FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Harry Potter- Wasze pomysły na zakończenie książki!
Wersja do druku
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2006, 21:07   Harry Potter- Wasze pomysły na zakończenie książki!

no właśnie, temat sam mówi za siebie.
co myślicie o zakończeniu HP?
ja słyszałam, że autorka zamorduje wszystkich bohaterów łącznie z Voldemortem. Żeby inni nie tworzyli ficów... tak szczerze mówiąc, dla mnie to nie jest rozwiązanie, ale to inna sprawa...
jak wy byście zakończyli HP? czy podramatyzowalibyście, czy zaś byłby happy end? a może popieracie Rowling, i ukatrupilibyście wszelkich bohaterów jak leci? Niezła jadka^w^
moje pomysły?
dobra, coś z Harlequina: Ron i Hermiona zrozumieja, że się bardzo lubią. Harry wygra z tym Voldemortem, i przeniesie się w jakiś piękny zakątek wraz z Ginny, oczywiście zaraz po ślubieXP
wraz ze śmiercią sami wiecie kogo, zostanę wskrzeszone wszelkie osoby zamordowane przez niego- ot, mała optymistkaXD

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-09-2006, 21:15   

Nah... Jak dla mnie najbardziej prawdopodobne w chwili obecnej zakończenie (uwaga, okropnie oklepane):
- okazuje się, że zachowanie Snape'a z szóstego tomu było częscią Wielkiego Tajnego Planu Dumbledore'a, S. ginie śmiercią tragiczną poświęcając się dla Harrego i/lub Draco;
- ginie jeszcze ktoś, obstawiałabym Lupina lub Hagrida (z całą pewnością któraś z lubianych postaci);
- Harry pokonuje Voldemorta, pradopodobnie z pomocą Nevile'a lub Draco, jednocześnie poznajac jakąś jego (Voldiego) Tragiczną Historię i głęboko mu współczując;
- nasza trójka przeżywa, ale Zwycięstwo Ma Gorzki Smak (TM).

Jeśli któryś z tych punktów (albo, co gorsza, większośc) się sprawdzi, to się podłamię ^^"

(wnioski: za dużo anime...)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 06-09-2006, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-09-2006, 21:15   

Snape okaże się ojcem Harrego. Dumbledore okaże się Voldemortem. Harry zginie mar... Bohatersko i w godny czci sposób.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Syrad Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lip 2006
Skąd: Białystok (tam gdzie żyją smoki)
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2006, 21:23   

Moim zdaniem będzie happy end z tym zaznaczeniem, iż autorka dopisze co później się stało z HP np. że się ożenił czy coś w tym rodzaju.Pamiętajmy że bądź co bądź to jest książka dla dzieci i oni są główną grupą docelową, więc śmierć głównego bohater nie wchodzi w gre, co innego śmierć kogoś bliskiego. Bo trzeba przypomnieć że największe pieniądze są za sprzedaż tandety czyli koszulek, kubków, tornistrów itp. a bez Harry 'ego nie będą mieli twarzy-loga na ten chłam, który kupią rodzice byle tylko ich pociech miała radosną twarz, a oni święty spokój.

_________________
"Nie bój się śmierci to moment tylko, módl się żeby przyszła przede mną"
Warto żyć tylko dla chwały, honoru i miłości, reszta to puste frazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2150317
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-09-2006, 22:19   

nie chce mi się doprawdy po raz kolejny wklejać tego, co już napisałam w innym temacie (jest taka opcja"Szukaj" ==) ale wkleję....

Mnie się tak wizja ukształtował już po 1 rozdziale 6 tomu - pomyślcie sobie tylko, jakie to by było Homantyczne gdyby Sunio się poświęcił... *__*

hmm... podsumowując wersje tego, co może byc w tomie 7:
- Sunio wyskakuje z tekstem "I'm Your Father, Harry..." - wszystkim, łącznie z Voldim opada szczęka;
- Harry zabija Snape'a, Voldiego i żyją wszyscy dłuugo i szczęsliwie... (IMHO - najgorsze z możliwych);
- Harry ginie, Snape zabija Voldiego;
- Snape się poświęca i zabija Voldiego sam ginąc za sprawę i własną piersią broniąc wrednego bahora;
- Dambi w rzeczywistości nie umarł i szykuje Wielki Podstepny Plan
- Przestawienie Przemiany Wewnętrznej Draco podczas Finałowej Sceny, gdy ma ukatrupić Pottera i (ach!) nie może...

Reszta przemysleń i przewidywań forumowiczów też się tam szwęda http://forum.tanuki.pl/tematy31/1955,30.htm#74897


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 06-09-2006, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2006, 22:40   

Nie będzie. Autorka straci na popularności i nim skończy cykl, przepadnie w otchłaniach zapomnienia.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-09-2006, 23:22   

Moim zdaniem scena smierci Dumbledora na pewno była wyreżyserowana, świadczy o tym zachowanie Snape'a (szczególnie widać to w angielskiej wersji językowej).
Zakończenie - Voldemort zabija Harry'ego, po czym ginie z ręki Nevilla.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2006, 08:22   

- Voldie-chan poturbuje Harryego, przyleci Ron, poturbuje i Rona przyleci Hermiona, skończy podobnie, przyleci Zgredek, Voldiemu skończy się MP i Zgredek załatwi Voldemorta a skrzaty obejmą władzę nad światem.
-Hary umrze, wybaczając przed śmiercią Snejpowi, który ożeni się z Hermioną i będa żyli długo i szczęśliwie.
- ojca Harryego nie obstawiam, sądzę, że tu zachowany zostanie kanon (jakie to by było niepedagogiczne, gdyby się okazało, że James był Rogaczem nie tylko z ksywki). Prędzej dowiemy się czegoś nowego o tym w jaki sposób Harry przeżył.
- w ostatniej walce cały świat szlag trafi, nadejdzie Dopełnienie Ludzkości i wszystko skończy się Harrym i Ginny siedzącymi na brzegu jakiegoś bajora.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2006, 09:15   

Moja wymarzona wersja miałaby happy end
Ginny zostaje zabita zaraz na początku książki (coby sie z potterem w czasie wyprawy nie szwedala)
Ron zostaje zabity
Snape jest po stronie Voldemorta do samego końca i żyje
okaże się, że damb wsópracuje z voldim
potter na końcu do nich dołączy i w ten sposób będą rządzić światem

Znając moje szczęście, pewnie będzie coś takiego:
Snape będzie się dobry
ginny okaże potężna czarownica (jak wiemy z szóstej części siedem to liczba magiczna a ruda łasica jest siódmym dzieckiem) i pewnie nie mało się przyczyni do zwycięstwa i przeżyje. >_<
Voldemort okaże się ojcem Pottera, ten w przypłwie czułości rzuci się na niego, Voldemort się roztopi jak lody w upalny dzień i w ten sposób Potter załatwi Voldemorta swoją mocą miłości. >_<
wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-09-2006, 09:42   

Cytat:
Zakończenie - Voldemort zabija Harry'ego, po czym ginie z ręki Nevilla.


Hmm, obawiam się, że dziś się to kwalifikuje jako staromodne. Większość filmów kończy się teraz przeżyciem całej drużyny głównych bohaterów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2006, 10:41   

Grisznak napisał/a:
Prędzej dowiemy się czegoś nowego o tym w jaki sposób Harry przeżył.

Powiadasz, miał w łapkach jako zabawkę któryś z upragnionych przez Voldiego bibelotów Czwórki Załozycieli? Wiemy w końcu, ,że Avada odbija się od złota...

Ja tam mam tradycyjne podejście do końców: Snape zabija Naginię, Potter Voldiego, Lupin zagryza Parszywka. Potem żyją długo i szcześliwie każdy ze swoją panią i mają dużo dzieci, a zwłaszcza Weasleyątek. Malfoyowie znowu wykręcają się sianem i niby-nawrócony Draczek zostaje ministrem magii - ostatecznie jednak przegrywa, gdyż jego potomstwo z braku innego wyboru może się hajtać wyłącznie z Weasleyami - i tak kończy sie jego ród.

A w epilogu okazuje się, że nie wzięli pod uwagę, iż Voldie uzupełnił sobie pod stracie pamiętnika siódmego horcruxa i wypełznie znowu w kolejnym pokoleniu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-09-2006, 10:55   

Grisznak napisał/a:
- w ostatniej walce cały świat szlag trafi, nadejdzie Dopełnienie Ludzkości i wszystko skończy się Harrym i Ginny siedzącymi na brzegu jakiegoś bajora.

Oh yesssss *__*

Albo... Snape postanawia zająć miejsce Voldiego. Voldi ginie z jego ręki, nstępnie z ręki Snape'a giną po kolei (prawie) wszyscy. Harry też, ale nie wykańcza Snape'a dokumentnie, ale tylko tak jak rąbnięcie jego rodzicielki wykończyło Voldiego.

Na końcu mamy hibernujące gdzieś zło w postaci resztek Snape'a, oraz Ginny-samotną matkę wychowującą Córkę Pottera wraz z Hermioną (ewentualnie wychowującą córkę Rona).

Potem będzie haremówka yuri *___*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2006, 11:10   

Cytat:
Potem będzie haremówka yuri *___*

Yes, yes, yes !!!!
Ejże, zapominamy o jednym - w ostatecznej walce, kiedy już Harry będzie słaniał się na nogach, może przylecieć Hedwiga, przetransformować się w wunderwaffe i zafundować endlossung. A potem Harry założy piąty dom Hogwartu, którego godłem będzie sowa.
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2006, 11:19   

E, przetransformuje się, jak na sowę przystało, w Olgę i dopiero zrobi rozpierd... eee, masakrę.

Cytat:
A potem Harry założy piąty dom Hogwartu, którego godłem będzie sowa.

Szósty. Piąty ma już w godle jednorożca i chodza tam te wszystkie potterowe Mary-Sue.^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2006, 14:53   

no, ruszyliście wyobraźnią, zaskoczyliście mnieXD
a więc ja się zabawię, dlaczego by nie, w końcu bardzo lubię fantazjowaćXDDD
to task... okazuje się, że Dumb stworzył drugie ciało, a więc przeżył^w^. założył drugi zakon, który będzie ścigał swojego mordercę, Snape'aXD
Dumb wkrzesi SyriuszaXD aby ten dokonał zemsty na Snapie^^
Snape błaga o litość, mówi, że był pod wpływem czarów VoldaXP.
Syriusz lituje się nad nim;) (jak jest yuri, to i może yaojce się znajdąXDDD)
Harry nie będzie miał na tyle siły, by pomścić Dumba, nie wiedząc, że tamten wytworzył sobie ciało i żyje^^
Ginny, Hermiona i jej... chłopak, Ron lecą na miotłach by pomóc Harremu^^
Lain napisał/a:
Voldemort okaże się ojcem Pottera, ten w przypłwie czułości rzuci się na niego, Voldemort się roztopi jak lody w upalny dzień i w ten sposób Potter załatwi Voldemorta swoją mocą miłości. >_<
wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie

Lain, tym tekstem rozłożyłaś mnie na łopatkiXDDD "moc miłości"- skąd ja to znamXDDD
hm, *Martita myśli, co by tu skrobnąć*
Beryl napisał/a:
Szósty. Piąty ma już w godle jednorożca i chodza tam te wszystkie potterowe Mary-Sue.^^

Beryl, nie zapominaj o tych facetachXDDDD jak im tam było... a więc domów jest siedem, czy mam jakieś zwidy...(chłopcy pięknie się zaprezentowali w kinie, na powitanie^^ byłam po d wrażeniem) w jednym z nich zabujała się Hermiona;)

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group