FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-03-2011, 19:41   

Uszal, a nie chodzi ci czasem o Vision of Escaflowne? W wersji, która leciała na niemieckiej MTV, w openingu leciała piosenka People, w wykonaniu Dax Riders, tekst brzmi podobnie do tego, który podałeś, tyle że zamiast "beautiful" jest właśnie "people".

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
samuraaj Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2011, 21:15   

Witam wszystkich,
Zarejestrowałem się na waszym forum z nadzieją, że ktoś pomoże w zidenfikowaniu uroczego anime mianowicie :)
Cofnijmy się do początku lat 90, anime dostałem na lukratywnym nośniku VHS w raz z innymi filmami ;) Niestety trudno stwierdzić przynależność gatunku , serial może film pełnometrażowy? W każdym razie, film sprawiał wrażenie nagranego w "domowym zaciszu" niż wprowadzony na Polski rynek przez poważna firme ;)

Akcja się rozpoczyna w okazałym lesie, w którym garstka "japońskich żołnierzy" wypoczywa przy błękitnym strumyku. Prowadzą jakieś rozmowy itpe. do momentu kiedy dobiegają tajemnicze odgłosy z obficie porośniętego krzaka zieleni. Wnet wyskakuje pani samuraj ( choć po wyglądzie trudno stwierdzić płeć ) o krótkich czarnych włosach posiadająca w swoim uzbrojeniu 2 krótkie mieczyki znajdujące się na plecach na wysokości bioder. Zaczyna dyskusje z hersztem strumykowej grupy, może nawet dochodzi do konfrontacji sił, gdy nagle za drzew wyskakuje "gang" fioletowych małp nad którymi sprawuje władze człowiek, być może w okularach słonecznych ale na pewno na jego szyi znajdował się ogromny łańcuch z korali.
Jak nie trudno się domyślić, dochodzi do prawdziwej rzeźni " Pani od 2 mieczyków" w przyśpieszonym procesie rekrutacyjnym dołącza do "strumykowej grupy" której celem jest wyeliminowanie fioletowych małpiszonów + "koralowca".
Ujęcia walki poprzedzające w ujęcia pełnych detali m.in gdy katana wnika w małpie tułowia, kończyny, które zwyczajne "odpływają" od reszty ciała z elementami krwii.
Tymczasem po zwycięskiej batali "strumyków" nad "fioletowymi + koralowca " , "pani2miecze" wyjaśnia cel swojej wędrówki który "przypadkiem" jest zbieżny z tymi od "strumyka" czyli wędrówka do jakieś nieopodal fortecy zamieszkiwanej przez innych żołnierzy oraz ludność cywilną ;)
( Omijam wątki pośredniczące między wędrówką a fortecą, )
Gdy już dotarli do "fortecy" ludzie na bramie nie chcieli ich napoczątku wpuścic, itd itd :)
W końcu wpuścili, spędzieli impreze intergracyjną , opowiadali różne historie związane z jakimiś ogromnymi SMOKAMI które nawiedzają bodajże ich wioske.
Z powodu luki w pamięci nie jestem wstanie stwierdzić przedziału czasowego pomiędzy "imprezą intergracyjną" a noca w której owe SMOKI, DEMONY nawiedziły wioske czy to było tego samego dnia od przybycia czy może miesięcy. Pamiętam że wszystko się zaczeło od jakiegos "zielonego potwora o konsystencji galeretki" który zaczął konsumować ważną postać z wioski. Suma sumarum wygrali ze smokami i demonami jednak z rozmowy wynikało że szykują się na wiekszą wojne, z tymi którzy sa odpowiedzialni za owych "gości" w sensie od smowków i demonów. Niestety na tym skończyła się taśma, nie wiem czy spowodowane brakiem taśmy czy zwyczajnie koniec 1 części? Niestety ten film wpłyną na całe moje życie hehe i jestem ciekawy jak potoczyły się dalsze losy bohaterów :D
No ciekawe czy ktoś będzie wiedział co to za anime :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panda
Gość
PostWysłany: 20-03-2011, 18:25   

1. Desperacko szukam anime, którego bohaterem był mały chłopiec, chodzący bez przerwy w krótkich spodenkach i bez koszulki.
2. Szukam też jakiegoś anime, w którym wszyscy bohaterowie są antropomorphami (tzw Furries)

Dz
Powrót do góry
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 20-03-2011, 18:38   

Panda napisał/a:
1. Desperacko szukam anime, którego bohaterem był mały chłopiec, chodzący bez przerwy w krótkich spodenkach i bez koszulki.


Tengen Toppa Gurren Lagann?

Panda napisał/a:
2. Szukam też jakiegoś anime, w którym wszyscy bohaterowie są antropomorphami (tzw Furries)


To jedyne co mi przychodzi na myśl, ale możesz też poszukać na tej liście.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-03-2011, 19:05   

A może Hare + Guu i postać Toposte :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aniki
Gość
PostWysłany: 21-03-2011, 00:44   

Witam,
poszukuję pewnego starszego romansu za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu dlatego zwracam się z prośbą do was. Anime opowiadało o 2 genialnych uczniach liceum bądź gimnazjum którzy się w sobie zakochali, pamiętam jeszcze że laska w szkole była piękna uprzejma itd a w domu chodziła w czerwonym dresie i z białą chustką na głowie, oraz charakter miała całkiem inny. Nic więcej nie pamiętam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2011, 01:03   

Kareshi to Kanojo na Jijo (albo krótko - KareKano)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Aniki
Gość
PostWysłany: 21-03-2011, 07:46   

Tak to było to! Dziękuję bardzo za odpowiedź:)
Powrót do góry
Micha
Gość
PostWysłany: 23-03-2011, 20:46   

witam zwracam się do was z prośbą o podanie tytułu pewnego anime romansu które opowiadało o jakiejś dziewczynie która była super ekstra cool w szkole a poza nią była zapalonym otaku ale wstydziła się o tym komuś powiedzieć no ale pech chciał że chłopak z jej szkoły to odkrył.

Nie jestem pewien czy to było dokładnie tak ale to tylko ogólny schemat xD Dzięki za odpowiedź
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-03-2011, 20:50   

Nogizaka Haruka no Himitsu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panda
Gość
PostWysłany: 05-04-2011, 15:22   

Xeniph, wielkie dzięki, dokładnie chodziło mi o Tengen Toppa Gurren Lagann.

Mam jeszcze jedną prośbę. Czy ktoś mógłby pomóc mi ustalić z jakiego anime pochodzi ta postać?
Powrót do góry
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-04-2011, 10:57   

Z żadnego, random panienka z artbooka Galaxy's Child od Nao Goto.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Pytajnik:) Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2011, 13:48   

Hej :)
To mam problem, gdzieś już to anime widziałem ale nie mam pojęcia jaki posiada tytuł ... a co się z tym wiąże za nic nie mogę go znaleźć :) jeśli ktoś wie cóż to jest to proszę o pomoc.



PS. No chyba że jest to jakiś fanart czegoś co nie istnieje :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-04-2011, 16:09   

To jest Ao no Exorcist. Pierwszy odcinek dopiero wyszedł...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pytajnik:) Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2011, 19:52   

Melmothia napisał/a:
To jest Ao no Exorcist. Pierwszy odcinek dopiero wyszedł...


Podziękował:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 74 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group