FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2004, 22:08   

Złote smoki to owszem za wygląd ale tylko te które były w Try :P

Poza tym wydusił bym bez litości:
Konoha-maru --> facet za dużo gada o tym co chce poza tym jakoś nie lubie gościa (ileż powodów :))
Tego staruszka-smoka z 1-wszego tomu Slayers --> za zachowanie
Jest tego jeszcze troszkę ale cholerka nigdy imion nie pamiętam :(
O!
Lady Mir <czy jak to się piszę> udusił bym za zachowanie, i ogólne bycie "idealną" taaak zadzrość brzydka rzecz...

I na koniec pytanie za 5 pt. (wystarczy tak czy nie bo to pewnie wg. moderatorów na potężny of top zejdzie) Czy ktokolwiek z Was wyobraża sobie jak mogły by się potoczyć te serie gdyby tych bohaterów nie było? (i bez wykrętów "chcę go udusić bo wtedy serii nie będzie" proszę)

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-08-2004, 22:18   

Last Exile bez Clausa? Ależ proszę bardzo, wystarczyłoby uczynić głównym bohaterem kogokolwiek innego. Świetnych postaci tam nie brakuje, szkoda, że główna rola trafiła się kretynowi.

A właśnie przyszło mi do głowy, kogo jeszcze mogłabym udusić. Główną bohaterkę 12 Kingdoms (wraz z koleżanką). Dzięki uprzejmości Martina dostałam 3 pierwsze odcinki tej serii, tak na próbę. Fabuła zapowiadała się całkiem interesująco, ale bohaterowie podłamali mnie do tego stopnia, że stwierdziłam, że chyba nie zmuszę się, żeby obejrzeć więcej ^^" Może zachodzi jakaś przemiana wewnętrzna czy inny przekręt, ale na początku serii główna bohaterka (nie pamiętam, jak się nazywa), wybucha płaczem co najmniej 2 razy na odcinek. Za dużo, zdecydowanie za dużo... Dla odmiany jej koleżanka wychodzi ze słusznego skądinąd założenia (:P), że wszyscy są podejrzani i w ogóle najlepiej ich pozabijać (przy czym od razu widać, jaka ta pani jest zła, wystarczy popatrzeć). No ludzie... _^_ W trójce przeniesionej do innego świata (to nie jest duży spoiler) jest jeszcze jakiś chłopak - całkiem sympatyczny, tyle, ze się nie udziela ^^"
Tym państwu podziękujemy.

*edit* Literówki ^^" Przeczytałam swojego posta i sie załamałam :P


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 09-08-2004, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2004, 22:36   

hmm...Slayers try bez złotych Smoków?no było by ciężko, wycięło by sie jakieś 20 odcinków bo by zabardzo chodzić nie musieli, filie i jeszcze Val gaava bo by go nie zabili...a serie by sie streszczało jako wyrusza statek do nowego świata bo powstał pilar światła, przybywa dark star, robi wielką rozwałkę bo nie ma broni na niego i koniec....Vala by coprawda nie miał ale i tak by sobie od nowa świat zaczął stawiać:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-08-2004, 23:09   

Sizu z Scrapped Princess. Za taka..lalkowatosc >D
Powrót do góry
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 08:14   

Sm00k-to prędzej jej wcześniejszą forme jak była tym małym czymś...bo co jak co ale miejscami potrafiło powalać:P

UWAGA SPOILER
Cytat:

a Sizu w końcu była programem więc co sie dziwić że nie zachowywała sie jak normalny człowiek?to równie dobrze można by Leo udusić za bycie tym WSPANIAŁYM RYCERZEM (tylko czemu na początku chciał zabić szope?:P)
/UWAGA SPOILER


Zeg= Zamazałem spoiler.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 11:08   

Udusiłabym Sarę z Love Hina, jak ja nie znosze takich bachorów jak ona >< (wyłączając oczywiście Phibrizza, bo ten naprawde mi sie podoba ^^), mam takie dwie w domu...

I Valgaava ze Slayersów, za przesadny tragizm

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-08-2004, 11:51   

Te dwa szczeniaki ze Slayersów, z odcinków o świętych naczyniach (czy ktoś zrozumiał, o co mi chodzi?) - za gadki o wielkiej miłości, szczeniakostwo, głupotę i ogólnie za całokształt. Podobnie zresztą jak ich rodzinkę.

Szczeniarę z Love Hiny (Sarę? Cholera nie pamiętam... W każdym bądź razie tą od senpaia Seto) za wtrącactwo, perfidność, złośliwość i szczeniakostwo.

Orsona z Record of Lodoss War OAV - za to że bedąc berserkerem nie zachowywał się jak berserker.

Tą śmieszną wróżkę z Magic Knight Rayearth - za wtrącactwo, przesłodzenie, głos i za to że się do Lantisa doczepia ><

Więcej grzechów nie pamiętam. Jak sobie przypomnę to napiszę.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 11:59   

Po pierwsze, wszystkie głowne bohaterki shoujo reprezentujące typ płaczliwej, kochliwej dziewczynki z kompleksami. I ich idealne obiekty westchnień, które przez pół serii nie mogą się zdecydować czy je kochają, czy nie.

Po drugie, Zelgadisa. Jak ja go nie cierpię >.< Za wieczne narzekanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soy Płeć:Kobieta
Siwa Wiedźma...


Dołączyła: 09 Sie 2004
Skąd: Morze Chaosu... Maksymalne odludzie...
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 14:13   

a ja mogłabym udusić Sal. Za gadanie, jak to ona nie lubi Zela ><.

I wydusiłabym wszystkich "złych gości" z DB oprócz Freezka i Veggy'ego X3. Bo są kretynami jakich mało. "Ci dobrzy" zreszta też, ale na tym polega urok serii... czepiam się XD. Nie lubię DB XD ...

Po trzecie -> Taikobo czy jak go tam zwał z Senkaiden Houshin Engi (nie pamietam jaki był tytuł w Polsce) ... Po prostu nie trawię tego dzieciaka.

_________________
The pain, your blood, your broke inside...
Screams you're in love...

Gacek jest dziwny... Ja też chcę czerwone okulary i maszynkę do rozciągania! Ale nie chcę chodzić nago po mieszkaniu, nah .___.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1411736
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 14:37   

Nie przypominam sobie, bym była postacią z anime X3

Do listy dolącza Gally z Gunnm za rozchwianie emocjonalne i ogólne dziwactwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soy Płeć:Kobieta
Siwa Wiedźma...


Dołączyła: 09 Sie 2004
Skąd: Morze Chaosu... Maksymalne odludzie...
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2004, 15:22   

W twoim wypadku niezupełnie chodzilo mi o anime. Poza tym na tym avku jest taka fajna szyjka... <evil>

Gally jest fajna. Ja udusiłabym Kaligulę z tejże mangi. Bo to delikatnie mówiąc cham. I jeszcze Zannafar. Za to, ze nazywa się jak moja ulubiona srebrno-biała bestia XDDDDD

_________________
The pain, your blood, your broke inside...
Screams you're in love...

Gacek jest dziwny... Ja też chcę czerwone okulary i maszynkę do rozciągania! Ale nie chcę chodzić nago po mieszkaniu, nah .___.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1411736
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-08-2004, 12:18   

Cytat:
W każdym bądź razie tą od senpaia Seto


SETA, nie Seto;P. Swoją drogą urocze imię=).

Cytat:
Po pierwsze, wszystkie głowne bohaterki shoujo reprezentujące typ płaczliwej, kochliwej dziewczynki z kompleksami. I ich idealne obiekty westchnień, które przez pół serii nie mogą się zdecydować czy je kochają, czy nie.


Cóż, te wszystie bohaterki shoujo są jakie są, bo w ten sposób autorzy leczą kompleksy(swoje i czytelników/widzów):]. Z shounen to samo, tyle że obiekty westchnień nie są takie idealne, a tylko mądre, wysportowane i uzderzakowione:>.

Cytat:
Do listy dolącza Gally z Gunnm za rozchwianie emocjonalne i ogólne dziwactwo.


Swoją drogą, jak JPF robił ankietę które imię wybrać to powinni wspomnieć, że imię spełnia w mandze pewną rolę: to wybitnio de***nie brzmi, jak ktoś mówi "Alita? Brzmi jak imię jakiegoś osiłka";P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 29-08-2004, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-08-2004, 23:07   

Saluchna napisał/a:
Nie przypominam sobie, bym była postacią z anime X3

Do listy dolącza Gally z Gunnm za rozchwianie emocjonalne i ogólne dziwactwo.

Ta z Last Order tez ? >]
Na liscie laduje, na zaszczytnym drugim miejscu - Minagi (Tenchi Muyo). Za bycie druga kalka Ryoko w serii >D
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2004, 19:42   

Noire napisał/a:
Udusiłabym Sarę z Love Hina, jak ja nie znosze takich bachorów jak ona >< (wyłączając oczywiście Phibrizza, bo ten naprawde mi sie podoba ^^), mam takie dwie w domu...


O tak! Tak! Uduś ją! Uduś!

Ja jeszcze dodam Panienkę z Vampir Hunter D: Bloodlust. Nie pamiętam jak to miało na imię, ale rola tego polegała na wyznawianiu miłości wampirowi i krzyczeniu, gdy jej chłopak dostawał od łowców wapirów, smażył się na słońcu itd.
Cytat:
Jako jedna z nielicznych postaci poniosła zasłużoną karę za grzechy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-08-2004, 13:25   

Charlotte:].

Cytat:
W sumie zakończenie ma sugerować, że może przeżyła. Biorąc pod uwagę, że cały film był trochę baśniowy, to nie jest to wcalke wykluczone.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group