FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-03-2010, 10:51   

a dla mnie najgorszą rzecą w anime, które zdarzyło się ogląda, jest wszechobecny rorikon/shotakon. Najczęściej są to postacie z największym czynnikiem wkurzającym, a na dodatek nie mają niczego do powiedzenia... Kolejną rzeczą, której nie lubię jest sytuacja, w której główna posta cierpi na przerost testosteronu. Oprócz tego nie znoszę także, gdy fabuła między wydarzeniami/walkami/czymkolwiek innym, opowiada tylko o tym, co ma się stac (jeden wyjątek: Initial D). Już o dubbingach nie wspominam, bo te są poniżej poziomu, który mógłby mnie zadowoli, więc korzystam z angielskich napisów (polskie suby też sa do Cut - ile razy mam ciąć? IKa...)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2010, 12:42   

zonk486 napisał/a:
(polskie suby też sa do Cut - ile razy mam ciąć? IKa...)

Raz chyba tylko skorzystałem z polskiego subu (bo miałem z subem ... chińskim -,-) no i niestety tłumaczenie a raczej "tłumoczenie" było na poziomie wczesnego gimnazjum .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 21:05   

Czego ja nie lubię... hmm... nadmiernego wciskania gagów ecchi. Do pewnego stopnia fanserwis, owszem, cieszy oczy, ale gdy jest w nadmiarze, zwyczajnie męczy. Nie lubię gdy postaci z uporem maniaka powtarzają ciągle imiona innych postaci. Co to za powitanie, u licha?! Przyklad z takiego Bleacha - "Sado! Ishida! Renji! Rukia!" i dwadzieścia innych postaci, zamiast prostego "hi all". Jak tu sie nie irytować?

Rzeczy których nie lubię jest więcej, ale nie będę sie rozpisywał bo jeszcze się zdenerwuję i przestanę anime oglądać. xD

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 09:28   

Zaznaczyłam haremówki i kawaii panienki. Reszta w sumie mi nie przeszkadza, bywa zabawna i urocza (jak pokemokony czy engrish ;) )
Nienawidzę idiotycznych serii pełnych fanserwisu, bez żadnej dobrej fabuły , której fani( pryszczaci, wiek od 13 do 19 lat, choć bywają i starsze przypadki) po zakończeniu każdego odcinka wchodzą na fora i wypisują posty w stylu "Hikaru chan była taka słodka, kiedy Yuriko rzuciła się na nią i siłą ściągnęła jej spódniczkę! To było TOTALNIE nieprzewidywalne, że Shinji-kun jednak pojawił się i ją uratował!! Czy oni będą razem????"- innymi słowy, podniecający się kompletnie płaską i schematyczną fabułą, widząc w niej głębie wszechświata i Prawdziwe Arcydzieło (niczym książki Paula Coehlo, bleh).
Nie lubię bezmózgowych haremówek. Ale Air i Kanon po prostu kocham (no ale to nie są typowe haremówki).
Kawaii panienki działają mi na nerwy, jeśli są zbyt sztuczne i po prostu mi nie podpasują z jakiegoś powodu. Nie jest to reguła, bo bohaterki anime od Key x KyoAni uwielbiam, ale jest masa moe, których nie cierpię....
Wszystko zależy od sposobu podania.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group