FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
  Animax - Nowy kanał anime w TV
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-01-2007, 20:10   Animax - Nowy kanał anime w TV

http://anime.com.pl/Kanal_z_anime_w_Polsce,news,read,2758.html

Co o tym myślicie?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-01-2007, 20:12   

Było by miło, ale obawiam się, że ma szanse być kodowany a co gorsza nie zainteresować operatorów sieci kablowych...

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-01-2007, 20:39   

Skoro AXN Sci-fi i chyba Crime są w ofercie mojej kablówki (razem z HBO, Canal+, Canal+ Film etc.), to przypuszczam, że jeśli ta informacja jest prawdziwa, będę go miał w domu.
Szkoda, że to 120 km stąd _^_

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 10-01-2007, 20:48   

Powiem tak - mam dylemat.
I nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
Z jednej strony super sprawa, bo wyrośnie kolejne pokolenie animaniaków, bedzie znało ambitniejsze pozycje niż DB czy Naruto. I moze zaczną u nas więcej mang wydawać. Ale z drugiej strony dam głowę że będzie dubbing ( bo pewnie kanał zostanie zakwalifikowany jako kolejny nadający "bajki ") a na samą myśl o tym słabo mi się robi, bo cały klimat anime diabli wezmą. I skoro ma być częścią AXN, to pewnie będzie dostępny na Polsacie cyfromym czy w N. A ja mam UPC. W UPC nie ma AXN Sci-Fi czy AXN Crime, to wątpię że będzie Animax :(

Ucieszę się dopiero jak zobaczę to na przyzwoitym poziomie (przynajmniej niech dadzą lektora bo o oryginalnej ścieżce dźwiękowej to chyba możemy zapomnieć) i będzie dostepne w UPC, w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-01-2007, 22:39   

byłoby cudownie!!! sama nie mam kablówki, ale jakby to się okazało prawdą to wygrzebię chodźby spod ziemi... (w moim wypadku główna przeszkodą jest mama ;D hahaha... musiałabym chyba zrezygnować z kieszonkowego na rzecz kablówki...). No i zgadzam się z Sakura_chan. Pewnie bedzie dubbing... coś strasznego. Jak zwykle wszyscy uważają anime za "bajki". Jak komuś powiem że to oglądam to zawsze ta sama reakcja: "To te bajki z durzymi oczami???".

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 22:50   

Oho, może będzie realny powód by wydać te parę złotych więcej na kablówkę XD.

Zegarmistrz napisał/a:
Co o tym myślicie?

W moim mniemaniu będzie to kolejny bajer dostępny nawet mniejszej liczbie osób niż Hyper. Oni oczywiście się ucieszą, ale przeciętny człowiek dalej będzie żył w błogiej nieświadomości. Do tego, czego ja bym chciał w kraju, nadal będzie jak stąd na Marsa.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 11-01-2007, 01:47   

Cytat:
Do tego, czego ja bym chciał w kraju, nadal będzie jak stąd na Marsa.
Drugiej Japonii to niestety nie będzie, ale i tak w szoku jestem bo sądziłam że zanim zacznie się w ogóle mówić o kanale anime w Polsce to ja zdążę przejść na emeryturę...
Powrót do góry
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 02:27   

LOL, a ja nawet telewizora nie mam, o kablówce nie wspominając. Ale pomysł dobry, mimo że za dużo bym się nie naoglądała, chyba że jakiś film lub miniseria raz na parę tygodni, jak jestem w domu. Kto wie, jeśli kanał byłby dobry, może sprawiłabym sobie w końcu TV + kabel, ale biorąc pod uwagę jak niewiele serii widziałam, jak szybko się wkręcam w anime i jak łatwo przychodzi mi marnotrawienie czasu... to nie byłby dobry pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 10:02   

U mnie jest AXN Crime i Sci-Fi, więc może ten kanał z anime także będzie odbierany (jeśli będzie) :) . Miło będzie obejrzeć anime o dowolnej godzinie, a nie tylko pół godziny po 21:00 na Hyperze, kiedy inni mieszkańcy też mają coś do oglądania -.- .
Mam tylko nadzieję, że nie ograniczy się to do bajek dla dzieci z przerwami na DBZ i Sailor Moon...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 11-01-2007, 10:06   

Korsarz to co Ty masz za TV ? Multimedia ?
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 10:12   

Canal + (satelita :) )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tamashi Płeć:Mężczyzna
The .hack oracle


Dołączył: 02 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 11:28   

Ciekawe, bardzo ciekawe. Mam kablówke z Multimedii i zastanawiam się czy w razie czego będe miał ten kanał. Jeśli tak byłbym szczęśliwy ^^. Ale na razie mam do tego pewien dystans. Ciężko mi uwierzyć, póki nie zobaczę. Ale trzymam za to kciuki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-01-2007, 14:52   

Jesli istnieje szansa, ze kanał jednak bedzie miał sporo anime w pakiecie, to wątpie czy bedzie dubbing, za duzo zachodu i czasu do przerabiania, wiec jestem optymistycznie nastawiona, ze bedzie lektor :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 14:52   

Ja mam miejska kablowke, wiec postaram sie namowic adminow do dodania tego programu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Havoc_Rider Płeć:Mężczyzna
onward we rock.


Dołączył: 11 Sty 2007
Skąd: b-stok
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2007, 16:53   

'jak by nie było będzie bardzo miło'

pewnie nie będę mieć tego programu w kablówce no ale..

zawsze znajdą się zapaleńcy którzy będą ripować anime z TV więc bedzie one łatwiej dostępne (niekoniecznie w legalny sposób oczywiście)

_________________
nie, nie kocham wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group