FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-01-2009, 20:26   

Ogólnie zabieram się ale jakoś tak, jak pies do jeża

Obejrzałem kilka odc i staram się dokończyć:

Lucky Star

Midori no Hibi

School Rumble

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-01-2009, 21:24   

Pewnie z okazji tego, że w końcu dotarł do mnie Berserk na DVD (wydanie 6 płyt) to znowu obejrzę właśnie Berserka...

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 22:00   

KuniOl napisał/a:
Code Geass EP R2 5-13.
Ma ktoś wiadomość czy wyjdzie kolejna seria?


Na temat trzeciej serii CG krąży tyle plotek i spekulacji, że można się pogubić ;p. W Otaku przeczytałam ostatnio o zapowiedzi kolejnej produkcji. I tutaj pojawia się pytanie - film? trzecia seria? może coś jeszcze innego? W każdym razie myślę, że to najpewniejsza informacja ze wszystkich, które słyszałam. A moim skromnym zdaniem druga seria była o wiele ciekawsza.
Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwsza - wiadomo, wprowadzenie do serii i tak dalej, ale jakoś bez echa się potoczyła, no i to zakończenie, kiedy jedyne, co powiedziałam, to: "eee?" Druga zostawia po sobie ślad na trochę czasu ;).




Shizuku, pierwsza seria "Ef(...)" faktycznie pozostawia wiele znaków zapytania i czasami może odstraszyć. Na szczęście w drugiej serii wiele wątków zostaje rozwiniętych (między innymi sprawa Chihiro, o której wspomniałaś). Właśnie dlatego powinno się je oglądać razem - teraz, kiedy już wyszły :).


A ja oglądam właśnie Maria+Holic, trochę na odstresowanie, trochę z ciekawości. Powiem szczerze, że nie ma w tej serii może nic odkrywczego, przypomina trochę "Sayonara Zetsubou Sensei", ale humor sprawia, że można to obejrzeć. Odcinki jeszcze wychodzą, trochę więc potrwa, zanim skończę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2009, 00:42   

Z.O.E Dolores,i ep01-02 nigdy nie przypuszczałem że tak ubawi mnie anime z mechami których nawiasem mówiąc nie znoszę.

Spoiler: pokaż / ukryj
Gadający mech który nie lubi jak go a raczej ją się uderzy, zadrapie lub pociągnie serią z karabinu :] i jeszcze to bzzzzziiiium jak lata. Ta pani mech ma nie pokolei w głowie zwłaszcza że zadaje się z takim zdegenerowanym staruchem. O kresce nie mogę za dużo powiedzieć po 2 epkach. Anime z początku milenium i to widać po wyraźnych odcięciach grafiki 2d i 3d ale poza tym ujdzie. Charadesign trochę podchodzi pod komiksy amerykańskie lub city huntera a postaci na razie mają bardzo kolorowe charakterki.
Może to mój sentyment do wielkich brzydkich robotów gadających jak dzieci a może seria rzeczywiście jest ciekawa . Jedno jest pewne już się od niej nie odkleję :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-01-2009, 00:46   

Po Trinity Blood (faaajne było, czepiacie się Wy, którzy się czepiacie!) przyszedł czas na kontynuowanie zaczętego niedawno Hayate no Gotoku. Jestem właśnie po 14 odcinku i... to jest świetne :D zwariowana, absurdalna komedia z dość mocno zarysowanym wątkiem romantycznym, Narratorem (właściwie on tu jest kolejną, genialną postacią!) o głosie Karolka, gadającym tygrysem o imieniu Tama... Na razie cudo :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 08:45   

może nie w tej chwili, ale co wieczór zaczynam plakać sam do siebie, że mam jeszcze tyle tenchi muyo! a rano trzeba będzie do pracy... (dzisiaj zaczynam OVA2)

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-01-2009, 09:17   

Ja... Hmm... Kontynuuje powoli oglądanie Gundam Seed: Destiny:

Mogło by się robić ciekawsze szybciej... Bo zaczynam myśleć o rzuceniu tej serii. Z Gundam Seeda byłam BARDZO zadowolona i wiem, że trzeba dać temu Anime czasu *trochę*.

Oczywiście kolejne odcinki Gundam 00 s.2. Co tam się nie działo już... Tam wszystkiego maja po 2 sztuki przynajmniej... Po 2 klony, 2 Gundamy, 2 Memento...

O, nie wolno również zapomnieć o Anime które ostatnio mnie oczarowało i nie chce puścić. Niby nic a jednak jest Minami-ke ;> Nic więcej nie powiem, SIOSTRY RZĄDZĄ!!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spaidi Płeć:Mężczyzna
Let's Go Soul~!?


Dołączył: 28 Sty 2009
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 10:37   

Soul Eater (jak tylko ukazuja się nowe epki)
Kurokami The Animation (polecam wszystkim)
Eyeshield 21 (jest to anime o futbollu amerykanskim, lecz ile w tym smiechu xD)
Asu no Yoichi (jak na razie anime wydaje sie niezle)
Bleach i Naruto Shipuuden.

Na razie tylko tyle :P

_________________
I am not a Hero.
Hero always died.
I am a little legend.
Legend never die.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3381987
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 13:56   

Gintama 98-99 - Skład Gintokiego i Shinsengumi ustawia się w kolejce po Wii... znaczy się OwEe.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mamy Katsurę w stroju Mario. i jeden z najlepszych tekstów stulecia:
-Kim ty jesteś!?
-Jestem tylko zwykłym hydraulikiem. (parodia CB, jakby ktoś nie zauważył)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2009, 16:45   

Z.O.E Dolores,i ep3-9 zaczyna mi się na prawdę podobać ale op i ed zaczynają mnie doprowadzać do szału lub streszczania ich :].

Spoiler: pokaż / ukryj
Dolores to taka miła "dziewczynka" ale nie tylko. Jej mroczna przeszłość którą jej ktoś wymazał z pamięci zaczyna ją doganiać. Widzimy kolejne mechy podobnego typu choć nie takie kokietki, gang klonów którym robotka jest do czegoś potrzebna i jej drugie "ja" Isis zimna maszyna do zabijania całych armii. Poza tym dużo kłótni rodzinnych, dziwnie dziecinnych pomysłów Dolores i kot który jest wyjątkowo inteligentną bestią. Krótko papka na słodko w ostrym cieście.
Było warto zmieniać monitor :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yakow Płeć:Mężczyzna
Devil Luck


Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 18:02   

Appleseed - takie... dziwne to coś. Ale jako, że muzyka była całkiem całkiem, a animacje w pseudo-3D nie denerwowały mnie tak jak w przypadku FF: Spirits Within byłem w stanie to przełknąć. Muszę nawet się przyznać, że w paru miejscach fabuła mnie zaskoczyła i choć w recenzji było napisane, że to kolejny odgrzewany kotlet s-f... jakoś osobiście nie miałem takiego wrażenia - może jeszcze jestem za młody, ale było tam parę naprawdę fajnych motywów (które zaraz wykorzystam w sesji Neuroshimy ;>) i pomimo średniej recenzji nie żałuje.

A już najlepsza ze wszystkiego była piosenka na sanym początku, intro czy jak kto zwał tak zwał - spodziewałem się jakiś podniosło-poważnych dźwięków, a tu przejście do takiej iście bondowskiej muzyki początkowej, całkiem zaskakujące.

Edit: Proszę, naprawiłem swój błąd ;>

_________________
Życie jest ciągiem następujących po sobie chwilowych rozwiązań.


Ostatnio zmieniony przez Yakow dnia 28-01-2009, 19:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2009, 18:16   

Yakow :] nie ty pisałeś recenzje więc poprawna forma to "było napisane" :P. Nie żebym się czepiał ale ostatnio w telewizji są puszczane ciekawe spoty na temat poprawnej polszczyzny i to by się załapało.

A co do appleseed widziałem ten stary i ten 3d a ex machine sobie odpuściłem. Moim zdaniem kotlecik przed odgrzaniem jest lepszy chociaż grafika jest totalnie niedzisiejsza. Poszukaj tego starszego i podziel się wrażeniami. To jest chyba 1988 rok :].

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kr3t Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 20:20   

Kokodin - po raz pierwszy słyszę o starym Appleseedzie O_o (czas poszukać ;) ), o ile pierwsza (z nowych części) jakoś przypadła mi do gustu to tą drugą trudno się cieszyć nawet podchodząc do niej jak do głupkowatego kina akcji.

Aktualnie - Full Metal Panic - jakimś cudem cały czas omijałem tą serię biorąc ją za kolejną komedyjkę o szkolnych perypetiach małolatów - a tu po obejrzeniu pierwszych odcinków taki szok ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 20:22   

Gundam 00 ep 22

Spoiler: pokaż / ukryj
Ja nie chce by ta ******* z trójcy żyła i się jeszcze nawróciła! Ma zdychać!


Gundam 00 ep 23

Spoiler: pokaż / ukryj
Dziwne, że Lockon nie użył Trans AM podczas walki. W ten sposób rozwaliłby Gundama.
A tak odszedł jedyny rozsądny z tej całej bandy.


1. Temperuj język.
2. UKRYWAJ spoilery, zwłaszcza tak chamskie.
3. Następny taki wybryk i masz osta.

Moderatorus Rex
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 21:03   

Vampire Princess Miyu epizod 9

Spoiler: pokaż / ukryj

W jednym bloku pewna para popełniła samobójstwo. Pozostał po nich kot, który został przekazany sąsiadom samobójców.
Sąsiedzi ci byli szczęśliwym małżeństem, do czasu... Gdy żona nie zaczyna za bardzo zajmować się kotem, który jest zuy... I ci też zabijają się nawzajem...

Przynajmniej dzisiejszy shinma nie był aż tak groteskowy, co poprzednio...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 46 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group