała za to mopem po twarzy (swoją drogą, zdolny ten uczeń, że zdołał ją załatwić na amen za pomocą mopa).
wa-totem napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Na plaży z obecnie żywych była Misaki, MC, Izumi, Teshigawara, Mochizuki - pozostali nie żyją, a ciotki nie ma na wycieczce. Poza tym, Misaki ewidentnie postanowiła działać - w sensie zabić Extra. MC nim nie jest, a Izumi zostawiła za plecami z MC. Albo Extra to Izumi, i Misaki szuka głębi strategicznej, albo - to IMO bardziej prawdopodobne - Teshigawara lub Mochizuki, i ja obstawiam tego ostatniego.

Jak dla mnie to tak nie do końca...
Spoiler: pokaż / ukryj
oczywiście też bym wyłączyła z grona podejrzanych MC i Izumi, ale nie zawężałabym go do tych, którzy byli na plaży. Podobno przyczyną śmierci tego nieszczęśnika z motorówki był wypadek jeszcze w Yomiyamie, a przy upodobaniach twórców rozdrabnianie go na kawałki traktowałabym raczej jako efekt specjalny niż skutek działania klątwy.



Brave 10 11

Oglądam toooooo! I wyczekuję radośnie na każdy kolejny odcinek, bo jeden głupszy od drugiego, a ten mnie już pobił na kolana. Nie chciałam wierzyć temu co widzę. Myślę, że już nawet finał tego nie przebije, chyba że ktoś znowu porwie Kumanoske (swoją drogą, co za debilne imię), albo jeszcze raz przeprowadzą jakiś radosny gender bender. Wątpię, żeby psychoza miko okazała się być równie śmieszna. A, i jak na mój gust to Ana się zdobrzy, zrozumie że bez western style zamku tez może być księżniczką (piratów?).

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-03-2012, 20:23   

MaDeR Levap, drugiego sezonu na razie raczej nie będzie, bo to anime ponoć miało od początku być reklamą dla mangi, i celowo miało niski budżet. Poza tym, historia z Isaną czyli zwieńczenie serii jest kiepskie, bo to "oryginalny" koncept na użytek anime który z oryginałem nie ma nic wspólnego. Kolejny dowód że nie powinno się poprawiać oryginału.

Co jeszcze ciekawsze, ponoć sprzedaż mangi rzeczywiście znacząco wzrosła. Sprzedaż anime była fatalna, połowa progu rentowności, ale jeśli tak to z góry projektowano, to może aż tak wiele nie dołożyli do interesu bo wiedząc z góry mogli pilnować budżetu.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2012, 20:47   

Beelzebub 57
Odcinek nie do końca istotny dla głównej fabuły, może poza kwestią Hildy, opowiadającej o swojej rodzinie. Co nie zmienia faktu, że było dosyć zabawnie - szczególnie dialog między maluchami. Poza tym rola Ogi jako ojca coraz bardziej chwyta mnie za serce. Ich wspólna kąpiel w gorących źródłach - bezcenna ;) Kto by pomyślał, że taki chuligan okaże się być doskonałym opiekunem. Fakt, że to było do przewidzenia, ale teraz po prostu nie wyobrażam ich sobie żyjących osobno.

Naruto Shippuuden 254
Naruto wraca do mnie jak bumerang. Są dni, że oglądam go codziennie, a potem odkładam na jakieś pół roku, żeby znowu do niego wrócić. Tym razem dobiłam do portu i jestem na bieżąco. Tym bardziej ciekawi mnie rozwój akcji, ponieważ fabuła bazuje na mandze (odcinki nie związane z mangą, powstałe w celu wydłużenia całej serii są czasami męczące i mało istotne). Ostatni odcinek to taka średniawka, nastawiona głównie na humor. Pomysł na Specjalną Misję rangi S wydaje się być dosyć banalny, ale mam przeczucie, że w rękach Naruto przerodzi się w coś istotnego dla zbliżającej się wojny. Obecnie jedyne co mi się absolutnie nie podoba, a wręcz irytuje to
Spoiler: pokaż / ukryj
powrót ze świata zmarłych pokonanych wcześniej członków Akatsuki i nie mówię tu o samym powrocie ich "ciał", ale również świadomości.
Co to ma być się pytam? Odgrzewane kotlety nie widnieją moim menu, więc mam nadzieję, że szybko powrócą tam, skąd przybyli. Poza tym ten cały Kabuto... Odnoszę wrażenie, jakby Orochimaru przez niego przemawiał - kolejny kotlet :/ Mimo wszystko oby do jutra :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-03-2012, 13:14   

Jakiś czas temu wziąłem się za Gokujo. Dopiero po kilku odcinkach skumałem że jest to seria będzie kręciła wokół Yuri. Powiedziałbym w sposób karykaturalny i ohydny dla większość Yuri fanów;). Dla mnie gicio. Główna bohaterka niszczy moe i kawai archetyp. Straszna z niej narcysta, egoistka i chamówa, oraz ordynarna i zakompleksiona z poczuciem wyższości nastolatka. O dziwo jest obiektem fantazji i zainteresowań z racji swojej "bogatej zewnętrznej powłoki" 1-2 Yuristek, które wykorzystują czasem z jej głupoty, nieuwagę i naiwności w dwuznacznych sytuacjach. Przez co mi czasem jej żal. Kulki ping pongowe odbytniczo w celach leczniczych: Facepalm. Dla większości jenotów pewnie nie do zaakceptowania. Anime jest głupie, a humor mdły i nic ciekawego w nim nie ma oprócz słodkiego niszczenia miłości damsko damskiej. Z swoja dennością przebija Brave 10, ale jest bardziej zaskakujące.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-03-2012, 14:34   

Karas, całość.
Łooo boy. Pierwsze dwa odcinki siedziałem i podziwiałem, ale dominujące wrażenie było jedno - WTF. Potem wreszcie jakiś sens zaczął wyłazić spomiędzy stert trupów, ale mu się nie spieszyło... Genius Loci ma koci ogonek i robi "nyaa~"? I pan ślimak... Ojeej... Ostatecznie wrażenia pozytywne, nawet jeśli mam lekkiego kaca poznawczego po youkaiach morfujących w samoloty myśliwskie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2012, 19:22   

Texhnolyze 1-22
Start był mega ciężki. Większość elementów mnie nie dość, że dołowała, czasami szokowała, to jeszcze na dodatek odpychała. Losy głównego bohatera na początku serii mogłabym porównać do wielkiego kataklizmu. Cały czas się zastanawiałam, co jeszcze gorszego może go spotkać. Z ludźmi tak jest, że po serii porażek i nieszczęść liczą, może nawet nie do końca świadomie - na promyk nadziei. Aleeee nie! Ichise jest nie dość, że mało ucywilizowany, wyzuty z uczuć - to jeszcze brnie usilnie nie w tym kierunku, w którym powinien (albo raczej w którym ja bym chciała). Na szczęście z każdym kolejnym odcinkiem robi się trochę przyjemniej. Mimo iż klimat jest nadal ciężki i enigmatyczny, to w jakiś tam sposób przykuwa uwagę widza. Wszystko idzie gładko i pięknie, a potem kolejna fala wydarzeń wgniata w podłogę. Szczerze, to psychicznie nie byłam przygotowana na Texhnolyze. Nie jest to pozycja, przy której można się pośmiać, czy wzruszyć. Dla mnie to było raczej jak seria elektrowstrząsów na przemian z antydepresantami... Albo po prostu jestem mięczakiem! xD Tak czy inaczej nie żałuję czasu spędzonego przed monitorem. Warto było :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-03-2012, 21:34   

Guilty Crown 22 - ENDING OF THE YEAR
Ahahahahahahahahahahaha, Production IG wykręciło EPICKIEGO trolla. Jak się ma MC na koniec?
Spoiler: pokaż / ukryj
- jest emocjonalnym i fizycznym kaleką
- stracił wzrok
- stracił prawą rękę
- Pierwsza miłość, Hare: nie żyje
- siostra-wariatka: nie żyje
- najlepszy przyjaciel: nie żyje
- druga miłość i jedyna osoba która wierzyła w niego od początku, Inori: nie żyje
...being Shu is SUFFERING!

No chyba, że wszystko to należy interpretować jako
Spoiler: pokaż / ukryj
Ayase End, bo harem został de facto unicestwiony -
wtedy czemu nie, tym bardziej epicki troll.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 22-03-2012, 23:09   

wa-totem napisał/a:
Guilty Crown 22 - ENDING OF THE YEAR

No chyba, że wszystko to należy interpretować jako
Spoiler: pokaż / ukryj
Ayase End, bo harem został de facto unicestwiony -
wtedy czemu nie, tym bardziej epicki troll.


Mass Effect 3 of the anime!



Spoiler: pokaż / ukryj
Best girl wins! A jak ma się Beta Couple?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".


Ostatnio zmieniony przez Smk dnia 23-03-2012, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-03-2012, 23:57   

wa-totem napisał/a:
Guilty Crown 22 - ENDING OF THE YEAR
Ahahahahahahahahahahaha, Production IG wykręciło EPICKIEGO trolla. Jak się ma MC na koniec?
Spoiler: pokaż / ukryj
- jest emocjonalnym i fizycznym kaleką
- stracił wzrok
- stracił prawą rękę
- Pierwsza miłość, Hare: nie żyje
- siostra-wariatka: nie żyje
- najlepszy przyjaciel: nie żyje
- druga miłość i jedyna osoba która wierzyła w niego od początku, Inori: nie żyje
...being Shu is SUFFERING!


Chyba sobie obejrzę ten ostatni odcinek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 343 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group