FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
  Animax - Nowy kanał anime w TV
Wersja do druku
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 15:16   

Cytat:
więc jedyną przeszkodą w dodaniu dubbingu mogą być pieniądze

A raczej chora oszczędność i dawanie byle czego odbiorcy. Jakoś Czechom nie przeszkadzało dać dubby na Animaksie do wszystkich emitowanych tam pozycji, mimo iż są ponoć krajem post komunistycznym.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 15:32   

Widziałem Bleach-a po Czesku, zabawne bardzo, ale fajne :)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2010, 08:31   

Lektor się sprawdził w deathno'cie więc mam nadzieje ,że w pakiecie który ma się (niby)pojawić także usłyszymy jakiegoś przyzwoitego lektora.
Bo nie chce widzieć dubbingu jaki przedstawił nie istniejący już program Jetix w serii Naruto.
Oby jakoś poszło.
Ja nie mam AXN crime i sc-fi(czy jak mu tam) ale z chęcią bym sobie sprawił.
Prędzej czy później moi rodzice zdecydują się na Dekoder z choćby "N" i wtedy program będę mógł sobie wybrać dopłacając tam grosze ;p
Przez wprowadzenie takiego programu wiele osób mogło by zmienic stosunek do A&M
Bo czy będą tego chcieli czy nie, przeskakując kanały natkną się na coś interesującego co zmieni ich światopogląd w tej dziedzinie...
Sam myślałem żeby zaproponować tacie obejrzenie Deathnote'a (lubi takie filmy więc...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2010, 09:02   

Cytat:
Lektor się sprawdził w deathno'cie więc mam nadzieje ,że w pakiecie który ma się (niby)pojawić także usłyszymy jakiegoś przyzwoitego lektora.

Nie istnieje coś takiego jak przyzwoity lektor. Przestarzała metoda lokalizacji i tyle.
Cytat:
nie istniejący już program Jetix

Jetix jest i ma się dobrze. Zmienił po prostu nazwę na Disney XD.
Cytat:
Bo nie chce widzieć dubbingu jaki przedstawił nie istniejący już program Jetix w serii Naruto.

Dubbing Naruto jest świetny... I proszę już na nim nie wieszać psów, to się staje nudne.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2010, 21:31   

Czy disney xD to to samo co Jetix?? Zmienili wszystko od loga do emitowanych seriali a nic o zmianie nazwy nie słyszałem tak jak w przypadku FoxKids->Jetix
Lektor się sprawdził a dubbing musiał by być przygotowany kinowo przez przedsiębiorstwo orietujące się w temacie aby dało się oglądać po polsku ( sam wydźwięk japońskich słów jest nie do odwzorowania w języku polskim)
Mam nadzieje ,że emisja programu będzie i to tylko z napisami!(góra lektor)
Jak zrobią Dubbing to stanie się to kolejny program z bajkami dla przedszkola( co nie oznacza ,że dyskryminuje małe dzieci i ,że nie maja prawa oglądać anime)
Chociaż co do Naruto w polskim wydaniu nie było aż takie złe(ale widać było ,że powoli się kruszyli z systematycznością Dubbingowania odcinków, wchodziła seria po 20 odc 10x a potem kolejne 20 odc i znowu cała seria (40odc) 5 razy...
Po drugie zmiana głosu Sakury w połowie pierwszej serii była przegięciem.
Ale wrucmy do programu i kwestii dubbingu(wspomniałem ,że był by to program dla dzieci) to gdyby mój brat miał dostęp do anime 12/24 to by tylko w nocy po domu biegał i krzyczał; Ban-Kai Tensa Zangetsu , Dango,Dango,Dango , Albo katon gyuukakyu no jutsu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2010, 22:01   

Cytat:
Czy disney xD to to samo co Jetix?? Zmienili wszystko od loga do emitowanych seriali a nic o zmianie nazwy nie słyszałem tak jak w przypadku FoxKids->Jetix

Było o tym wiadomo od dawna, trąbiono o tym wszędzie, nawet na YouTube (nachalne reklamy).
Cytat:
Lektor się sprawdził

Owszem sprawdził się, bo mało wymagającemu widzowi jest to obojętne...
Cytat:
a dubbing musiał by być przygotowany kinowo

Wszystkie dubbingi są robione "kinowo", patrz Batman TAS.
Cytat:
przygotowany kinowo przez przedsiębiorstwo orietujące się w temacie aby dało się oglądać po polsku ( sam wydźwięk japońskich słów jest nie do odwzorowania w języku polskim)

Czyli? Co sugerujesz? Ma się tym zająć grupa fandubberów? To ma być polski dubbing, a nie na nowo zrobiony japoński.
Cytat:
Mam nadzieje ,że emisja programu będzie i to tylko z napisami!(góra lektor)

Tak, wracam o 19 ze szkoły, jeszcze się będe musiał przez 2-3 godziny szykować na następny dzień i jedyne o czy marzę to czytanie subów. Gdy dana pozycja jest zsubowana, nie daje mi to skupienia na reszcie elementów pozycji (to co się dzieje na ekranie np).
Cytat:
Jak zrobią Dubbing to stanie się to kolejny program z bajkami

Bo dubbing to tylko do bajek się stosuje. Włącz sobie francuski TCM, albo czeskiego Animaxa...
Cytat:
Ale wrucmy do programu i kwestii dubbingu(wspomniałem ,że był by to program dla dzieci) to gdyby mój brat miał dostęp do anime 12/24 to by tylko w nocy po domu biegał i krzyczał; Ban-Kai Tensa Zangetsu , Dango,Dango,Dango , Albo katon gyuukakyu no jutsu.

A kto powiedział, że Twój brat jest targetem docelowym większości anime?

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-02-2010, 22:24   

Dred napisał/a:
Tak, wracam o 19 ze szkoły, jeszcze się będe musiał przez 2-3 godziny szykować na następny dzień i jedyne o czy marzę to czytanie subów.

Oj, to biada Ci, bo najprawdopodobniej za kilka lat napisy będą zamiast lektora i to raczej pewne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2010, 23:04   

Może masz problemy z czytaniem albo dostajesz oczopląsu od szybko znikających napisów.
Dubbing jest zły(nazwał bym go inaczej ale regulamin) to moje zdanie nie musisz mnie od razu krytykować za to ,że wole sobie poczytać.
Niż słyszeć w anime coś typu "kumalski"
Albo wioska ukryta w liściu, czy w piasku...(absurd)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-02-2010, 23:15   

A przeczytanie powyższych nazw nie bolało by tak bardzo?

A na serio: odkąd zalogowałam się na tanuku jako argument na "zuye dubbingi" padają niemal wyłącznie owe dwa wyrażenia. Znajdźcie jakieś inne przykłady, bo to jest zwyczajnie nudne

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 20:23   

Cytat:
Może masz problemy z czytaniem albo dostajesz oczopląsu od szybko znikających napisów.

Ta, najlepiej argumentować swoją opinię poprzez atak.

Gdybyś niemal przez cały dzień wpatrywał się w teksty różnorakie, też nie miałbyś ochoty czytać subów.
Cytat:
Dubbing jest zły

Jeden "kumalski" wiosny nie czyni... O___o
Cytat:
nie musisz mnie od razu krytykować za to ,że wole sobie poczytać.

W którym miejscu Cię skrytykowałem albo zaatakowałem.

Dobra, zrobię to teraz. Ale z Ciebie frajer pompka! :D:D:D Oczywiście żart.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 21:12   

Każdą swoją wypowiedź opierasz na cytatach przedmówcy i go wyśmiewasz...
Każdy może mieć swoją opinię czyż nie?
Dobra kończymy to bo oftop siejemy przez to...ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2010, 12:16   

Owszem.
Prosiłbym dyskutantów o powstrzymanie się od dalszych wycieczek osobistych.
Bezimienny

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beniak Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2011, 17:26   

Cytat:
Dystrybucją na terenie Polski miało zająć się HBO Polska, jednak ze względów finansowych wszelkie kroki w tej sprawie zostały wstrzymane co najmniej do roku 2014.

Mimo, że z wikipedii, to wcale mnie to nie dziwi. Anime w Polsce nie jest aż takie popularne (albo mi się tak zdaje?), jedyne porządne anime jakie są emitowane w Polsce to na AXN Sci-Fi ale o dość późnych porach. No i bardzo dobre, krótkie (nie dłuższe niż 50 odc.) często nieznane (ale bardzo dobre) anime emituje stacja Hyper (dzieli pasmo z kanałem ZigZap), ale jeden odcinek anime jest raz dziennie o 21.
Na razie Animaxu jest coraz więcej w Europie (Czechy, Niemcy, Węgry, Portugalia, Włochy, Słowacja, Hiszpania).
Nie zdziwiłbym się gdyby w roku xxxx (tutaj wstaw liczby) cały świat miałby Animax, a Polska nie. Cóż, zawsze pozostaje oglądanie w internecie, ale dopiero, gdy obejrzałem DN w TV to zauważyłem, że oglądanie czegoś w telewizji daje o wiele większą radość niż w internecie. ;)

Mam nadzieję, że dożyję do emisji programu Animax w Polsce. (choć gdy pewnie będzie w Polsce, będzie ten kanał mieć jakaś mała, nieznana kablówka lub coś takiego, ale od czegoś trzeba zacząć)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-04-2011, 21:07   

Jakby podsumować to anime w TV jest całkiem dużo i to nie tylko tytułów dla dzieci- choćby niszowy "Barman". Problem w tym, że są one rozrzucone i słabo promowane, a to nie sprzyja oglądalności.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Oleńka z Potopu
Gość
PostWysłany: 07-06-2011, 19:25   

A widzieli to?

http://pl.animax.spti-prod.com/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group