FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
ErrorLK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 14:08   

thx Melmothia
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 15:30   

Melmothia, dzięki za info, a ten tytuł nawet mam w plan to watch : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 11:17   

Pytanko: czy do oglądania Gundam Unicorn potrzebna jest znajomość jakiegoś wcześniejszego Gundama?

Edit: Dzięki, vries.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 25-02-2010, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 12:53   

Urufu napisał/a:
Pytanko: czy do oglądania Gundam Unicorn potrzebna jest znajomość jakiegoś wcześniejszego Gundama?

Nieznajomość poprzednich Gundamów nie powinna szczególnie przeszkadzać w odbiorze, lecz bez tego nie wszystko bedzie w 100% jasne. Miałem podobnie, gdy oglądałem Gundam Z bez znajomości pierwszej cżęści. Jakby co, to wikipedia przyjacielem mym.

Btw.
Jakiś wcześniejszy Gundam = MS Gundam, MS Gundam Z, MS Gundam ZZ i Kontratak Chara (i jakby się uprzeć to i Stardust Memory, War in the Pocket, MS Gundam: The 08th MS Team i dwie części MS IGLOO). UC jest najbardziej rozbudowanym uniwersum jakie widziało anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-02-2010, 13:06   

Dziwne pytanko. Oglądając Natsu no Arashi! i to głównie ending, strzeliło mi do głowy coś takiego. Czy ktoś wie lub próbował znaleźć odpowiedniki okładek płyt z tego anime w realnym świecie. Tak jak to można zrobić do amv 1985. Ogólnie jest tam bardzo dużo tych okładek, ale może ktoś jakąś kojarzy?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-02-2010, 13:24   

kokodin napisał/a:
Dziwne pytanko. Oglądając Natsu no Arashi! i to głównie ending, strzeliło mi do głowy coś takiego. Czy ktoś wie lub próbował znaleźć odpowiedniki okładek płyt z tego anime w realnym świecie. Tak jak to można zrobić do amv 1985. Ogólnie jest tam bardzo dużo tych okładek, ale może ktoś jakąś kojarzy?

Tu jest trochę. Swoją drogą, początek tej piosenki to zżynka z czegoś bardziej znanego.
Powrót do góry
Ratatuj1995 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 18:54   

Czy pamięta ktoś jak brzmiało przysłowie SOF co mówił Charles, Holland, i później Renton w Eureka Seven?

_________________
WIELKI FAN ANIME
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-02-2010, 19:01   

Nikt nie kocha cioci wiki...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 22:56   

Od czego by tu zacząć. Oglądałam Tsubasa chronocle jak jeszcze było emitowane na Hyper, a nie dawno skończyłam oglądać XXXholic i była tam rozmowa Syaorana z Kimihiro. Czy ktoś może mi zdradzić co łączy te dwie postacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-02-2010, 23:02   

Gucia napisał/a:
Od czego by tu zacząć. Oglądałam Tsubasa chronocle jak jeszcze było emitowane na Hyper, a nie dawno skończyłam oglądać XXXholic i była tam rozmowa Syaorana z Kimihiro. Czy ktoś może mi zdradzić co łączy te dwie postacie?

Pytanie brzmi jak bardzo chcesz się zaspoilerować? Bo łączy sporo. Z tym, że jest to wytłumaczone w mandze dosyc dokładnie (i z tego co pamiętam, w dalszych oavkach tez jest to zarysowane, choć nie tak dogłębnie... jeszcze).

Spoiler: pokaż / ukryj
Syaoran chciał się cofnąć w czasie, by zapobiec pewnym wydarzeniom. Udało mu się to, jednak w tym miejscu, gdzie on powinien być, powtała wyrwa czasowa i puste miejsce. Żeby ją zapełnić, powstał Watanuki, który zajął jego miejsce. Stąd te wszystkie teksty "ty jesteś mną" i biadolenie, żeby nie znikał. Albo coś w ten gust.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2010, 13:39   

Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-02-2010, 20:50   

Jest może jakaś ekranizacja Tales of Innocence? Bo po oglądnięciu ToEternia jakoś mam ochotę na jeszcze

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2010, 21:07   

RepliForce napisał/a:
Jest może jakaś ekranizacja Tales of Innocence? Bo po oglądnięciu ToEternia jakoś mam ochotę na jeszcze

Wzdech.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-02-2010, 23:59   

Czy wie ktoś może jaki tytuł nosi piosenka z końca Darker than Black Gaiden?? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, nawet na ANN, ale może ja jakaś ciemna jestem i nie widzę

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 28-02-2010, 00:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2010, 00:26   

Chyba nie podano tej informacji nigdzie - nawet na japońskich blogach ludzie piszą, że są nie znają tytułu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group