FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Wojtishi
Gość
PostWysłany: 11-01-2011, 19:52   

Hej! Mam pytanie czy Renkin 3-kyuu Magical? Pokahn będzie miało kiedyś dalszy ciąg?
Przejdź na dół
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-01-2011, 07:30   

Kontynuacje są najczęściej do 3 lat po premierze pierwszego sezonu, później to najczęściej już nie jest to. Jeżeli jest materiał oczywiście. Trzeba by zobaczyć czy w mandze o ile taka jest, jest wystarczająca ilość materiału na nowy sezon. Ale mimo wszystko nie wydaje mi się, ponieważ był to jeden z tych niskobudżetowych zapychaczy, prawdopodobnie zlepiony podobnie jak paniponi. Ani tam fabuły ani pomysłu i chyba nawet niema wielkiej grupy fanów, która mogła by się tego domagać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
buczo Płeć:Mężczyzna
Phantom


Dołączył: 18 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2011, 13:32   

witam
mam na celowniku wydaje się ciekawe anime, jednak ma problem z ustaleniem kolejności. chodzi o "Bungaku Shoujo" i ona ma jak zapewne wiecie trzy oav "Memoir"
oraz film i nie mogę znaleźć nigdzie kolejności a nie chcę zacząć jej od środka czy końca. Może już ktoś to oglądał i wie w jakiej kolejności to obejrzeć żeby nie zepsuć sądku. :)

Chyba dobrze trafiłem z pytaniem a jeśli nie to przepraszam.

_________________
Buczo



Do póki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-01-2011, 18:19   

Nie oglądałem ale z moich źródeł wynika iż obydwie ovki są przed filmem. Relacje między ovkami nie zostały tam jednak uwzględnione.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
buczo Płeć:Mężczyzna
Phantom


Dołączył: 18 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2011, 18:29   

aha dziękuje :) za pomoc :)

_________________
Buczo



Do póki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
japanladies Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2011, 16:41   Pytanko o muzyke z Major'a

Witam wszystkich mam nadzieje ze ktos bedzie mogł mi pomoc :) Szukam nazwy melodii lecacej w : 17:45 Major 2nd odcinku 25 - melodie kiedys juz gdzis slyszalem ale nie moge sobie przypomniec tytulu a w OST z Majora nie ma tego utworu.
Z gory dziekuje za pomoc :)

usunięto link do nielegalnego źródła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-01-2011, 17:27   

Po pierwsze powinno to się znajdować w kto mi powie.
Po drugie podawanie linków do nielegalnych źródeł dystrybucji jest zabronione. To chyba również nie jest oficjalne.
Po trzecie nigdy nie spotkałem pełnego ost do jakiegokolwiek serialu oprócz Ranmy i Urusei Yatsura (po bodajże 20 cd) Najczęściej trzeba szukać rzeczy jak ost2, ost3 itp. Głupia Lain ma przynajmniej 4 takie zestawy ost, Gurren Lagann chyba 6.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Snikers123 Płeć:Mężczyzna
SNIKERSIK

Dołączył: 26 Sty 2011
Skąd: KUCZYNA
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2011, 18:41   2 SERIA KISS X SISS , kiedy będzie????? . PODOBNE ANIME

Witam zaczełem oglądać KISS x SIS 2 dni temu i obejrzałem całe z oav też . anime było zaj....
i bardzo mnie wciągneło . Z pewnych zródeł dowiedziałem się że będzie 2 seria ale nie wiem kiedy:(:(:(:(:(:( i to jest moje pytanie kiedy 2 seria kiss x sis a przy okazji jak znacie anime podobne do tego lub co łączą akcje i romans albo samą akcję to proszę o podanie :):):) z óry przepraszam za błędy i proszę o szybką odpowiedż a takrze dziękuje za wszelkie odpowiedzi ktOre zamieścicie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-01-2011, 18:58   

To odpowiedni temat do takich pytań.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-01-2011, 19:01   

Do zadawania pytań o podobne anime do obejrzenia służy osobny temat:

Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?

Co do kontynuacji, panuje żelazna zasada - NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNYCH KONTYNUACJI. Jedyny wyjątek od tej zasady stanowi zapowiedź na stronie producenta.

Zresztą o takie, sprawdzone źródła opierają się twórcy zapowiedzi sezonów, źródła których są umieszczone w wydzielonym podforum.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
magnat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 21:35   

Witam,

Mam pytanie - czy anime Wolf's Rain zawiera jakieś wątki romantyczne?

Pozdrawiam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-02-2011, 10:16   

Zawiera. Aż 2. A właściwie to nawet aż 5 (na upartego zaś 6, jeśli ktoś w fanatycznym oddaniu dostrzega romantyzm...).
A na serio: te dwa wątki romantyczne to są porządnie obmyślane i realistycznie przedstawione wątki, tyle że poboczne. Pozostałe 3 są bardzo, bardzo epizodyczne (a 2 z nich zawierają Traumę[TM]). Wolf's Rain to nie jest szczególnie romantyczny tytuł...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-02-2011, 11:03   

Pytanie raczej z tych dziwnych. Czasami przeglądając relacje między tytułami znajduje się straszliwie rozbudowane universy, takie, w których na pierwszy rzut oka relacje są niejako chaotyczne i od jednego krańca do drugiego, nawet jedna postać nie przechodzi. Wręcz tytuły wydawały by się być kompletnie nie powiązane, ale coś je wiąże do kupy. Chciał bym poznać jaki jest największy z takich universów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 11:23   

Cytat:
Chciał bym poznać jaki jest największy z takich universów.

Obstawiałbym Leijiversum, czyli wszchświat Leijiego Matsumoto. Masa tytułów, dziur sporo (tu by się mogła lepiej Ave wypowiedzieć, najlepiej wpadnij wieczorem na irca Tanukowego), a łączą je ze sobą postaci.

Mniejszym jest uniwersum Lodoss - Legend of Crystania, Lodos TV, Lodoss OAV, Rune Soldier kilka serii mang.

Uniwersalny wszechświat Gundama jest spory, acz tutaj nie siedzę na tyle mocno, by się wypowiadać.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2011, 11:29   

Ja bym jednak mimo wszystko obstawiał Gundamy - tytułów od Matsumoto jest wiele, ale chyba w ilości to względem Gundamów przegrywają (kompletnie abstrahując od oceny jakościowej, bo nie bardzo jest nawet jak te tytuły porównywać).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group