FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  Następny
  Mangi (ew. komiksy) aktualnie czytane
Wersja do druku
Arita Płeć:Kobieta
Unpredictable


Dołączyła: 02 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2007, 20:24   

Ja teraz zaczęłam czytać Slayersów. Wiem, że późno, ale lepiej późno niż wcale;P Jakoś wcześniej nie wpadła mi w ręce, dopiero parę dni temu dowiedziałam się, że od września chodzę do klasy z dziewczyną, która ma pokaźny zbiór mangi. Wczesna jestem, ehh moja inteligencja i spostrzegawczość nie zna granic-.-

_________________
"Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię - niemożliwe, dla nieśmiałych - nieznane, dla myślących i walczących - ideał."
Victor Hugo
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6735058
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2007, 17:57   

Ostatnio wpadłem na coś takiego:
Rotfl Play Games :)

Obiad
Depresja nekromanty
Drobny szczegół...
Tak się pokonuje smoki!
etc, etc... :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 15:27   

Obecnie czytam "Usagi Yojimbo".
Tomy: "Ronin", "Samuraj", "Droga wędrowca" i niedawno kupione "Ostrze bogów" ze słynnym Pożeraczem Traw ;] . 8 tomów luki, ale kiedyś to się uzupełni :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-04-2007, 15:55   

A ja mam za sobą lekturę dwóch numerów Yuri Hime - dżapańskiego magazynu z mangami yuri i shoujo. Sporo tam do bólu schematycznego kompostu, ale kilka perełek się znalazło. Będzie o czym pisać.
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 17:11   

Hmmm wpadłem na to przez przypadek, ładna kreska + fajna fabuła i trochę śmiesznych scen, warte zobaczenia jak na mój gust -->

Flipside
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 13-04-2007, 17:26   

A ja wreszcie dostałam w łapki upragnione Angel Sanctuary vol. 1. Zaraz, kiedy składałam zamówienie...? Daawno==
Ale się cieszę. Póki co mangi w Szczecinku nie widąc, chociaz już jest po premierze, no i mam pocztóweczki by Kaori Yuki. Dostałam też gratisowy plan lekcji, ale... teraz trochę żałuję, że nie wzięłam puzelków (do wyboru było~~) bo jest paskudnie i krzywo zgięty na pół.

No i jescze pierwszy tom manhwa Legend. Nawet milutkie.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2007, 20:16   

Momoko napisał/a:
Dostałam też gratisowy plan lekcji, ale... teraz trochę żałuję, że nie wzięłam puzelków (do wyboru było~~) bo jest paskudnie i krzywo zgięty na pół.

Zapewniam, że puzelki są równie urocze co plan lekcji: ni to sklejać, ni to wywalić. A już wieszać na ścianę... raz, że ZA grube do przypięcia szpilką/pinezką/taśmą klejącą tym bardziej, dwa - antyramę szkoda na to kupować, trzy - zostaje jedynie kombinowanie z jakąś hand-made ramką~~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 20:44   

Ja czytam taki przemilutki internetowy komiks dla miłośników zwierzątek, biszków i humoru - główny bohater rozbraja zupełnie...
Pandect
Ostrzeżenia: dzieciate bizony, wampiry, jadowite jaszczurki, zwierzyna wściekła na ludzkość za grzech pierworodny i trochę erotyzmu. I naprawdę oglupiający humor.


Ostatnio zmieniony przez Beryl dnia 13-04-2007, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2007, 20:44   

GoNik napisał/a:
Zapewniam, że puzelki są równie urocze co plan lekcji: ni to sklejać, ni to wywalić. A już wieszać na ścianę... raz, że ZA grube do przypięcia szpilką/pinezką/taśmą klejącą tym bardziej, dwa - antyramę szkoda na to kupować, trzy - zostaje jedynie kombinowanie z jakąś hand-made ramką~~


Ermmm...ja to po prostu nakleiłam na tekturkę od dużego bloku. Tylko jeszcze nie mam pomysłu gdzie to nakleić, bo na ścianach miejsca to już raczej nie mam. A co do sposobu przypięcia: nakleić coś z tyłu do katronu i za to coś powiesić/przylepić. Zawsze się coś z tym da zrobić. A jak nie to się ojca poprosi :)
A co do tego w trakcie czego czytania jestem to będzie to Naruto 20. AS jeszcze nie dostałam :(

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 14-04-2007, 11:39   

Momoko napisał/a:
A ja wreszcie dostałam w łapki upragnione Angel Sanctuary vol. 1. Zaraz, kiedy składałam zamówienie...? Daawno==

Tom pierwszy ukzał się krótko przed świętami. Masz poprawioną wersję? Chciałam go kupić, ale sprzedawca stwierdził, że na razie to nie możliwe, bo JPF nakazał wycofać nakład z powodu błędu w druku.

Ostatnio nadrobiłam zaległości w Seimadenie. Przeczytałam 5 tomów. Niedługo ostatni. Już nie mogę się doczekać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2007, 12:11   

Wreszcie pojawiło się tłumaczenie do ostatniego rozdziału Fruits Basket więc tę serie mogę uznać za skończoną.


Spoiler: pokaż / ukryj
Końcówka to oczywiście happy end jakiego można było się spodziewać. Trochę za mało Akito i Shigure, (ale ulubionej pary to zawsze jest za mało :-) ) co prawda nie są już taką fajną mroczną parką ale to nic nadal są moim ulubienicami. Co do Tohru, Kyo, Yukiego, Kisay i Machi to nadal najchętniej widziałbym ich martwych.
Tohru i jej uzdrawiająca moc bleh, wkurzała mnie przez prawie całą serie.
Kyo pan zbuntowany z angstem mógłby zrobić to co Werter czyli iść i się zastrzelić.
Yuki i Machi tak nudnej pary to jeszcze w życiu nie widziałam, zamiast tej dwójki i super ciekawego wątku samorządu szkolnego wolałabym zobaczyć więcej Akito i Shigure :-) Hatori i Mayuko albo Ayame, w przypadku Hatori, Mayuko, Ayame to uważam że naprawę mogło być ich więcej.
Kisa boże ja nie mogę się na nią patrzeć dłużej niż 2 sekundy bo mi się na wymioty zbiera.

Z młodszych za najfajniejsze postacie uznaje Kagura, Momiji za to że, mimo iż miał tragiczną przeszłość to nie chodził w cały czas zangstowany jak Yuki. Szkoda że Kagura i Momiji skończyli nie sparowani, chociaż z drugiej strony patrząc na to z kim skończył Hiro i w kim się podkochiwał Momiji może to i lepiej. Hiro też był fajny szkoda tylko, że go sparowano z Kisą.

Rin do niej mam kompletnie ambiwalentny stosunek, jeszcze żadna postać fikcyjna nie budziła u mnie takich uczuć. Hatsuharu zaś był mi kompletnie obojętny przez całą serie.
Kureno był dającą się lubić postacią i nawet było mi go trochę szkoda, ale cóż sam się wkopał.

Shigure osoba której nigdy nie chciałbym mieć za wroga. Po 101 rozdziale zbierałam szczękę z podłogi po tym jak przeczytałam że spał z matką Akito żeby się na Akito zemścić, w ogóle to był najbardziej zaskakujący rozdział. Świetna postaci w wersji komediowej i jeszcze lepsza w wersji mrocznej, zwłaszcza jak się patrzył na Kureno *_________*
Akito nie ma to jak nico schiznięta postać. Przy okazji zauważyłam mam że mam tendencje do lubienia postaci które są raczej nienawidzone.


Aktualnie czytam Nane i muszę przyznać że niezłe to Hachi jest nieco denerwująca ale da się do niej przyzwyczaić. Najbardziej wkurzająca dla mnie postać czyli Sachiko ma pomniejszą role a w późniejszych chapterach znika na dobre, chwała demonicznemu królowi :-). Lubię prawie wszystkich w mniejszym lub większym stopniu. Zapowiada się więc na najlepszą mangę romansową jaką do tej pory czytałam, chociaż trzeba przyznać że nie wiele czytałam tego typu mang a połowa z nich to mangi Watase :-i.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 18:15   

Claymore vol.07 - patrząc na aktualny rozwój fabuły wygląda na to, że może to być raczej długie. Nie zmienia to faktu, że jest niezłe póki co. Walki mimo teoretycznie wysokiej siły i umiejętności postaci są ładne, długie i ciekawe (sprawa walki to się odnosi do wszystkich tomów wcześniejszych również:p).
Spoiler: pokaż / ukryj
W sporej mierze dzięki temu, że Clare walczy coraz częściej z innymi Claymore + awakened beings, a nie z yoma. Jedyne co mnie zaczyna razić to fakt strasznie częstego chlastania kogoś na kawałki lub pozbawianie kończyn. Ja rozumiem i wogóle, ale sprawa doczepienia przez Clare ramienia wziętego od Ileny cokolwiek mnie nie przekonuje. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze trochę i ona będzie się składała głównie z fragmentów ciał wziętych od innych:p ( bo w jakiś sposób chyba zamierza zdobyć power wystarczający do zabicia Priscilli ). W danej chwili ja bym ją klasyfikował w przedziale 6-10 jeśli chodzi o siłę. Aha no i ciekawi mnie jak ona zamierza zabić Ophelię w wersji awakened. Jakby nie patrzeć Ophelia była nr. 4 przed przebudzeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 19:24   

ByTheWay napisał/a:
Claymore vol.07 - patrząc na aktualny rozwój fabuły wygląda na to, że może to być raczej długie.

Tomów jest, z tego co wiem, 12 [poprawione] (ale być może coś źle zrozumiałem i 12-ty jest ostatnim wydanym)

Ja właśnie dorwałem 1-szy tomik Angel Sanctuary. Wrażenia - poza jednym, dwoma przypadkami nie zauważyłem błędów w tłumaczeniu (choć slang którym posługuje się Cry niespecjalnie mi się podoba - ale to kwestia estetyki i gustu)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.


Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 18-04-2007, 20:02, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 19:47   

Hm, na Manga Updates o Claymore piszą:
Cytat:
12 Volumes (Ongoing)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 19:57   

Dostępne wiadomo gdzie są RAWy do 11 tomu z paroma chapterami z 12 bodajże:p
Właśnie zresztą sobie podziwiam obrazki z 9 tomu i takie fajne szlaczki w dymkach:p

Spoiler: pokaż / ukryj
Wnioskując z zawartości tomów 8-9 chyba Raki wyparował z wątku fabularnego + tak jakby akcja poszła w przyszłość bardziej + Clare stała się raczej mocna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 32 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group