FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Ulubiony gatunek:

Twój ulubiony gatunek Anime/ Mangi
Cyberpunk
4%
 4%  [ 13 ]
Fantasy
27%
 27%  [ 71 ]
Science fiction / Space opera
7%
 7%  [ 19 ]
Magical Girls
2%
 2%  [ 6 ]
Komedia romantyczna
21%
 21%  [ 57 ]
Film akcji
7%
 7%  [ 19 ]
Obyczajowy / Dramat
16%
 16%  [ 42 ]
Yaoi / Yuri
6%
 6%  [ 16 ]
Horror
5%
 5%  [ 15 ]
Hentai
1%
 1%  [ 3 ]
Głosowań: 157
Wszystkich Głosów: 261

Wersja do druku
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 17:08   

Zaznaczyłem horror ale mam tu pewne zastrzeżenia związane z tym iż anime nie straszą tak jak horrory filmowe. Zwykle polega to na krwawej jatce vide Hellsing ale mi to się podoba. Z drugim wahałem się między cyberem a fantasy ale padło na drugi typ bo tak jakoś :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Hiroshi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2008, 23:08   

Wybrałem komedię romantyczną i obyczajowy dramat, choć powinna być opcja wyboru większej ilości. Trzecie byłoby fantasy. A trudno wybrać zaledwie dwa gatunki, bo w anime często różne gatunki są łączone i przeplatane ze sobą, także właściwie każda z komedii romantycznych zawiera elementy fantasy i na odwrót.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-11-2008, 00:40   

Z przykrością muszę stwierdzić że nie mogę odpowiedzieć na to pytanie ponieważ mojego ulubionego gatunku tu niema. Poza ty łatwiej jest mi powiedzieć czego nie lubię niż odpowiedzieć konkretnie na pytanie co lubię, bo lubię różnie i lubię dużo po równo.
Brakuje mi tam kategorii dla exel sagi, paniponi dash i wielu innych zwariowanych komedii i komedii. W końcu nie każda jest romantyczna. Brakowało by też since life bo są też anime obyczajowe bez wątków dramatycznych (azumanga,Comic party,genshnken).
^moja opinia - wiadomo jestem excentryczny i proszę sobie tego nie brać do serca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 11:26   

Anime z gatunku cyberpunku jeszcze specjalnie nie oglądałem, ale wątpie żeby to się stało moje ulubione.

Najbardziej lubie komedie (nie tylko romantyczne) oraz obyczajowe/dramaty, a najlepiej 2 w 1 np. Kanon, Clannad, Nodame Cantabile ;)

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Sam-kun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2008, 16:16   

Bardzo lubię komedie romantyczne, albo dramaty. Jeżeli akcja anime dzieje się w szkole, to jest już dobrze ; ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 13:03   

Zaznaczyłam fantasy i filmy akcji, ale jakby można było to dałabym też science fiction- choć to raczej w produkcjach nie związanych z anime. Przez jakiś czas nie cierpiałam horrorów, ale od czasów Higurashi przekonałam się się, że dobre, psychologiczne horrory całkiem nieźle się ogląda. W sumie nie mam chyba znienawidzonego gatunku, ale od hentai i ecchi trzymam się z daleka. Bo i komedie toleruję, i dramaty (Kanon i Clannad- uwielbiam), a nawet romansidła jak mam nastrój. Wszystko zależy od serii. Jednak poza ankietą są jeszcze kryminały, które kocham. I te w anime, i te w filmach, wszędzie. Zagadka, dochodzenie, tajemnica- jeśli mamy to w anime, to jest duża szansa, że polubię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amuto Płeć:Kobieta
Pani Scutcliffe


Dołączyła: 06 Lip 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 11:27   

Zaznaczyłam Yaoi/Yuri xd Kocham ten gatunek. Szkoda ze nie można było zaznaczyć więcej odpowiedzi wtedy wybrałabym jeszcze komedie romantyczną i horror. I szkoda że nie ma tu parodii xdd. To jest dla mnie gatunek na 1 miejscu!

_________________
"Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości i dopiero wtedy mów o wolności."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13928656
Nadeshiko Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2010, 14:13   

Też, żałuję, że nie ma parodii. I jak dla mnie całkowitym niezrozumieniem był brak komedii. Komedii romantycznych nie za bardzo lubię (wiadomo-najczęściej w anime jest to kolejna infantylna, szkolna pseudokomedia, choć perełki się zdarzają ale to margines), ale te zwykłe uwielbiam. Jeśli jakieś anime jest naprawdę śmieszne to zawsze je pokocham ( Excel Saga, Gintama Hayate no Gotoku). A tak to zaznaczyłam sf i fantasy. Nie cierpię za to hentai i ecchi, choć za yaoi/yuri czy magical girls też nie przepadam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group