FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
heroep18 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2013, 09:16   

Szukam anime (a może to nie było anime). Leciało to ok. 6-8 lat temu na TVP1 albo TVP2 rano.

Był tam taki chłopak z plecakiem odrzutowym, całe czerwone "ubranie miał". Z tego co pamiętam to tylko on miał ten plecak odrzutowy i on mógł dzięki niemu wylatywać w powietrze. Byli też inni, np. zielony wysoko skakał itd.

Proszę o pomoc
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ania500ml Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2013, 15:47   czy ktos zna tytuł?

Więc ... opis będzie dość marny i chaotyczny .
Dawno temu oglądałam anime które miało mało odcinków 6 możne 7.
Było "porąbane" :P występował tam chłopak który dostał czymś w głowę a później z tego guza wyciągał różne przedmioty , chyba miedzy innymi była to gitara. Charakterystyczną postacią tam była dziewczyna z dołem(takie emo) która lubowała się w papierosach ( pisała coś na nich przed wypaleniem i siadała w kółku z ustawianych na sztorc zapalonych papierosów i patrzyła jak się wypalają ). Na koniec anime był jakiś motyw chyba z walką robotów (jednym z nich był robot/potworek który powstał z guza głównego bohatera) .

Wiem że mój opis jest straszny ale nie dużo pamiętam z tego anime, jedynie takie urywki ...
a chciała bym je znaleźć ponownie. Proszę o pomoc, może komuś się to z czymś kojarzy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-01-2013, 15:50   

FLCL

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ania500ml Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2013, 15:54   

Jezu nie sądziłam że ktoś zrozumie mój bełkot :P
Dziękuje bardzo :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-01-2013, 17:04   

Bez przesady. To jest jedno z lepszych streszczeń z pamięci jakiegokolwiek anime. Zawiera praktycznie wszystkie szczegóły kluczowe dla serii (poza rudą psycholką) i rzeczywiście tylko FLCL pasuje. Gdyby każdy w tym temacie pytał z taką ilością szczegółów to pewnie też i każdy otrzymał by szybką odpowiedź :P (pomijając tytuły niszowe)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2013, 23:55   

Pamiętam pewne anime, które daaawno temu leciało na hyperze.
Pamiętam, że jeden z głównych bohaterów miał na głowie jakiś znak(Japońskie Kanji najprawdopodobniej) z jakimś lekko ośmieszającym znaczeniem. Działo się to najprawdopodobniej w jakichś dawnych czasach(samuraje itp.), ale możliwe, że było to związane z pewnym powrotem do przeszłości. Zdaje się, że główny bohater miał jakieś moce(możliwe, że był to shounen). I tyle pamiętam. Sam nie wiem czy oglądałem takie anime, czy może był to tylko sen. Działo się to na tyle dawno, że trudno powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-01-2013, 00:28   

Na 90% jest to Fushigi Yuugi
Symbolem był ogr a chłopak miał na imię Tamahome o ile dobrze pamiętam i było ich więcej (tych wojowników suzaku) Wszyscy natomiast skakali w okół pewnej kapłanki z poza opowieści :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-01-2013, 19:06   

Jeśli na Hyperze to na 100% Fushigi Yugi. Powiało nostalgią, idę to obejrzeć jeszcze raz ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-01-2013, 19:32   

Hej ja to też o dziwo pierwszy raz widziałem na hyperze (pierwszy odcinek o doktorze dokładniej) i później parę latek szukałem :3 Telewizji minimax już dawno niema a wtedy jeszcze była.(ten sam kanał tylko w dzień) A szadoków do tej pory nie mogę upolować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shin777
Gość
PostWysłany: 26-01-2013, 12:19   

witam. poszukuje anime w ktorym pewnego pieknego wieczora przez okno rodzenstwa wpada bogata dziewczyna ktora oznajmuje chlopakowi ze zostal wybrany by zostac ojcem jej dziecka czy jakos tak...
prosilbym o tytul. z gory dzieki
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2013, 16:24   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/979-sumomomo-momomo-chijou-saikyou-no-yome/rec/1000 jak w mordę strzelił.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Donixi
Gość
PostWysłany: 27-01-2013, 22:02   

Poszukuję anime, które prawdopodobnie ma już swoje lata. Leciało kiedyś na jakiejś stacji, RTL 7, czy jakoś tak. Pamiętam tylko, że był taki chłopak, który wypadł ze statku kosmicznego w takim malutkim stateczku i rozbił się gdzieś na ziemi. Potem był tam taki jakby ul i była babka, która kojarzy mi się z jakąś pszczołą. Ogólnie był tam chyba jeszcze jakiś jaszczur i oni w miejscu tego ula, czy cos, chcieli wybudować ośrodek wypoczynkowy. Więcej nie pamiętam, a bardzo zależy mi, żeby to znaleźć,bo bezskutecznie szukam tego od kilku lat...
Powrót do góry
Shin777
Gość
PostWysłany: 28-01-2013, 10:19   

slova, na bank nie to anime...
w tym anime nie ma bogatej dziewczyny ktora wbila sie przez okno z horda ochroniarzy, i bohater w sumomo nie ma siostry wiec nie wiem jak ci wyszlo :jak w morde strzelil".
tak wiec dalej poszukuje anime ktore wczesniej opisalem
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-01-2013, 10:28   

Sama tego nie oglądałam, ale ten tabun ochroniarzy skojarzył mi się nieco z opisem Final Approach.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shin777
Gość
PostWysłany: 28-01-2013, 15:35   

tren, wdzieczny ci do grobowej dechy bede :)
jednak to jeso daleka droga bedzie, wiec na poczatek dzieki za pomoc ci powiem q;P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 97 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group