FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  Najbardziej zchizniete anime;)))
Wersja do druku
Noothingg Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2009, 13:26   

School days z tym zgodzi się każdy kto to widział ;). Przypuszczam, że twórca jest już szpitalu psychiatrycznym, bo ktoś o zdrowej psychice niebył by w stanie wymyslić takiego zakończenia (ostatnie minuty końcowego odcinka). I dodałabym jeszcze higurashi no naku koro ni. Małe słodkie dziewczynki a tak bardzo potrafią... yyy narozrabiać ? ;) Można sie licytować gdzie jest więcej krwi w higuarashi czy w Elfenie ^^

Ogólnie moim zdaniem tylko japończycy potrafia wymyśleć naprawde zchizniete Anime, filmy i tym podobne. No cóż w końcu stamtąd wywodzi się bdsm (sex + pejcze + kajdanki + dużo dużo bólu). Niedowiary jak bardzo ludzka psychika może być pokręcona -.-'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2009, 13:41   

Zdecydowanie bardziej schiznięte od Higurashi jest Umineko. W Higurashi wiedźmy były dwie plus jedna nadnaturalna istota. W Umineko wiedźm jest... więcej, a na istoty nadnaturalne nie starczy nam palców u rąk (a jeżeli w kolejnej odsłonie dadzą następne to nawet zdjęcie skarpetek nie pomoże). Poza tym mamy takie ciekawe sposoby mordowania jak zaduszenie galaretką, bądź przywalenie tortem.

A sadyzm i masochizm jeżeli już skądś się "wywodzą" to z Austrii.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Viconia13 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Mar 2011
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2011, 11:00   

Wiem,że może mi się oberwać, ale ja jakoś nie potrafię przetrawić 'Naruto':/ Próbowałam dwa razy, i za każdym razem mnie odrzuca.
Ostatnie 2-3 odcinki 'Evangeliona' to też kosmos.

Ale i tak nic nie przebije 'Crystal Triangle'. Obejrzałam, zmarnowałam blisko 90 minut i nie mam zielonego pojęcia o co w tym chodziło!:D

_________________
'Kto chce-
Może,
Kto próbuje-
Dokonuje,
Kto kocha-
Żyje.'
Anne McCaffrey
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wukuwu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 23:46   

Zapewne już jestem na celowniku za odgrzewanie kotletów (starszych tematów), ale powinno się udać.

Przeczytawszy temat stwierdzam iz jest "schiznięty".
Dla mnie schiza w animach to coś co po obejrzeniu nie daje mi spokoju. Nie piszę tu o kolejnej głupiutkiej komedyjce, ale mam na myśli coś poważniejszego.

Prawda jak pisaliście wcześniej o Higurashi ma to coś. Zupełnie niewiarygodna akcja z dziwacznym rozwinięciem! Zorało mi to beret tak, że następnym razem gdy odwiedze podstawówkę wezmę garść pigół na uspokojenie! (a co? myśleliście, że bejsbola w rękaw?)
Koło tego tytułu nie przechodzimy obojętnie!

Kolejny na mojej liście będzie Major i może bym wyjaśnić dokładniej? Spróbuję.
Anime zaczyna się z już okaleczonym głównym bohaterem. Znaczy się bez matki. Dalej spoilery ^^.

Spoiler: pokaż / ukryj
Z dalszej części dowiemy się, że umiera jego ojciec. Dzieciak miał ciężko od początku. Przeniesiemy się dalej. Honda Shigeharu podczas finału małej ligi forsuje się do nieprzytomności. Jak się dalej dowiemy przenosi się zdala od przyjaciół bez słowa aby wkońcu przeforsować swoją prawą rękę. Kolejny sezon Majora Honda o włos a raczej nogę. Kolejna kontuzja głównego bohatera. Tak znów mu coś dolega podczas gdy jest najbardziej potrzebny. Dalej mamy już tylko chorobę psychiczną oraz niedoktwienie ręki. Mniejsza o mniejszość zmolestowano głównego bohatera po całości. W oav dowiemy się, że stracił możliwość używania drugiej sprawnej ręki. [\SPOILER]
Bo takie molestowanie postaci widziałem tylko tam.

chwilowo te 2 gdyż pamięć zawodna a po tych dwóch myślę schizza!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iwans Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Sty 2011
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2011, 20:36   

Z anime to:
- 2 ostatnie odcinki NGE(Evangelion) - jeszcze 30 minut po skończeniu siedziałem z wielkim WTF na twarzy a potem przez 2 godziny się upewniałem, czy to nie był fake.


Manga:
-Ibitsu - po mieście krąży legenda, że o północy można spotkać na śmietniku goth lolite która pyta się czy masz/chcesz mieć młodszą siostrę. Każdy kto odpowiedział zginął w niedługim czasie. Świetny horror według mnie. POLECAM

Wszystkie(oprócz ostatniej) wymienione przeze mnie mangi KAGO SHINTARO są one-shotami. Polecam tylko Holy Night reszte czytacie na własną odpowiedzialność.

- Abstraction (Kago Shintaro) - najbardziej powalona manga jaką widziałem. Widać abstrakcja/surrealizm mi nie pasuje. Nie mam pojęcia o czym to miało być

- HOLY NIGHT (Kago Shintaro) - musicie to przeczytać xD zwariowany Mikołaj terroryzuje Japonię. Zakończenie jest najlepsze!! POLECAM

- Superglue (Kago Shintaro) - "Miasto zostaje zainfekowane przez coś tak obrzydliwego, że jeśli ktoś na tym stanie to jest zbyt obrzydzony by zabrać stopę co w efekcie prowadzi do jego śmierci lub odcięcia sobie nogi" - tak głupie, że aż śmieszne ;)

- Yume no Omocha Koujo -(Kago Shintaro) - 13 chapterów - przeczytałem tylko pierwszy. "Pewnej dziewczynie podczas orgazmu wystrzeliwuje głowa razem z wnętrznościami." <- tyle zapamiętałem/zrozumiałem ;D

- ostatnio na 4chanie wrzucili coś tłuszczu. Rodzinka piła tłuszcz, a główna bohaterka potrafiła wyczuwać zdaje się stężenie tłuszczu w powietrzu. Ogólnie strasznie obrzydliwe to było niestety nie pamiętam tytułu

_________________
See You Space Cowboy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tai16 Płeć:Mężczyzna
Impmon - fioletowy wilk


Dołączył: 07 Mar 2011
Skąd: Rawicz
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2011, 13:13   

Ja dodaje Bo-bo-bo-bo-bo (mogłem się pomylić w tytule bo nie wiem ile trzeba tych bo wpisać) seans to istna kara obejrzałem dwa odcinki i żałowałem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2011, 20:01   

Schiznięte anime - może być Higurashi no Naku Koro ni o którym już wspominaliście
Ale chyba najbardziej schiznięte dla mnie było FLCL. Ergo Proxy również było mocno powalone... a przynajmniej ja tam jakiegoś większego sensu nie złapałem (mówię o końcówce, szczególnie o motywach z teleturniejem)

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 15:45   

Bez wątpienia chyba BObobo-bo. W porównaniu do tego anime, to pokemony są istnym arcydziełem(chociaż pokemony do do MQ lubię). Walka za pomocą włosów z nosa(rzyg), czy innych? Poza tym to chore poczucie humoru.
Na drugim miejscu to uważam Sengoku basara- jakiś(bez urazy) śmietnik. Fabuła zagmatwana(wiem, że chodziło o jakąś wojnę),ale i tak niewiele z tego anime zrozumiałam.
+ Death note, nie wiem czemu, którego nie lubiłam(może przez Raito?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2011, 01:31   

Z tego co ostatnio oglądałem to z pewnością Nichijou. Nie dość że jedna z bohaterek jest zakompleksionym robotem, to jeden farmer arystokrata jeździ do szkoły na kozie, a tak w ogóle to normalnych ludzi tam praktycznie niema, bo jak nie maja zdolności to po prostu mają pecha. Do tego przerywniki w stylu helvetica standard czy opowieść o Wooddo Qiubbe
, gadający kot , albo nieśmiała nauczycielka. Włosy dyrektora to już kompletnie inna bajka (podobnie jak sarenka) I generalnie po przedawkowaniu można zacząć spokojnie chodzić po ścianach.
Tak wiec zdecydowanie polecam.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fuku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Paź 2011
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2011, 15:12   

School days obejrzałem całe, ale potem żałowałem. Jak można wymyślić takie anime a zwłaszcza zakończenie.
Akikan, jednym słowem nie ma tam niczego. Poczynając od kreski kończąc na fabule.
Po skrócie anime opowiada akikanach(czyli inaczej puszki, które zamienieją się w dziewoje) i walkach pomiędzy nimi a dokładnie między puszkami aluminiowymi a stalowy. Tylko, że do dzisiaj nie wiem po co one miały walczyć między sobą, bo autorzy zapomnieli o wyjaśnieniu tego faktu a to przecież główna(teoretycznie) fabuła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8429982
Koara-chan Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2015
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2015, 20:15   

Poschizowane dla mnie to coś po czym nie wiem co ze sobą zrobić, raczej nie komedia, a oto moja lista:
-Asura
-Higurashi no naku Koro Ni
-Tokyo Magnitude 8.0
Podkreślam że powyższe anime mi się podobały, a w Tokyo Magnitude jestem zakochana, ale można powiedzieć że zryły mi beret heh.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group