FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-06-2007, 15:47   

Ooo, jak miło. Ciekawa byłam Twojego zdania, Tsunami.

Tsubasa RC rozdział 155

Spoiler: pokaż / ukryj
Powiązanie z bliźniętami X-owymi? ('Sumeragi' trudno ich nazwać. Prędzej Shiromeragi ^^;) Cóż, niestety ja osobiście go nie widzę. Zresztą chyba nie warto jeszcze bardziej komplikować obecnej sytuacji....
Bez obaw. Nasza X-owa ekipa ma jeszcze ok. 7 tomów na ponowne ukazanie się. Ohkawa NA PEWNO o nich nie zapomniała.

Jak już jesteśmy przy X'ie...ot taka ciekawostka dotycząca Code Geass'a:
Okładka bodajże lipcowego wydania Newtype by CLAMP
... one chyba chcą mnie zabić. Widać, że tęsknią za X'em. I jeszcze żeby taką ładną okładkę narysować do CG... tsk, tsk CLAMP. A te uszy połączone tym samym kolczykiem?!

Cytat:
Swoją drogą, czytanie TRC bez znajomości innych mang Clampa musi być dużo uboższe.

Możliwe. Jednakże... nie zgodzę się z opiniami niektórych 'znawców', że koniecznie TRZEBA znać inne tytuły CLAMPa, żeby móc tę mangę przeczytać i czerpać z niej przyjemność. Ja TRC zaczęłam czytać mając za sobą jedynie _pierwszy_ tom X'a (Niezbyt mi to pomogło. Soraty i Arashi nawet nie poznałam :| ) i Chobits (yay, byłam świadoma faktu, że pokrywka na basen Ashury pojawia się w innej mandze jako robot! Niesamowite. Zresztą... kto tego nie wie?). Inne tytuły tylko kojarzyłam... np. wiedziałam, że w MKR było 'podobne białe coś o wyglądzie królika'. I co? I tak mi się spodobało! Przecież w TRC każda postać otrzymuje jakby nową rolę. Dla 'starych wyjadaczy' jest to bardzo miły bonus (mogą znów zobaczyć swoich ulubionych bohaterów), a dla innych to po prostu wprowadzenie do gry kogoś nowego. Ot cała filozofia.
Na dodatek jest to całkiem udany chwyt marketingowy.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2007, 22:13   

Tsubasa RC 155

Spoiler: pokaż / ukryj
Shiromeragi... No tak. Chociaż ja wolę Subaru z Hokuto i żałuję, że jak dotąd się nie pojawiła. Choć w sumie nie można mieć wszystkiego. A i tak najlepszym "rodzeństwem" są Seishiro i Fuu-chan.
I rzeczywiście lepiej jest inwestować w rozwiązanie zagadkowych wątków, niż jeszcze bardziej to wszystko zagęszczać. Ale teraz, to ja już nic z tymi bliźniętami nie rozumiem. Czy jest jakakolwiek wątpliwość, czy Fay to rzeczywiście Fay? Bo dorwałam 4 różne tłumaczenia i już nic nie wiem.


Kolczyk przypomina mi czerwoną niteczkę Seishiro i Subaru ^^" Oj nieładnie Clampice, chcecie mnie nakłonić do kolejnego uderzenia w Code Geass?

Cytat:
Dla 'starych wyjadaczy' jest to bardzo miły bonus (mogą znów zobaczyć swoich ulubionych bohaterów), a dla innych to po prostu wprowadzenie do gry kogoś nowego. Ot cała filozofia.

No właśnie z tego względu stwierdziłam, że to jest uboższe. Zresztą, mam styczność z żywym przykładem takiej sytuacji. Mój luby, otwarcie deklarujący antypatię wobec mang Clampa, został ostatnio niejako zmuszony do zetknięcia się z Tsubasą. Zaczął czytać od końca i jakimś cudem spodobało mu się. Wcześniej przeczytał tylko jeden tom Holica, ale nie podołał ze względu na kreskę. Teraz od czasu do czasu opowiadam mu, kim "w innych wcieleniach" były niektóre postacie, ale on uważa to raczej za odgrzewanie kotletów, niż atrakcję.
No ale on jest dziwny, w końcu podoba mu się anime na podstawie Tsubasy (pewnie dlatego, że jest tak mało clampowe).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-06-2007, 22:34   

Tsubasa RC 155 (załóżmy...)

Spoiler: pokaż / ukryj
Hokuto~ Oj tak! Mogłaby się pojawić. Być może będzie w flashbackach Subarowych... w końcu praktycznie NIC nie wiemy o relacjach między grupą braci seme (SeishFuu) a bliźniakami uke (SubaKamui).
W sumie niby Fay tak naprawdę ma na imię 'Yuui'. We wcześniejszych flashback'ach ten z góry spadł, zrobił jedno wielkie *PLASK* i raczej wyglądał na martwego (no chyba że wstał, otrzepał się i zabił swojego brata .__.; TO by było chore...). W najnowszym chapterze ten z dołu woła do tego na wieży "FAY!", a ten z góry "Yuui...".
Ale kto wie co ta Ohkawa jeszcze wymyśli... może... może potem Król Valerii (czy jak ta kraina się nazywa) zmienił miejscami bliźniaków? Taka... zmiana otoczenia dobrze by dla nich zrobiła. (jejkuś, jestem makabryczna...).


Cóż, jak powiedziałam mojej siostrze, że TRC to jeden wielki crossover, to krzywo się na mnie spojrzała i stwierdziła z kwaśną miną "To...takie dziwne. Nie podoba mi się to. :| ". Porównała CLAMPa do Marvela...

Cytat:
No ale on jest dziwny, w końcu podoba mu się anime na podstawie Tsubasy (pewnie dlatego, że jest tak mało clampowe).

AARGH!!! *macha krucyfiksem*

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2007, 07:15   

YYYY... nie wiem czy zauważyłyście, ale ten temat został zdominowany przez dyskusję o mandze Tsubasa Chronicle (na 18 postów aż 11 jest o Tsubasie). Gdyby Dembol nie wtrącił paru słów to byłoby 7 postów pod rząd o niej, tak są "tylko" 4 pod rząd.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2007, 10:54   

Hm.... że tak zapytam... "no i?"
Przecież nie offtop'ujemy. Nie rozumiem jaki jest Twój problem. Nikomu nie bronię rozmawiać na temat innych mang. Sama skomentowałam z 5 tytułów z tego co pamiętam... skoro AKURAT dyskusja o TRC jest kontynuowana, to czemu mam nie odpowiadać?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 08-06-2007, 11:07   

Mam pytanie, nikt nie ocenial Hellsinga Tomu 8 i 9?

Spoiler: pokaż / ukryj
To jest boskie. Ciezko az mi cos wydusic z siebie o tym. Alucard daje niezle popalic przywolujac swoja armie. A jak przybiera postac Lorda Draculi?? To jest PIEKNE !! Nigdy chyba nie zapomne tego wyrazu twarzy Alucarda, brudka, wasik, zbroja. Az wkleje jedna strone, by pokazac.
http://img441.imageshack.us/img441/1998/08040ba1.jpg



Tak, śliczny jest.
Ale to nie zmienia faktu, że to powinien być link!

IKa

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 13:34   

D.Gray-man 121

Crofe, miałaś rację co do tego, że w najnowszym rozdziale pojawi się ranking popularności postaci, a także tego, że...
(tu spoiler dotyczący rankingu; nie wiem, czy potrzebny, ale lepiej, żeby był)

Spoiler: pokaż / ukryj
...Kanda zajął miejsce w czołówce. Dokładniej mówiąc - pierwsze miejsce. No tak, nie ma chyba lepszego sposobu na zwiększenie popularności postaci, niż czasowe zawieszenie jej pomiędzy życiem a śmiercią i nieinformowanie czytelników o rzeczywistym stanie.


A teraz kilka refleksji na temat samego rozdziału:

Spoiler: pokaż / ukryj
Buuu! Serce fanki Laviego krwawi. Jednocześnie, jest to także serce fanki Road, której jednak jest mi żal w dużo mniejszym stopniu. To w końcu ona zgotowała mojemu rudowłosemu Kronikarzowi taki los. Niemniej, nadal mam nadzieję. Pani Katsuro, czy jest pani z siebie dumna?
Ale w pewnym sensie można było spodziewać się takiego... końca. Cóż, uszkodzić Allenka, dając sobą manipulować, to nie w stylu Lavika.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Tsunami dnia 09-06-2007, 14:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2007, 13:38   

Naruto 357

Spoiler: pokaż / ukryj
Czyli Kabuto głównym złym... Hm, szkoda, że w rozdziale właściwie nic się nie działo. Zobaczyliśmy jedynie, że Sasuke jest szybki, Tobi to postać komediowa (przynajmniej na razie), a Daidara robi ładne zwierzątka z tego swojego C4.

Zief

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 23:46   

Naruto 357
zgadzam się z przedmówcą...

Spoiler: pokaż / ukryj
Kabuto stał się tym mrocznym szaleńcem (to pewnie te okulary), Sasuke zadziwia swoją szybkością, a Tobi zaczyna mi działać na nerwy (jak on się dostał do Akatsuki? chyba potrzebowali chłopca do bicia...). I jak końcówka poprzedniego rodziału trochę mnie zdziwiła (Kabuto mnie lekko ...hm - wystraszył?) to ten jakoś mnie nie poruszył. Liczę na to, że w kolejnym Tobi w końcu pokaże, czemu się z nim męczą w AK


Bleach 278

Spoiler: pokaż / ukryj
Ha ha... oczekiwaliśmy walki i była.... nie wiem czy minutę by trwała. ^^ Pocieszenie - na pewno się odbędzie, szkoda tylko, że z opóźnieniem. Inoue się buntuje (ach, jakaż ona dzielna!;)), a Truskawa chce oczywiście walczyć fair play. Ale ogólnie odcinek nie najgorszy, choć prędzej bym sie spodziewała, że ten rozdział będzie dotyczył walki Ishidy i Renji'ego z szalonym naukowcem. Ale coś czuję, że to będzie w kolejnym - oby!. ^^ hm, a przy okazji, Ulquiorra zadaje Grimmjow'owi dobre pytanie - to, co on chce osiągnąć przez uzdrowienie Ichigo. Najbardziej ciekawi mnie to, dlaczego Grimmjow nie odpowiedział - czy miało to na celu ukazanie jego "głębokiego poważania" wobec numeru 4, czy stoi za tym stoi coś głębszego?

szczerze mówiąc czekam na jakiś zwrot akcji i mam nadzieję na tę drugą opcję....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 11:31   

Bleach 278

Spoiler: pokaż / ukryj

Przyznam, że nawet mi się podobało. Tzn. Grimmjow mi się podobał, jakoś jego postać jest w stanie mnie zaciekawić. Uwielbiam jego zachowanie względem Ulquiorry, nie ma to jak kompletne zignorowanie jego pytania. Do tego jego wypowiedź "Boisz się ze mną walczyć, czyż nie?". Chyba coś w tym było, Ulqi-chan wcale nie wyglądał na chętnego do starcia. Przy okazji podobało mi się, jakie porówanie wielkości dłoni ich dwóch zaprezentowano - wielkie łapska z długimi palcami, należące do Grimmjowa i szczupłe dłonie Ulquiorry XD
Orihime prawie udało się postawić. Ale niestety tylko szóstej Espadzie, Kurosakiemu by nie odmówiła. Ech, naiwnaś dziewko. Teraz znowu obiją sobie buźki, a ty będziesz ich ratowała.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2007, 12:02   

Bleach 278

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak dobrze, że tak szybko Grimm rozprawił się z Ulqui-chanem. Co za ulga.
Ale coś mi się wydaje, że Grimmi ma jakiś plan. Rzeczywiście, to milczenie z jego strony jest podejrzane. Chociaż być może ja po prostu tak mam, że wszędzie widzę konspirację...
Tym razem zawiódł mnie Ichigo. Stał się z niego jakiś walkoholik. Uparty chłopiec. Na miejscu Orihime bym powiedziała "Aaa zabijcie się obaj. Ja Was leczyć już nie będę! *foch z przytupem*".
Ostatni kadr w chapterze jest miły dla oka. Chociaż już gdzieś go wcześniej widziałam..... ciekawe...


Naruto 357
*zieeeeeew*
Chapter o niczym. Dosłownie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Już wcześniej przecież wiedzieliśmy, że Sask jest szybki, a Tobi to idiota (zaczynam go coraz bardziej lubić. Jest świetną postacią. Widać, że Akatsuki przechodzi kryzys... niedługo zaczną rozwieszać po wioskach plakaty typu "Chcesz mieć coolerskie czarne ubranko z czerwonymi chmurkami/pierścionek/lakier do paznokci? Wstąp do Akatsuki!"). Troszeczkę więcej dowiedzieliśmy się o Kabuto i tyle. Nuda.


D.Gray-man 121
NIE ZGADŁAM! Kanda w rankingu popularności jest jednak pierwszy *meh się turla po podłodze ze śmiechu*
Przecież on zdobył 1/4 wysłanych głosów. Allena zmiażdżył, podeptał i jeszcze na niego napluł. Bo przecież... różnica 1100 głosów?! I tak najlepsza jest przepaść między Lavim a Lenalee - 4 tysiące głosów. No i niewiele brakowało rudzielcowi, żeby znalazł się na drugiej pozycji.
Bardzo spodobał mi się kolorowy splashpage.
A co do samego chaptera...

Spoiler: pokaż / ukryj
Heh, no oczywiście. Lavi odzyskał przytomność dzięki skaleczeniu samego siebie. Znany motyw... ot choćby z Naruto. Ale zdziwiłam się, że Rhode 'siedziała' w Allenie... znaczy jego iluzji.
Tylko co teraz będzie z Lavim?! Widzę, że Allen i Lenalee pozbyli się już wszystkich. Mogą spokojnie iść na małe randez vous...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 14:57   

Bleach 278
Buahaha, Ulquiorra!

Spoiler: pokaż / ukryj
Czuję się jakbym przegrała jakąś grubą kasę na wyścigach. Ale to przekleństwo, które wyrwało się z ust Ulquiorry, i jego mina, gdy Grimmjow wysłał go na wycieczkę, były bezcenne! Zgadzam się z cintrą, ta walka jeszcze się nie skończyła, 1:0 dla Grimmjowa, plus bonusowe punkty za spryt i finezję. Jak on sobie to wszystko pięknie wykoncypował ^^

Walka, choć krótka, była po prostu świetna! Uwielbiam styl walki arrancarów, którzy posługują się swoim ciałem jak mieczem, blokują ciosy i zadają rany gołymi rękami. Świetnie było to widać w tym starciu. Tam nie było nawet mowy o okładaniu się pięściami, im wystarczył jeden palec!

Ech, Ichigo jest rzadkim przypadkiem głównego bohatera, który przyprawia mnie o szybsze bicie serca (raz na jakiś czas). W taki kulerski sposób złapał Grimma za grabę, że po prostu spazm i maj hiroł <3

I... jakże bym mogła nie wspomnieć o wymownym spojrzeniu Ulquiorry, gdy rozmowa zeszła na Orihime. Co ja poradzę, że lubię ten pairing.


Zawsze mam problem z przyznawaniem ocen, ale raz zrobię ten wysiłek: 9/10 (a niech będzie, okładka z "przypałami" trochę zawyżyła :D).

Naruto 357
Dla mnie spoko. To jest jeden z tych rozdziałów, które lepiej prezentują się w tomiku jako część dłuższej akcji niż samodzielnie, więc nie będę się czepiać, że nuda i nic się nie wydarzyło. Zresztą, dla mnie to nie było wcale nudne. Właściwie wymieniliście wszystkie zalety tego rozdziału, ja dorzucę jeszcze szpanerską okładkę z Deidarą. Kabuto, ech... szkoda gadać, on oszalał. Niech mu spadnie na głowę jakaś cegła. W następnym rozdziale chyba czas na węże? Błagam, wszystko tylko nie CS2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 15:31   

Ghostface, odniosę się do części Twojej wypowiedzi odnośnie Bleacha 278



Spoiler: pokaż / ukryj
ghostface napisał/a:
I... jakże bym mogła nie wspomnieć o wymownym spojrzeniu Ulquiorry, gdy rozmowa zeszła na Orihime. Co ja poradzę, że lubię ten pairing.


A jaka była jej mina, gdy Ulqui-chan obdarzył ją tym swoim zimnych spojrzeniem, mającym chyba wyrażać to, że jest nią zawiedziony - dziewczynka wyglądała, jakby nagle zrobiło jej się strasznie głupio (zresztą, ja się jej wcale nie dziwię, też bym się tak czuła). W każdym razie, ja też lubię ich sparowanych, mogą żyć nawet w trójkąciku z Ishidą.

No, generalnie zgadzam się po raz kolejny z większością Twojej opinii na ten temat, może poza szybszym biciem serca przez wpływ Ichigo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-06-2007, 15:39   

rotfl... doczytuję Bleacha...

w 277 zabiła mnie strona 13:

Spoiler: pokaż / ukryj
Hime - 'Kto mógł zrobić coś takiego?'
Grimm - 'Ulquiorra'
*zmiana dekoracji*
Ulquie - 'Kto to zrobił?'
Arrancarka z kucykami - 'Grimmjow'

Poza tym ach ta zaciekłość obu panów kiedy twierdzą 'Ichi mój!'


Za to 278...
Spoiler: pokaż / ukryj
starcie Grimma i Ulqiuego śliczne i wspaniałe, zgadzam się z ghostface: styl walki Arrancarów jest niesamowity. Daawno nie mieliśmy takiej dynamiki w tej mandze - ostatnio tylko przydługie i ciągnące się jak ser na pizzy potyczki typu 'ja cię prawie-że-zabijam moim Wspaniałym-Ciosem, a ty wstajesz i prawie-że-mnie-zabijasz swoim Wspaniałym-Ciosem i tak w kółko'
I to ciche przekleństwo Ulquiego!

Poza tym... 'mężczyźni walczą, kobiety rany leczą'? A weź ty się Inoue postaw wreszcie! Wszyscy wiemy, że nie masz charakteru, ale poudawaj chociaż!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2007, 16:14   

Bleach 278

Spoiler: pokaż / ukryj
Oooo tak! Tutaj muszę się zgodzić - mina Ulquiego i jego "tsk" mnie rozbroiło. Grimm może wpisać do swojego zeszytu zasług "wyprowadzenie Ulquiorry z równowagi".

Orihime x Grimm?!... Oh noes! Zlitujcie się nad chłopakiem. Już naprawdę wolę Ulquiorrę z nią...

No i zgadzam się z Waszymi opiniami dotyczącymi walki. Szybko, w pięknym stylu i ciekawie.


A co do Naruto 357 - czasem ta manga tak ma, że chaptery nic sobą nie wnoszą. Można się przyzwyczaić. Chyba za dużo wymagam... ja chcę wiedzieć co będzie dalej!
Spoiler: pokaż / ukryj
Ja chcę, żeby temu wstrętnemu Tobiemu w końcu spadła maska. Niech to będzie Obito, proszę ~~;

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group