FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2009, 15:33   

Wczoraj, dla odmiany po "Excel Saga" (motyw z Pedro jest już przegięty na maksa, ale to jeszcze nie wszystko, co Nabeshin ma w zanadrzu... Poza tym twórcy sami się przyznają, że kończą im się pomysły) obejrzałem sobie pierwszy epozod "Mahoromatic".
Komedia romantyczna, do tego ecchi, w wykonaniu twórców znanych z tytułów ryjących mózgi głębokim pługiem... Zapowiada się ciekawie :>

(w recenzji pisze SHAFT, ale pod koniec openingu pisze GAINAX...).


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 18-02-2009, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-02-2009, 17:48   

Munto TV 6

To był gwałt na oczach ze szczególnym okrucieństwem...

Pierwsza połowa kończyła OAV i po długim i oślepiającym blasku dostajemy już ciąg dalszy... Tylko, że zmieniono grafikę i różnica jest bardziej niż widoczna (sukienka Yumemi jakimś magicznym sposobem skróciła się...). Już lepiej by było gdyby zakończyli odcinek i dopiero w następnym dali nowy materiał, bo to przejście było okropne. No nic teraz pozostaje czekać na "nowe przygody". Alleluja i do przodu...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2009, 18:03   

Teraz zabrałem się za Baccano. Po pierwszym odcinku zapowiada się ciekawie.


Chemik napisał/a:
Dokończ ;p końcówka nie jest taka zła ... mnie osobiscie strasznie drażniły elem. Chrześcijańskie w tym anime ... zresztą nie tylko w tym .. ;)

Dokończyłem i szczerze muszę przyznać, że nie zmieniłem zdania o tej produkcji. Fakt, że ostatnie epy były trochę lepsze od tych z początku serii, ale nadal to nie było to, czego bym oczekiwał. Samo zakończenie już było dobre. Podobała mi się szczególnie krótka scena w Rzymie.
Co do elementów chrześcijańskich. Już po Hellsingu przyzwyczaiłem się do ignorancji Japończyków w stosunku do religii chrześcijańskiej. Chociaż w Chrno Crusade to już poszli na całość ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Kaori_Hiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lut 2009
Skąd: Nakło
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2009, 22:18   

Dzisiaj zaczęłam oglądać Bokurano. Jestem dopiero po trzecim epizodzie i muszę przyznać, że zainteresował mnie ten tytuł, ale to dopiero początek. Mam nadzieje, że się nie rozczaruje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2009, 16:16   

Minami-ke: Okawari - po staremu, jak znam życie trzecia identyczna. Dokładnie takie same, z wyjątkiem lekko zmienionej grafiki... no może nie lekko, paru osób nie poznałem, no i czarne twarze trochę dobijają. Ale generalnie wrażenia takie jak wcześniej: trójka sympatycznych siostrzyczek i cała masa różnych świetnych bohaterów nie pozwala oderwać się od ekranu.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2009, 16:49   

3 epizod Mahoromatic...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ta nauczycielka powinna się leczyć. Jest tak zazdrosna o Suguru, jakby on był jedynym facetem w okolicy... Mogłaby poszukać sobie kogoś bliżej jej przedziału wiekowego...
I tak, było porównywanie biustów...

Przy okazji okazało się, że zmarły ojciec Suguru to dawny dowóda Mahoro...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2009, 20:33   

Ostatnio szukam dla siebie spokojniejszych anime, spodobała mi się Aria a także przygody Natsume. Zachęcona wysokimi notami sięgnęłam o dziwo po Clannad. Nie sądziłam, że się wciągnę. Nie przepadam za szkolnymi serialami. Na początku raziły mnie dziwne osobowości dziewczyn, ale potem z jednego obejrzanego odcinka zrobł sie następny, a dzisiaj jestem już na 11. I mogę stwierdzić, że jest to bardzo sympatyczne anime, zabawne - już nie pamiętam kiedy ja się tak śmiałam : D


Spoiler: pokaż / ukryj
Nagisa pomimo swojej rozlazłości nie drażni mnie, chociaż czasami wolę dziewczyny w typie Michiko : )), Wątek z Fu-chan rozbroił mnie. Kotomiś pomimo wzroku lunatyczki także przekonała mnie do siebie.


W kolejce jest Honey&Clover, potem może Code Geass.
Z serii oglądanych obecnie czekam na nowe odcinki Michiko to Hatchin *-*, Natsume, Kuroshitsuji oraz Soul Eater.
Ale najwazniejsze ukończyć Clannad i zabrać się za Clannad After Story. Mam nadzieję, że warto ^-^[/spoiler]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-02-2009, 21:44   

Skończyłem Baccano! - naprawdę wyśmienita seria, polecam każdemu :-)

W tej chwili zaczynam oglądać (czy tez raczej właśnie zakończyłem dzisiaj 10 odcinek, czyli 3 zagadkę) Ghost Hunt. Seria jest bardzo dobra, każda ze spraw ma właściwe tempo, zgodnie ze stara zasadą "trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie". Postacie też są sympatyczne, szkoda tylko, ze z recenzji wynika, że wiele więcej się o nich nie dowiem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2009, 14:14   

Kuroshitsuji 1 -18
Oj, dobra seria - od czasu "Darker than Black" brakowało mi takiego niejednoznacznego bohatera jak Sebastian. Jest tu i dreszczyk emocji, i krew zbilansowane poczuciem humoru, a ładna kreska, muzyka, no i świetni bohaterowie dopełniają reszty. Grell jest rewelacyjny, niby jest bohaterem negatywnym, ale jego po prostu nie jestem w stanie znielubić ^^
A sam Sebastian, eh... ;P
W sumie nic dziwnego, że tak odeszli od mangi, biorąc pod uwagę ile wyszło rozdziałów. Ten wątek z Angelą został ładnie poprowadzony, ma klimat (choć samej postaci nie lubię :/). Brakuje mi tylko momentów, kiedy Sebastian ukazuje swoją prawdziwą naturę - mam wrażenie, że w mandze jest to wyraźniej zaakcentowane.

Nabari no Ou
Usiłuję to skończyć, nie brakuje mi wiele, zaledwie kilka odcinków, ale nie mogę się przemóc.... Dziwne, bo podobało mi się - to chyba efekt długiej przerwy w oglądaniu (Death Note nie jestem w stanie dokończyć od 2 lat...^^')

Hetalia Axis Powers 1 -4
Bajeczne! Nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-02-2009, 14:58   

Maria + Holic 5 - zaskakująco normalny i zrozumiały odcinek. Jaojce w torbie (u lesbijki) były genialnym pomysłem. Zresztą, próby zapoznania się z Kiri były urocze, zwłaszcza to "Marry me!". "Visual Boy" i uzasadnienie zresztą też. Gdyby w tym klimacie utrzymano resztę serii, byłoby dobrze.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-02-2009, 21:35   

Po obejrzeniu do końca Rozen maiden Traumend ... czekam na kontynuacje :P
Co można powiedzieć o tym kawałku świata anime? A no na pewno że jest to bezpośrednia kontynuacja poprzedniczki. Kreska i inne sprawy pozostały niezmienione nawet styl openingu. Innymi słowy jedyną zmianą była powiększona obsada. Oglądało się to całkiem nieźle jednak czegoś mi w tym wszystkim brakowało. Możliwe że siłowa koncentracja lalek w jednym miejscu to już dla mnie za dużo lub sama konwencja mnie znudziła. Jednak brakowało mi w tej serii "pomagania" cała wizja była zbyt cukierkowa by nagle przybrać kolory mocnej herbaty. Kontrast był zbyt duży.

Kolejny obejrzany tytulik to toradora ep 20 zanosi się na burzę w finale z której może wyjść niezły bałagan. Ten odcinek oscylował w okolicy nowego roku i tego co nasi główni bohaterowie zrobili ze sobą po imprezie gwiazdkowej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Oczywiście jak to z burzami ten odcinek był takim kawałkiem ciszy. Wszyscy zbierają siły do finałowego ataku ostatniej szansy na obiekty swoich uczuć. Tiga kompletnie usuwa się w cień . A nasz ponury smok kompletnie nie wie czego chce. Tak czy inaczej zanosi się na siłowe parowanie głębokie wyznania i ukryte łzy


Napocząłem też żywot hikomori czyli Welcome to nhk. Jejku ten koleś jest jeszcze gorszy ode mnie . Jego teoria powstania anime jest genialna a i napis gonzo na czołówce coś pewnie oznacza. Zanosi się na kompletnie posiekany kawałek filozoficznego przekazu "nie siedź w domu" posypany romansem w otoczce ze współczucia. Mogę później tego żałować ale ten tytuł mi się podoba.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2009, 22:38   

tydzien ferii, czyli nadrabianie zaległości:

Baccano - w koncu udało mi się skończyć - seria bardzo dobra... szczególnie przyciągają zwichrowane osobowości co poniektórych bohaterów... Poza tym lubię jak nikt nie patyczkuje się z krwią.. i pojawia się tam, gdzie powinna być (i nie jest różowa...) heh..heh... Jeśli chodzi o fabułę, serię wypadałoby mi obejrzeć jeszcze raz - po to aby ostatecznie połączyć wszystkie kropki i wylapać to, co zgubiłam za pierwszym razem (a nie trudno o to, biorąc pod uwagę pomieszaną chronologię zdarzeń).

Midori no hibi - naprawdę sympatyczny wypełniacz czasu, na tle innych szkolnych komedioromansideł wyróżnia się pomysłem na to jak...hmm połączyć głownych bohaterów: ]. Ot seria którą można polecić z czystym sumieniem.

Texhnolize 1-6 - bo wstyd nie obejrzeć... Cóż zarówno grafika jak i muzyka wskazują, że ma się do czynienia z dziełem co najmniej nietuzinkowym. Osobiscie nie do konca odnajduje się w klimatach sf, więc pewnie dlatego seria jeszcze mnie nie pochłonęła, ale to pewnie kwestia czasu.

Clannad AS 19 - eh eh z lekkiej serii zrobili mi wyciskacz łez... a niech ich! No ale.. tematyka Clannadu "dojrzewa" wraz z bohaterami.
A wracając do ostatniego odcinka -
Spoiler: pokaż / ukryj
I mamy niespodziewany powrot Fuko - chociaż jak na tak ważną postać w poprzedniej serii - nie poświęcono jej teraz zbyt duzo czasu... coż tak to jest, jak się prześpi najważniejsze. Poza tym coraz bardziej lubię Ushio: ] : P


and last but not least...
Toradora! 1-20 - anime wciągnełam jak ciepłe bułeczki..; ] Poki co wszystko mi się podoba, ale jakby mogło byc inaczej skoro seria ta to swietny charadesign bohaterów, piekna grafika (az dziwne, bo pierwsze odcinki na to nie wskazywały) i wciagająca fabula. Czego chciec wiecej - hmm chyba tego, żeby wszystko się skonczyło tak jakbym chciala ; ] : P Zobaczymy...

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2009, 10:54   

Minami-ke Okawari - dokładnie to co w serii pierwszej. Grafika nieco gorsza, ale za to ogromny plus, za końcóweczkę bo to było coś czego mi w pierwszej serii brakowało. Siostrzyczki przytulają się do siebie i płaczą (: Już mam takie zboczenie, nic nie poradzę.

Samurai Champloo - za jakiś czas się będę za to dziwo zabierał ;)

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-02-2009, 22:31   

Jubei-chan 2: Siberia Yagyuu no Gyakushuu - myślenie nad sensem tej serii jest wysoce niewskazane, toteż sobie odpuszczę. Grunt, że ma świetną muzykę, imponujące sceny walki i fanserwis yuri.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-02-2009, 23:26   

Kino no Tabi mimo zachęcającej recenzji i opowieści kumpla, jak na razie do mnie nie przemówiło. Mam nadzieję że im dalej tym lepiej bo miałem nadzieje na coś co najmniej dobrego.

PS.
Gadający motor to porażka.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 55 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group