FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
  Animax - Nowy kanał anime w TV
Wersja do druku
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-01-2007, 21:23   

Jak będzie, to dobra rzecz.
Przejdź na dół
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 13:02   Re: Nowy kanał anime w TV

Zegarmistrz napisał/a:
http://anime.com.pl/Kanal_z_anime_w_Polsce,news,read,2758.html

Co o tym myślicie?


no coz skomentuje tak ino rece zacierac :P
Powrót do góry
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 14:47   

Piekna sprawa fajnie jak by jeszcze byl dostep przez internet :P co do dubbingu mozliwe ze jak program to i profesjonalne tlumaczenie, w koncu to bedzie juz kanal a nie wykupiona seria przygotowana na szybko :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
The_Havoc_Rider Płeć:Mężczyzna
onward we rock.


Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: b-stok
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 16:48   

herok napisał/a:
Piekna sprawa fajnie jak by jeszcze byl dostep przez internet :P co do dubbingu mozliwe ze jak program to i profesjonalne tlumaczenie, w koncu to bedzie juz kanal a nie wykupiona seria przygotowana na szybko :P


Zamiast dubbingować mogli by przeznaczyć kasę na zakup większej ilości licencji (chyba czytać napisy każdy może). Boje się ze moze powstać taka TV ROMANTICA tyle że z anime - 4 denne seriale powtarzane 3 razy dziennie.

dodam jeszcze, że rownie dobrze mozna udostępnić przez kablówki zamiast Rai Uno albo RTL jakiegos amerykańskiego kanału z anime ; pp i tak każde anime ogladałem albo z angielskim dubbingiem albo z napisami po angielsku.

_________________
nie, nie kocham wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 16:52   

The_Havoc_Rider napisał/a:
Boje się ze moze powstać taka TV ROMANTICA tyle że z anime - 4 denne seriale powtarzane 3 razy dziennie.

A tutaj jest problem... jakie anime kto uważa za denne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Havoc_Rider Płeć:Mężczyzna
onward we rock.


Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: b-stok
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 17:14   

IKa napisał/a:
The_Havoc_Rider napisał/a:
Boje się ze moze powstać taka TV ROMANTICA tyle że z anime - 4 denne seriale powtarzane 3 razy dziennie.

A tutaj jest problem... jakie anime kto uważa za denne.


denne adekwatnie do tasiemców z romantiki

zreszta zaraz.. to bedzie pierwszy i jedyny polski kanał z anime tak? oni poprostu muszą puszczać coś dobrego podobajacego sie ogolowi bo im ta zabawa zysków nie przyniesie

_________________
nie, nie kocham wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 17:25   

The_Havoc_Rider napisał/a:
denne adekwatnie do tasiemców z romantiki


Problem polega na tym, że nie istnieje żaden prosty wyróżnik... Weźmy takiego Naruto - tasiemiec koszmarny o raczej nieskomplikowanej fabule - a fanów ma licznych. Albo Elfen Lied, mhrrrrroczna i guęboka seria, nad którą redakcja zaśmiewała się do rozpuku, bo dno i trzy metry mułu, za co teraz mnóstwo fanbojów wiesza nań psy? A może te kawaii shoujo serie doprowadzające do natychmiastowej cukrzycy, a mające tak wielu zagorzałych miłośników?

Sorry Winnetou, nie ma tak łatwo...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 17:33   

The_Havoc_Rider napisał/a:
oni poprostu muszą puszczać coś dobrego podobajacego sie ogolowi bo im ta zabawa zysków nie przyniesie
Niekoniecznie. Jeśli wejdzie w pakiet AXN to np. w cyfrze dodadzą 2 złote do pakietu Sci-fi/crime i będą sprzedawać crime, sci-fi i animax razem. Kanał będzie obecny i będzie się za niego płacić. Oglądac sie go nie musi, sa przeciez te dwa pozostałe do oglądania, a ten jest na doczepkę. A jeśli na tych dwóch pozostałych zaczną się pojawiać nowe serie i ludzie będą płacić za sci-fi i crime, to kto i jak sprawdzi, ile ludzi ogląda jakieś animki, skoro będzie liczone po pakiecie?

Nie muszą puszczać czegoś podobającego się. W pierwszej kolejności mogą wyemitować to, na co już mieli licencję w Polsce. Albo to co aktualnie mają w ofercie programowej np francuskiej.

Cytat:
denne adekwatnie do tasiemców z romantiki
Znaczy co odpada? Bo pod względem tasiemcowatości: Fushigi Yuugi, Saint Seyia, Naruto, Bleach, DB, Inuyasha, Ranma, Detektyw Conan, One Piece, Lupin i jeszcze kilkanaście innych dobrych serii. A może pod względem natężenia romantyzmu? - Odpada kolejne kilkanaście cenionych serii.

Wiecie ludzie... strasznie narzekacie na zapas i dzielicie włos na czworo, a nie wiadomo, czy to prawda, czy pogłoska, i kiedy ten kanał będzie dostępny, i gdzie dostępny. A jak się już pojawi, to większość fanów będzie narzekać, że "a nie tę serię puścili, a że nowości prosto z Japoni nie ma, a to, że powtarzają, a to, że o późnej porze..." Jak się nie podoba denny tasiemiec to nikt nikogo nie zmusza do oglądania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2007, 17:33   

Cytat:

zreszta zaraz.. to bedzie pierwszy i jedyny polski kanał z anime tak? oni poprostu muszą puszczać coś dobrego podobajacego sie ogolowi bo im ta zabawa zysków nie przyniesie


Szacunkowe dane podane na Falkonie twierdzą, że w Polsce jest 100-150 tysięcy fanów mangi i anime. Dane te oparte są na wyświetlalności serwisów... Ja osobiście mnożyłbym te liczby x5, choć nie mam ku temu empirycznych podtsaw, opieram się głównie na logice i założeniu, że nie każdy fan ma czas, ochote i warunki, żeby siedzieć całe dnie na necie.

Dla takiej liczby osób naprawdę nie trzeba puszczać super serii... Wystarczy średnie, pokroju Dragonballa, Slayers, czy Sakura Taisen, które na AXN leci non stop. Albo Legends of Duo (przy czym to akurat jest koszmarek straszny).

Niezależnie co wezmą i tak trafią w czyjeś gusta, nie mówiąc już o tym, że ten kanał oglądać będą też osoby z poza światku, jak np. tłumy dzieci, bo to w końcu bajka (co z tego, że chińska) i fajnie się biją.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 17:41   

Co ja powiem mojemu operatorowi kablowki O_o chce miec tylko jeden program moge go dokupic OBLED X_X przeciez nie bede placil za reszte nie potrzenych kanalow dla jednego tego wysnionego :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-01-2007, 18:56   

Jakoś Animax działa w wielu krajach i nie ma kłopotów z widownia... Nie narzekajmy ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 20:46   

Ja bym szalała ze szczęścia na ulicach Szczecinka, gdyby taki program był mi dostępny, nieważne na jakim poziomie.
Oczywiście, w czasach obfitych plonów jestem dośc wybredna, ale aby takowe nastąpiły, muszą zosta spełnione dwa warunki:
1. Musi byc dobra siła sygnału, co się rzadko zdarza, bo mam łącze radiowe
2. Muszę byc w dobrych stosunkach z bratem co się zdarza jeszcze rzadziej
Zwykle więc jest tak, że albo mój gruchot się rozkraczy, albo braciszek powarkuje cosik na temat, że mu łącze przeciążam.
W ekstremalnych momentach niedoboru niżej podpisana zamyka się w pokoju, słucha Ayumi Hamasaki i jęczy: "Puśccie mi Pszczółkę maję, proooszę...."
Więc jaki ten program by nie był, ja go popieram całym serduchem ^_^

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 16-01-2007, 14:53   

Wiadomosc nieoficjalna i niepewna: Kanal wystartuje w polowie lutego na platformie Cyfrowy Polstat w Pakiecie Faminlijnym lub ktoryms z Relax Mix.

To było gdzieś na stronie Polsatu, więc tak do końca wyssane z palca to chyba nie jest.

Buuuu a ja mam UPC :(((((((
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-01-2007, 21:26   

Zastanawiam się czy nie zrobią z tego kolejnego kanału dla dzieci, owszem będzie leciało anime, ale w stylu Yu-Gi-Oh czy Król Szamanów, oczywiście wszystko z polskim dubbingiem, swoją drogą ciekawe czy powtórzą Sailor Moon ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
FranzKafka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2007, 22:21   

zdaje mi sie, że na zamiarach się skończy... Niestety w Polsce scena maniaków anime rośnie z dnia na dzień, ale na chwilę obecną jest "nas*" za mało aby opłacalne było otwarcie takiego kanału...

*nas-prawdziwych!! fanów anime.

_________________
- Wiesz, mój znajomy kiedyś oglądał anime...
- I co z tego?
- Teraz spoczywa na Powązkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group