FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Misao Płeć:Kobieta
yellow witch


Dołączyła: 30 Sie 2004
Skąd: Rumia
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2004, 17:07   

hmm, mnie najbardziej wqrzała Kotori z X'a; slodka paniusia, nad którą wszyscy chuchali i dmuchali, żeby se przypadkiem krzywdy biedaczka nie zrobiła.

Cytat:
[no, alez jaka ulga przyszła, jak w połowie serii odcięto jej głowe. i zasłuzenie :D


poza tym ze Slayersów ta dziewczynke (nie pamiętam jak jej tam) w każdym razie czekała, aż wyrosną w miescie kwiaty, które będą zwiastować nadejście "bohatera" ==" na żadnym odcinku slayersów sie tak nie wynudziłam, jak na tym. ble.

kogo by tu jeszcze nabić na pal i wychłostać? Chii, za słodzenie i cukierkowatość.

napisałabym że nie trawie Ameli, ale wole nie ryzykować, i nie pisze ;)

denerwowal mnie jeszcze wygląd Fili jako smoka ==" taki muminek z nej był

a poza tym to nie lubie Gucia z Pszczółki Mai :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2004, 20:43   

<ooftop>
Tak na przyszłość - spoilery piszemy na biało i wstawiamy w "quote", żeby nikt niechcący nie przeczytał ;P
</offtop>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-08-2004, 21:26   

Misao napisał/a:

napisałabym że nie trawie Ameli, ale wole nie ryzykować, i nie pisze ;)


Czego ryzykować? Jedynie tylko rwania hakami i powieszenia na suchej gałęzi...

A tak na serio: sporo osób tutaj nie trawi Amelii, to, że to Forum poświęcone jest w dużej mierze Slayersom nie znaczy, że padniemy na kolana przed każdą postacią. (Choc ja uważam, że Amelia była całkiem śmieszna i na swój sposób sympatyczna).

PS. Witamy na Forum.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2004, 21:49   

Misao napisał/a:

a poza tym to nie lubie Gucia z Pszczółki Mai :D


Gucio to najlepsza postać z pszcżółki Mai! Wciąż jestem wierny jego ideałom nic nierobienia! :P

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Misao Płeć:Kobieta
yellow witch


Dołączyła: 30 Sie 2004
Skąd: Rumia
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2004, 23:11   

eee tam, to ze Gucio sie caly czas obijał i żarł miód, nie znaczy że jest taki super ;p ale gdyby tak sie blizej przypatrzeć, to gorszy od niego był ten konik polny ;D

a co do Amelki: a już myślałam, że tylko ja mam jakieś zastrzezenia do niej ;)

_________________
I cookie you cookie we cookie, and let us milk the cow xDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2004, 23:40   

Misao napisał/a:
denerwowal mnie jeszcze wygląd Fili jako smoka ==" taki muminek z nej był

Bo ja wiem... jak dla mnie wszystkie złote smoki wyglądały jak duże złote muminki z skrzydłami...

Misao napisał/a:
a poza tym to nie lubie Gucia z Pszczółki Mai :D

Jedyna postać z "Pszczółki Mai" którą bym oszczędził :/
...cóż... bywa...

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 08:50   

Ale te smoczki były kawaii, szczególnie Filia z kokardką, noooo ;P

Ale też przypominam, że na forum jest kilku fanów Amelki XDDDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2004, 11:35   

Kolejny kandydat do sali tortur (repertuar dla niego: rozciąganie, przypalanie na wolnym ogniu, na końcu uduszenie): Konohamaru i spółka, mały smarkacz z Naruto. Pałęta się tylko i sam nie wie, po co w ogóle tam jest. Jakoś mi nie pasuje do reszty.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-09-2004, 14:48   

Dorzućmy od razu Naruto, który jest taim frajerem, że nawet nie zauważył jak Sasuke ukradł mu główną rolę:P.

Cytat:
A tak na serio: sporo osób tutaj nie trawi Amelii, to, że to Forum poświęcone jest w dużej mierze Slayersom nie znaczy, że padniemy na kolana przed każdą postacią. (Choc ja uważam, że Amelia była całkiem śmieszna i na swój sposób sympatyczna).


Ja też tak uważam, ale poza momentami gdy była zabawna chciało się ją zabić;]. Ot fajna parodia, dobra do komedii, ale gdy serial robi się poważnieszy powinna zejść ze sceny.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Soy Płeć:Kobieta
Siwa Wiedźma...


Dołączyła: 09 Sie 2004
Skąd: Morze Chaosu... Maksymalne odludzie...
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 16:11   

Do mojej listy dopisuję wszystkie pary yaoi. Oprócz yukiego i Shiuichiego z Gravitation. Od reszty mi niedobrze. Atrakcje dla tych panów, którzy nie mogą sobie zdać sprawy, że kochają inaczej i zastanawiają się o co chodzi: uduszenie własnymi rzygami. Bleeeee!

Dla sprostowania powiem tylko, że przeciwko parom homoseksualnym samym w sobie nic nie mam. A niech sie kochają, jeśli tak czują. Odrzydzenie mnie bierze nad rozwodzeniem się nad homoseksualizmem w stylu mangi i anime... nie wiem, czy ktoś to zrozumie =='''

_________________
The pain, your blood, your broke inside...
Screams you're in love...

Gacek jest dziwny... Ja też chcę czerwone okulary i maszynkę do rozciągania! Ale nie chcę chodzić nago po mieszkaniu, nah .___.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1411736
Misao Płeć:Kobieta
yellow witch


Dołączyła: 30 Sie 2004
Skąd: Rumia
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 21:23   

Soy, popieram ;)

do tego wszystkiego dorzuciłabym trzy panienki z MKR, w szczególności zaś Fuu (tak sie nazywała?) słodziła do kwadratu.

i glówną bohaterke z Escaflowne'a. Poprostu jej nie trawie, pałętała sie biedaczka w każdym odcinku, nie wiedzac co ze soba zrobić i podrywala przy okazji wszystkich facetów xDD ot, jej rola w całym serialu (no moze troszke przesadzam, coś tam jeszcze robiła...)

dalsza część listy skazańców napewno będzie, jak sobie tylko przypomne =p

_________________
I cookie you cookie we cookie, and let us milk the cow xDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2004, 21:52   

Oj, bohaterka z Vision of Escaflowne TV i tak sporo robiła i była całkiem sensowna w porównaniu z tą z kinówki, gdzie zrobili z niej strasznie zamknięte w sobie dziwadło (na ziemi) i praktycznie pozbawioną jakiejkolwiek roli panięnkę do odbijania z rąk okrótnego Folkena (tak, tak) na Gai. W prawdzie jej zachowanie na Gai nie odbiegało znacząco od tego w serii TV, ale jej rola dla historii prócz bardzo naciąganego wątku nadprzyrodzonego była znikoma.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-09-2004, 14:39   

Cytat:
Odrzydzenie mnie bierze


"Zyd" się pisze inaczej:>. Poza tym nie zamieniaj się w hitlerowcaXD. Zaś co do yaoi to wątki są niestrawne dlatego, że są adresowane dla tego samego odbiorcy co Harlequiny: niewymagających dziewcząt, które szukają wzruszeń z odrobiną "pieprzu";P. Stąd trochę trudne do przełknięcia.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Agit Płeć:Kobieta
Coffee Addict


Dołączyła: 07 Lip 2002
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 16:15   

Hm, jeśli miałabym kogoś dusić, to z pewnością - praktycznie bez wyjątku - każdą głowną parę z dzieł Yuu Watase. Kobieta z uporem mianiaka tworzy wkurzające głowne bohaterki i zawsze bezbłednie dorzuca im pociąg do najgorszego faceta w serii. Znośnych facetów albo spycha na dalszy plan albo zabija przy najbliższej okazji. Z kim skończy główna bohaterka? Wyliczam wszystkich facetów, jacy się pojawiają, i wybieram tego, który mnie po prostu odpycha. Jeszcze sie nie pomyliłam :)
Vide: Ayashi no Ceres, Fushigi Yuugi i insze.
Jeśli można poznecać się nie tylko nad bohaterami, ale i mangakami, to samej Watase chetnie wręczylabym Złotą Malinę za czestotliwość pojawiania się gwałtów i nieletnich ciąż w jej mangach. Trzy gwałty pod rząd co drugi rozdział? Chcialabym przesadzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1484893
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2004, 12:07   

Heh, posta mi zjadło XD. Zatem się powtórzę :P. A udusiłbym:

Kikyo z Inu Yashy: za to że nie chce spokojnie dać się zabić :P.
Inu Yashę: Za to że ugania się za Kikyo mimo że tuż obok siebie ma znacznie młodszą, czującą do niego mietę i co najważniejsze ŻYWĄ :P Kagome.
Jurę z Vandreada: za narcyzm i ogólnie bycie jedną z najbardziej denerwujących postaci :P.
Paiwai z Vandreada: za wścibstwo i szpiegowanie :P.
Złych z DBZ: za to że nie dają się zabić przez dziesiątki odcinków.
Goku i walczącą spółkę: za bicie ich przez dziesiątki odcinków i czekanie na pełną moc Złych :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group