FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Yuri i yaoi - ankieta

Jaki jest Twój stosunek do yuri i yaoi?
MRRRRRRUUUUUU!!!
13%
 13%  [ 17 ]
BŁEEEEEEEEEE!!!
8%
 8%  [ 11 ]
Bo Zegarmistrz ma rower (a mi wszystko jedno - ni ziębi ni grzeje)
25%
 25%  [ 33 ]
Lubię yaoi, toleruję yuri
10%
 10%  [ 13 ]
Lubię yaoi, nie cierpię yuri
8%
 8%  [ 11 ]
Lubię yuri, toleruję yaoi
9%
 9%  [ 12 ]
Lubię yuri, nie trawię yaoi
18%
 18%  [ 24 ]
Toleruję yuri/yaoi, nie znoszę yaoi/yuri
6%
 6%  [ 9 ]
Głosowań: 130
Wszystkich Głosów: 130

Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-12-2009, 21:22   

No nie, właśnie nie widzę podstaw, żeby cię zaliczyć do szalonych jaoistek :> Ja bym raczej Gravitki była skłonna traktować jako swego rodzaju szojec, z naleciałościami shonen-ai, ale dla mnie Batou zalicza się do biszenów, więc mój ogląd świata jest ździebko inny. A czemu traktują jako kultowe? Sentyment, jedno z pierwszych shonen-ai z Kawajca, bo się inni zachwycali, bo pierwszy shonen-aiec obejrzany - do wyboru, do koloru. Ja osobiście mam sentyment wielki, bo w ogóle jedno z pierwszych anime, plus pracowicie rozgryzana manga w stylu "o szo chozi". Zdecydowanie de gustibus :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2009, 11:01   

Do yuri nic nie mam, ale yaoi... Niedobrze mi jak widzę dwóch chłopaków, którzy... Nie, koniec. Nie będę o tym pisać.
Nie znoszę yaoi i nic tego nie zmieni.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Sędziwojka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2009, 15:20   

Cytat:
No nie, właśnie nie widzę podstaw, żeby cię zaliczyć do szalonych jaoistek :> Ja bym raczej Gravitki była skłonna traktować jako swego rodzaju szojec, z naleciałościami shonen-ai, ale dla mnie Batou zalicza się do biszenów, więc mój ogląd świata jest ździebko inny. A czemu traktują jako kultowe? Sentyment, jedno z pierwszych shonen-ai z Kawajca, bo się inni zachwycali, bo pierwszy shonen-aiec obejrzany - do wyboru, do koloru. Ja osobiście mam sentyment wielki, bo w ogóle jedno z pierwszych anime, plus pracowicie rozgryzana manga w stylu "o szo chozi". Zdecydowanie de gustibus :D

Uff, cieszę się. ;) Sentyment to bardzo mocne uczucie, nawet jeśli się ma świadomość, że dane anime nie jest tak dobre, jakby mogło być, to nie sposób tego lubić. Mam tak np. wobec RG Vedy Clampa oraz Sailor Moon i tamtejszych panów z Dark Kingdom, choć obiektywnie rzecz biorąc SM jest strasznie słodkie i kiczowate (obecnie chyba nie wytrzymałabym przy oglądaniu tegoż). ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5203224
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2009, 11:44   

Ja pójdę, tak jak pisała koleżanka, czyli jak większość panów wybieram opcje nr.7. Jak pisze Yaoi w opisie, to nawet nie czytam dalej, za to Yuri, to potrafię szukać i szukać żeby takie anime znaleźć. A najlepiej to w klimacie "komediowo/okruchowym".

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2010, 13:32   

Łeee, mam odmienne zdanie. Nie mogę patrzeć na yuri, jakoś mnie tak odstrasza. za to yaoi (ale w małych dawkach) lubię. Lepiej mi się patrzy, takie bardziej przyjemne dla oka. Jeśli już oglądam yaoi, to raczej dla zabawy, niż z jakąś poważną miną. Przy yuri jakoś się nie bawię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2010, 21:36   

Nie lubię ani jednego ani drugiego z racji tego, że jestem przeciwko pokazywaniu takiego czegoś, więcej nie będę pisał bo dojdzie do kłótni/sprzeczki o gejach i lesbijkach ;p

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Satoshi Płeć:Mężczyzna
Yaoi Fanboy :3


Dołączył: 12 Sty 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2010, 16:59   

Właściwie to podpisuję się pod tym co napisała Amarth... Lubie yaoi i jest to dla mnie dodatkowy plus przy wyborze anime. Niestety moim zdaniem zdecydowana większość tych anime to kiepskiej jakości (fabularnie) gnioty, których target to ludzie uznający yaoi za wartość samą w sobie. Co do yuri to ani mnie ziębi ani grzeje, chociaż przez Kapłanki nie udało mi się przebrnąć. :p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
16257273
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2010, 22:17   

Nie lubię ani yaoi ani yuri. Jednak nie potępiam lubiących jakąkolwiek opcje, bo każdy ma swoje racje, a o gustach się nie dyskutuje.

_________________
Wanna take a ride?
I'll take you with me to hell.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2010, 22:35   

A ja lubię yuri ( groszu o tym coś wie, hehehe), a yaojców nie cierpię, a to z racji tego ,że kobieca miłość jest delikatna, za to między facetami niesmaczna... no i tacy piękni chłopcy się marnują! Przecież dla nich kobiety nie istnieją albo są fuj, czyli piękno stracone dla świata! Nic tylko się upić z rozpaczy! ( bo faceci są po to, by wielbić kobietki:)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group