FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-01-2014, 08:59   

Mahou Sensou ep01
O taaaak. Typowa, klasyczna paplanina, jak to ze wszystkich na ekranie zrobić magów. No i tak, dajmy bohaterowi dziewczynę, tylko po to, żeby złapał i ucałował pierwsze napotkane na drodze loli...
Niby nie wygląda jakoś szczególnie tragicznie, ale i nie zachęca do dalszego oglądania. No może pomijając seiyuu, znowu się grupa dobrała, aż chce się słuchać.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-01-2014, 13:17   

Piotrek napisał/a:
nie zachęca do dalszego oglądania

Eeeeeetam, marudzisz.
Tropes - nieodłączna część anime.
Sensowny protag, wyjaśnienie spójne. Jak chcesz prawdziwego gniota, to obejrzyj Witch Craft Works. Albo Noragami, z "nie mamy nic poza moe".

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2014, 15:45   

Nie wiem jak ty oglądałeś Noragami Totem, że przegapiłeś sensowną protagonistkę, sympatycznego protaga, humor i naprawdę porządne wykonanie. Ani czemu zapamiętałeś jedynie te niewielkie ilości moe. Jesteś pewien, że obejrzałeś właściwe anime?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-01-2014, 16:15   

wa-totem napisał/a:
Jak chcesz prawdziwego gniota, to obejrzyj Witch Craft Works. Albo Noragami, z "nie mamy nic poza moe".

Obydwie już oglądałem i odczucia po seansie tamtych miałem lepsze. Tren dobrze pisze.

ZX IGNITION ep01
Już miałem nadzieję, że będą potwory z krwi i kości, już tak elegancko niszczyły świat, a tutaj oczywiście, panienki i ich służący. Jeszcze jakby był ktoś miły i mógł mi wyjaśnić, czemu oni się teraz nawzajem tłuką. Zobaczę jeszcze z jeden odcinek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2014, 21:58   

Space Dandy 2 - nadal jest tak sobie, ale... przesłanie tego odcinka jest dla mnie klarowne: Google is evil. W pewnym sensie też tak sadzę, więc przybijam scenarzyście piątkę.

Sekai Seifuku - Bouryaku no Zvezda 1 - solidne. Mamy moe terrorystów, próbujących opanować świat. I nasz MC ratując dziewczynkę na różowym rowerku wpada w poważne tarapaty. Cóż, trudno powiedzieć jaki seria ma potencjał. W każdym razie nie zapowiada się tragicznie.

Nobunagun 2 - jest gorzej. Ale paradoksalnie moce naszych herosów są przemyślane.

Wizard Barristers - Benmashi Cecil 1 - kolejne anime bazujące bardziej na jakości wykonania niż na otoczce fabularnej i dobrych postaciach. Choć faktycznie fabuła może taka zła nie jest, to postacie mnie osobiście irytują. Może będzie lepiej... W każdym razie da się oglądać.

Noragami 2 - nadal solidnie i dostajemy kolejną postać.

Tonari no Seki-kun 02 - moim zdaniem najlepszy op i ed w tym seezonie. I w sumie anime nawet satysfakcjonujące w pewnym sensie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2014, 22:08   

Nisekoi 1
Jak na razie seria mnie kupiła. Stylistyka Shaftu ładnie pasuje do historii. Plus całkiem podobają mi się interakcje bohaterów, gdzie widać, że główna para autentycznie nie może siebie ścierpieć jak na razie. I już czuję, że cała kwestia "obietnicy z dzieciństwa" zostanie bezwzględnie wykorzystana, patrząc jak twórcy się nią bawią.

Noragami 2
W miarę spokojny odcinek poświęcony opisywaniu świata i dokładniejszemu określeniu sytuacji bohaterki. Ale dalej było sympatycznie, Yato zdobył miecz, a bohaterka została uświadomiona w niebezpieczeństwach swojej obecnej sytuacji. No i elementy komediowe dalej trzymają poziom. "My soul isn't wireless?!"

Buddy complex 2

BIZON!!!

COUPLING!!!

PROPOSING!!!

Okej, radosny engrish i wykrzykiwanie imienia "Bizon" mnie kupiło. Ta seria dostarczyła mi fazy nawet bez napisów. Zdecydowanie będę oglądać, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Space Dandy ta seria mnie bawi.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-01-2014, 22:21   

No i dorwałam się do Code Geass: Akito the Exile 1 & 2 film. Myślałam, że będzie gorzej, więc nic specjalnie nie oczekiwałam... więc w sumie to nie było tak źle! Na początku bardzo mi się nie spodobały efekty komputerowe zastosowane podczas walk... wygląda to tak wszystko dziwnie, dziwna gra kamery i w ogóle. Wolę tradycyjne techniki. Ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. Nowa obsada... nie odbiega od tego co dostawaliśmy do tej pory. Setsu--- znaczy Akito. Fajny z niego psychol. I ta panienka... może z niej coś będzie (no i ma głos Maayi Sakamoto). Jakiś 3 świrów, którzy o dziwo jeszcze żyją. Gdzieś mi się Takehito Koyasu przewinął (usłyszał?). I w ogóle STADION NARODOWY. I mapa Polski. I te wszystkie europejskie nianse ahahaha. I Suzak podróżujący koleją transsyberyjską... wraz z Lelou--- znaczy z Juliusem (a w ogóle kocham Clamp za niesamowite wdzianka, ta przepaska na oko mrrrr). No i te knightmare'y z powiewającymi pelerynkami na wietrze... i zamieniające się w złote centaury... A poza tym intrygująco rzucili paroma geassami: kto go ma, jakiego konkretnie ma, dlaczego jeden nie zadziałał?

Także potencjalnie może być fajnie! Szkoda, że tak wolno wszystko idzie. Mam nadzieje, że pojawi się na dłużej nasza 'stara drużyna' (i raczej się pojawi). Więc kolejny film ma być na wiosnę... i czwarty też na pewno... na pewno zapomnę co się wydarzyło do tej pory zanim wyjdą, ale cóż... zobaczymy.

Z bieżących...
Log Horizon do 14-tego odcinka. Anime o dziwo niezbyt absorbujące, ale przyjemne w odbiorze. I obrało zupełnie inny kierunek niż SAO. Ciekawe dokąd to będzie zmierzać...

Magi S2 też do 14-tego odcinka. Idzie fajnie, zgodnie z mangą (chyba). A w ogóle zdążyłam zapomnieć jakim zadufanym idiotą był Titus. I ten nowy opening!

Spoiler: pokaż / ukryj
To dopiero las spoilerów. Opening wycięty ze scen z końcówki sezonu... okej.


Z nowości...
Buddy Complex 1 odcinek. Już zapomniałam o czym on był, ale zaciekawiło mnie na tyle, że sobie aż dalej obejrze. Bo w sumie motyw oklepany, ale dawno nie odświeżany... gość z przeszłości zaatakowany przez gościa z przyszłości (by za wczasu mu oklepać mordę), uratowany przez swoją panienkę z przyszłości, trafiający do tejże przyszłości i wrzucony w środek konfliktu, samiutki jak ten palce. Bring it on, Sunrise!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-01-2014, 19:18   

Space Dandy - 02

NOPE. DROP. Do widzenia.

Nieśmieszne. Brak fabuły. Ja rozumiem, że mogą istnieć serie epizodyczne, ale skojarzenia nasuwają się same - do dziś nie mogę zapomnieć, jak wielkie wrażenie wywarł na mnie pierwszy odcinek "Cowboya Bebopa". Przy "Space Dandy" mogę zapytać tylko: gdzie to ma ręce i nogi, bo mózgu nie ma na pewno.


Noragami - 02

Nadal ciekawe, nadal zabawne, nadal śliczne, a na dodatek soundtrack wydaje się być naprawdę dobry. Plus pijany Kamiyan. Zostaję przy tym anime.


Nobunaga The Fool - 02 tudzież Nobunaga Dza Fuuru - 02

Dżeneral Kaesar.
.
.
.
.
Kto zgadnie, że chodzi o Julka Cezara? (występujący tutaj jako zamaskowany lolikon, szotakon i generalnie pedofil...) Plus ten jego gest ręką. Dobrze, że akurat nic nie jadłam, bo bym się udławiła. Dobrze też, że i kawę skończyłam już pić, bo po chwili usłyszałam: "Brudas".
"Brutus", znaczy się. Wymiękłam.

A Joasia powinna powiedzieć nie "The Fool", tylko "Le Fou". Albo mniej poetycznie - "L'imbécile". Plus generalnie pomysł, żeby udawała faceta, mając TAKIE cycki, jest trochę... Na dodatek jakiś wyjątkowo pogięty czworokąt miłosny się nam szykuje. Co najmniej czworokąt. Ale tak się tylko czepiam.

Nadal nie wiem, czy to oglądać, czy nie. Do fazowania się w grupie anime jest fajne, ale samemu ciężko... ;A;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 13-01-2014, 22:42   

Polska znowu w natarciu. O dziwo, nie w Geasie..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2014, 22:42   

Buddy Complex 2
Tym razem z napisami.

80% dialogów między załogą brzmi jakby byli oni fandomem który właśnie jest mocno zaangażowany w shipowanie. Aoba jest zawiedziony, że jeden pairing mu wyparował, a drugi wcale nie czekał.

To anime jak na razie wspaniale sprawdza się jako faza, zwłaszcza, że Sunrise postanowił wyraźnie sprawdzić jak dużo innuendo uda im się wcisnąć do serii o mechach. I znając ich dopiero się rozkręcają.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-01-2014, 23:22   

Smk napisał/a:
Polska znowu w natarciu. O dziwo, nie w Geasie..

Żydokomuna wiecznie żywa.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-01-2014, 23:27   

Wizard Barristers - ten design. Ta główna bohaterka. Ech, a sam pomysł i niezła animacja scen akcji mogłyby pociągnąć serię. Pewnie obejrzę drugi odcinek, ale już widać, że rewelacji nie będzie. Chyba że będzie super twist i tytułową Cecylię ubiją. No i nad muzyką można by popracować. Z porządnym OSTem nawet nadawałoby się toto do oglądania z wyłączonym mózgiem.

Sekai Seifuku - durne, ale mimo to miałem wrażenie że to najlepszy pierwszy ep sezonu. Nie, może najlepszy to nie jest słowo którego szukałem. Naj...mniej denny (ale wciąż dość...)?

Od reszty nowości odpadam na pierwszym odcinku :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-01-2014, 00:08   

Cytat:
Wizard Barristers - ten design. Ta główna bohaterka.


This. Sposób rysowania twarzy jest okropny sam w sobie, a w zestawie z tą stylistyką cyrku na ostrych dragach po prostu oczy krwawią. A szkoda, bo w sumie opowieść o japońskich prawnikach, udająca opowieść o magach, mogłaby być nawet interesująca, nawet jeśli pesymistyczna. Ale nie, grafikę stawiam wysoko w hierarchii ważności cech dobrej serii, a grafika Wizard Barristers boli.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-01-2014, 01:07   

Uwaga, ważna informacja na temat Wizar Baristers

Spoiler: pokaż / ukryj
to robi Umetsu

Nie bronię tego anime, ale dziwie się, że macie pretensje do anime Umetsu, że jest anime Umetsu. Umetsu robi tylko Umetsu Anime, on nie robi dobrych anime. Dlatego też tylko pierwszy odcinek miał Umetsu ANimację, później będzie kiszka, że tak Mezzo DSA przypomnę.

Poza tym... akurat charadesign Umetsu to najmocniejsza strona tego anime, nie wiem, z czego się biorą zarzuty.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-01-2014, 11:13   

Wake up Girls! Movie + ep01

To chyba jedyna seria idolkowa, którą dam radę obejrzeć. Kompletnie nie czuję postaci, coś rusza się na ekranie, ale ni diabła nie widzę w tym charakterów, indywidualności. Szara masa. I w sumie dobrze, inaczej bym nie przetrwał nawet odcinka. Jakaś tam historia się rysuje, więc może będzie niezłym zapychaczem sezonu. Niestety, z ekranu bije straszna bieda. Sama kreska i dizajn jest okay, tylko kasy brakuje na wszystko. Opening serii TV jest miksem scen z filmu, będącego prequelem. Gdyby dać temu większe pieniądze, byłoby naprawdę dobrze.
No i muzyka jest znośna, a to też w tym wypadku duża zaleta. Mam nadzieję, że nie skończą na tylko jednym utworze, powtarzanym na okrągło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 435 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group