FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 02:55   

Nieco podobna do Naoto.
Swoją drogą, to czasem nie jest avatar kogoś z last.fm? Nie łatwiej byłoby się spytać tej osoby?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DD Płeć:Mężczyzna
Split Personality


Dołączył: 12 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 04:35   

Pisałem na priva, ale nie odpisał, więc poszperałem przed chwilą w jego shoutboxie i okazało się, że już ktoś raz się pytał o tą postać i faktycznie, to Naoto z Dogs: Bullets & Carnage, chociaż trochę się różni ta z avka, od tej z anime. Mimo wszystko dzięki ;P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-02-2011, 11:36   

Muza T., nie oglądałam, ale po tym co wczoraj napisałeś na ircu o klimacie i kresce, po przejrzeniu hyperowych anime, skojarzył mi się Gilgamesh.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Uzumaru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 21:00   

Wie ktoś co to?

http://www.kawerna.pl/forum/download/file.php?id=297&mode=view

Z góry dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 21:05   

Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-02-2011, 21:06   

Ookami-san to shichinin no nakamatachi. Dość przeciętne anime, gdyby ktoś mnie pytał o zdanie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-02-2011, 23:33   

Naprawdę duży obrazek

Skąd to postać? Anime/Manga czy random art?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-02-2011, 23:38   

Aka-chan! :D

Seitokai no Ichizon, anime.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-02-2011, 23:39   

Dzięki JJ.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
toel
Gość
PostWysłany: 15-02-2011, 14:45   stare anime s-f na VHS

Witam
Bardzo by mi ktoś pomógł, gdyby mi podsunął tytuł pewnego filmu anime, który bardzo dawno oglądałem na kasecie VHS (myślę że to były gdzieś na początku lat 90).

Przede wszystkim pamiętam z tego filmu gigantyczne roboty bodajże trochę kuliste kształtem, które miały po jednym, dużym czerwonym oku i chyba takie podłużne głowy. Były one chyba czymś w rodzaju starych strażników na obcych planetach/planecie.

Pamiętam też stary statek kosmiczny, którym podróżowali główni bohaterowie - ich niestety nie pamiętam ale chyba był to chłopiec i dziewczynka. Tym sypiącym się już statkiem pilotował jakaś dziwny gościu, która ciągle coś w tym statku majstruje i próbuje go uruchomić.

Bodajże gdzieś później bohaterowie trafiają do jakiegoś opuszczonego miasta, gdzie gonią ich te wspomniane wcześniej roboty.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-02-2011, 15:04   

Ulisses 31?

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
toel
Gość
PostWysłany: 15-02-2011, 15:17   

Więc tak : dzięki za przypomnienie tego anime, też to oglądałem z wypiekami na twarzy w dzieciństwie a sobie o tym zapomniałem :)

Ale jednak niestety nie o to mi chodziło : ten film był raczej na pewno pełnometrażowym.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-02-2011, 15:41   

Nic się nie martw, każdy ma jakiegoś swojego "jednorożca" , mistyczne stworzenie, którego nie potrafi uchwycić. Ten jest twój :]
Jeżeli jest to film z vhsów z lat 90-tych, wydaje mi się, że musi być to film w rzeczywistości z połowy lat 80-tych lub starszy.
Proponuję też zapoznać się z tą stronką animeinfo I niech ktoś doklei w tym temacie tabliczkę (tm) "Zanim zadasz pytanie w tym dziale zapoznaj się z poniższymi linkami." Coś jak sonda ale z samymi linkami :] Na pewno jest takich (tych pomocnych) więcej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-02-2011, 20:00   

Toel, nie wszystko się zgadza, ale może to Laputa? Roboty-strażnicy są, statek jest (tyle że nie kosmiczny), a nuż...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Toel
Gość
PostWysłany: 16-02-2011, 09:50   

Amarth - Nie, niestety to nie to. Żaden ze mnie fan Anime, ale akurat filmy studia Ghibli znam dobrze - są one fantastyczne.
Ale i tak dzięki :)

Tamten film był raczej dość mroczny... Pamiętam jeszcze że te roboty to chyba jakiś trafiający w to ich oko promień aktywował. Była jeszcze taka scena jak bohaterowie jadą na takim lewitującym skuterku po jakiejś pustynnej scenerii i są oni napadnięci przez jakiś zbirów. Wiem że to dość kiepski opis ale niestety takie właśnie mam rozmyte wspomnienia z tego filmu. Pamiętam za to doskonale entuzjazm z jakim go oglądałem :)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 72 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group