FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Anime które nigdy nie powinny powstać
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2009, 23:03   

Post użytkownika Draggy został usunięty. Użytkownika bardzo proszę o stosowanie spacji w postach.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tattwa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sie 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 01:08   

Nie mogę, po prostu nie mogę zdecydować się na jedno z dwóch moich znienawidzonych anime, proszę o wybaczenie...

- Angel Sanctuary (OVA) - za kompletnie zamordowanie mangi i zrobienie tylko 3-odcinkowego OVA, kończącego się tam, gdzie manga tak naprawdę dopiero się zaczyna. Po co to anime w ogóle powstało, nie rozumiem. I nawet jak na taki niewielki wycinek mangi, i tak pomija masę rzeczy (chociażby postać Ruri). I do tego ta kreska...co oni zrobili z Cry?!

- Papa to Kiss in the Dark - za wzbudzenie we mnie fali mdłości i wywołanie uczucia przygniatającej odrazy. Powinno być zakazane lub przynajmniej sprzedawane z ostrzegawczą nalepką. Odrzuca mnie w tym anime każda postać, każdy dialog, każda pojedyncza scena, wielkie oklaski dla fabuły, bo przy tym całym odrzucaniu zdołała ponadto zrzucić mnie z krzesła w paroksyzmie bólu i skurczu poczucia estetyki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-09-2009, 15:12   

Love hina - podobno klasyka haremówek, ale nie znoszę tego anime z całego "serca" (to tylko przenośnia). Powidów do nienawiści tego tytułu jest tyle, że gdybym je wypisał to by sie w poście nie zmieściło...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 15:27   

Ależ nie krępuj się. Lubimy czytać.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2009, 16:11   

Cytat:
- Angel Sanctuary (OVA) - za kompletnie zamordowanie mangi i zrobienie tylko 3-odcinkowego OVA, kończącego się tam, gdzie manga tak naprawdę dopiero się zaczyna. Po co to anime w ogóle powstało, nie rozumiem.

Takie oavki powstają często, by zachęcić ludzi do przeczytania mangi...

Co do tematu, to ja tak ogolnikowo powiem, że wg mnie 3/4 haremowek, romansów szkolnych i nie szkolnych (ale z bohaterami w wieku szkolnych ;x ) nie powinno powstać, bo nic nowego i oryginalnego nie wnoszą na rynek.
Zgodze sie tez co do Papa to kiss in the dark.
Sam motyw ojca z synem powala..
Co gorsza, wszystkie sceny yaoiopodobne sa ucinane w nieodpowiednich momentach, że chocby ktos na siłę chciał doszukać się w tym czegoś romantycznego, to i tak mu się to nie uda.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2009, 19:27   

Kimikiss pure rouge anime bez konkretnej fabuły, nic ciekawego się nie dzieje, a przedewszystkim odcinki ciągną się w nieskończoność. Na domiar złego jest to anime krórego głównym"wątkiem" jest romans i niem a nic poza nim. Nie mogę uwierzyć, że zmusiłam się aby obejrzeć całą serię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hermes Płeć:Mężczyzna
lezy na ziemi i ryje xD


Dołączył: 19 Paź 2009
Skąd: Bytów
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2009, 18:36   

Chiba napisał/a:
Death Note (i tu chyba muszę się wytłumaczyć)- za wspaniałą, dającą nadzieję akcję i postacie, że to jednak 'to jedno genialne, które pokazałabym wszystkim'... do 19 odcinka. Czyli za niekonsekwentnie pociągniętą fabułę.
Proszę nie bić.

zes przesadzil to jest extra

według mnie nie powinny wogule powstać anime z gatunku lolikon lub rorikon

_________________
DB - jest Bogiem
WALKA - Nałogiem
TRENING - podstawą.
A RESZTA - zabawą


Ostatnio zmieniony przez hermes dnia 19-10-2009, 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5252436
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-10-2009, 18:38   

Ja się zgodzę. A tak na przyszłość - rorikon = lolicon, to tylko kwestia japońskiej pisowni.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hermes Płeć:Mężczyzna
lezy na ziemi i ryje xD


Dołączył: 19 Paź 2009
Skąd: Bytów
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2009, 18:43   

ok dzięki wiecie ze dostałem 2 upomniane za to ze pisze skróty !!! hahahaha
i jeszcze mi się nie widzą filmy na podstawie anime

_________________
DB - jest Bogiem
WALKA - Nałogiem
TRENING - podstawą.
A RESZTA - zabawą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5252436
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-10-2009, 18:50   

A ja się nie zgodzę, choć nie jestem pewny co kryje się pod "wo gule". Btw nie ma to jak czytanie pierwszego posta w temacie~.

A skoro już się tu wypowiadam - wg najgorszym anime, jakie nigdy, ale to nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego jest Clannad Movie. Próba wciśnięcia około 40 odcinków do filmu trwającego półtorej godziny, to po prostu nie miało prawa wyjść. Postacie które tak lubiłem stały się idiotami, a ich zachowania były momentami głupsze i pozbawione sensu bardziej od postów pewnego fana ecchi. Fabuła też gdzieś zaginęła. Jako fan obydwu części Clannad mogę powiedzieć że ten film to skopanie genialnej serii i zarazem najgorsza produkcja z jaką miałem do czynienia.

Edit: Z niecierpliwością czekam na 3...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2009, 18:53   

Loko, w 100% Cię popieram. To najgorsza kinówka jaką w życiu widziałem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-10-2009, 21:59   

jeżeli rorikon, to także shotakon. Nie mogę znieść jak ktoś mówi o takich rzeczach, a jakby przyniósł mi takie anime, wywaliłbym go za drzwi, i powiedział, żeby poszedł z tym do psychiatry.

Co do tytułów konkretnych to Futari Ecchi. Za mało sensu, za dużo hentai (mimo, że to tylko soft-hentai).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2009, 10:40   

Fate/stay night: Ogólnie anima miażdży, wg. mnie jedno z fajniejszych połączeń shonena i romansu. Ale dlaczego do *%$#^$ autorzy połączyli trzy linie fabularne w jedną, która nie dorównuje stopniowi skomplikowania żadnej z części składowych? To tak jakby całą fabułę Higurashi ktoś próbował upchać do jednego rozdziału tegoż.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tohru_chan_kyaa Płeć:Kobieta
biip [cenzura]


Dołączyła: 03 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2009, 15:36   

Chiba napisał/a:
Death Note (i tu chyba muszę się wytłumaczyć)- za wspaniałą, dającą nadzieję akcję i postacie, że to jednak 'to jedno genialne, które pokazałabym wszystkim'... do 19 odcinka. Czyli za niekonsekwentnie pociągniętą fabułę.
Proszę nie bić.


Osoba która wymyśliła Death Note musiała mieć łeb jak maszyna i wielką wyobraźnię. Nie tylko z tego powodu anime zaliczane jest do jednych z najlepszych i według mnie bardzo słusznie ^_^ Fakt, akcja trochę za bardzo rozwlekła, mimo tego wszystko jest spójne i trzyma się kupy. Jak dla mnie bardzo dobrze że to anime powstało.

Nie powinno powstać Tokyo mew mew. Nie nawidze podrób, a to jest kopią sailor moon.

_________________
_____________
" Swoimi czynami plugawi czyste serca"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
13339970
Amuto Płeć:Kobieta
Pani Scutcliffe


Dołączyła: 06 Lip 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2010, 16:06   

Co nie powinno powstać hm.. Chyba Naruto Shippuden... Samo Naruto było fajne ale Shippuden był troche jak podgrzewany obiad. To juz było ciągle tylko o wartosci przyjaźni, o tym jak Naruto tęskni za Sasuke itp. I tak w kółko. Ale nie zrozumcie mnie źle ,samego Naruto ubóstwiałam.

_________________
"Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości i dopiero wtedy mów o wolności."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13928656
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group