FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2012, 22:51   

Gamer2002 napisał/a:
Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate.


Nie powiem, żebyś mnie specjalnie pocieszył...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2012, 07:30   

Sakamichi no Apollon - 5

Hm. Pewnie zostanę zlinczowana, ale nie do końca spodobał mi się ten odcinek. Nie podobało mi się, jak bardzo spłycono i skrócono rozmowę Kaoru z matką. Mimo wszystko w anime wyszła na nieco lekkomyślną kobietę, a ona tak naprawdę wcale nie chciała zostawiać syna. Nie spodobał mi się też brak pokazania pewnego dość momentu kluczowego dla przyszłych wydarzeń, kiedy Kaoru i Sentarou byli pijani. Może to nadrobią w przyszłych odcinkach i pokażą jako np. retrospekcję, ale jak na razie czuję dość poważny brak tej sceny.

Ale - po prostu uwielbiam sposób, w jaki pokazywana jest przyjaźń Kaoru i Sentarou i jak bardzo ta więź zmienia zemociałego i aspołecznego Kaoru. Tylko boję się teraz wchodzić na tumblr, po scenie w pokoju Kaoru BLowe fanki pewnie dostają spazmów z ekscytacji, grrrr...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-05-2012, 16:57   

Eureka Seven Astral Ocean epizod 05
Przygarnięty i porzucony :P I co znowu ten Gazel wymyślił? Generalnie odcinek z tych schizniętych przynudzaczy, w których główny bohater odkrywa nowe otoczenie. To podobna bomba na głowę jak Renton plus namiot w pierwszym dniu pobytu na Gekko. Ale już Pipersi uwiązali Nirvash , spodziewam się kolejnych zmian w openingu. Ciekawi mnie też kiedy ich ciemne sekrety wyjdą na jaw, co wydobywają z korali i dlaczego Sikrety to niszczą.

A nasz bohater będzie widział w ultrafiolecie i podczerwieni :]

Widziano mapę europy, już mi nikt nie wmówi, że to się dzieje w świecie pierwszego serialu.

Mokke obecnie do epizodu 10
To małe jest świetne, duże trochę nazbyt serio. Gdyby tylko więcej potworów pokroju babci :] Proponuję połączyć tą rodzinę z Naśkiem i obalić Matobę. Podoba mi się, ale coś nie mogę oglądać seryjnie, niestety z innych powodów niż tytuł powyżej (są chwilowo nieznane).
edit------------
łasice :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2012, 22:07   

kapplakk napisał/a:
Gamer2002 napisał/a:
Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate.


Nie powiem, żebyś mnie specjalnie pocieszył...

Ta seria jest głupia. Może nie idiotyczna, ale to solidna głupota na poziomie filmów akcji klasy B czy C, zaczniesz myśleć o tym co się dzieje i już masz listę nielogiczności. Plus jeszcze ogólna głupota postaci. I jeszcze głupie natchnione pseudofilozoficzne przemowy.

I w sumie śmianie się z tego to jedyna sensowna rozrywka z Winga, bo ta seria gdy ma się najlepiej to jest średniawa. A gdy scenarzyści wpadną już na jakiś dobry pomysł, to albo go zmarnują (np udana scena gdzie Relena zapewniała swą matkę, że zawsze będzie jej córką - nigdy więcej jej matki nie widzieliśmy ani nikt jej nie wspominał) albo co najwyżej odbębnią go na szybko nie wykorzystując jego potencjału, bo mają setki kolejnych (np jak jeden z pilotów Gundamów stał się tymczasowo zły, można było to wykorzystać znacznie lepiej).

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kamiltrol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2012, 11:06   

kokodin napisał/a:
Eureka Seven Astral Ocean epizod 05
Przygarnięty i porzucony :P I co znowu ten Gazel wymyślił? Generalnie odcinek z tych schizniętych przynudzaczy, w których główny bohater odkrywa nowe otoczenie. To podobna bomba na głowę jak Renton plus namiot w pierwszym dniu pobytu na Gekko. Ale już Pipersi uwiązali Nirvash , spodziewam się kolejnych zmian w openingu. Ciekawi mnie też kiedy ich ciemne sekrety wyjdą na jaw, co wydobywają z korali i dlaczego Sikrety to niszczą.

A nasz bohater będzie widział w ultrafiolecie i podczerwieni :]

Widziano mapę europy, już mi nikt nie wmówi, że to się dzieje w świecie pierwszego serialu.

Jak dla mnie to za wolno to wszystko idzie, nie lubię akcji typu: 20 odcinków sobie walczą, bo tak "trzeba, w ich mniemaniu", a potem zwrot i w ciągu 5 odcinków będzie fabuły jak na 100 kolejnych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2012, 12:11   

Easnadh napisał/a:
Sakamichi no Apollon - 5
Nie podobało mi się, jak bardzo spłycono i skrócono rozmowę Kaoru z matką. Mimo wszystko w anime wyszła na nieco lekkomyślną kobietę, a ona tak naprawdę wcale nie chciała zostawiać syna.

Uroki oglądania przy jednoczesnym porównywaniu z pierwowzorem ;)

Mangi póki co nie biorę na ruszt i być może odniósłbym takie wrażenie, gdybyśmy w tym samym odcinku nie mieli retrospekcji z przeszłości Sentarou. Dzięki temu stwierdziłem, że nie ma co jej sądzić po pozorach, bo pewnie miała swoje powody, tylko twórcy nie stawiają w danym momencie kropki nad i.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2012, 16:06   

kamiltrol napisał/a:
Jak dla mnie to za wolno to wszystko idzie, nie lubię akcji typu: 20 odcinków sobie walczą, bo tak "trzeba, w ich mniemaniu", a potem zwrot i w ciągu 5 odcinków będzie fabuły jak na 100 kolejnych.

Szczerze? Astral Ocean ma dopiero 5 odcinków. I już teraz zaliczyliśmy 3 ze spora ilością akcji. W poprzednim sezonie do piątego odcinka było chyba dokładnie tyleż samo akcji. Jedyna duża różnica to ta retrospekcja w pierwszym sezonku, która podzieliła dwa odcinki. Podejrzewam , że największy problem w tym serialu, leży w częstotliwości oglądania. W pierwszym sezonie można było obejrzeć 1 odcinek lub nawet 5 bez ruszania się z fotela. W AO trzeba czekać tydzień ja każdy kolejny epizod.

Dla porównania w nowym zombie, był tylko jeden sensowny odcinek. No może w szóstym była jedna akcja z Mistolti :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2012, 20:10   

Upotte ep 6.
Po zakończeniu ostatniego odcinka spodziewałam się bardziej dramatycznej akcji. A skończyło się
Spoiler: pokaż / ukryj
na strzelaniu do flag i taplaniu w błocie.

Ogólnie cała seria jest dla zboczeńców. Chwilę, to by znaczyło, że ja jestem zboczeńcem -_-
Trudno.
Pierwszy odcinek zgwałcił mi mózg, od drugiego miałam znieczulicę, od czwartego zaczęło mi się podobać. To się źle skończy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-05-2012, 08:07   

kokodin napisał/a:
Mokke obecnie do epizodu 10


O, Mokke, dobra rzecz. Ale klimatu na starcie z Matobami to tam raczej nie uraczysz, nie ten deseń :] Jak się zaczęło, tak do końca będzie konsekwentnie tak samo - co, jak dla mnie, jest dobrą rzeczą.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2012, 09:29   

Toż ja przecież sugerowałem Naśkowi przeprowadzkę do Mokke razem z rodzinką i całą szkołą. Natomiast to stado zarozumiałych egzorcystów niech sobie zostanie tam gdzie jest- z dala ode mnie, bo ich nie znoszę. Reasumują ,chciałem zapewnić Naśkowi bezstresowe nauczanie o demonach i parę nowych przyjaciół z jego kręgu, natomiast Matoby wykluczyć z fabuły :P Po 14 odcinkach nadal bardzo lubię młodszą siostrę i jej miny, tomboizm, oraz energię. Starsza siostra też , będąc tym odmieńcem , wypada dosyć ciekawie. Np ta rozmowa o kolorze kurtek. Ale łasice były bezcenne.

A PoyoPoyo brakowało dzisiaj dolnej części :P sami zobaczcie

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2012, 11:00   

Cepelia napisał/a:
Po zakończeniu ostatniego odcinka spodziewałam się bardziej dramatycznej akcji. A skończyło się

W mandze cała sytuacja wyglądała bardziej dramatycznie. Trochę w anime to skopali. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Całość i tak miała pokazać determinację L85.

CO do tych zboczeńców, to się nie zgadzam - ja oglądam serię jako miłośnik militariów.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2012, 15:13   

Slova, bez obrazy. Nie mówię że Upotty są tylko dla zboczeńców. Zapewniam, że też nie oglądam tego dla mizdrzących się dziewczynek.
Niemniej jednak natężenie perwersyjnych dowcipów jest takie, że nie można przymknąć na to oka. Powstaje pytanie co by zostało z tej serii jeśli by tą warstwę usunąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2012, 16:32   

Sporo gagów jest z mangi, ale wiele też zostało dorzuconych po to, by mieć czym zapchać odcinki bez ingerencji w fabułę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-05-2012, 19:45   

Aquariol Evol 20

Ok, odkrywcze toto nie było... W sumie wystarczyło chwilkę pomyśleć, a szkoda, że to przysłowiowe "Luke, ajm jor fader" albo co gorsza "Dat $%%^ng troll is jor fader" - to nawet byłoby lepsze - nie padło. Pewnie zostawiają to na bardziej dhamatyczny moment. Andy załamał się do tego stopnia, że stworzył czarną dziurę. A Mikono snuje się... znaczy szuka dowódcy i wreszcie dowiaduje się prawdy o jego... egzystencji.

Spoiler: pokaż / ukryj
Swoją drogą: jeśli uda im się przywrócić Mix pierwszych i tych drugich, to może nawet Jin zmartwychwstanie?
To byłby taki ładny hepi end. Fazy mniej, a bez fazy to taka bardzo przeciętna seria... I 23 wychodzi wreszcie ścieżka dźwiękowa *______* Ja kcem "Niebiosa Aquarii"!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-05-2012, 21:19   

Zakończyłem Mokke + 1 special
Wrażenia ogólnie dobre, ale końcówka trochę bije po nerkach. Spodziewali byście się happy ever after a jest
Spoiler: pokaż / ukryj
pogrzeb
. Wiadomo że czas przemija, ale takie zakończenie nieco chwieje stabilnym światem. No dobra seria jest o nieszczęśliwości bycia obdarzonym mocami tajemnymi, ale również o przygodach i ciekawych zjawiskach z tym związanych. Podobnie jak w Natsume, demony mają własny świat, którego inwazja przez człowieka jest osią fabuły. Podobnie jak w Naśku , umiejętności to tajemnica, której zdradzenie mogło by zachwiać "normalnym" światem. Wielkie brawa dla młodszej siostry, jej postać była świetna. Starsza to taka emo wersja Naśka, tylko nieśmiała i wyprana z emocji i pecha. Starsza siostra jakoś nie przybladła mi do gustu, była zbyt "sucha", bez emocji, których spodziewali byśmy się w podobnych sytuacjach. I właśna ta powściągliwość w jej działaniu, była największą wadą całej serii.
Niemniej jednak serię oceniłem dosyć wysoko.

Zombie ova przed of the death epizod drugi-ostatni.
Basen i urodziny necromanserki. Dwa kompletnie niepotrzebne odcinki. I tak w pierwszym sezonie wszystkie postaci oprócz Haruny miały mniejsze piersi. Może prezent urodzinowy Eu był w użyciu między sezonami? Ale brawa dla Eu za szczery wybór. Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego zadek zomnisa jest tak atrakcyjnym celem dla wszelkich tyczek? Ja rozumiem, fantazje niewyżytych fangirli aspirują w stronę różnych gay-mang. Ale czy wszystkie tyczki świata są tutaj namiastką Yaoi? Czy to tylko niesmaczny żart z przedmiotu porządnisia Saras? Niemniej jednak ovka była ukryta głęboko przed linią fabularną drugiego sezonu. Kto wie czy nie i pierwszego.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 355 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group