FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Anime które nigdy nie powinny powstać
Wersja do druku
inverse Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2009, 20:12   

Claymore - Powód prosty.. po co się brać za coś nie mając jeszcze materiału?, moim zdaniem za mało mangi wydano by robić na jej podstawie anime(25 odcinkowe..). Oczywiście standardowo lecieli do przedostatniego odcinka bodajże, potem zabrakło pomysłów, dodali końcówkę - oczywiście która zepsuli ;(

co do NGE to sie zgodze, odnosnie 1 filmu kinowego z 2008 roku. Ktory był odgrzewanym kotletem z dodaniem paru nowych scen - ale sie napracowali co? :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dina Płeć:Kobieta
Smile!


Dołączyła: 10 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2009, 22:50   

Assarin napisał/a:
Dragon Ball - wtórne do bólu. Schemat fabuły: pojawia się jakiś potężny potwór/wróg, bohaterowie jednoczą się by go pokonać, jeden/kilku bohaterów się poświęca, bestia pada, bohater zostaje wskrzeszony, pojawia się kolejny wróg. I tak przez trzy serie. Brrrrr.


Jak można krytykować DB, na którym większość tu obecnych się wychowała :) a tak poważnie, nie mówię oczywiście, że Dragon Ball jest bez zarzutu, ale w czasie kiedy powstał był dobrym anime i spełniał oczekiwania widowni, którą była dzieciarnia chodząca do podstawówki:) i gdyby nie powstał wiele znanych dzisiaj anime nie miałoby z czego czerpać. Zresztą wtedy (chodzi mi o czas kiedy był emitowany w Polsce) nie było dużego wyboru, oglądało się i kochało co było:)

Ale mogloby nie powstać wiele serii zrobionych na podstawie mang, jak np. Black cat. Doskonała, zabawna, kryminalna seria, a anime jest ledwo popłuczynami po niej. Urwane wątki, bałagan i to zakończenie :( poza tym myślę, że gdyby twórcy podążyli wg. kolejności wydarzeń z mangi seria dużo zyskałaby na humorze.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ta cudowna metamorfoza Czarnego Kota wydawała mi się jakaś zbyt gwałtowna i prosta. W mandze, gdzie jego przeszlość pokazana była jedynie jako retrospekcje nie raziło to tak.
A wyszło jak wyszło:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spaidi Płeć:Mężczyzna
Let's Go Soul~!?


Dołączył: 28 Sty 2009
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 15:56   

Kimi Ga Nozomu Eien Next Season
Wszystko czego potrzebujesz by sobie popsuc zdanie o jej poprzedniku znajdziesz tylko tu :)

D.N.Angel co to w ogole jest? XD litosci

_________________
I am not a Hero.
Hero always died.
I am a little legend.
Legend never die.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3381987
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 15:59   

Sailor Moon

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
gentle_monster Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2009, 13:54   

Legend of Duo - godzina pełna bólu dla wzroku, słuchu i wszystkich innych zmysłów. Najgorsza animowana rzecz jaką widziałem w swoim życiu.

_________________
If it were a third-rate TV anime...
Dusty Attenborough, Legend of the Galactic Heroes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-05-2009, 14:16   

Joshikousei kto widział, ten wie dlaczego...
Cytat:
Baka, hateshinai baka!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2009, 19:01   

Chciałem sobie zrobić test, zassać anime które na Tanuki dostało nędzną jedynkę i sprawdzić, czy po prostu ja nie mam wyczucia że podoba mi się, mniej lub bardziej, wszystko co oglądam i to też mi się spodoba, czy jeszcze nie jest ze mną aż tak źle. Odetchnąłem z ulgą.
Wybór padł na Chokotto Sister. W sumie to obejrzałem tylko 3 odcinki i jakoś tak wyrywkowo przejrzałem resztę. Sam nie wiem jak się zmusiłem do seansu. Nie wiem co ci ludzie myśleli tworzą to "coś". Długo musiałem się otrząsać z tego strasznego przeżycia. Już pomijając wszystkie elementy loli, wszystko było przerażająco głupie, bez wyrazu... bez czegokolwiek. Teraz bym tego nawet nie dotknął bardzo długim kijem. Tego i temu podobnych. A twórców powinno się ubić jakimś sękatym kijem za zrodzenie tego potwora.
Na koniec powiem tylko że współczuję recenzentom którzy muszą takie twory oglądać i do tego je recenzować, naprawdę ludzie, podziwiam was, odwalacie kawał dobrej roboty.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-05-2009, 21:04   

Usunięto post. Na przyszłość prosimy o stosowanie dłuższych form wypowiedzi i uzasadnienie wyboru.

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 02-06-2009, 08:44   

cesarz vedry napisał/a:
Bobobo-Bobo Bobo-Bo,bo nie wiadomo o co chodzi, to miała być komedia, a jest badziew.

zgadzam się, co to w ogóle jest?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 14:10   

Joshikousei- To porażka na całej linii jedno z niewielu anime których nie przebrnąłem nawet jednego odcinka.
Neon Genesis Evangelion- Anime super tylko nie w takiej wersji w jakiej się skończyło, anime nie byłoby spartaczone gdyby nie kiczowaty i wszędzie obecny mistycyzm w którym ludzi doszukują się drugiego dna.
Ikkitousen- Nie wiem dla kogo powstało to anime.

_________________
Amazing Horse
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-07-2009, 16:10   

Khy, Jurek, a przeczytałeś pierwszego posta?

Z mojej strony: Kodomo no Jikan - pedofilia, po artykule Answermana, Hamerykański wydawca zrezygnował z tego tytułu. I słusznie.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 16:55   

Mój błąd nie spałem całej nocy i jakoś tak wyszło.:/

_________________
Amazing Horse
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 02:07   

Gundam SEED Destiny
SEEDa pierwszego jeszcze potrafiłem znieść, bo mimo że pierwsza połowa to głupie zrzynanie z poprzednich gundamów pełna odcinków powtórkowych (ja myślę że oni je wsadzali tylko w pierwszej połowie bo sami wtedy nie wiedzieli jak dalej pociągnąć fabułę i musieli coś upchnąć), to potem jakoś się wyrobili z własnymi pomysłami i do czegoś to prowadziło (choć zakończenie które ponoć było oryginalnie planowane ale je zmienili byłoby lepsze)
Ale Destiny... ja rozumiem że anime to komercha. Ja rozumiem że robi się wyłącznie tylko to, co ludziom się podoba, a ludziom podoba się Kira i automatycznie nienawidzą każdego, kto jest bohaterem SEEDa na jego miejscu...
Ale to, że Destiny zmienia protogonistę, kompletnie zmarnowało potencjał Shinna i historii (pominę już te wszystkie plotki o tym jak oryginalny scenariusz został zgwałcony), że nowa obada całkiem porządnych postaci przeistacza się w niekompetenych, podłych, głupich durniów gdy tylko stara obsada zbliży się do nich na kilometr... Że mają w obsadzie zombie z przyszywaną głową... I to wszystko jest zrobione w partacki sposób. To jest już poza rozgrzeszeniem.

Na szczęście inni ludzie zrobili to wszystko lepiej.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Draggy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 18:00   

Berserk - który idota wpadł na genialny pomysł żeby zakończyć serie w momencie kluczowym dla rozwoju mangi? Bravo dla tego pana xD
Poza tym fakt iż jedna z kluczowych postaci okazuje się być gejaszkiem lubiącym starszych panów jest troche nie do przełknięcia.
Ostrzegam każdego kto tego jeszcze nie widział,nie oglądajcie,to powoduje brain damage.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 22:04   

Fate/Stay night - Anime mi się podobało, ale po zagraniu w grę, uznałem że Próba połączenia trzech różnych ścieżek fabularnych nie było zbyt szczęśliwym pomysłem.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group