FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
  Animax - Nowy kanał anime w TV
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-03-2009, 00:36   


Proszę się trzymać tematu o kanale Animax. To nie jest temat o Megamanie.

IKa
Zua Biurokratka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven
Gość
PostWysłany: 16-07-2009, 20:11   

,,Wedle informacji opublikowanych przez serwis DVBNews.pl, jeszcze w tym roku ma zostać uruchomiona polska wersja kanału Animax. Prawdopodobny termin to jesień, kiedy to nadawcy prezentują nowe ramówki. Animax ma znaleźć się w ofertach sieci kablowych i satelitarnych".
News znaleziony w:

http://www.globo.home.pl/viewtopic.php?t=7362

i

http://anime.com.pl/Polski_Animax_-_kolejne_podejscie,news,read,4248.html


Hmm... no cóż......od 2 lat obiecują Animaxa w Polsce i na obietnicach się niestety skończyło :/ Mimo to mam cichą nadzieje że tym razem nie dadzą klapy.(choć mówią że nadzieja matką głupich ;) )
Powrót do góry
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2009, 01:38   

Nie wiem czy zwróciliście uwage, ale na kanale od FMABrotherhood na youtubie , obok loga są flagi krajów w których puszczają właśnie FMA:Brotherhood i jest tam flaga polska przy animaxie :
http://www.youtube.com/user/FMABrotherhood

Tylko powiedzcie mi, gdzie puszczaja u nas nowe fma skoro polskiego animaxa jeszcze nie ma ? :D No chyba że dadzą na AXN Sci Fi...

A propos, wiecie że polski Animax miał być premierowo na Play Station 3?
Ponoć najnowszy firmware 3.10 umożliwi użytkownikom Play Station 3 oglądanie telwizji na żywo.W pakiecie dostępnym dla naszego regionu (Czechy, Polska, Węgry, Bułgaria, Rumunia oraz Slowacja) miały się znajdować dwie stacje telewizyjne ze stajni Sony - AXN i Animax.
Ale niestety to jest Polska i Animaxa nie będzie na PS 3 niestety. :|
Nie wiadomo czy wogóle będzie w telewizji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2009, 18:37   

Bardzo proszę o umiar i bardziej stonowane wypowiedzi w krytyce kanału Animax. Pomijając już estetykę języka, ostre i emocjonalne określenia nikomu nic nie powiedzą - znacznie lepiej rzeczowo wskazać, co nie podoba się w działaniu kanału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2009, 13:26   

White_Raven napisał/a:
Tylko powiedzcie mi, gdzie puszczają u nas nowe fma skoro polskiego animaxa jeszcze nie ma ? :D No chyba że dadzą na AXN Sci Fi...
Jak słusznie zauważyłaś, w chwili obecnej Animax funkcjonuje u nas wyłącznie jako blok w obrębie kanału AXN SciFi. Nie jest wykluczone, że planują wydać FMA Brotherhood po tym jak się znudzą puszczaniem w kółko poprzedniej serii FMA, ale bardziej prawdopodobne, że flaga trafiła tam niejako "z automatu" - Animax wydaje FMA:B, Animax jest w Polsce (nieważne, w jakiej formie), więc doklejamy polską flagę.
Biorąc pod uwagę ilość nowości jakie się w Animaxie na AXN-ie dotychczas pojawiły, stawiałbym na wersję drugą.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 13-12-2009, 17:01   

Tak, tylko czemu te animacje są puszczane o takich godzinach, że chyba 5 albo 6 letnie dzieci które nie są w przedszkolu mogą je oglądać

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2009, 17:19   

Prawdopodobnie dlatego, że specjaliści od ramówki wyliczyli iż tak się opłaca.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2009, 18:22   

Teukros napisał/a:
Bardzo proszę o umiar i bardziej stonowane wypowiedzi w krytyce kanału Animax. Pomijając już estetykę języka, ostre i emocjonalne określenia nikomu nic nie powiedzą - znacznie lepiej rzeczowo wskazać, co nie podoba się w działaniu kanału.


No może faktycznie troche przegięłam, mogłam to ująć w bardziej kulturalny sposób. Pisałam tamten post pod wpływem emocji więc musicie mi wybaczyć.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-12-2009, 20:17   

RepliForce napisał/a:
Tak, tylko czemu te animacje są puszczane o takich godzinach, że chyba 5 albo 6 letnie dzieci które nie są w przedszkolu mogą je oglądać

Zawsze można nagrywać. Uwierz mi, przy odpowiedniej motywacji można rozszyfrować nawet dość zaawansowany sprzęt bez jakiejkolwiek instrukcji, sprawdzone empirycznie lata temu.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Miyomi Płeć:Kobieta
Czekoladożerczyni


Dołączyła: 24 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 19:47   

Osobiście uważam pomysł za dobry, ale szczerze mówiąc, boję się, że dadzą do naszych ulubionych animców dubbing, tak jak to zrobili bodajże w Hiszpanii, czy gdzieś, gdzie w tym języku mówią. Osoby mające kiedyś Jetixa (dziś już Disney XD), pamiętają zapewne "Naruto" (i dzieciaki biegające po podwórku/szkole krzyczące coś w stylu "Cieniste klon dżutsu!"). I myślę, że tyle mam w tej sprawie do powiedzenia... Robić. Nie spaprać. I tyle ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-01-2010, 20:02   

Bliżej nam do Niemiec- tam do dubbingów się przykładają. Choć oczywiście wolałabym by potencjalnym dubbingom z Animaxa bliżej było do poziomu Disney Channel niż Disney XD

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 21:30   

Zależy, co mas na myśli mówiąc "poziom DCH". Bo takiej przesłodzonej Hanny Montany to ja nie chcę... :/

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 01:05   

Jeżeli będą dubbingować to ja podziękuję. Prywatnie nie wyobrażam sobie anime nie po japońsku (chyba, że byłby oryginalnie eng jak np. w Halo: Legends). Ale to subiektywne zdanie. Jeżeli zaś napisy, podobnie jak nadawali anime na Hyperze, to jak najbardziej jestem za i może znów będę włączał TV po coś innego niż by pograć na konsoli i obejrzeć wiadomości ;)

Ech, przydałby się taki Animax....

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 10:47   

Przydałby się, przydałby... Ale wierzycie, że kiedykolwiek się pojawi? Dla mnie to telewizyjny odpowiednik Duke Nukem Forever. Tyle lat już zapowiadają Animax, nawet w zeszłym roku były reklamy na AXN Sci-Fi (ze sloganem "Na co czekasz?" :D). Jednak, czy opłacałoby się im prezentować kanał z zawartością, która (bądź co bądź) nadal w naszym kraju jest niszą? Neeeeein. Mi się to jakoś nie widzi, zwłaszcza, że nie ma być to kanał misyjny (za całym przedsięwzięciem stoi Sony). A jak już by wprowadzili, to z jakością lokalizacji byłoby tragicznie (durne szeptanki, suby z niezliczoną ilością bugów)

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-01-2010, 15:03   

Obecnie nie jest problemem wybór między wersjami językowymi*, więc jedyną przeszkodą w dodaniu dubbingu mogą być pieniądze. Szkoda, bo lubię różne wersje językowe.

*Choć to AXN- ludzie podniecali się, że dali ankietę lektor czy napisy, podczas gdy na innych kanałach przełączanie dźwięku to standard

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group