FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Anime które nigdy nie powinny powstać
Wersja do druku
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2010, 21:52   

Haibane Renmei.
Wiem, że mnóstwo ludzi uwielbia ten tytuł, osobiście nie wystawiłam mu też niskiej oceny, ale myślę, że to anime nie powinno powstać. Ciężko jest rozumieć o co tak naprawdę chodzi, a do końca anime nie poznajemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytanie. Zagadka nie zostaje wyjaśniona. Ponadto manga została przerwana i raczej nie poznam tej odpowiedzi. Myślę, że nie powinno się zabierać za ekranizacje niedokończonych mang. No chyba, że jest to ekranizacja kilku rozdziałów (jak w przypadku Baby Love na przykład).
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Stary_Umęczony Płeć:Mężczyzna
Andrzej

Dołączył: 30 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2010, 22:32   

Nikt nie mówił że zagadki zawsze muszą być wyjaśnione. Dla mnie Haibane Renmei to anime spełnione, bez żadnych niedopowiedzeń. Innymi słowy dostaliśmy to, co twórcy chcieli przekazać, bez żadnych urwań i niekonsekwencji fabularnych. Jeśli czegoś nie wiemy, to widocznie nie mieliśmy tego wiedzieć.

Wstawianie go do "Anime które nigdy nie powinno powstać" jest co najmniej nie na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 15:07   

Tak, ale ja wolałabym wiedzieć. Nie lubię otwartych furtek. Poza tym gnębi mnie, że manga jest niedokończona. Nic na to nie poradzę, po prostu mam takie uczucia. Jak dla mnie na miejscu jest wstawienie go w ten temat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-07-2010, 18:32   

Walniemy z drugiej strony. Anime Haibane Renmej jest moim absolutnie najulubieńszym anime pod słońcem i jest oglądane przynajmniej raz na rok od 5 lat :] Szczerze mówiąc nigdy nie zastanawiałem się czy w ogóle istnieje manga pod tym tytułem , bo sama zawartość anime była dla mnie wystarczająco zakończona i wyjaśniona. Kończy się z reszta bardzo podobnie jak się zaczęło ale już kto inny woła biegnąc po schodach. I samo zakończenie odcinka "Świat Reki" jest niezwykle energetyczne, podobnie z reszta jak zakończenie Lain. Jest to zapewne tylko część pewnego cyklu życiowego w pewnym świecie, ale sam wycinek jest na tyle duży by cały świat ogarnąć i pokochać.
(Gdyby pokazali całe życie Raki aż po jej odejście i może nawet dalej to by już nie było takie fajne, wyszedł by pewnie jakiś shounen :P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 19:04   

anulka406 napisał/a:
Poza tym gnębi mnie, że manga jest niedokończona.

Manga Haibane Renmei powstała później, w tym przypadku anime było pierwsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 17:16   

Lain napisał/a:

Manga Haibane Renmei powstała później, w tym przypadku anime było pierwsze.


Naprawdę? Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia... Sory, mój błąd. No, to w takim razie można jakoś wycofać z tej listy? xD Znaczy, w tym wypadku chyba to dość niesprawiedliwe aby nadal tu tkwiło, skoro teraz już nie ma właściwie powodu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 18:41   

Wycofać z listy? Znaczy chcesz usunąć swój post? Musisz porozmawiać z kimś z moderacji, chociaż prawdę mówiąc, nie widzę takiej potrzeby, miałaś prawo nie wiedzieć, że to anime było pierwsze, tym bardziej, że to rzadkość, żeby anime było pierwowzorem dla mangi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-07-2010, 21:31   

Owszem. Poza tym jeśli już musisz to dodaj w poście krótką informację że się pomyliłaś i jest nieważny.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-07-2010, 21:44   

Myślę, że nic nie trzeba robić. W końcu widać, że zmieniłaś zdanie, a wątpię czy potencjalny czytelnik zechce cię skomentować nie czytając całej dyskusji.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 22:49   

Anime które nigdy nie powinno powstać to, przynajmniej według mnie, to Itazura na Kiss.
-ma okropną kreskę
-kiepską muzykę
-denną fabułę, która nawet jako komedia romantyczna szkolna jest na porażająco niskim poziomie.
-całkowicie niewiarygodne psychologicznie postaci. No błagam, jaki człowiek od liceum, przez całe studia kończąc na małżeństwie i posiadaniu dzieci zostaje takim samym imbecylem i... nie będe sie gorzej wyrażać. Jego, zabiłabym bo jest #$%#%, ja bo jest szmatką do podłogi, jak to ładnie ujęła recenzentka.

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
PROmyk Płeć:Mężczyzna
Betonowe Koło Ratunkowe


Dołączył: 10 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 22:59   

Khibilian napisał/a:
Vandread
Cycki, statki kosmiczne, cycki, nawalanka, cycki...
Może dla niektórych to zapowiedź czegoś dobrego. Ja wspominam to jak najgorszy koszmar. Jedyny plus to pierwszy opening.


jestem tego samego zdania.. dziwne anime jednie co może przykuć to muzyka chociaż niekoniecznie każdego..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shinku Płeć:Kobieta
UWAGA! TSUNDERE!!


Dołączyła: 11 Sie 2010
Skąd: z Tokyo...
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-08-2010, 13:45   

Slipping with Hinako - denne 50 minut pokazujące śpiącą dziewczynę Y_Y

_________________
INUYASHA:OSUWARI!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
23779501
Critz Płeć:Mężczyzna
Hetman Armii Ciemności


Dołączył: 24 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2010, 00:23   

Seiken no Qwaser. Sam pomysł dyskwalifikuje - może zwyczajnie zniesmaczyć, a fabuła i tak nie grzeszy głębią. A poza tym to film kinowy Clannad (gdzie występują klony moich ulubionych postaci z serii TV tylko wyprane z emocji do cna) oraz Fate/Stay Night reproduction - upchnięcie 24 odcinków w 2 jednogodzinne OVA to trzeba mieć jaja żeby nawet próbować, gdy już w serii TV musieli ciąć materiał z gry na miarę... Wszystko dzieje się tak szybko, że nie znając fabuły będziemy musieli przewijać po parę razy by załapać (Caster arc w kilka minut, które wyglądają jak przypomnienie? I to ten zmieniony z anime? Dzięki...). Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądała kinówka Unlimited Blade Works...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3754878
mithra Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2010, 09:29   

Akane Maniax- nie wiem po ki grom stworzyli tą serię. To są dokładnie (cytuję) "zepsute wspomnienia po Kimi ga nozomu eien"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kojadzer
Gość
PostWysłany: 23-08-2010, 21:23   

Jak dla mnie, to U.R.D.A jest po prostu denne. Wogóle nie znalazłem w tym żadnego sensu, ogólna żenada.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group